IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

6 Pages V « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Kādu exploreru lietojam?, IE, firefox, Opera...
Kādu interneta pārlūkprogrammu visbiežāk lietojam?
Kādu interneta pārlūkprogrammu visbiežāk lietojam?
Internet Explorer [ 27 ] ** [25.47%]
Mozilla Firefox [ 55 ] ** [51.89%]
Opera [ 23 ] ** [21.70%]
Cits... [ 1 ] ** [0.94%]
Total Votes: 106
Guests cannot vote 
Shumins
post Nov 25 2006, 16:19
Post #76


Unregistered









QUOTE(Taka @ Nov 25 2006, 16:16) *

Mazais naivulīt, to pašu pieprot AdMuncher un Iexplore 7. Savukārt IE 6 var šo URLi nobloķēt, ja nu akurāt gribas.


Iespeejams, ka tev ir taisniiba. Ja jaasaka godiigi, tad peedeeja pusgada gada laikaa, neesmu iisti meegjinaajis nekaadas alternatiivas izmantot, jo kaapeec man gan njemt un vilties atkal.
Bet taadi kaadi super noderiigi un reaali izmantojami jauninaajumi nekad uz IE un FF nav paaradiijushies. Un kam tad interesee vairs maza resursu izmantoshana un tie paareejie stuff, ja tu meegjino ko idariit, tad parasti vari stundaam ilgi lasiit manuaalus un praatot.
Mozillas, Navigatori un cerams arii FF buus tikai taadi mirklja vaajumi, lai buutu kaada alternatiiva IE, pietiks microsoft izlaist kaadu stabilaaku versiju ar kaadu ineresantu uzlabojumu un FF lietotaaji pamazaam izmirs. Vairaak patiik pastaaviigas veertiibas, un par IE un Operu man nenaak praataa. Savam produktam ir savi iesuunojoshie lietotaaji. Izmantoju Operu jau 5 gadus, kopsh to paarpratuma peec ieraudziiju vienam uz datora, konkreeti izsmeejos par nosaukumu, bet kopsh taa laika domas ir mainiijushaas. Atseviskjie Tab, password atminja, iebuuveetais e-mail, utt. bija jau sen atpakal un dajreiz var apsmiet kaadu, kas domaa, ka tas ir kas jauns un pirmo reizi taa FF blink.gif
Zagt idejas jau katrs maak, tachu uztaisiit cilveecisku lietotaaja interfeisu, lai pat pashi piekasiigaakie vareetu to lietot, liekas prot tikai Opera.
Bet arii Operai ir viens siikums, kas mani reaali kaitina. Meegjini saglabaat bildi, bet uzreiz ne no kurienes izlec Transfer Tab. Un uzraksts pie pulkstena, Download complete. Tas gan ir mulkjiigi. Katram siikam failam.
Operas veidotaaji peedeeja laika mazliet pieslinko, jo jaunumu paliek aizvien mazaak, bet nu man veel ir ceriiba uz Operas desmito versiju, kaa vienmer buus interesenti paarsteigumi.
FF veidotaaji droshi vien arii gaida, citaadi nevarees savu FF uzlabot, tikai savas versijas gljukus cool.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 May 2024 - 02:44