IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

5 Pages V « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Anime LV televīzijās, Atdalīts no Sailor Moon topika
FuschichO
post Dec 9 2012, 13:36
Post #61


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Jāatzīst, kādreiz es gribēju, lai cilvēki būtu izglītotāki, un saprastu, ka anime nav vienkārši multenes maziem bērniem, bet tagad iesaistos diskusijā ar pārdomām par to, kā un ko varētu rādīt TV vienkārši diskusijas pēc. Personīgi es tāpat neskatītos TV. Nekad neesmu bijis traks frīks, kuru kāds apceltu anime dēļ (ja atskaita vecākus lol). Turklāt anime ir ļoti interesanta vizuālās izklaides tirgus daļa, kas nepelnīti palikusi neizmantota LV.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aruka_sei
post Dec 9 2012, 14:03
Post #62


Arheologs
******

Group: Chuunin
Posts: 642
Joined: 17-October 11
From: Latgale, Dagda




QUOTE(Shumins @ Dec 9 2012, 11:17) *
bet Mature 18+.

A ko tad skatīsies janieši no 14 līdz 18 gadiem??????
QUOTE(Shumins @ Dec 9 2012, 11:17) *
Var pat iepirkt Anime ar RUS dub no Krievijas, papildinot tās tikai ar LV sub atbilstoši likumdošanai.
Krievu valoda šai sabiedrības daļai ir uz TU.
Domāju, ka ideja ir reāla.

Domāju ka mierīgi var, tikai LV televīzijas negrib sev lieko gemoroju dry.gif
QUOTE(Shumins @ Dec 9 2012, 11:17) *
Tiem, kas vēl joprojām domā, ka Anime pasaule tos padara kādā veidā atšķirīgus - vajag ārstu.

Tā kā es sapratu, tad pēc tavām domām visiem hipijiem, metālistiem, pankiem un reperiem arī vajag ārstu???

QUOTE(FuschichO @ Dec 9 2012, 12:36) *

Jāatzīst, kādreiz es gribēju, lai cilvēki būtu izglītotāki, un saprastu, ka anime nav vienkārši multenes maziem bērniem, bet tagad iesaistos diskusijā ar pārdomām par to, kā un ko varētu rādīt TV vienkārši diskusijas pēc. Personīgi es tāpat neskatītos TV. Nekad neesmu bijis traks frīks, kuru kāds apceltu anime dēļ (ja atskaita vecākus lol). Turklāt anime ir ļoti interesanta vizuālās izklaides tirgus daļa, kas nepelnīti palikusi neizmantota LV.

Parakstos zem katra vārda.

This post has been edited by aruka_sei: Dec 9 2012, 14:00


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Dec 9 2012, 15:31
Post #63


Unregistered









QUOTE(aruka_sei @ Dec 9 2012, 14:03) *

Tā kā es sapratu, tad pēc tavām domām visiem hipijiem, metālistiem, pankiem un reperiem arī vajag ārstu???


Noslāņošanās pa interešu grupām ir normāla parādība.

Bet, ja metālisti velkot zāli un meditējot pie metāla - izpīpē jaunu dzīves atklāsmi, kas tiem traucē iejusties normāli sabiedrībā, tad jau ir problēmas laugh.gif

Vienalga vai tā būtu atpalicība no dzīves, ja laiks pavadīts šaurā cilvēku lokā desmit gadus ar trīs līdz četriem draugiem. Izveidojoties nespējai komunicēt ar citiem cilvēkiem. Vai arī citi iemesli, kas netiek uztverti kā risināma komunikācijas nobīde no tā sauktās vidējās sabiedrības "normālības".

Tā šodien ir ļoti aktuāla un nenovērtēta problēma. Varbūt novērtēta, bet nepareizi risināta.

Par ņēģera sindromu un tā sekām var uzrakstīt vesalu grāmatu. Bet šajā topic sadaļā tai nav vietas cool.gif

This post has been edited by Shumins: Dec 9 2012, 15:32
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Dec 9 2012, 16:12
Post #64


Unregistered









QUOTE(aruka_sei @ Dec 9 2012, 14:03) *

A ko tad skatīsies janieši no 14 līdz 18 gadiem??????


Visu ko rāda pa Iphone? cool.gif

This post has been edited by Shumins: Dec 9 2012, 16:13
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 22 May 2024 - 21:24