IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V < 1 2 3  
Closed TopicStart new topic
> Lūdzu palīdziet savai otaku māsai ar ZPD aptauju!, Būšu pateicīga, ja izpalīdzēsiet ar mazu aptaujiņu :3
kaiva
post Dec 18 2009, 16:58
Post #31


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 85
Joined: 29-May 06




QUOTE(Sērfijs @ Dec 18 2009, 15:35) *

QUOTE(kaiva @ Dec 18 2009, 12:42) *


Un atvaino, bet pašai negribas mazliet nokaunēties un palīst zem galda, pēc tam, kad esi sapratusi, ka tas ko vislabāk savos 17 gados esi apguvusi ir anime?


Man ir labas sekmes skolā, bet es neuzskatu tās par zināšanām. Varbūt tikai par atbilstību sistēmai.


Un man likās, ka šādā vecumā cilvēki no šī pusaudžu idiotisma ir tikuši vaļā.


QUOTE(kaiva @ Dec 18 2009, 14:01) *

1, Jā, protams, uz priekšu, darīsim tikai to, kas patīk nevis to ko vajag, šī jaukā sabiedrība jau tā ir visai tālu tikusi.


Birthday 15 April 1991

QUOTE(kaiva @ Dec 18 2009, 12:42) *


Un man likās, ka šādā vecumā cilvēki no šī pusaudžu idiotisma ir tikuši vaļā.


FATAL: ERROR DETECTED!

also - postcount +1


hun, your comment made may day.
Un? Tiesi tādēļ jau man tā arī likās, ka šajā vecumā izaug(as like, es izaugu).
Tikai neaimirsti aprīlī apsveikt.


Lai nu kā, es esmu stulba, viss ir forši, priecīgus svētkus tiri piri.
Paldies par uzmanību. Labi domāta diskusija izvērtās par kārtējo sviestu a la otaku garā.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Dec 18 2009, 18:22
Post #32


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




QUOTE
Labi domāta diskusija izvērtās par kārtējo sviestu a la otaku garā.

IPB Image

Gotta feel all that topic all burnin', smokin'.

Vienalga vai ZPD ir par suņu sūdu slīdēšanu pa sienu vai komiksu lasīšanu mēnesgaismā. Jaukās tēmas ir katra izvēle, neatkarīgi cik ļoti tā būs noderīga un vai palīdzēs iekļūt kādā mācību iestādē - tas viss ir pašam jāskatās.
Prieks, ka bez fleima arī ir kādi rezultāti.
Vēlu pabeigt sekmīgi darbu!


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reien
post Dec 19 2009, 20:04
Post #33


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 17
Joined: 21-October 09




Vnk WTF?
Tāda sajūta, ka šeit cilvēki pat nespēj normāli ar citiem komunicēt, viss ko var ir uzd****. Un tas patiešām latviešiem ir raksturīgi, lai novērstos no savas mazās dzīvītes un izlādēt visus s**** jāatrod kāds cilvēks, kam to visu būtu jānoklausās.
Kāda starpība par ko taisa ZPD? Jums patiešām tas tik ļoti uztrauc? Tiks augstskolā vai nē- mind your own business.
Rodas tāda sajūta, ka jums patiešām ĻOTI svarīga ir viņas nākotne. Godīgi sakot, citu darīšanās līst ir pats vienkāršākais, ko var izdarīt biggrin.gif


injansoul

Kādēļ ņemt tik ļoti pie sirds to, ko cilvēki saka? Tā tak var traks palikt. Nozīme ir tam ko pats domā. Ja es klausītos katrā vārdā, ko man kāds idiots, bez smadzenēm un saprašanas, uz ielas pasaka man būtu jālec no tilta.

It's Christmas time let us be peaceful.


--------------------
IPB Image

I'm like a cat, I do what I want when I want it.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koneko
post Dec 19 2009, 21:46
Post #34


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 161
Joined: 23-October 09




Es neņemu pie sirds. Ir jau labi. Es jau biju gatava kritikai, kad man pirmo reizi ienāca prātā doma taisīt ZPD par šo tēmu. Un, godīgi sakot, es par savām interesēm katru mīļu dienu dzirdu kritiku - kaut vai no saviem senčiem (kas, starpcitu, patlabam ir ļoti apmierināti ar to, ka atņēmuši man monitoru).
Atšķirība tikai ar pārējo pasauli un šo forumu ir tāda, ka es NEBIJU GATAVA dzirdēt šādu kritiku ŠEIT. Zinu, zinu! Tūlīt ATKAL atradīsies kāds gudrītis, kas mani pamācīs/ uz*irsīs, kā vajag būt gatavai uz visu utt. Bet ziniet ko? -

VAIRĀK NEKO.

P.S. Esmu no sirds pateicīga visiem, kas vēljoprojām ir tik forši, ka uzraksta šeit vai atsūta man vēstulīti ar savām atbildēm. Mīļš paldies jums :3


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkDevilCat
post Dec 19 2009, 22:57
Post #35


Shishaku
*****

Group: noedit
Posts: 300
Joined: 13-August 06
From: ~In my Dreams~




QUOTE(reien @ Dec 19 2009, 19:04) *



Kādēļ ņemt tik ļoti pie sirds to, ko cilvēki saka? Tā tak var traks palikt. Nozīme ir tam ko pats domā. Ja es klausītos katrā vārdā, ko man kāds idiots, bez smadzenēm un saprašanas, uz ielas pasaka man būtu jālec no tilta.

It's Christmas time let us be peaceful.


1. pietiek ar sito forumu lai no tilta lektu.
2. piekriitu

t.i ja njemtu vera ko te katrs mulkis saka


--------------------
"Deep down, I'm pretty selfish, possessive and like things my way" /Shota/

IPB Image

IPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Dec 20 2009, 00:25
Post #36


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Vērtīgs materiāls (20 min.) par izglītību un radošo garu, un to kā skolās to nogalina. Manuprāt ļoti interesants skatījums.
http://www.youtube.com/watch?v=iG9CE55wbtY


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Dec 20 2009, 14:34
Post #37


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




es miilu sho forumu.

kaiva, tu saki, lai citi neuzbruuk tavai personiibai, bet gan tam ko tu saki. Kaa buutu ja tu pati njemtu veeraa to, ko tu saki? sheit vareetu saskaitiit diezgan daudz uzbraucienus no tavas puses. veel, izmantot vaardus un deminutiivus kaa "hun", vai "miiljum" attieciibaa uz cilveekiem kuriem neesi tik tuvu paziistama ir tas, ko angliski sauc par condescending, tojestj- augstpraatiigi.

otrs, teemas izveele zpd nav svariiga, viss ponts no taa darba ir sagatavot darbam, kursh buus jaaveic augstskolaa.

treshais, novelciet savas melnbaltaas brilles, vienas intereses esamiiba vai dominance nenoziimee citu intereshu neesamiibu. es arii skatos animes, man arii naakas sastapties ar veerteejumiem, kuri tiek izdariiti pamatojoties uz taa, ka es skatos multenes. no sabiedriibas stereotipiem nevar izvairiities.

ceturtais, tiinis tieshi tapeec ir tiinis, ka vinjsh dara peec iespeejas vairaak, lai izzinaatu pasauli, ir tikai pashsaprotami, ka tajaa briidii domas un uzskati mainaas katru dienu. katrs no mums peec dazhiem gadiem domaas radikaali savaadaak, tapeec arguments no seerijas "taa tu sadirsiisi savu dziivi" ir galiigi garaam.

EDIT: vajag bildi
IPB Image

This post has been edited by Sigfa: Dec 20 2009, 14:35
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koneko
post Dec 21 2009, 13:17
Post #38


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 161
Joined: 23-October 09




* is freakin' amazed at how a ONE person can end a forum fight *

Mēs visi mīlam šo forumu IPB Image



--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 13 May 2024 - 00:55