IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> J-dramas (j-doramas), vai juus skataties... ? kaadas? iespadi, ieteikumi... ^_^
Ganguro
post Dec 14 2006, 00:20
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 22
Joined: 9-December 06




Ahh.. laugh.gif Es vispaar esmu baigaa to cieniitaaja. Jo man tik ljoti patiik Japaanji, redzot shos cilveekus uzreiz smaids paraadaas man uz sejas. Taapeec arii esmu iecieniijusi j-dramas nevis anime, jo patiik tieshi dziivie cilveeki. Manupraat, j-draamaaas ir paraadiiti daudzi ikdienishkji siikumi, kas tik tieshaam piemiit Japaanju dziivee. happy.gif
Esmu redzeejusi jau ljoti daudzas j-dramas. Bet manupraat, taa labaakaa bija taa.. pirmaa, ko es redzeeju:
Ichi Rittoru no Namida (One Litre of Tears / A Diary with Tears)
Kaa arii ieteiktu noskatiities - Hana Yori Dango (Boys Before Flowers / Boys Over Flowers)
AAAa... un noteikti, taa kas man ljoti patika bija - Kimi wa Petto (You're My Pet / Tramps Like Us) wink.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Dec 14 2006, 02:50
Post #2


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Ir ir skatiits, kaudziite jau buus. Ir veel viens skatiitaajs happy.gif. Nosauc visas savas redzeetaas, tad es moshka iekusteeshu.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Dec 14 2006, 11:48
Post #3


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Īpaši daudz nav redzētas, bet cenšos regulāri kādu j-drama noskatīties. Tur tomēr piemīt sava rozīnīte, ko neatradīsi ne animēs, ne filmās.
Redzētās par otaku tēmu:
Densha Otoko - ļoti jauks seriāls par to, vai starp konkrētu nerdu un skaistuli var izveidoties attiecības.
AKIHABARA@DEEP - Par Ahiabaras aizstāvju komandu.

Gal Circle - par vienu traku cowboju, kurš ieradies no amerikas meklēt savu māsu(?). Bet sastop Para-Para deju meitenes. Traka anime, bet skatījos dēļ tā, ka tur varēja pamielot acis uz japāņu street fashion.

Kimi wa petto ar skatīts. Man likās tāds viduvējs seriāls.. kaut kas tomēr tur pietrūka.

Visgarākais seriāls kas skatīts - Return of The Condor Hero 2006. ok, tas nav japāņu seriāls, bet ķīnas, bet visas sērijas noskatījos ar lielu interesi. Sižetā bija daudz jēlības, bet ja tam piemiedz ar aci, ta seriāls patiešām ir lielisks, un pats galvenais - skaists =)


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ganguro
post Dec 14 2006, 17:30
Post #4


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 22
Joined: 9-December 06




Hmmm.. gruuti atcereetas taa uzreiz visas... rolleyes.gif
nju taa...
-------------------------
Ichi rittoru no namida
Hana Yori Dango
Hana Yori Dango 2
Kimi wa petto
-------------------------
14 Sai no Haha
Aishiteiru to Ittekure
Attention Please
Beautiful Life
Boku dake no Madonna
Byakuyakou
Engine
Gokusen
Gokusen 2
Kamisama, Mou Sukoshi Dake
Konya Hitori no Beddo De
Kou Kou Kyoushi 2003
Last Christmas
Majo no Jouken
Nobuta wo Produce
Orange Days
Pride
Slow Dance
Sore wa, Totsuzen, Arashi no you ni...
Suppli
Taiyou no Kisetsu
Taiyou no Uta
Tentai Kansoku
Tokyo Friends

nju tagad man liekas, ka taas ir visas... cool.gif

This post has been edited by Ganguro: Apr 19 2007, 21:50


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mms61
post Dec 15 2006, 21:25
Post #5


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 658
Joined: 15-December 05
From: Look behind you...




Esmu pasākusi tās skatīties pavisam nesen (kautkādas 3 nedēļas atpakaļ), tāpēc man ir neliela kaudzīte iesāktudrāmu...
*Nobuta wo produce ( Akira is forever)
*Kurosagi (palikusi tik 1 epa...)
*Hana Yori Dango
*Sorewa... totsuzen
*Gokusen
*Stand up!!


--------------------
IPB Image
Kon!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ganguro
post Dec 15 2006, 22:14
Post #6


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 22
Joined: 9-December 06




QUOTE(mms61 @ Dec 15 2006, 20:25) *

Esmu pasākusi tās skatīties pavisam nesen (kautkādas 3 nedēļas atpakaļ), tāpēc man ir neliela kaudzīte iesāktudrāmu...
*Nobuta wo produce ( Akira is forever)
*Kurosagi (palikusi tik 1 epa...)
*Hana Yori Dango
*Sorewa... totsuzen
*Gokusen
*Stand up!!



oo Hana yori Daango.. super, man ljoti patikaas. un nobuta arii... Kamenashi tongue.gif
a tu Sore wa, Totsuzen, Arashi no you ni... skaties ar subbiem?

This post has been edited by Ganguro: Dec 17 2006, 23:20


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mms61
post Dec 16 2006, 13:30
Post #7


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 658
Joined: 15-December 05
From: Look behind you...




A-ha, bez subiem būtu tā pagrūti. Piekrītu, Hana yori dango, patiešām labs! Kaut arī esmu noskatījusies tikai 3 sērijas es jau mīlu šo seriālu! Nobuta patiešam is forever... Kamenashi ar astītē sasietiem priekšējiem matiem un šujot izkatās patiešām KAWAII! biggrin.gif

This post has been edited by mms61: Dec 16 2006, 13:31


--------------------
IPB Image
Kon!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Dec 16 2006, 15:34
Post #8


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




heh, no augstaakmineetaas listes man tokyo friends visvairaak simpatizeeja tongue.gif

btw, japaanaa esot, paskatiijos pa tv dazhas seerijas no draamas, kas saucaas ''Hero'' (visa gjimeniite to skatijaas btw), kas nedaudz pat atgaadinaaja latino ziepenes, tomeer tai nebija taadu ''ziepenju kanona''... tas lab biggrin.gif ar to man arii japaanju draamas patiikaas
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ganguro
post Dec 16 2006, 16:30
Post #9


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 22
Joined: 9-December 06




Hehehe.. es ar noskatiijos bez subbiem to... bet nju beigas gribeetu veelreiz noskatiities ar subbiem.
Jaa.. tas gan j-dramas nevar saliidzinaat ar mexikaanu seriaaliem..
oo tu esi bijis/usi Japannaa... *envy* ^__^
Nu cik es esmu komuniceejusi ar japaanjiem visi teica ka skataaas j-draamas. it iipashi vecumaa no 15-28 smile.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Dec 16 2006, 18:49
Post #10


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Ganguro, tu labi saproti japaaniski? Kaads ir tavs levelis?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ganguro
post Dec 17 2006, 01:23
Post #11


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 22
Joined: 9-December 06




Diez vai unsure.gif .... tikko pabeidzu 1. , bet nu skatoties j-draamas ar daudz ko saprotu. un tev kaa?
bet nu to draamu skatiijos , jo biju noskatiijusies kaadus 3 ep ar subiem, un vairaak nebija tulkoti.. bet nju man ieintereseeja taa j-draama tapeec ar skatiijos....
laugh.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Dec 17 2006, 22:54
Post #12


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Atkariigs no valodas. Piemeeram Shimokita Sundays nevareeju paskatiities, jo paaraak tehniska bija.
Kaa to saprast? > "Diez vai .... tikko pabeidzu 1."<q>
Iesaaku tagad skatiities Teppan Shoujo Akane. Vispaar mani drausmiigi tracina suberu kretiiniskaa tieksme par visu vari taisiit hardsubus. Gandriiz vienmeer zuud kvalitatate bildei, tas zog dalju baudas no shova. Viens no galvenajiem iemesliem kapeec es Attention Please skatiijos tikai RAW. Teepan Shoujo arii skatiishos droshi tikkai RAW, jo subot pieteikushies hardsuberi, kuri pamatiigi izbojaaja baudu skatiities Shimokita, ar vinju esosho ateela qual, jo bija zinaams kaads izskataas RAW.
Manupraat suberiem biezhi vien nav nojeegas no subu patiesaas buutiibas - iztulkot!!!, nevis iekodeed milzu subus ar samazinaatu qal atteelam.
Veel meegjinu skatiities Stand Up!.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ganguro
post Dec 17 2006, 23:14
Post #13


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 22
Joined: 9-December 06




QUOTE(Shinobi-sama @ Dec 17 2006, 21:54) *

Atkariigs no valodas. Piemeeram Shimokita Sundays nevareeju paskatiities, jo paaraak tehniska bija.
Kaa to saprast? > "Diez vai .... tikko pabeidzu 1."<q>
Iesaaku tagad skatiities Teppan Shoujo Akane. Vispaar mani drausmiigi tracina suberu kretiiniskaa tieksme par visu vari taisiit hardsubus. Gandriiz vienmeer zuud kvalitatate bildei, tas zog dalju baudas no shova. Viens no galvenajiem iemesliem kapeec es Attention Please skatiijos tikai RAW. Teepan Shoujo arii skatiishos droshi tikkai RAW, jo subot pieteikushies hardsuberi, kuri pamatiigi izbojaaja baudu skatiities Shimokita, ar vinju esosho ateela qual, jo bija zinaams kaads izskataas RAW.
Manupraat suberiem biezhi vien nav nojeegas no subu patiesaas buutiibas - iztulkot!!!, nevis iekodeed milzu subus ar samazinaatu qal atteelam.
Veel meegjinu skatiities Stand Up!.


haha, aizmirsu pieraxtiit vaardu "level" t.i. tagad pabeidzu 1. levelu .. tas buutu iesaaceeju liimenis.
aa.. nu tu jau saproti zna4it labi.. es bez subbiem nevaru iztikt.... tagad veel liidzgalam nenoskatiijos Majo no Jouken, jo baigi interesanti un gaidu subbus... 2 meen. vinjiem aiznjem tos uztaisiit. diemzheel.
bet nju es "gambare" *lol* gribaas jau baigi saprast japaanju val. ^.^

This post has been edited by Ganguro: Dec 17 2006, 23:21


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Dec 18 2006, 23:58
Post #14


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




QUOTE
Gokusen
Gokusen 2



Jup Jup shiis 2 man patika vislabaak... happy.gif J-draamas man liekaas vislabaakais... nezinu bet tagad neskatos gandriiz pavisam eiropieshu filmas.... wink.gif esmu paargaajusi uz J-draamaam.... juutos bikiit traka bet laimiiga... laugh.gif

shobriid ciinos ar filmaam bez subiem, meiginu tos nelasiit un saprast pashai, smile.gif bet kad jau saprotu ka neko nesaprotu, tad saaku lasiit.... biggrin.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ganguro
post Dec 19 2006, 18:42
Post #15


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 22
Joined: 9-December 06




QUOTE(anishuara @ Dec 18 2006, 22:58) *

QUOTE
Gokusen
Gokusen 2



Jup Jup shiis 2 man patika vislabaak... happy.gif J-draamas man liekaas vislabaakais... nezinu bet tagad neskatos gandriiz pavisam eiropieshu filmas.... wink.gif esmu paargaajusi uz J-draamaam.... juutos bikiit traka bet laimiiga... laugh.gif

shobriid ciinos ar filmaam bez subiem, meiginu tos nelasiit un saprast pashai, smile.gif bet kad jau saprotu ka neko nesaprotu, tad saaku lasiit.... biggrin.gif



hehehe... es ar neskatos... eiropieshu.. bet nju taas ir tommer , manupraat, labaakas nekaa amerikaanju:D taas jau sen nav redzeetas. happy.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 10:34