IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Kad buus naakamais otaku.lv tuss?
ETM
post May 22 2007, 12:26
Post #1


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Kad buus naakamais otaku.lv tuss?

EDIT: Inchukalna tusi ne visiem patika, tapeec varbuut ir kaadas citas idejas?


This post has been edited by ETM: May 22 2007, 13:20


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iori Yagami
post May 23 2007, 09:03
Post #2


Danshaku
****

Group: NERV
Posts: 293
Joined: 22-May 05
From: I'm happy in the otaku




QUOTE(ETM @ May 22 2007, 12:26) *

Kad buus naakamais otaku.lv tuss?


Laikam tad, kad kads to organizes tongue.gif smile.gif

Man sakas sessija universitatee, tapeec kadu meneshu palaizhu garam sad.gif sad.gif


--------------------
I'm Iori Yagami... And still I got knocked down by +Chibi+

IPB Image
Tsuki o miru tabi omoidase
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post May 23 2007, 23:30
Post #3


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Nea, tur sākumā bij galīgi cits teksts. Kurš gan pēc aptuveni stundas nozuda, un tā vietā parādījās gluži nevainīgs jautājums par nākošo tusu XD


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
exile
post May 24 2007, 18:02
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Diez vai vecriigaa pie skaidra praata var apmaldiities. Ja braukt ar liftu, tad jau labaak viesniicaa "reval hotel latvija" tur vismaz buus spriedze, ka kaads no apkalpojoshaa personaala juus pamaniis un izmetiis aaraa, a runaajot par sabiedrisko transportu: tik siltajaa laikaam sastreeguma stundaa tur uztureeties ir liidziigi pashnaaviibai(vienreiz sajutiisiet sviedrainu padusi sev pie sejas un visu sapratiisiet, un nedo dievs ja tramvajs vel asi nobremzee).
Taakaa veelu veiksi, bet I`m out
P.S. tad jau pikniks briivaja dabaa buutu labaaks


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post May 26 2007, 10:38
Post #5


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




IMHO vaidzētu atrast kādu jēdzīgāku pirti - bikinj tālāk par rīgas apkaimi un noīrēt uz 24h peimēram no piektdienas 7 vakarā līdz sestdienas 7 vakarā, tādā vidā atkristu problēmas ar laicīgo ierašanos, varētu atbraukt civiļi ar mašīnām un pēc tusiņa izgulēties un tad braukt mājās wink.gif
P.s. tusu nevaig drausmīgi animenizēt (kalt pasākuma scenāriju no A-Z), peitiks ar ps2 un ddr paklājiņu - sarunas par anime un gamēm vienmēr pašas uzrodas, ir arī cilvēki kuriem ir vairāk kopīgu tēmu ne tikai anime tongue.gif

P.s. Šāda tēma tika vakar apspriesta ar Ragu smile.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post May 26 2007, 10:41
Post #6


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




mashiinas procentuaali i retas prieksh vidusmeera otaku. videejais vecums/ienaakumi kaa ne kaa nav tie augstaakie. plaanojot attieciigi jaanjem veeraa arii alternatiivie transporti, eg. sabtranss.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post May 26 2007, 10:45
Post #7


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




yup yup - vnk var noorganizēt, kur abas kategorijas cilvēku varētu tikt bez problēmām wink.gif

P.s. Pats piederu pie tās kategorijas kas braukājās ar sabiedrisko transportu laugh.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post May 26 2007, 12:55
Post #8


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
mashiinas procentuaali i retas prieksh vidusmeera otaku. videejais vecums/ienaakumi kaa ne kaa nav tie augstaakie.


Besides, ja garšo destilāts, pat ar visām tiesībām tu neesi diži lietaskoks.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 26 2007, 18:20
Post #9


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




O, preciiza atbilde bez liekvaardiibas! biggrin.gif

P.S. Lai nebuutu spams, varu piebilst, ka peec eksprestusa pie Sigfas I HAVE SEEN IT ALL, thus es vispaar vareetu mieriigi nomirt, par kaut kaadiem tusiem nemaz nerunaajot.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post May 29 2007, 12:05
Post #10


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




QUOTE(Rusell the carrotstork @ May 28 2007, 22:28) *

Karoč tā, visi kuriem 15. jūnijā nav ko darīt satiekas virnā vietā. Tiem kam ir mašīnas un tiesības atbrauc uz to vietu, tiem kam nav tie atnāk ar kājām vai atbrauz ar sabiedrisko transportu. Nu kaut kur Rīgā. Man nav ne jausmas, kur parasti jūs satiekaties. Un tad visi apspriež jaunākās Naruto sērijas. Es nebūšu, jo esmu aizēmts. Bet kāds jau cerams būs manā vietā.



Njam .... ja tu būtu bikinj vairāk informēts, tad zinātu ka tādas savākšanās principā ir katru piektdienu/sestdienu - laika gaitā notika dabīga atlase, kur palika pieaugušāki civiļi no otaku.lv un anime.lv - savācās pa piektdienām, un pa sestdienām jaunākā atvase tusējās smile.gif
Drīzāk jau sanāca tā ka jaunajiem nebija incanti ar mums un piektdienas vakaros var ko interesantāku darīt to viņi pārcēlās uz sestdienas tussu smile.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post May 29 2007, 16:39
Post #11


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE(Rusell the carrotstork @ May 28 2007, 22:28) *

Karoč tā, visi kuriem 15. jūnijā nav ko darīt satiekas virnā vietā. Tiem kam ir mašīnas un tiesības atbrauc uz to vietu, tiem kam nav tie atnāk ar kājām vai atbrauz ar sabiedrisko transportu. Nu kaut kur Rīgā. Man nav ne jausmas, kur parasti jūs satiekaties. Un tad visi apspriež jaunākās Naruto sērijas. Es nebūšu, jo esmu aizēmts. Bet kāds jau cerams būs manā vietā.

Olo lolo kau ko tik speeciigu organizaacijas jomaa sen nebiju lasiijis. Mosh tev nakotnee der profesionaali nodarboties ar pasaakumu riikoshanu biggrin.gif
Njaa vispaa uz pirti vareetu aizbraukt, tieshaam neslikti ja tur vareetu paguleet, jo sory sabiedriskam transportam esmu es par slinku.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Jun 1 2007, 07:45
Post #12


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(ETM @ May 29 2007, 14:35) *


EDIT: vareetu ieteikt, teiksim, Bible Black




NEVAJAG. Ar vienu reizi man pietika. dry.gif Ļoti patīkams garadarbs, kura dēļ es vairākus mēnešus izvairījos no animēm, jo man vienkārši SLIKTI palika, redzot the same style. huh.gif Bet nekas, trauma jau garām, es veixmīgi izārstējos, visu aizmirsu, tikai dažreiz, kad es to vismazāk giadu, atmiņas sāk mani vajāt!!!!!! AAAAAAAAAAAA! blink.gif
Žēl tikai, ka BB ir pārāk daudz mindless intercourse, jo tad grūti sekot sižetam.... sad.gif So tas neder kopīgam online tusam, hahā, jo puse aizmigs jau pirmās sērijas vidū (trešo sēriju vispār vēlam izlaist).. ph34r.gif


Ā, jā, kādam (nerādīšu ar pirkstu, lai neizmežģītu) drīz būs dzimšanas diena un kāds vrētu kaut ko uzrīkot, kā "vecajos labajos" laikos.... rolleyes.gif


(nu, ka mani smaiiju likshanas skili? improved?) laugh.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iori Yagami
post Jun 1 2007, 08:56
Post #13


Danshaku
****

Group: NERV
Posts: 293
Joined: 22-May 05
From: I'm happy in the otaku




QUOTE(+Chibi+ @ Jun 1 2007, 07:45) *

Ā, jā, kādam (nerādīšu ar pirkstu, lai neizmežģītu) drīz būs dzimšanas diena un kāds vrētu kaut ko uzrīkot, kā "vecajos labajos" laikos.... rolleyes.gif



"Kādam" jau ir kadas idejas, kur svinēt? Vai domasim kopā (man piedavajumu nav, bet varu pameklet kaut ko) biggrin.gif tongue.gif tongue.gif


--------------------
I'm Iori Yagami... And still I got knocked down by +Chibi+

IPB Image
Tsuki o miru tabi omoidase
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Jun 1 2007, 17:29
Post #14


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




QUOTE(edg @ May 26 2007, 18:20) *

O, preciiza atbilde bez liekvaardiibas! biggrin.gif

P.S. Lai nebuutu spams, varu piebilst, ka peec eksprestusa pie Sigfas I HAVE SEEN IT ALL, thus es vispaar vareetu mieriigi nomirt, par kaut kaadiem tusiem nemaz nerunaajot.


Drīkst uzprasīties KO ĪSTI TU TUR REDZĒJI?? Mana ziņkārība ir sakurināta ne pa jokam.. rolleyes.gif

p.s.Stasukinj... pilniibaa kaa "vecajos labajos laikos" nesanaaks lai cik necenstos (peec cukura nakts viduu liekas vairs neiesim uz diennakts veikalu tuvaakajaa laika no tava dziivoklja)... beeet par jauniem tusiem vienmeer pozitiivisma paarpilna tauta labpraat iztriektu savus emocionālos decibelus pret tava dzīvoklja sienām.. ^^ vai da pret jebkaadaam sienaam...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Jun 5 2007, 15:24
Post #15


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Vismaz nekurienee ir jautraak, kaa sheit, hehehehehe.


Un jaa, jaa, 15.06. pie manis, Sipja un Zakja buus pasaaciens.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 10:50