IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> tusinjsh!!!, 23., 24. septembris
tusinjsh!!!
kuraa vietaa juus veelaties, lia notiktu otaku pasaakums
viesu maaja, pirts [ 42 ] ** [65.62%]
briivaa dabaa ar teltiim [ 22 ] ** [34.38%]
Total Votes: 64
Guests cannot vote 
Kagome
post Aug 10 2006, 15:57
Post #1


Fire Rose
*****

Group: Chuunin
Posts: 588
Joined: 19-March 05
From: guarding Hell's gates




taak, ir doma uztaisiit 2 dienu tusinju, datums pagaidaam nezinaams, un vietu ljaujam izveeleeties jums biggrin.gif


P.S. tas viss ir nopietni

P.S.S pasaakuma riikotaaji: Pinksakura, Es, Seila

tagd datumi ir skaidri zinaami, visi kas grib braukt, suutiit man PM, nevis rakstiit "es barukshu vai nebraukshu".
EDIT: dazju iemeslu peec tika maniita vieta, kur tiks riikots pasaakums, un vieta kur tas notiks - http://www.pirtis.lv/info/info.php?id=81
Liidz ar to tika mainiits arii pasaakuma datums...

Cena pagaidaam no katra cilveeka ir 5Ls
Par noķļūšnau liidz turienei un citaam lietam iepostošu biki veelaak, jo laika vel ir daudz.


EDIT: luuk brauceeju lists dry.gif
QUOTE

Kagome
Seila
Pinksakura
seven_of_zerro
Tjen
Isabel Carmin fon Edelhain
Kafs (DNX)
Dero
aivvv
Aven (?)
Shaisuke
Jaladin
not_alone
Kaoru-chan


This post has been edited by Kagome: Sep 5 2006, 14:44


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Aug 10 2006, 17:26
Post #2


Unregistered









nu lai taisitu pasakumu ar teltim ir palikušas vairs tiki 2 nedeļas nogales,un tad vel jezga par to ka "a man nav telts,man nav guļammaisa u.t.t" kur nu vel transporta problema, lidzarto šis piedavātajs notikuma scenārijs neliekas diezko saistošs. savukart ar viesu maju izklausas jau cerīgak, tomer ir laikus japasaka kur,kad un cik tas maksās jo atlikt uz pēdejo mirkli draud ar to ka daudzi vienkarši neieradisies jo bus citi plāni.


edit šaja topika var atsvaidzināt ka veicas ar iepriekšeja liela meroga pasakuma organizešanu

This post has been edited by sipps: Aug 10 2006, 17:47
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Aug 10 2006, 17:38
Post #3


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Vēl jāņem vērā fakts, ka visi ārpus-Rīgas pasākumi, kuri norit lokācijās, kas kā radītas liela mēroga alkohola patēriņam, vienmēr (aicināt/neaicināti) uzrodas ALK biedri un sagādā ne mazums problēmu pasākuma rīkotājam. Inčukalnā, šķiet, mūs vēl tagad gaida ar mietu un vēlmi nogalināt.
Just to let u know...

This post has been edited by GameMaster: Aug 10 2006, 17:38


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Aug 10 2006, 18:47
Post #4


Unregistered









nu piedodiet par jaukšanos jusu pasakuma organizešana,bet es piezvaniju pa noradito telefona numuru un uzinaju kartigi viss ka un cik.

tad luk 8,9 septembris joprojam ir pieejam bet ir jaiemaksa drošibas nauda 20ls apmera, jo kas pirmais brauc tas pirmais atpušas.
ja pasakumam piesakas aptuveni 30 cilveku tad šis pasakums maksas aptuveni 70-80ls. un vieta tiks nodota musu riciba uz 24h
naktsmitnes var nodrošinat 15 cilvekiem kas ir iekļautas cena, parejie var gulet briva daba vai lidz paņemtaja telti,bet tas katra paša ziņa.

taka cilvēks ar ko runaju bridinaja ja drošibas nauda netiks iemaksata tuvakaja laika pasakums var iet gar seci, vai ari var meklet kadu citu vietu.

prātigakais manuprat butu ja kads varetu uztaisit tussu kada sava lauku māja, nesam nu nes nekadi mebeļu lauzeji un huļigani.

taka domajatatri jo laika maz
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Aug 10 2006, 20:24
Post #5


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




imho siikaak (cena/laiki/alternatiivas) jaamin transporta iespeejas turp/atpakalj jebkuram pasaacienam pie dabas/aarpus riigas. kaa nekaa no otaku tautas vairumam nav saveejaa vaagja sava vecuma/materiaalo apstaaklju peec. + jaanjem veeraa sabtransa specifika - ar smagaam somaam pilnaam ar fuudu/drinkiem/teltiim/guljammaisiem slaat ar K2 autobusu 5-10km nav iisti .. komfortabli.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Aug 16 2006, 16:50
Post #6


Unregistered









nu ir bagajusi nedeļa, ir kadi jaunumi par pasakuma norisi?
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Aug 17 2006, 14:34
Post #7


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




Taatad datumi ir skaidri 23,24 septembris.Kopeejaa pirts cena ir 150 lati.Rokas nauda buutu siikums to mees pashi riikotaaji nokaartosim.
Par visu paareejo veel postosim.

P.s Ja gribat kasiities ar kaadu tad kasaties ar Kagomi vinjai tas patiik


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Aug 17 2006, 16:55
Post #8


Unregistered









tad nevilus rodas jutājums ka summa no 70,80 latiem uzkāpa uz 150ls?? tas nozime ka pasakumu jaierodas ne mazāk ka 30 cilvēkiem, vai ar ir atradies sponsors, jo no prakses zinams jo vairak cilvēku jo mazakas izredzes nokontrolet naudas plūsmu
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Aug 17 2006, 17:39
Post #9


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
tad nevilus rodas jutājums ka summa no 70,80 latiem uzkāpa uz 150ls??


Ka tik jaunkundzes nevēlas, kā tautā saka, "uzvārīties" uz šī pasākuma rīkošanas fona? dry.gif

This post has been edited by GameMaster: Aug 17 2006, 17:40


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Aug 17 2006, 17:53
Post #10


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




QUOTE(GameMaster @ Aug 17 2006, 15:39) *

QUOTE
tad nevilus rodas jutājums ka summa no 70,80 latiem uzkāpa uz 150ls??


Ka tik jaunkundzes nevēlas, kā tautā saka, "uzvārīties" uz šī pasākuma rīkošanas fona? dry.gif


''Uzvaariities?'' zini tev laikam liekas kad man baigi vajag to paasaakumu? Domaa kad es baigi gribu sapelniit naudu uz citu reekjina?Mini vienu iemeslu kapeec man tas buutu vajadziigs?Visa nauda kas tiek ieguuta tiek ari atdota par pasaakumu un neviena kapeika nepaliek nedz manaa nedz kaada cita riikotaaja makaa.

sheit ir taa pirts kuru pasutiija (taa ir cita taa nav taa kas bija pa 70~80 Ls)


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Aug 17 2006, 18:20
Post #11


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Nu to, ka ir atrasta cita pirts varēji paziņot iepriekš, jo pretējā gadījumā kaut kā dīvaini sanāk, ka 80 latu vietā pēkšņi cena gandrīz dubultojas. Iedzimtais aizdomīgums atrod caurumus loģikā.

QUOTE
Visa nauda kas tiek ieguuta tiek ari atdota par pasaakumu un neviena kapeika nepaliek nedz manaa nedz kaada cita riikotaaja makaa.


Tavs godīgums mani no sirds aizkustina.

This post has been edited by GameMaster: Aug 17 2006, 18:21


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Aug 17 2006, 20:28
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




Protams neaizmirisim ka pastav tada grupa kā NERV. kura varetu juus pieskatīt. biggrin.gif


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kagome
post Aug 17 2006, 21:41
Post #13


Fire Rose
*****

Group: Chuunin
Posts: 588
Joined: 19-March 05
From: guarding Hell's gates




QUOTE(Shumins @ Aug 17 2006, 20:19) *

tikai tur cena 130ls laugh.gif


Kad runaaju ar saimnieci, vinja teica ka cena ir 150Ls, un drošiibas nauda 30Ls, droshiibas naudu nosedz riikotaaji.
un cena no katra cilveeka ir atkariiga no taa cik daudz cilveeki buus, jovairaak cilveeki, jo mazaak jaamaksaa.

This post has been edited by Kagome: Aug 17 2006, 21:42


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Aug 18 2006, 00:26
Post #14


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Nedaudz offtopic no šīs ģeniālāa pirts tematikas, bet pasakiet man nezinātājam, nafig atkrita Inčukalna opcija? Tiešām tā saimniece vairs nēvēlas mūs redzēt savā mājiņā/pirtī/whatever?

This post has been edited by GameMaster: Aug 18 2006, 00:26


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Aug 18 2006, 00:42
Post #15


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Man ir tādas aizdomas, ka es beidzot izmēģināšu savu sen loloto sapni...vai vari dārgais lasītāj uzminēt kāds tas ir?
Drošvien, ka nevari, tāpēc pateikšu priekšā, ieiet pirtī, paķert līdzi absintu un uzgāzt kādu bišķīti (es domāju 0,2 l pudelīti) uz pirts akmeņiem. Cerot, ka pirts neaizdegsies, publikai, kas atradīsies pirtī, sajūtas varētu būt diezgan interesantas hohoho...

This post has been edited by Sephiroth: Aug 18 2006, 00:43


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5 May 2024 - 18:53