IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

32 Pages V « < 5 6 7 8 9 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Pikis, Amatieris
edg
post May 5 2004, 14:09
Post #91


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




xikes, nu sanjem arii manu kritiku:

Ziimeejums baigi labs, fons tieshaam smuks, labi (pat ljoti) salikts ar bildi kopaa. Nedomaaju, ka galva plakana, patiesiibaa - baigi labi galva (mati+seja) uzziimeeta. Tomeer, ir truukumi. Jau piemineetais rokas deficiits... pie taas vienas rokas laikam tik daudz straadaaji, ka otru aizmirsi smile.gif Tomeer visbuutiskaakais, kas man leca aciis, bija vinjas kjermenja iipatneejaa uzbuuve tongue.gif Neesmu redzeejis meitenes bez gurniem, pie tam pilniigi bez, jo, ja to miesas dalju, kas reegojas aarpus halaata, jaauztver par kaaju, tad gurni vinjai tieshaam nav wink.gif Lai nu cik vinja arii buutu uz saanu pagriezusies, kaut kas tomeer truukst... Un veel (ieprieksh luudzu piedoshanu par savu izvirtusho skatu uz meitenes kjermeni) vinjai ir kreisaa kruuts vai nav?

P.S. Lentiites forshas... *iedomaajos bildi, kur kaada veel ap roku aptinusies un paaris pa gaisu (zemu lidojoshas, sarkanas) lidinaas* smile.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post May 6 2004, 11:49
Post #92


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Nu luuk tagad vismaz zinaashu pie kaa jaameegina piestraadaat naakosho reizi...
Gaidu veel arii textus no citiem un ne tikai par peedeejo ziimeejumu... smile.gif
Lai gan taas rokas mani veel joprojaam beidz nost... dry.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 6 2004, 13:12
Post #93


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (xikes @ May 6 2004, 10:49 AM)
Nu luuk tagad vismaz zinaashu pie kaa jaameegina piestraadaat naakosho reizi...
Gaidu veel arii textus no citiem un ne tikai par peedeejo ziimeejumu... smile.gif
Lai gan taas rokas mani veel joprojaam beidz nost... dry.gif

Labi, ka te ir cilveeki kas var ar linealu uzsjaut pa pirkstiem un pakritizeet laugh.gif Taa nu ir taa retaa lieta ko es pieprotu.
Par taviem ieprieksjeejiem darbiem varu vien piebilst to, ka vajadzeetu siikaak piestraadaat pie detaljaam, raadaas, ka tev ne tikai ar rokaam negribaas kraameeties, bet arii ar tupeleem.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Guest
post May 9 2004, 15:08
Post #94


Unregistered









Ok ... nu tad beidzot es arii pabeidzu to dzeku, kuru piemineeju paaris topiku atpakal... te nu vinsh ir

PS biggrin.gif heh pirmo reizi photoshops saaka suudzeeties par RAMa truukumu(man tas ir ~386Mb), kad meeginaaju fonam uzlikt vienu efektu.. Laikam jau taapeec , ka saakuma bilde bija apmeeram 4000x6000 pikselu... smile.gifuser posted image
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post May 9 2004, 15:09
Post #95


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




ehh gluki, gluki ... tas ieprieksheejais posts ir mans...
Nez kaut kaa tiku izlogots aaraa...


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post May 9 2004, 15:28
Post #96


Unregistered









Woah! Ir labu labais. Tikai gribu pateikt to, ko vienreiz kāds jau teica - pamēģini sejas garenākās zīmēt. A to liekas, ka saspiesta galva laugh.gif

Bet vispār baigais prieks, ka šitādas lietas top. Uz priekšu!
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post May 9 2004, 16:51
Post #97


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Yahhh!
Tas nu ir vienreiz tieshaam labs ziimeejums, un detalizeets turklaat! Man nav kur piesieties, iznjemot to, ka izskataas taa itkaa vinjsh skjieletu, jo raada ar pirkstu uz mani bet skataas saanis smile.gif Nu bet tas taa, tikai imo.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post May 9 2004, 17:20
Post #98


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Aha, shitais te maakslas darbs man arii patiik...
Piesieties jau pie kautkaadiem niekiem vareetu, bet kopsumma man patiik. Man viennoziimiigi patiik kaa ir nokraasots. rolleyes.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 9 2004, 18:42
Post #99


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Liidz sjim labaakais ko tu mums esi piedaavaajis. Vieniigais vareeji kontuurliinijas biezaakas ievilkt, bet citaadi bilde tiesjaam laba.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 9 2004, 23:50
Post #100


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Es laikam buushu pirmais ljaunais, kas noliks to ziimeejumu:

Piekaashu siikumus, ir lielas lietas. Njaa, jau piemineetaa galvas proporcija vareetu tikt naakamajaa ziimeejumaa mainiita kaut vai tikai eksperimenta peec. Bet tas nekas traks nav. Skatiena-pirksta iipatniiba ir kaitinoshi nevainojami dabiska - taada situaacija ir izteelojama un iespeejama. Tas, kas paareejiem likaas normaali, bet man nee, ir vinja mati. Parasti tavos ziimeejumos es paskatiijos un nodomaaju: "Labais, mati rullee, citu visu piekaast, galvenais, ka mati labi izskataas!" bet shai ziimeejumaa es buutu matus paarziimeejis... Neesmu maakslinieks, nepateikshu kaa, un, ja tev pasham viss ar matiem izskataas kaartiibaa, tad ok, bet, ja pats arii redzi, ka nav iisti labi, tad paarziimee...

Viss paareejais baigi labi, kaa jau visi slavee, man arii patiik. Viens gan veel: nav pienaacis laiks beidzot kaadu ziimeejumu ar reaalu fonu uzziimeet?

Nezinu kaapeec esmu tik kritiski noskanjots shodien...

Muuzika:
Children Of Bodom - Kissing The Shadows
Era - Wind Love

P.S. Ehh, kaunos, ka shitaa jau rakstu, ka muuziku jau jaasaak par vainiigu uzdot...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post May 10 2004, 12:23
Post #101


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




OK .. ir labi, ja ir daudzi cilveeku ar vairaakiem viedokliem.. smile.gif
Nu par to galvu.. man jau arii lieka, ka kaut kas nav taa....shis variants jau arii radaas eksperimenta rezultaataa.. Saakumaa (sheit laikam taada ziimeejuma nav) galva bija shauraaka un acis tuvaak viena otrai, tachu tad kaadaa briidii ieveeroju, ka anime presonaaziem acis ir relatiivi taalu viena no otras(nemot peec proporcijaam, tad taalaak nekaa reaaliem cilv) ,taapeec domaaju, ka jaapameegina man arii .. nu taa arii galva sanaaca nedaudz plataaka un it kaa plakanaaka. Iespeejams, ka pie vainas ir arii eenojums, jo tas veel aizvien tiek veidots peec vecas metodes, bet tagad, kad ziimeejumi kluust ar vien detalizeetaaki, shii metode nekur vairs neder.. nu naakamajaa ziimeejumaa varbuut pameeginaashu kaut ko savaadaaku...

Ok par matiem... Nu sheit matiem tika pieveersta daudz lielaaka uzmaniiba nekaa citos ziimeejumos.. Saakumaa vini vispaar bija zali, bet tad peec viena cilveeka ieteikuma nomainiiju uz citu kraasu..
Varbuut vareeja atstaat arii zalus, jo tad tik loti nebijs redamas tie melnaas liinijas neliidzenumi, bet nu... nu visvairaak es laika pavadiiju pie eenu ziimeeshanas matiem.. nez man jau liekas, ka tiiri labi sanaacis, bet nu shkiet ka tik loti labi arii nemaz nav... unsure.gif .. nez ko gan vareetu veel uzlabot... ?

Nu par fonu tik tieshaam, man vienmeer ir slinkums veel peec tam, kad esmu jau tiiri daudz laika pavadiijis pie pasha ziimeejuma,veel ziimeet kaut kaadu tur detalizeetu fonu... to es parasti atstaaju PS un datora efektu zinaa.. smile.gif

OK, thnx, ka cilveeki nebaidaas kritizeet un noraadiit uz kluudaam...
centiishos laboties... biggrin.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 10 2004, 18:23
Post #102


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Varbuut pameegjini mazaak piestraadaat pie tiem matiem...
Bet baltaa kraasa ljoti laba, tas ok.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post May 11 2004, 13:50
Post #103


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Ja kaadam interesee, tad var apskatiit visus manus ziimeejumus, saakot no pashiem pirmsaakumiem... biggrin.gif
http://artofmortals.eclub.lv/
te nav vieniigi dazi peedejie, kas tapushi peec tam.. un arii tie kuri neizdevaas...


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 11 2004, 17:42
Post #104


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




IMHO: Neizdevushies ziimeejumi reizeem ir tie pashi labaakie! Protams, ja vinjus tieshaam kauns citiem raadiit, tad savaadaak, bet tos es gribeetu redzeet vairaak nekaa izdevushos.

Bet vispaar tie ziimeejumi labaaki par to, ko es domaaju ieraudziit.

Jautaajumi:
- Vai foni Part2 ir paarziimeeti vai tevis pasha izdomaajums?
- Kuri no Part3 ziimeejumiem vispaar ir paarziimeeti?
- Ja iespeejams, gribeetu veel uzzinaat kaut ko par Part4 bildeem: 26, 27, 29 un 35. (Vai ir paarziimeetas, no kaa, vai tu akmenjus pats 26. izdomaaji u.t.t.)

Par Part5:
"Well in this part I managed to make chlothes look vevn more better." - piekriitu, "Characters look a little better... " - aargh! Part3 characteri man daudz labaak patika (vinju galvas dalja) tongue.gif

Veel - peec Part5 eenojumu izbaudiishanas Part6 kriit aciis, ka ar datoru taa ieeenot kaa ar ziimuli neiznaak.

Summary: Nechakaree bobi - ziimee mangu!



--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post May 12 2004, 15:30
Post #105


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Nja.. es laikam aizmirsu talaa lapaa pieraxtiit ka tie visi ziimeejumi ir pasha izdomaajumi, varbuut es iespaidojos no dazaadiem anime (kaa DBZ), bet izdomaaju pats..
Paarziimeejumus es tur neliku, lai gan dazi no viniem izskataas daudz labaak nekaa 1 un 2 part ziimeejumi... smile.gif
Varbuut vieniigais nedaudz paarziimeetais vareetu buut taa meitene kura nedaudz atgaadina Rei no NGE .. smile.gif .. nu vismaz vinas galva...
Kaa jau teicu paareejie ir manis pasha izdomaatie chari..
Nez kaadreiz jau bija doma kaut ko ziimeet.. mangu, vai ko liidziigu.. taapeec jau man naacaas izdomaat dazaadus charus, kurus tur arii var apskatiit.. smile.gif heh vairumam no viniem ir pat vaardi.. biggrin.gif
bet peedeejaa laikaa maz laika... citreiz slinkums.. vai vienkaarshi nekaads tiiri praatiigs sizets nenaak praataa.. smile.gif
Bet gan jau kaut kad...


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

32 Pages V « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 22 May 2024 - 18:53