IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mūzika garam, Vai arī jūs lidosiet?
arteck
post Mar 10 2004, 02:42
Post #1


Unregistered









Nesen uzzināju par tādu bŗinumprojektu, kā Telefon Tel Aviv - duetu, kas ņemas ar elektronisko mūziku. Nezinu, kādas jums ir attiecības ar elektronisko mūziku, bet es uzskatu, ka šie puiši māk to lietu. Un māk to lietu ne pa jokam. Tā, ka es vakar pirmoreiz klausoties gandrīz apraudājos no aizkustinājuma. Manas iekšējās stīgas nekad nebija tā aizskartas un nekad neviens pa tām nebija tā spēlējis.

Lūdzu, labākajā gadījumā ar jums notiks tas pats, kas ar mani. Sliktākajā, es ceru, ka jūs vienkārši izbaudīsiet šos garadarbus.

Telefon Tel Aviv - When It Happens It Moves All By Itself
Telefon Tel Aviv - I Lied
+
Telefon Tel Aviv - Sound in a Dark Room

Tos divus pirmos arī jaklausās tāda secībā - sākumā When It Happens... un tad I Lied. Patīkamu klausīšanos.
Go to the top of the page
+Quote Post
volzha
post Mar 10 2004, 03:59
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 256
Joined: 13-February 04
From: Latvia, Riga




ohmy.gif Muzons labs, it īpaši šis iepatikās Telefon Tel Aviv - When It Happens It Moves All By Itself, bet man labāk kaut ko ar klavierēm piemēram kaut ko no FF stila (FF7:Advent children) treilerī labs muzons, bez dziedāšanas tik muzīka smile.gif. Ja ir ta pado šu. wink.gif


--------------------
IPB Image
Lai ko ar teiktu, bet paliekot vecākam, daudzi tīņu vecuma hobiji un intereses nemainās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
volzha
post Mar 10 2004, 18:55
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 256
Joined: 13-February 04
From: Latvia, Riga




Hmm kaa vispār šito stilu sauc? Un kādas labas grupas, albūmi.


--------------------
IPB Image
Lai ko ar teiktu, bet paliekot vecākam, daudzi tīņu vecuma hobiji un intereses nemainās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AlexMak
post Mar 10 2004, 19:24
Post #4


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-February 04
From: Ventspils




Patiesham muzika ir laba. Tev, arteck, ar manu masu vajag iepazities - vinjai ari neparasta muzika patik. Tikai instrumentala, elektroniska vinai riebjas dry.gif


--------------------
Don`t hate the player, hate the game!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Mar 10 2004, 20:17
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




pievienojos pie pārējo viedokļiem happy.gif personīgi man ar vislabāk patika When it Happens it Moves All By Itself.mp3 arī Sound in A Dark Room.mp3 nebija nevainas...
btw The Sushi Club - Sakura tika labu laiku klausīts un atzīts par labu esam ja patīk tāda veida mūzika tad vajadzētu patikt arī šim projektam smile.gif vispār vairāk tāda veida mūziku vajadzētu...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Mar 10 2004, 20:40
Post #6


Unregistered









QUOTE (volzha @ Mar 10 2004, 05:55 PM)
Hmm kaa vispār šito stilu sauc? Un kādas labas grupas, albūmi.

Nu, dažādi jau sauc. Man pašam vistuvākais apzīmējums ir Electronica. Bet nu tas arī ir visaptverošākais nosaukums. Tad nav kaut kādos sānu novirzienos jāiedziļinās, kas, tici man, ir baigais murgs smile.gif Ir cilvēkis, kas to devē par IDM - Itelligent Dance Music, un arī viņiem ir taisnība.

Oi, viskautkas labs ir. Varu dažus no sev zināmajiem nosaukt - Alexandroid, Ambidextrous, Autechre, Fizzarum, Boards of Canada, Xela, Phonem, Dntel, Diagram of Suburban Chaos, Four Tet, Gas of Latvia (jā, "mūsmājas" iemītnieks). No pazīstamiem varētu nosaukt tādu franču duetu kā Air. Vēl arī Kraftwerk, kaut arī viņu mūziku neklausos un tādēļ pilnīgi iespējams, ka viņus nevarētu gluži šajā kategorijā ieskaitīt.

Ir daudz un dažādu projektu un tas vien apliecina, cik šī mūzika zināmā mērā ir pieprasīta un izplatīta.
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Mar 10 2004, 20:47
Post #7


Unregistered









QUOTE (AlexMak @ Mar 10 2004, 06:24 PM)
Patiesham muzika ir laba. Tev, arteck, ar manu masu vajag iepazities - vinjai ari neparasta muzika patik. Tikai instrumentala, elektroniska vinai riebjas dry.gif

biggrin.gif Instrumentālā mūzika man arī patīk. Tagad velku un klausos tā saucamo World Music - dažādu tautu tradicionālo mūziku. Jāatzīst, ka interesanti paklausīties un uzzināt, kā citur cilvēki spēlē.
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Mar 10 2004, 20:51
Post #8


Unregistered









QUOTE (Saiko @ Mar 10 2004, 07:17 PM)
pievienojos pie pārējo viedokļiem happy.gif personīgi man ar vislabāk patika When it Happens it Moves All By Itself.mp3 arī Sound in A Dark Room.mp3 nebija nevainas...
btw The Sushi Club - Sakura tika labu laiku klausīts un atzīts par labu esam ja patīk tāda veida mūzika tad vajadzētu patikt arī šim projektam smile.gif vispār vairāk tāda veida mūziku vajadzētu...

Patīkami lasīt pozitīvas atsauksmes. I guess I've succeded! Un jā, paldies par info. Pameklēšu to The Sushi Club.
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Mar 10 2004, 21:19
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




ne gluži tas kas man patīk bet ir ok... tagad skan Planetary Assault Systems ar labs...


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Mar 10 2004, 21:27
Post #10


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




O, elektronika. Jau diezgan sen aizraujos ar sho muuzikas stilinju, un ir kaadi 30 - 40 origjinaalie diski, kaadu 5 gadu laikaa no aarzemeem pa tiesho pasuutiiti.

saakaas tas ar tradicionaalajiem un vairaak paziistamaakajiem tangerine dream, mike oldfield utt. Liidz pat visvisaadaam mazpaziistamaam grupeleem.

Par Telefon Tel Aviv - bishk nostaak no taa kas man patiik, bet labs. Otraa - I Lied jau tuvaaka.

Ja ir interese, varat ieliist www.groove.nl un paklausiities sampljus no
Redshift, Michael Shipway vai pabrowseet citus maaxliniekus.

Kaa arii sheit var acis iemest.

http://www.sphericmusic.de/framee7.htm

Diemzheel liela liela dalja no shiem visiem muuzikjiem ljoti reti tiek tureeti shaarees vai atrodami eezeliishos sad.gif


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fatalis
post Mar 10 2004, 21:46
Post #11


Unregistered









Fļek.
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Mar 11 2004, 01:55
Post #12


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




tikai un vieniigi house un lounge (Daft Punk, StGermain) dazhi vispaarzinaami leibli: Ministry of Sound un Cafe Del Mar. nu kaukas taads kaa Public un Sarkans skan. vai Pupu Lounge. nu ideja ir saprasta wink.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Mar 11 2004, 14:34
Post #13


Unregistered









QUOTE (Outlawz @ Mar 11 2004, 12:55 AM)
tikai un vieniigi house un lounge (Daft Punk, StGermain) dazhi vispaarzinaami leibli: Ministry of Sound un Cafe Del Mar. nu kaukas taads kaa Public un Sarkans skan. vai Pupu Lounge. nu ideja ir saprasta wink.gif

Saprasta. Atzīšu, ka pašam arī tādas lietas patīk.
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Mar 11 2004, 14:36
Post #14


Unregistered









Mike Oldfield pie elektroniķiem diz vai pieskaitīt varētu. Viņam tur tomēr cita fiška ar "dzīvajiem" instrumentiem. Vai varbūt ir kaut kas tāds, ko es nezinu par viņa mūzikas darbību... Apgaismo biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Mar 11 2004, 14:44
Post #15


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Jaa, Oldfields vairaak aizraujaas ar dziivo muuziku, tachu ir gana eksperimenteejis lai to pieskaitiitu arii pie elektornikas.

BTW, kas veelas var paklausiities manis pasha izveidoto muzonu sheit:
http://artists.iuma.com/IUMA/Bands/Zenofex/

Maz gan ir un veca, ja ir veeleeshanaas kaut ko jaunaaku paklausiities, varu pieskirt mp3 failus smile.gif


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 14:39