IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

4 Pages V < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Vampire Knight
kahi
post May 26 2008, 19:22
Post #16


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




arī man sanāca skatīties šo animi. un kārtējo reizi vīlos, jo again pastāv the love triangle ar visām izrietošajām sekām. kā varēja paredzēt, meitene arī tika ieģērbta skaistā kleitā un sāncenši nu varēja vien slienāties un piu piu, mīlas deja un vatever.
need more blood.
laikam tālāk par pirmajām četrām,piecām sērijām neskatīšos, ziniet, man pilnīgi vienalga, ar ko viņa būs kopā.


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Jun 1 2008, 08:15
Post #17


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Pēc tā, kā visi par šo anime bija man pilnas ausis piezumējuši par to, cik interesanta un visādi citādi, sāku skatīties un nesapratu- kas tur Tāds, par ko tik ļoti sajūsmināties? Nu ok, storijs interesants, tēli arī, piesaistoši. Bet es biju gaidījusi ko baisāku, pagaidām tas izskatās pēc vnk romance, kur, lai būtu nedaudz aizraujošāk, iebāzti vampīri. Nu, not that I mind that so much, bet vnk gribējās kko spilgtāku, baisāku, nervus kutinošāku, varbūt. happy.gif Bet nu, vēl jau daudz priekšā, varbūt tad arī viss notiksies. happy.gif Turpināšu skatīties, interese par šo tomēr parādījusies ir pietiekama.


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Jun 1 2008, 16:48
Post #18


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




nez, jau kuro reizi nākas secināt, ka manga ir pāris reizes labāka par animi. bet, ja godīgi, no konkrētā mīlas 3stūra man metas slikti (spoileri neiesaku lasīt tiem, kas taisās turpināt skatīties, toč var sadirst visas avenes, man pašai gadījās to nejauši izlasīt bik ātrāk),
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
jo viens no puišiem ir audžubrālis, bet palasot mangu tālāk atklājās, ka otrs izrādās īstais brālis
un tas stipri vien nosita vēlmi turpināt lasīt/skatīties. nekas nav tā kā sākumā izskatās - tas ir lielākais šīs mangas pluss, iespējams pietiekami, lai es viņu tomēr nepamestu novārtā.


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jun 1 2008, 17:59
Post #19


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Man ši anime patīk. Visi varoņi tā uzvedās, ka nevar zināt, ko no viņiem sagaidīt. Tēlo nevainīgus, bet var pēkšņi paņemt un uzburt... ledu, ka it kā gatavi nogalināt... Bet principā es negaidu ka te kādu nogalinās (neskaitot to E pakāpi), bet, ja tomēr tā notiks, tad tas būs pārsteigums.

This post has been edited by Hikaru: Jun 1 2008, 18:02
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kuro-San
post Jun 6 2008, 12:17
Post #20


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 10
Joined: 11-April 08




nezinu vēl ko domāt, jo redzēju vien 2 epas pagaidām, bet zinu dažas lietas kuras riebjas gan, tas ir 1. stulbais aitisko fanmeiteņu bars x) 2. tas ka rādās ka te būs daudz romances 3. tas ka tas ir shojo...bet patīk ideja par dienas un nakts klasēm, vampīru tēma un pagaidām nesaprotamās varoņu personas (mangu nelasīju), vispār šķiet ka skatīšos pagaidām, un tad jau redzēs..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jun 6 2008, 13:00
Post #21


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Ieteikums Kuro-San un pārējiem: ja redzētas mazāk nekā 5 epas, nekomentējiet konkrēto anime, nolāpīts! Izņēmumi pieļaujami tikai tad, ja izlaists ir mazāk epu. No šitiem jūsu ūdens postiem tikpat liela jāga kā no dl;dr postiem iekš Asuki, kad pašai tēmai tikai kāds pusducis postu, citiem vārdiem sakot, nav ko teikt, jo vispār nejēdz, par ko ir runa, bet vienalga posto tik iekšā, pirms tam nodrošinoties pret nofleimošanu, par to, ka nav izlasīti iepriekšējie posti. GGGGGGGGGGGGAAAAAAAAAAAAAAAAaRRRRRRR~~~~~~~~~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hinatara
post Jun 6 2008, 23:08
Post #22


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 20
Joined: 1-August 07




Jāatzīst, ka šo animi sāku skatīties tikai tāpēc, ka zīmēšanas stils bija ļoti līdzīgs Zombie Loan un no paša sākuma nemaz tā īsti nebija vēlēšanās skatīties... Bet tagad notikumi risinās samērā interesantā pagriezienā un katrā episodē ir kāds pārsteigums (ja nav lasīta manga)... Visumā anime ir laba, tā kā jāgaida vien nākošā episode...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arashi
post Oct 23 2008, 19:41
Post #23


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 22
Joined: 18-September 08




Baigi iepatikās. Tgd arī iesāku skatīties otro sezonu un lasīt mangu... heh, man patīk vampīri muahaha...
Interesants story, animācija vnk burvīga gan pirmās (Still Doll), gan otrās sezonas (Suna no Oshiro) songs ir vnk apburošas un savā veidā creepy.
Interesanti, kā viss attīstīsies un arī par vampīru spējam un it īpaši kādas tās izrādīsies Z.
Manuprāt, autore/mangaka centās parādīt to aristokrātisko skaistumu un piemītošo burvīgumu, kas piemīt vampīriem, protams, arī visas ļaunās intrigas, kaislību, padarot slepkavību par tādu kā aizliegto burvīgo augli, kurš nemaz nelīdzināms nekam brutālam [šeit es nerunāju par E pakāpi etc]. Beautifully creepy.Vārdu sakot, mēģināja atdarināt B.Stokera "Drakulu" savā izpildījumā. <---Yep, murgs biggrin.gif biggrin.gif

This post has been edited by Arashi: Oct 23 2008, 19:54
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Oct 23 2008, 20:59
Post #24


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Vampīri jau gandrīz vienmēr tiek padarīti skaistāki, nekā patiesībā tas būtu. (Not that I'm complaining - vampires have always been one of my favorite subjects, no matter how stupid or lame the setting is. :3)

Lai kā... pirmās sezonas beigas bija nu tik ļoti paredzamas, ka pilnīgi smieties gribas.

Bet es protams sekoju līdz arī otrai sezonai, jo, piem., seiyuu joprojām ir uzdevumu augstumos, joprojām ir pietiekams daudzums bishounen eye candy un tagad starp diviem galvenajiem varoņiem ir arī īpašs noslēpums, par kuru nedrīkst skaļi runāt, kas rosina tādu sick and twisted mind īpašnieku (like myself) fantāziju. laugh.gif


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gothic-Lolit
post Oct 28 2008, 17:40
Post #25


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 10
Joined: 14-March 08
From: Cesis...




Nju,tā kā es te tāds iesācējs,kas tikai nesen uzzināja,kas tas par zvēru anime un liidz shim tikai pie citiem esmu anime skatījusies,kāds var pateikt,kur es šo animi varētu redzēt?(Kādās m-lapās utt...?Pašai datora mājās nav,tāpēc nevaru iekačat no Dc++, varu vienīgi palūrēt netā...)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Oct 28 2008, 19:18
Post #26


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE(Gothic-Lolit @ Oct 28 2008, 16:40) *
Nju,tā kā es te tāds iesācējs,kas tikai nesen uzzināja,kas tas par zvēru anime un liidz shim tikai pie citiem esmu anime skatījusies,kāds var pateikt,kur es šo animi varētu redzēt?(Kādās m-lapās utt...?Pašai datora mājās nav,tāpēc nevaru iekačat no Dc++, varu vienīgi palūrēt netā...)

Vispār jau tādi jautājumi tiek risināti šajā foruma sadaļā: http://otaku.lv/index.php?showforum=6

Datora nav, bet netā vari tikt? Tas gan tā savādi... Vienmēr jau var tai pašā YouTube, bet man jau liekas, ka nav vērts mocīties. Labāk varbūt pat palūdz kaut vai tiem pašiem, pie kā līdz šim esi skatījusies, lai lejuplādē Tev ko, kas interesē.


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampiregirl
post Nov 17 2008, 16:54
Post #27


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 187
Joined: 17-May 08
From: Talsi




cilveki, nezinat kas notiek? ir jau pirmdiena un 6 epa vel nav nosubota. parasti yuurisan veidojums paradās jau piektdienās...vārdu sakot nekur nevar uatrast6 epizodi, precizak sakot varu, bet tikai RAWus...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Nov 17 2008, 21:45
Post #28


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE(vampiregirl @ Nov 17 2008, 15:54) *

cilveki, nezinat kas notiek? ir jau pirmdiena un 6 epa vel nav nosubota. parasti yuurisan veidojums paradās jau piektdienās...vārdu sakot nekur nevar uatrast6 epizodi, precizak sakot varu, bet tikai RAWus...

Pacietību, bērns. Tiem, kas taisa fansubus arī ir personīgā dzīve. Un šī nav ne pirmā un noteikti ne arī pēdējā reize, kad kādas anime sēriju izlaišana aizkavējas.


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampiregirl
post Nov 17 2008, 22:36
Post #29


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 187
Joined: 17-May 08
From: Talsi




QUOTE
Pacietību, bērns. Tiem, kas taisa fansubus arī ir personīgā dzīve. Un šī nav ne pirmā un noteikti ne arī pēdējā reize, kad kādas anime sēriju izlaišana aizkavējas.


nju gadās jau arī tā ka vienkārši anidb informāciaj nav atjaunota un ja nu gadījuma tomēr ko var atrast........


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
savedboy
post Nov 23 2008, 00:54
Post #30


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 2
Joined: 18-November 08




will you be my friend
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 21 May 2024 - 23:03