IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

4 Pages V  1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> This land is made of Love and Peace?, Jeb tā ir vieta, kur vienam pariet uz otru...
Shumins
post Jan 8 2010, 05:57
Post #1


Unregistered









Īpaši neaizraušos aprakstot cik esmu pūkains un, ka būtu ļoti iejūtīgs un iecietīgs, taču ne par to gribēju padiskutēt...

Šodien atvēru Tigra2 Topic "Mani zīmējumi, gurķis ir liidziigs vaidelotim, ne?" un gribēju apskatīties, kas citiem sakāms par pēdojo tīģera zīmējumu.

Skatos un nevaru saprast, vai man beidzot iestājies vecuma marazms un sāk rādīties jau visur plikas sievietes.

Izrādās Arts pacenties galeriju izpušķot ar zīmējumiem, kurus tur laikam neatrada...

QUOTE(Arts @ Jan 8 2010, 02:22) *

QUOTE
Tapec nesatraucies, man pietiek laika, lai uztaisitu Shuminam visko garšigu. C:

IPB Image


Nu, ja runājam par pārsteiguma momentu, tad Artam mani beidzot izdevās nošokēt laugh.gif

Okey, būtu tas mans Topic, es pasmietos par slikto gaumi un ielādētu kādu smukāku cool.gif

Taču ko ir Jums nodarījis Tīģeris, ka viņai aiz katra zīmējuma jāliek stulbas piebildes:

QUOTE(Arts @ Jan 7 2010, 00:07) *

IPB Image


QUOTE(Sigfa @ Jan 7 2010, 17:08) *

IPB Image
tematiski


Es varbūt vairs pasauli nesaprotu un tagad ir stilīgi smieties par sievietēm? Mēģināt ar visu varu pierādīt, ka kādas sievietes vieta ir virtuvē?

Nu nez, es personiski esmu vīlies dažos spamotājos, īpaši, ja tiek apsmietas sievietes - tas manuprāt tiešām ir pretīgi.

Bet diskusijai varētu būt tāda - "Gadījumā rakstot savus komentārus neesam pārkāpuši sarkano līniju, kas regulē savstarpēju cieņu?" Un kādi būtu Jūsu ieteikumi, lai to novērstu, vai vismaz mazinātu to lielo naidu, kuru paši esam te sakurinājuši?

Citādi liekas, ka Emmai (Hell Girl), tuvākā laikā būs daudz jaunu pieteikumu ph34r.gif

Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Jan 8 2010, 07:28
Post #2


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Nedomāju, ka kaut ko no tā vispār bija jāņem nopietni.
Bet neatkarīgi no tā, vai tas bija nopietni, vai nebija, tas viennozīmīgi nebija pa tēmu, tātad spams, tātad spied report pogu un gaidi brašos foruma sētniekus, ja reiz tev tas sirsniņā iekodis.

This post has been edited by Kikyou: Jan 8 2010, 07:36
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Jan 8 2010, 08:48
Post #3


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Man šķiet, ka forumiešu - zīmētāju pavedienos vispār nevajadzētu likt citus attēlus, memes, un ko vēl visu ne. Tikai ontopic saraksti. Un, Arts, protams, šeit ir kārtīgi pārcenties.

Turpmāk Art sadaļa tiks vairāk uzmanīta no manas puses.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkDevilCat
post Jan 8 2010, 09:14
Post #4


Shishaku
*****

Group: noedit
Posts: 300
Joined: 13-August 06
From: ~In my Dreams~




QUOTE(zenofex @ Jan 8 2010, 07:48) *

Man šķiet, ka forumiešu - zīmētāju pavedienos vispār nevajadzētu likt citus attēlus, memes, un ko vēl visu ne. Tikai ontopic saraksti. Un, Arts, protams, šeit ir kārtīgi pārcenties.

Turpmāk Art sadaļa tiks vairāk uzmanīta no manas puses.


GL smile.gif
ceru ka vismaz art sadala tad bus mazak spameri, laigan, no aktiivajiem useriem 50% ir spameri, tad iznakuma bus uz pusi mazak aktiivs forums? Bet nuja, atkariigs ko tu iesaksi ar tiem spameriem, bet esmu vienoziimigi par, lai to ir mazak.
Ja forums sastav no paris aktiivajiem useriem, un tie pasi tikai to vien dara ka spamo un raksta sudus, tad nava briinums kadel jauni useri klat nenak.




--------------------
"Deep down, I'm pretty selfish, possessive and like things my way" /Shota/

IPB Image

IPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jan 8 2010, 11:16
Post #5


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




From me... with love and peace.
IPB Image


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 8 2010, 12:05
Post #6


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




Viss ir vienkaarshi. Reporteet durnjus. Ja nepietiek paaris peec kaartas vairaaku warnu par to pashu teemu, disableet/dzeest baanot kontu/IP.
Internets ir miskaste un shaadi cilveeki forumu pietuvina videejam savam/interneta liimenim. Ne sheit pirmaa, ne peedeejaa vieta, kur online anonimitaate un fiziska nesodaamiiba veicina sociopaatisku pashizteiksmi verbaalaa defekaacijaa.
Subjektiivi ir pieljaujama zinaama atkaape no melnbaltaam eetiskaam normaam un foruma noteikumiem, labs uzbrauciens ar aspraatiigu ironiju briizhiem var buut interesants, atdziivinosh .. bet visam ir savas robezhas. Klajaa rupjiibaa nav ne ironijas, ne aspraatiibas, tikai un vieniigi pubertitaati knapi sasniegusha tiinja veelme izcelties pazemojot citus. Tiinji vecumaa, kad lamaaties, spljaudiities, dauziit pudeles, izspaardiit miskastes ir "cool", "kaa pieaugushie", "protests pret vecaakiem/skolotaajiem/sabiedriibu", kas "mani nesaprot".

P.S.
Shumin: tava mode visus postus paarbaazt ar pievienotaam bildeem un youtube klipiem personiigi man ar sen kriit uz nerva ar bezgaumiibu un veelmi izcelties, vieniigais, ka tu daudz maz iemanies iekljauties izturamaa robezhaas. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 8 2010, 12:45
Post #7


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(Kikyou @ Jan 8 2010, 06:28) *

Nedomāju, ka kaut ko no tā vispār bija jāņem nopietni.


Tieshi taa. Aciimredzot pashas meitenes saprot, un ir speejiigas pashironiski pasmieties, bet nee, Shuminjam shkjiet, ka te tiek paarkaaptas visas eetikas normas un patiesiibaa mees visi esam nezheeliigi shovinisti, kuri veelas panaakt, lai meitenes no virtuves atsleedz internetu, lai taadejaadi vareetu pilnvertiigi atdoties kulinaaro speeju pilnveidoshanai.

Ja modiem tas nepatiik, lai dzeesh, citreiz neposteesim. Vareesim atgriezties uz aizraujoshu diskursu apspriezhot kaarteejo izcilo maakslinieku magnum opus.

Bet liidz tam...

IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkDevilCat
post Jan 8 2010, 12:59
Post #8


Shishaku
*****

Group: noedit
Posts: 300
Joined: 13-August 06
From: ~In my Dreams~




QUOTE(Church @ Jan 8 2010, 11:05) *

Viss ir vienkaarshi. Reporteet durnjus...


Cik es te redzu, te katrs otrais topiks, un lielaka dala posti iet offtopika, gan tiek piespamoti.
Nedomaju ka vsp liela jega ir te ko mainit, taja spama lieta, citadi forums paliks tik neaktiivs, kad pat jega 1x nedela iegriesties nebus.


--------------------
"Deep down, I'm pretty selfish, possessive and like things my way" /Shota/

IPB Image

IPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 8 2010, 13:01
Post #9


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




ak jaa, nav saprashanas kapeec hollow veel nav nobanots, shkjiet tas ko naacaas lasiit kaadu laiku atpakalj contest un kuraa tur veel threadaa buutu par gana labu iemeslu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 8 2010, 13:03
Post #10


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




Sigfa: teu arta S&M bilde bez shumina cenzeejuma arii likaas piedieniiga/neshkjebinosha? Imho tomeer ir robezha/atshkjiriiba, joks vai veemiens. Joku nesaprashana, vai riebums. Melnais humors/ironija vai veelme citus izvazaat dubljos. Un ja tas tiktu tolereets, kas taalaak? Celjam pienjemamaa latinju veel augstaak un sanjemam katru otro foruma postu ar somethingawful gore un kjesku bildeem?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkDevilCat
post Jan 8 2010, 13:07
Post #11


Shishaku
*****

Group: noedit
Posts: 300
Joined: 13-August 06
From: ~In my Dreams~




QUOTE(Sigfa @ Jan 8 2010, 12:01) *

ak jaa, nav saprashanas kapeec hollow veel nav nobanots, shkjiet tas ko naacaas lasiit kaadu laiku atpakalj contest un kuraa tur veel threadaa buutu par gana labu iemeslu.



guess wh00t?
I'm Special.



IPB Image


sorry par offtopic, bet editot savu post nevaru, lai atbildetu uz spamera txt.


--------------------
"Deep down, I'm pretty selfish, possessive and like things my way" /Shota/

IPB Image

IPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Jan 8 2010, 13:09
Post #12


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




QUOTE(Sigfa @ Jan 8 2010, 11:45) *

QUOTE(Kikyou @ Jan 8 2010, 06:28) *

Nedomāju, ka kaut ko no tā vispār bija jāņem nopietni.


Ja modiem tas nepatiik, lai dzeesh, citreiz neposteesim.



Tigra jau nav izteikusi savu attieksmi pret postu, kas uzšķīla dzirksti šeit smile.gif Bet esmu pārliecināts, ka viņai nepatika. Pamatā jau mums te tā vienmēr notiek - useri posto ko grib, modi dzēš to ko viņi uzskata par dzēšamu.

Kā arī aizpildīt foruma tukšumu ar vienvārdu postiem, motivation posteriem un citiem šitiem ir fail. He.

Sigfa, ja nepostēsiet mums nebūs jādzēš. Parasti gan šādas lietas ātri aizmirstas un nonāk atkal līdz šaubīgiem postiem. Es ļoti šaubos, ka daudzi lasa foruma vadlīnijas. Drīzāk neviens tās nav pārlasījis pēdējā pusgada laikā.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 8 2010, 13:09
Post #13


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




nebija iespeejas to bildi redzeet (ja vien vinja veel kkur nestaav un nav izdzeesta), bet nevajag jau braukt pa slideno nogaazi, tendence reizeem iespamot ko sarkastisku un, iespeejams, derogatiivu nebuut nenoziimee, ka bumba turpinaas ripot un taalaak ies "gore un kjesku bildes". Protams, ir liela atshkjiriiba starp humoru un gore, man shkjiet, ka humors, pat ja neizdevies, ir pieljaujams jebkuraa topikaa, no vnk shock-value bildeem (kaa liek noprast tavs teksts par arta bildi) gan taakaa vajadzeetu attureeties.

EDIT: shii ir atbilde churcham, divi paspeeja ieposteet pirms uzdrukaaju atbildi.

EDIT2: zeno, shim postam vajadzeetu arii vismaz daljeeji atbildeet uz tavu teikto.

This post has been edited by Sigfa: Jan 8 2010, 13:11
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jan 8 2010, 13:19
Post #14


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(hollow @ Jan 8 2010, 12:07) *

guess wh00t?
I'm Special.

guess wh00t?
we know!
IPB Image


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 8 2010, 13:20
Post #15


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




sigfa: ja veelies bildi, domaas papildini pirmajaa shumina postaa cenzoreeto ar uz dakshas uzspraustaam kaunumluupaam tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 17:59