IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

7 Pages V « < 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ouran High School Host Club
Righorn
post Nov 1 2006, 01:21
Post #76


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 242
Joined: 11-February 05
From: Pie kompja




man jau patika,


kaut ari serialaa centraa bija comedy bija gribeejies vairaak romance =_=, nezinu vai mangaa bija kkas citaadaak [nelasu mangas tongue.gif ]

gribeetos jau otru sezonu, bet laikam gaidiit naaksies iiiiillGiiiiiii
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Nov 1 2006, 18:05
Post #77


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




NJar, noskatiijaamies, jauka anime, bet beigas taapataas ir paaraak saldas, un veel vairaak tracina, ka beigas ir taa, ka vajag naakamo sezonu vai ko taadu, naf iistas pabeigtiibas sajuutas, bet nju, gan jaf paardziivosim.


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Karamele
post Nov 5 2006, 20:57
Post #78


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 695
Joined: 7-December 05
From: huhu




esmu pie 15 epas :3 tīri labs ^^ sižets gana interesants un piesaistošs un chari vnk kawaii ^^
op lipīgs >_< galvā jau skan sakura kiss dziesma ._.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Nov 8 2006, 16:53
Post #79


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Nu es arī noskatījos šo brīnumu. Ļoti laba komēdija. Viena no labākajām komēdijām, ko nācies redzēt. Visas sērijas bija ļoti interesanti skatīties. Katrā sērijā uzzina kaut ko jaunu. Seriāls pilns ar pārsteigumiem. Piemēram, kurš to būtu domājis, ka tie divi ir baigi karatisti. biggrin.gif
Vispār man pirmoreiz mūžā gribās teikt, ka te ir ļoti labs Charachter Development (nav par maz, nav par daudz un par katru čaru tiešām gribās uzzināt vairāk). Pastāsta ne tikai par čaru pagātni, bet arī tagadnē seriāla laikā uzzina daudz ko jaunu par viņiem. Pirms tam man nevienā citā animē nepatika un neinteresēja tas charachter development (visur citur slikti, garlaicīgi stāsta par čariem, ka gribās, lai ātrāk tas beigtos un sāktos kaut kāds Action).

Ļoti laba atmosfēra. Šitā pārspīlēta tēlošana visu laiku ļoti labi piestāvēja šajā animē.
Man jau ļoti patika 9/10.

Mans favorītu pāris ir Haruhi+Hikaru. happy.gif
Visas sērijas noskatījos un vēl neapnika, gribās skatīties tālāk...

This post has been edited by Hikaru: Nov 8 2006, 17:16
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Misa
post Nov 12 2006, 01:23
Post #80


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 311
Joined: 12-November 06
From: ?




noskatiijos visas seerijas man ljoti patika, wnk super. tik jautri un smiekliigi , 9/10 es dotu jo anime beidzaas , bet haruhi ar ojisama nekas nesanaaca. man taa gribeetos lai ouran hight school weel turpinaatos,warbuut tad sanaaktu smile.gif




--------------------
IPB Image
Nori Nori Nori~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampire_kiss
post Nov 16 2006, 22:32
Post #81


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 71
Joined: 6-March 05
From: everywhere i want....




patiikami uzlaboja garastaavokli it iipashi visas tamaki izdariibas un emocijas...;p
lai gan vinsh nav mans miljaakais varonis..
mana iipashumaa ir visas 26 seerijas uz dvd tagad kad ir skumji paskatos...meeginu ieklausiities valodaa ,lai saprastu cik daudz saprotu no japaanju valodas..;p
cik zinu manga mazliet atshkiraas no anime..bet neesmu lasiijusi visu..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Storm
post Nov 21 2006, 17:19
Post #82


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 290
Joined: 12-April 06
From: nya




Loti laba anime... Mani, protams, visvairaak iepriecinaaja Kaoru x Hikaru laugh.gif . Iesaku nokskatiities, arii patiikams maakslinieciksais darbs.. wink.gif


--------------------
skills of a snail
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Nov 21 2006, 19:18
Post #83


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




Mans favorītu pāris ir Haruhi+Hikaru.

tas ir tas dvīnis ar music ausīm tajā baznīcā? nu, ja,ne? njā, viņi būtu skaisti, bet lai jau tiek tamaki-senpajam. nu, bet laikam būs 2. sezona - beigas uz to vedināja. un kāds tiks pamatīgi sists, ja netiks taisīta 2. sez, un es dabūšu biļeti uz japānu.


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Candyhunter
post Nov 22 2006, 01:20
Post #84


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 50
Joined: 21-November 06
From: Magrathea




Es komēdijas parasti neskatos, bet Ouran bija tā vērta. To varētu nosaukt pat par... gaumīgu? Jebkurā gadījumā, es jūtos labi izlietojusi laiku, nevis izmetusi to renstelē, kā mēdz gadīties, skatoties mazāk veiksmīgas komēdijas - Ouranā bija tēli un emocijas, un interesanta ideja, un man patīkams humors. Ne kā "lakta uzkrita uz galvas" stila jociņi, no kuriem man parasti gribas noslēpties smile.gif


--------------------
QUICK! Hide all the chocolate in my mouth!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Nov 26 2006, 20:29
Post #85


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




Jā, man arī tā liekas, bet arī bija jauki uzzināt citu komentārus par šo animi..... un tik un tā, ja man nebūtu slinkums vinu zīmēt es vnk nemaacētu uzziimeet tik smuki un visp nebūtu izdomājusi tik labi......citi jaw varētu...... laugh.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rika
post Jan 2 2007, 23:45
Post #86


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 6-November 05
From: I am un-locatable




Vīīīī kā man patika!!!!
Chari tur bija kawaii!!!! Katrā no viņiem es varēju saskatīt kko no mana ideālā vīrieša (kurš nemaz neiksistē).
Itsevišķi man patika Tamaki,Kyoya,Takashi "Mori" & Hitachiin brothers.Pair'ingi,manuprāt vislabākie būtu Kaouru X Hikaru,Tamaki X Haruhi,kaut gan Kyoya X Tamaki arī nebūtu slikti.
Beigas bija diezgan neskaidras.Nevarēja pateikt ar ko tad Haruhi tur īsti paliks,kaut gan tā greizsirdība,Haruhi glābšana,braukšana pakaļ Tamaki nu un protams tas,ka Haruhi saprata,viņš ir ļoti labsirdīgs,daudz maz kā viņa.
Patiešām jauka anime.Es pat neatceros vairs iemeslu kāpēc sāku skatīties.
Un tik tiešām,domāju,ja papēta katru charu sīkāk,viņi atgādinās charus no Fruits Basket. Abas animes ir dikti labas.Iesaku visiem! wub.gif


--------------------
даже добро делал всем на зло
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Karamele
post Jan 14 2007, 14:22
Post #87


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 695
Joined: 7-December 05
From: huhu




ū jē šitam gabalam liekas būs arī turpinājums ^w^ http://www.animenfo.com/animetitle,3586,ij..._koko_host.html
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 14 2007, 16:05
Post #88


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




zo? iedevi urli uz taa pasha 2006taa gada ourana shova raksturojumu tikai ar bildi no mangas. kaut kaa nekaadu info tur par naakosho sezonu nesaskatiiju.
P.S.
S2 imho shovu sabojaatu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Jan 14 2007, 16:57
Post #89


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




Diivains nosaukums Ohran Koko host, bet liekas tas buus saakums jaunaam epizodeem par to pashu saakot no 1.epas ar savaadaaku scenaarju dry.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 14 2007, 17:46
Post #90


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




nepieljauj, ka Ohran Koko Host Club vareetu buut savaadaak/liiki pierakstiits Ouran/Ohran,Koukou/Koko(highschool/academy)? jo iipashi, ka urlii mineets 2006 gads. kuraa kaa reiz bija origjinaalshova 26 epizodes.
skatoties sinoniimus @ anidb ..
Ouran Koukou Host Club
Ohran Koko Host Club, Ouran High School Host Club, Ouran Host Club, Ouran Koukou Host Bu, Ouran Koukou Host Bu [Club], Ouran Koukou Host Club [Bu], Ouran Lisesi Host Kulübü, Гостевой клуб академии Оуран

pat ja dazhiem taa nepietiks .. man slinkums taalaak skaidrot neticiigajiem Tomiem. hau.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 22 June 2024 - 09:36