IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Anime Fest, first impressions, Pirmā diena, pirmie iespadi!
Spectre
post Oct 30 2004, 01:26
Post #16


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Nu teeks
1. iespaids - nu taa anime Old School ir okej.
2. iespaids - pakrutijaamies vestibilaa parunaajaam ar Shinobi-sama ar Kaarleenu un Rags, jau gariigais ir loti labs, noskatijaamies next anime.
3. iespaids - turpinam krutiities pa vestibilu uzmeikojaam vienu kopfotoo (gan jau, ka kaarleens veelaak ieliks) tie pashi un veel ar Yumi paplaapaajaam. Devaamies uz manaa uzskataa vakara naglu mmmmm Jin-Roh.
Takshto kaa jau var noprast mans impresion is awesome.
Teeks riit veel uz Wonderfull Days jaaiziet, tiesa kautvai shovakar vareetu vinu veelreiz nu jau 3x noskatiities maajas, bet gribaas paskatiities bikiit lielaakaa izshkirtspeejaa nekaa uz monitora. tongue.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rags
post Oct 30 2004, 03:49
Post #17


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




Ito no Kazuki: aaa, mēs tak tur bijām, a es i nezināju ka tur vēl kāds bija unsure.gif
nekas, rīt tad gan pienāksim tā kārtīgi wink.gif

vispār bija super, visa diena nonstop anime biggrin.gif
rīt vel uz 2 aiziešu, vakarā gan nesanāk sad.gif


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Oct 30 2004, 10:11
Post #18


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




First impresion ir kopumaa pozitiivs..
Bet gribas nopietni pakratiit ar pirkstu skanjai. deep bass pietruuka un videejie un videeji augstie tonji grieza ausiis.., respektiivi vinji bij aizgaajushi uz decibeliem nevis uz jaudas rezervi... un pati skanja ar bija kaut kaa divaini pozicioneeta, tobish vislabaak skanju vareeja izbaudiit tie kas seedeeja pirmajaa rindaa. Tie kas seedeej peedeejaas rindaas nejuta to griezhanu ausiis no decibeliem. Nu bet atmetot savu sho "nenoziimiigo" siikumu, viss paareejais ir biaj normaali. Nu vareeja vel piekasiities ka subtitri ir pozicioneeti biku par zemu.. vismaz "spriggan" bija pashaa apakshaa.

Nu bet dodam abus iikhskus uz augshu


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Oct 30 2004, 10:26
Post #19


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Kazuki... heh, jap, igauņi beigu beigās ieradās, lai pateiktu ka viņi nevar paspēt.. nu dāaa.... tie ir Igauņi ar lielo burtu, viņi apstiprināja savu mentalitātu šai tautai ar abām rokām.
Bet šodien būšot jau no rīta, tas ir... es ceru ka līdz 12 savāksies.Un pabeigs šūt to savus tērpus..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Oct 30 2004, 10:31
Post #20


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




shin-chan ja shodien dosies tad mosk dod par sevi zinju biggrin.gif
es ieshu uz 13.30 "girl,mary" un "wounderfull days"
gribas uzmest aci.. man mob nava nu bet ja tu katru starpbriidi aktiivi meetaasies apkaart un maasi ar rokaam, uzkaarsi sev plakaatu uz kruutiim un muguras ar uzrakstu "shin-chan" tad gan jau pamaniis biggrin.gif, un ja veel buusi ar alinju kaa bildee tad prob nekaadu

EDIT: velns es nedziivoju laikam liidzi un tev tagad bise rokaas... taakaa stiep vien liidz savu strokji un sidru kabataa ieliec... lai buutu kaa bildee


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Oct 30 2004, 10:37
Post #21


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(Yume @ Oct 30 2004, 10:26)
Kazuki... heh, jap, igauņi beigu beigās ieradās, lai pateiktu ka viņi nevar paspēt.. nu dāaa.... tie ir Igauņi ar lielo burtu, viņi apstiprināja savu mentalitātu šai tautai ar abām rokām.
Bet šodien būšot jau no rīta, tas ir... es ceru ka līdz 12 savāksies.Un pabeigs šūt to savus tērpus..
*


Psc.. IGAUNJI vinji atbrauc uz cosplay un teerpi veel vinjiem uz raseejaamaa deelja un audums veikalaa. Briinos kaa vinji vispaar atbrauca uz Riigu ar 1 dienu nokaveeshanos.. vot nummurs buutu ja vinji pirmdien ienestos kjiniitii un saaktu apmpeleeties ar savu cosplay nevainiigiem kino skatiitaajiem laugh.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Oct 30 2004, 10:38
Post #22


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Šinobi-Sama skaņa tev bija slikta manuprāt tāpēc ka tu sēdēji paarāk zemu, mani iespaidi no ku es biju 1 no tiem maniakālajiem otaku, kas vakar bija uz visiem seansiem iespaidi uhh grūti vispā aprakstīt bija ar tī ka ne viss patika protams bet nu redzēt bija vērts.
Baiga vilšanās bija tā ka kite es izrādījās kau kad jau biju noskatījies un pa to aizmirsis laugh.gif
Visu cieņu festyivaala organizatoriem nav viss perfekti varētu kau kas būt arī labāk bet nu man patika un kau kas notierk līdz ar to cerams nākotnē būs vēl labāk.
Bildes būs šovakar ka aizbraukšu mājās kau ko šodien moš vēl varētu sabildēt. P.S žēl ka aizmirsu nobildēt zālē to hentai kas bija atnākuši kite skatīties laugh.gif
Ja tā dziļāk analizē varbūt dažas filmiņas es nebūtu licis festivāla programā un licis to vietā citas bet tur varbūt ir problemas ar filmu iegādi vai utt.
Ja kāds vēl no foruma šodien nāks droši var nākt klāt lielam onkulim ādas jakā kam uz kakla uzkarināts macinš ar fotoporātu.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Oct 30 2004, 10:52
Post #23


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Shinobi-sama @ Oct 30 2004, 09:31)
shin-chan ja shodien dosies tad mosk dod par sevi zinju biggrin.gif
es ieshu uz 13.30 "girl,mary" un "wounderfull days"
gribas uzmest aci.. man mob nava nu bet ja tu katru starpbriidi aktiivi meetaasies apkaart un maasi ar rokaam, uzkaarsi sev plakaatu uz kruutiim un muguras ar uzrakstu "shin-chan" tad gan jau pamaniis biggrin.gif, un ja veel buusi ar alinju kaa bildee tad prob nekaadu

*


sad.gif sad.gif sad.gif
Diemžēl manas ļaunās priekšnojautas par to, ka tikšu vien uz atklāšanu apstirpinājās. Tā ka velti tavs skats klīdīs pa zāli vai foajē meklējot manu tumšo stāvu (ar vai bez alq. pudeles). Nekas izpriecājieties bez manis.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Oct 30 2004, 10:52
Post #24


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(kaarleens @ Oct 30 2004, 10:38)
P.S žēl ka aizmirsu nobildēt zālē to hentai kas bija atnākuši kite skatīties  laugh.gif
*


Drosh vien fotoaparaats i praataa nebija biggrin.gif

Un par skanju veel sienoties klaat.. tad es man staav creative 7.1 tInspire un man skanja ir labi nopozicioneeta un es baudu lielisku stereo un arii surround effektu. tobish esmu shad tad sajaucis ar reaalajaam skanjaam.
Skanjai jaabuut taa kad tas kas skan pa defaultu kreisajaa pusee, to tu dzirdi sev blakus kreisajai ausij, un nevis kat kur uz priekshu aizmuguree vai iekshaa ausii.tas pats ir ar labo. A BET tur bija ka skanja bija pozicioneeta man priekshaa uz griidas. Nu bet shitaada piekasiishnaas rodas tad kad tu jauesi pieradis pie labumiem(pie laba aatri pierod biggrin.gif). ja es muuzhaa nebuutu dzirdeejis ko noziimee 7.1 tad man arii shitaadu pretenziju nebuutu biggrin.gif
P.S. nevajag njemt par pilnu koes te saku, es pinkshkju, jo bez piekasiishanas nespeeju tongue.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Oct 30 2004, 11:28
Post #25


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




NU taa jauna diena ir jau sen kaa saakusies un nevareetu teikt, ka buutu labi izguleejies, bet nu tie ir siikiumi .... biggrin.gif
Nu shodein ceru veel kaadu satikt, nu jau augstaak mineetie ar kuriem jau vakar bijaam kopaa buusim ariishodien taadaa pashaa locinaa tapeec nekautreejaties unnaakat klaat, mees nekozham. hihihi


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Oct 30 2004, 11:54
Post #26


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Shodien gribeeju jau iet uz seansu 11.30, kas it kaa saakumaa bija paredzeets.. un tad sev par paarsteigumu uzzinaaju, ka seanss paarcelts uz riitdienu.. eh.. dry.gif
Shodien tad sanaaks aiziet tikai uz pirmajiem diviem..


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Oct 30 2004, 16:25
Post #27


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




bāc, nokavēju vienīgo filmu uz kuru tiešām gribēju iet. eh, nu gan jau...


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Oct 30 2004, 16:26
Post #28


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




Starp citu, kāds ir redzējis Blue Submarine? Iņčīgs? Ir vērts iet? Un Spriggan?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Oct 30 2004, 16:58
Post #29


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Nu peec treilerien spriezot inciigi jau itkaa ir. Mans jau iepirka biljeti prieksh Blue Submarine riitdienai
+ veel redzeeju sodien dazus kosplejistus (beidzot uzzinaaju kaa tad tie sveeri izskataas) un dazus forumistus redzeeju - Yumi, Spectri, Za4peedinju, xikes, mo6 veel kaadu ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deBUGa
post Oct 30 2004, 17:14
Post #30


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




QUOTE(bypass @ Oct 30 2004, 15:26)
Starp citu, kāds ir redzējis Blue Submarine? Iņčīgs? Ir vērts iet? Un Spriggan?
*
Nekaadi uubershedeveri jau nav, bet vismaz vienas noskatiishanaas reizes veerti buus... nu tas protams atkariigs no taa, kaa stila anime tev patiik...


--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 8 May 2024 - 21:49