IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Atriebība - salda kā asinis, Zeloco progresa darbs
zeloco
post Jan 1 2007, 03:24
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




Tātad. nu.. >_> *domā* īsti nezinu kā, lai šo stāstu komentē.. shis būs mazliet savādāks nekā iepriekšējie, bet pamattēma saglabājas... Arī šis tika uzsāks vairākus gadus iepriekš, bet šo es nedaudz piekoriģēju, cik nu spēju, saglabājot stāstījuma oriģinālo formu.

Šis darbs var dažiem šķist "nesmuks"... Bet varbūt tieši pretēji.. (nesmuks tiem, kam mani zīmējumi šķiet pārāk "depresiivi" vai citādi drūmi..) Lai nu kā, vēlējos tikai jūs brīdināt.

nu tad aiziet:

I

Vēls vakars. Tā kā ir ziema, tumšs ir jau labu laiku. Kāda meitene izvedusi pastaigā savu suni. Šovakar ir diezgan silts, tāpēc viņa izdomā, ka apstaigās vēl vienu kvartālu. Kaut gan ielas izskatās tumšas, tukšas un draudīgas, meitene nebaidās, jo šis ir viņai ļoti labi pazīstams kvartāls. Viņa atlaiž suni no siksnas, jo viņš ir ļoti paklausīgs. Suns ar steigu pieskrien pie tuvējā staba un sāk ošņāties. Meitene turpina savu ceļu. Pēkšņi viņa izdzird čaboņu sev aiz muguras. Viņa pagriežas, bet nevienu neredz... arī savu suni, ne.
‘Rodži! Rodži!’ viņa uzsvilpj un pagriežas. Izrādās, ka suns viņai aizgājis priekšā. ‘Te tu esi! Gribēji jau aizbēgt?!’ viņa pastiepjas pēc suņa kakla siksnas, lai to atkal piestiprinātu pie pavadas, bet suns rāda zobus. ‘Rodžer, uzvedies!’ viņš atkal pastiepjas, bet suns uzrej. Pēkšņi no aizmugures viņai uzpūš stiprāks vējš. Suns ierauj asti kājstarpē un sāk smilkstēt. Meitene pagriežas, pavirši paskatās un tad atkal pievēršas sunim. ‘Rodžer, mierā! Tur nekā nav. Nāc šurp!’ viņa pietuvojas sunim, bet tas aizbēg. ‘Rodžer! Nāc atpakaļ!’ tā kā suns neizrāda nekādu pakļaušanos viņas pavēlēm, tad viņa skrien tam pakaļ, bet pēc kāda laika viņa to pazaudē. Kā nekā suns taču.
Meitene apsēžas ielas malā un sāk saspringti domāt. Mājās bez suņa atgriezties viņa nevar – būs brāziens no vecākiem. Tagad viņa to arī vairs nevar atrast, jo ir ieskrējusi mazāk pazīstamā apvidū. Bezcerība... Viņa sadzird soļus vienā ielas galā. Laternas nespīd īpaši spoži, tāpēc nācēju nevar redzēt. Pēc brīža viņa jau redzēja viņa siluetu. ‘(jāpaprasa, vai viņš nav redzējis Rodžeru)’ viņa lēnā gaitā devās pretī nācējam. Kad viņš atradās pāris laternu attālumā no viņas, tad, meitene jau varēja saredzēt kā viņš izskatās. Tas bija vīrietis ap četrdesmit. Viņam bija rūtaina flaneļa jaka un, tā saucamā, strādnieku cepure. Meitene piegāja viņam klāt un vīrietis uzsmaidīja.
‘atvainojiet, jūs neesat redzējis šeit noklīdušu suni?’
‘šeit ir daudz noklīdušu suņu, kāds ir tavējais?’
‘tāds paliels vilku suns.’ Vīrietis padomāja, bet tad pakratīja galvu.
‘Nu šovakar es tādu neesmu redzējis...’
‘žēl... paldies tik un tā.’
‘nav par ko...’ vīrietis turpināja savu ceļu, bet meitene atkal apsēdās ielas malā.
Pēc brīža viņa atkal sadzirdēja soļus, šoreiz tur bija vairāki cilvēki. Viņa ieklausījās. Viņa dzirdēja balsis. Zēnu balsis. Viņi runāja par... Ak vai! Tā taču bija vietējā banda. Ar šiem sprukstiņiem viņa gan negribēja runāt. Viņa gāja tajā pašā virzienā, kurā gāja viņi un centās apslāpēt savus soļus. Viņa redzēja tādu kā iebraucamo vietu. Tur uz priekšu noteikti bija kāda māja, bet bija par tumšu, lai to redzētu. Viņa pagriezās, apskatījās, cik tālu vēl viņi ir un tad atmuguriski iegāja tumsā. Viņa bija nolēmusi te paslēpties, kamēr viņi aiziet.
Tā lēnām ejot atmuguriski viņa kaut kam uzskrēja. Pēc tam meitene saprata, ka tas ir kāds.

This post has been edited by zeloco: Jan 26 2007, 19:46


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
zeloco   Atriebība - salda kā asinis   Jan 1 2007, 03:24
Pakkun   nu pēc tik īsa gabaliņa man ir grūti spriest. note...   Jan 1 2007, 14:43
zeloco   ;DD jaa, village people bija protopils starp citu ...   Jan 1 2007, 19:19
Pakkun   pats nerakstu tāpēc, ka bail no plaģiātisma. gaidu...   Jan 1 2007, 20:04
Kazuki   pie stila kljuudaam nepiesieshos. ir inchiigs dar...   Jan 1 2007, 20:28
Ragana   Izklausās interesanti, kaut gan man labāk būtu pat...   Jan 1 2007, 21:06
zeloco   pie stila kljuudaam nepiesieshos. ir inchiigs da...   Jan 4 2007, 03:20
Bitter_me   Man patiik, man patiik, man patiik... :) Ja kkadaa...   Jan 4 2007, 05:30
eXplode   Hmm.... Zeloco... tiešām esmu priecīga, ka iepētīj...   Jan 4 2007, 17:14
Pakkun   anglju valodaa :/ neesmu drosha, ka visi sheit p...   Jan 4 2007, 18:01
zeloco   Man patiik, man patiik, man patiik... :) Ja kkada...   Jan 5 2007, 17:57
rebel   sākums man nepavisam nepatika. tāds.. kind of lame...   Jan 7 2007, 19:57
Sorrow   Varētu sanākt kaut kas tīri interesants, vienīgi p...   Jan 7 2007, 20:38
Bitter_me   Jaa, nu jau tas saak palikt scary... :o Cilveekie...   Jan 25 2007, 20:04
zeloco   man saakumi un beigas nekad nav padevushies... var...   Jan 26 2007, 19:44
Pakkun   paarforseeju ar zaarka ainaam, bet tas ir ar nolu...   Jan 26 2007, 22:28
Shumins   Nebuutu lielaaka spriedze - aprakstot to visu sava...   Jan 27 2007, 00:56
zeloco   man liekas gan, ka tikai filmās tas tiek apgraizī...   Jan 28 2007, 23:35
Pakkun   klau... zini, paliek tiešām interesanti! :ph3...   Jan 29 2007, 00:06
eXplode   vī... Esmu atkal jau ireauta rutīnā. Jālasa, jālas...   Jan 29 2007, 21:30
rebel   mm. man patīk tā ideja,ka viņa sadalās dzīva. visa...   Feb 4 2007, 00:25
Sorrow   vispār tiešām interesants. Vienigi kaitināja ka pē...   Feb 4 2007, 12:08
Bitter_me   Un turpinaajuma kaa nav, taa shobriid nav... Lasii...   Feb 7 2007, 06:00
Miki   Ē ir labs stāstiņš..piekrītu ka sākums bija mazlie...   Feb 18 2007, 16:23
zeloco   Uhh, godīgi sakot pavisam par šo biju aizmirsusi.....   Jul 1 2008, 00:59


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 8 May 2024 - 18:58