IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

4 Pages V « < 2 3 4  
Closed TopicStart new topic
> This land is made of Love and Peace?, Jeb tā ir vieta, kur vienam pariet uz otru...
Tigra2
post Jan 8 2010, 20:27
Post #46


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




QUOTE(Kikyou @ Jan 8 2010, 19:24) *

K--kā tu uzminēji manus fetišus?!...


Es tevi nosūdzēju >:3



--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Jan 9 2010, 00:59
Post #47


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




Shumin, s.ck it up, vismaz kādam ir veselgīs humors uz visu. Jāmāk sevis teiktais/darītais apšaubīt (var arī teikt - apskatīt no cita skatpunkta), Arta sarkastiskie komentāri vai ieliktās bildes parasti dod iespēju to darīt. Man patīk, parasti bildes ir interesantas/smieklīgas. Protams, jāmāk viss uztver bik vieglāk, maybe.

Un otaku.lv forumā, manuprāt, noder kāds, kas ļauj noprast, ka pasaule nav no cukurvates.

Neuzvedamies, lūdzu, kā bēbji - nosūdzam lielo, ļauno, kurš pasaka kaut ko nopatīkamāku. Well, boohoo, ej paraudi citur.

Un, Tigra, tavi lieliskie personiskie apvainojumi... Ah, bērnudārza uzvedība no tevis nav pārsteidzoša, bet tas, ka Shuminam tevi ir jāaizsāv... NEVER GETS OLD.


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jan 9 2010, 01:30
Post #48


Unregistered









QUOTE(ReD_FoXy @ Jan 9 2010, 00:59) *

Shumin, s.ck it up, vismaz kādam ir veselgīs humors uz visu.


Okey, domāju, ka arī tavus stāstiņus varētu izdekorēt ar bildēm.

QUOTE(Arts @ Jan 8 2010, 02:22) *

IPB Image


Tikai piesaki savu Topic 18+, un saliksim tev ko.

Ko tu vēlētos? Guro, Shemales maybe? Būs stastiņiem izdomāti vizualizēti personāži ph34r.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Jan 9 2010, 01:34
Post #49


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




Sure, liec ko gribi. biggrin.gif

It's just a picture. smile.gif Ej uz mežu izbļauties, tev laikam tvaiku prasās nolaist dzīvē. Don't let it to build up.

Bet lieciet vairāk plikus, seksīgus vīriešus (kā dotajā bildē - pretty sexy chick, as someone said, you could fap on it), tad vismaz liekat man arī kādu eye candy. Tāds mazs ieteikums. :3


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jan 9 2010, 01:47
Post #50


Unregistered









QUOTE(ReD_FoXy @ Jan 9 2010, 01:34) *

Sure, liec ko gribi. biggrin.gif


Njus divreiz jau nebūs jāsaka laugh.gif

Pasaki tikai adminiem, lai tavu topic Ji un viņas mazie ''īsdarbiņi"..., Nu jā... Kā jau teikts - ĪSIE darbiņi pārvieto no Fan fiction uz Adult.

Uzraksti kādu stāstiņa fragmentu, un sarīkosim contest, kurš ar Hentai bildēm precīzāk attēlos to, kas stāstiņā aprakstīt. Domāju tavs topic būs bestsellers wink.gif

Kāds pievienosies Hentai ievietošānā, citādi no viena cilvēka nesanāks contests? Šoreiz nebūs nekāda aizliegtā humora cool.gif

QUOTE(ReD_FoXy @ Jan 9 2010, 01:34) *

Ej uz mežu izbļauties, tev laikam tvaiku prasās nolaist dzīvē.


Es itkā nejūtu vēlmi klaigāt, tikai dažreizi kaitina, kad melnu grib pataisīt.

QUOTE(Shumins @ Jan 9 2010, 01:45) *

[...] kad melnu grib pataisīt.


kad melnu grib pataisīt par baltu.

(Kaitina noedit)
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Jan 9 2010, 01:52
Post #51


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




QUOTE(Shumins @ Jan 9 2010, 02:45) *

Pasaki tikai adminiem, lai tavu topic [url] pārvieto no Fan fiction uz Adult.

Uzraksti kādu stāstiņa fragmentu, un sarīkosim contest, kurš ar Hentai bildēm precīzāk attēlos to, kas stāstiņā aprakstīt. Domāju tavs topic būs bestsellers wink.gif

Kāds pievienosies Hentai ievietošānā, citādi no viena cilvēka nesanāks contests? Šoreiz nebūs nekāda aizliegtā humora cool.gif


Ak, piedod, bet neviens jau priekš Artam speciāli neko neievieto, viņš ir gana kreatīvs, lai pats visu izdomātu un bez motivācijas sāktu, tāpēc arī tavam jaunajam dzīves mērķim es atvieglojumus neveidošu. biggrin.gif Nemaz nerunājot, ka mans topics IR FanFiction topiks, tāpēc uz Adult sadaļu man nav nekādu vēlmju to pārvietot. smile.gif
UN mans mērķis nav, lai mans topic būtu uberpopulārs. Man patīk kā ir, daži reti gabaliņi tiem, kuri tiek lasīti, dažiem patīk.
Tāpēc tev nāksies paciesties, kamēr varēsi īstenot super hentai ievietošanu manā topicā. Veiksmi!


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jan 9 2010, 02:01
Post #52


Unregistered









QUOTE(ReD_FoXy @ Jan 9 2010, 01:52) *

Ak, piedod, bet neviens jau priekš Artam speciāli neko neievieto, viņš ir gana kreatīvs, lai pats visu izdomātu un bez motivācijas sāktu, tāpēc arī tavam jaunajam dzīves mērķim es atvieglojumus neveidošu. biggrin.gif Nemaz nerunājot, ka mans topics IR FanFiction topiks, tāpēc uz Adult sadaļu man nav nekādu vēlmju to pārvietot. smile.gif
UN mans mērķis nav, lai mans topic būtu uberpopulārs. Man patīk kā ir, daži reti gabaliņi tiem, kuri tiek lasīti, dažiem patīk.
Tāpēc tev nāksies paciesties, kamēr varēsi īstenot super hentai ievietošanu manā topicā. Veiksmi!


IPB Image
iespējams arī tematiski cool.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Jan 9 2010, 02:02
Post #53


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




Galīgi neiederējās. biggrin.gif
Jo es nemaz pat nesaprotu, ko tas skuķis tur ar to vīriešu rotaļlietu dara, bet sviestmaizes gan es māku taisīt dažādas un velnišķīgi gardas!


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Jan 9 2010, 02:09
Post #54


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




Jēziņ, Šumiņ, es saprotu, ka tev uz Artu stāv, bet nu jau jums tur diezgan offtopiks aizgāja.
Savstarpēji izplūkties gan jau ka varat arī dzīvē, papildinot to ar Redfoksijas sviestmaizēm.
IPB Image


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V « < 2 3 4
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5 May 2024 - 22:50