IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

43 Pages V « < 41 42 43  
Reply to this topicStart new topic
> Bleach, Kaadas emocijas?
Hikaru
post Mar 12 2011, 12:21
Post #631


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Pirmā interesanta bija 54. sērija. Nākošā interesanta ir 308. sērija. Pārējās var neskatīties. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 13 2011, 03:23
Post #632


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




Man savukaart shovs ljoti patika gandriiz visu pirmo arku. Varbuut taapeec, ka tad veel main chari nebij tik uber upgreidoti (process vienmeer baudaamaaks, nekaa gala rezultaats, it sevishkji saakumaa), un bija "jaunuma/svaiguma efekts". Atkaartoshos, bet no mega-gariem shonen showiem vieniigais veel joprojaam baudaamais ir One Piece. Naruto un Bleach buutu tolereejamaaki pabeigti pie epaam 70, ne vairaak.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Mar 13 2011, 10:37
Post #633


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Haha, Bleach. Tiku līdz... *ieskatās mal* 57. epai un pāris gadus arī nav tālāk tikts. Doma turpināt tā kā vēl nav pametusi, bet pagaidām vēl roka neceļas to darīt.
(Un tikai tāpēc, ka nevar runāt par vienu, nepieminot otru (;D)- Naruto joprojām spēj (mani) noturēt pie skatīšanās un tam tiek puslīdz laikā sekots līdzi.)


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koneko
post Mar 13 2011, 21:26
Post #634


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 161
Joined: 23-October 09




Ja kāds man jautātu, kāpēc ik pa pāris mēnešiem tomēr skatos "Bleach", tad skaidru atbildi nespētu dot. Interesants sižets? Nepārāk - ļoti paredzams. Skaista animācija? Nekādā gadījumā. Ieradums? Visticamāk.

Tomēr, neskatoties uz visu, esmu noskatījusies līdz pat visjaunākajai sērijai. (Lai gan t.s. fillerus neskatos)

Vienkārši esmu shōnen žanra cienītāja *smejas*


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Mar 13 2011, 22:11
Post #635


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




šis šovs beidzās pirms divām sērijām līdz ar arrancar arkas noslēgumu. fināla cīņa ar aizenu bija ultra-disappointing, cerēju uz episku shounen stila 10 sēriju cīņu, un pretī dabūju pukš. un pat ar visu to, šovam labs wrap up's būtu ichigo spēju zaudēšana un atgriešanās uz normālo dzīvi, kur viņš būtu izkritis no skolas un viņa draugi būtu pārsteigti viņu redzot pēc apmēram gada pavadīta garu pasaulē. taču nē. mangaka, atbildot savam milzīgajam fanbase, izlēma paspārdīt līķi un dot hintus uz spirit king arku. anyway, tagad laikam sekos kaudze ar filleriem, līdz ar ko man ir viens šovs mazāk ko skatīties. damn you, korporatīvā naudas slaukšanas mašīna. vismaz naruto sākās pats labums.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koneko
post Mar 13 2011, 23:13
Post #636


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 161
Joined: 23-October 09




QUOTE
fināla cīņa ar aizenu bija ultra-disappointing


Vai ne?! Viņiem derētu pamācīties no, piemēram, One Piece - tur pat degunu šņauc ilgāk nekā šeit cīnījās pašās beigās.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
El4an
post Mar 13 2011, 23:50
Post #637


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 130
Joined: 26-September 10
From: nowhere




nesaprotu, ko jūs te kunkstat.. manuprāt, pēdējā cīņa ar aizenu bija vislabākā no visām (bet visas bij labas) .. un es neteiktu, ka viņa bij baigi īsā..2 epas kā nekā..

notikumi nav pārāk paredzami.. nu piemēram, gīns, kurš kā beigās izrādījās ir labais..
un par blīč kopumā ar neko sliktu nevaru teikt.. ja nu vienīgi tie sasodītie filleri.. bet tā viss pārējais baig labs..

This post has been edited by El4an: Mar 13 2011, 23:50


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 14 2011, 00:34
Post #638


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




Es nezinu, vai pareizi meegjinu analizeet kaapeec one piece joprojaam liekas baudaams pretnostatot bleach, bet mans imho: one piece glaabj, ka tas nav tiirs shonen battle shows, bet pusliidz atjaukts ar gagu mangu. Arii animaacijas stils liek uznjemt mazaak nopietni. Bleach .. pretenciozi nopietnais stils laikam subjektiivi liek buut piekasiigaakam. Nopietns - tas ir piem. Mamoru Oshii laucinjsh, un saliidzinot ar to Bleach .. ee, nevelk. Un visi meegjinaajumi to diversificeet ar ko nenopietnu liekas kaa kaut kas marketinga droiidu ieteikts/maaksliigi pieliimeets. Jeb kaadam tieshaam liekas amizants to modificeeto dveeselju trio? Vai seksuaali noruupeejies Kons? -Imho tie pashi filleri citaa kuliitee.
No nopietnaakaam lietaam atceros kaa taadu pagaraaku tikai Monster. Taapeec arii nosaucu ~ 70 epas, kaa limitu taadam zhanram. Vairums bez probleemaam aprobezhojas 24-12 epaas, vai pat filmas/OVAs formaataa, un nekas. Nepaguust pieesties/paliek atminjaa kaa baudaams, nevis komercijas peec atgremots n reizes.

-Puuk, Puuk, ko dari?
-Medu eedu.
-A kaapeec tik negribiigi?
-Ceturto reizi to pashu medu eedu.

P.S.
Naruto Sh*tpljuuden saak stilistiski imho sekot Bleach peedaas. Ar analogjisku rezultaatu visdriizaak. Viena lieta ir siiku varonju beerniibas maksimaalisms, otra lieta, kad kaarteejo reizi redzi garaas tragjiskaas sejas pieaugushaakiem. Pieaugusho dziive ir garlaiciiga rutiina. Taa nav izklaideejoshs shovs, ko var vilkt kaa nodreijaatu plati (ja ir, tad taa ir samaakslota/gruuti noticama aktierspeele). Pie kaarteejaas atskanjoshanas reizes gribas mest ko smagu uz patefonu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koneko
post Mar 14 2011, 16:02
Post #639


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 161
Joined: 23-October 09




QUOTE
manuprāt, pēdējā cīņa ar aizenu bija vislabākā no visām


Pffft... Pat ne priekš "Bleach standartiem". Uzskatu, ka tad jau Ichigo vs Renji (kas bija kaut kur pirmajās 50 epās) bija DAAAAUUUDZ labāks par to, kas te beigās bija.

(Lai gan ko tad es vispār saprotu no shōnen žanra? Viss, ko saku, ir ļoti subjektīvi.)

THIS



This post has been edited by Koneko: Mar 14 2011, 16:06


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Mar 17 2011, 11:23
Post #640


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




GAH.
Spoilers, spoilers. -.-''

Kaut vai esmu kārtīgi nobremzējusi ar šito, es tomēr vēl gribu kkad turpināt skatīties, lūdzu nespoilojat lol. :'D
Esmu kkur vidū. -u-


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Mar 21 2011, 00:05
Post #641


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




1 jautajums: Bleach got better?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Feb 23 2012, 13:30
Post #642


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE(mal)
According to the program schedule of TV Tokyo, the TV series of Bleach will be ended on March 27th. There is a possibility of continuation after a break or as an OVA series.

Source: Scan of the article
HAHAHAHAHA >:3


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koneko
post Feb 25 2012, 16:37
Post #643


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 161
Joined: 23-October 09




Cik dīvaini, ka jūtos nedaudz atpestīta, uzzinot, ka anime beidzot beigsies. Ak, anime kluču lāsts...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Feb 25 2012, 23:01
Post #644


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




Bleacham vajadzeeja beigties peec pirmaas arkas. Taalaak jau ..
- Puuk, Puuk, ko dari?
- medu eedu.
- A kaapeec tik negribiigi?!
- tresho reizi eedu.

Un varu tik kaarteejo reizi nocelt cepuri One Piece priekshaa, kas pat jau peec 530+ seerijaam liekas skataama.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
austere
post Feb 26 2012, 13:20
Post #645


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 73
Joined: 5-July 09




Tā kā skatos bleach ar english dub (slinkums lasīt subtitrus), man līdz beigām būs laikam vēl kādi divi gadi.

Skatos pašlaik Kuroshitsuji (black butler), tur brīžiem parādās daži spicie shinigami. Salīdzinot ar tiem, bleach shinigami ir baigie pretekļi. Tas tādas nelielas pārdomas par bleach.

One Piece ir noteikti labāks

This post has been edited by austere: Feb 27 2012, 18:33
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

43 Pages V « < 41 42 43
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 8 May 2024 - 14:46