IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V « < 4 5 6 7 8 >  
Reply to this topicStart new topic
> KRD Presents;, Check it out!~
Nothinga
post Jun 16 2010, 19:46
Post #76


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 226
Joined: 22-May 07
From: sapņa beigas. punkts.




(Personīgās references atkal ^^)
Man nepatīk elkoņi un ceļi. Elkoņiem vajag plūstošāku pārēju, šobrīd izskatās, ka viņai būtu apsieta neredzama virve tieši ap locītavu, kas iespiežas ādā un liek pietūkt apakšdelmam. Tas pats ar taisno celi, tikai tur - divas virves. Maliet par daudz vīrišķīgs kakls, kakla muskuļojums. Viduklis pārāk taisns. Pamēģini uzzīmēt kā smilšu puksteni (tikai ar ne tik šauru vidusdaļu ^^
kājas augšdaļā par resnu, gurni izskatās par zemu tādēļ (vismaz man).

Starp citu, mazs padoms: ne visu vajag nozīmēt 100% kā attēlā ^^ drīkst veikt arī izmaiņas, lai darbu padarītu simpātiskāku ^^


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Jun 16 2010, 23:31
Post #77


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Nu kāpēc... kāpēc???? Neredzu pilnīgi nekādu jēgu neveiklas zīmuļskices izstrādāšanā. Tā ir laika zaudēšana. Tā vietā tu būtu varējis uzzīmēt 20 skices un varbūt pārmaiņas pēc arī kaut ko iemācīties. Skatoties uz šo, pat prātā nenāk, ka tur kaut kas varētu būt no foto.

IPB Image


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
KuroRyuuD
post Jun 17 2010, 16:47
Post #78


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 60
Joined: 7-June 09




Labi, tādā gadījumā, tu redzi ka man uz mācīšanos no savām kļūdām prāts itin nemaz nenesas. Tu, cik saprotu, esi saņēmusi māksliniecisko izglītību, saki man Fuschicho, vai man vispār ir vērts turpināt, vai mest to lietu pie malas?


--------------------
You`ll never shine if you don`t glow!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Jun 17 2010, 18:35
Post #79


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




vienkāršāk un pašam labāk ir turpināt,tā vietā lai klausītu visus, kas saka, ka nav nekādas jēgas, jo te potenciāls ir atšķirībā no tā vairuma, kam te tiešam labāk nolikt zīmuli. Ar mācīšanos no kļūdām uzreiz nekas nemainīsies. Reizēm tas pat ir ilgstošs process, kam rezultāti manāmi pēc mēnešiem vai gadiem nevis uzreiz tā uz sitiena.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Jun 17 2010, 20:02
Post #80


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Ir "jāuzsit roka". Protams, ka ir vērts turpināt mācīties, un es pat nerunāju par mācīšanos no kļūdām, kas gan arī ir visai pašsaprotama lieta. Es uzskatu, ka zīmēt var iemācīt pat pērtiķi. Atkarīgs- kā to dara (māca).
Tava mācīšanās metode manā izpratnē ir galīgi nepareiza. Tu attīsti fotošopa tehnisko skilu nevis pašu zīmēšanu. Tas tomēr nav viens un tas pats.

No savas pieredzes varu teikt, kaut gan es zīmēju samērā daudz un man ir zināma pieredze, ir MILZĪGA atšķirība, ja es pāris dienas paskicēju fiksos zīmējumus no foto vai dabas- pēc tam uzreiz viss labāk sanāk. Tik dabiski un vienkārši. Savukārt, kad ilgi neesmu trenējusies, tad sanāk nu... samērā neveikli. Tiešām, nav jēgas kopēt dabu. Tas, kas skicējot jādara- jāprot izvērtēt lietas, izdarīt novērojumus, kas būtu noderīgi turpmākajā darbībā, piefiksēt anatomiski-vizuālas īpatnības. Tavā pēdējā skicē nav ņemtas vērā daudzas standarta cilvēka formu īpatnības, kas šajā forumā atkal un atkal pamācīšanas nolūkā tiek atkārtotas dažādos tredos.

Galu galā- mācību procesā darba kvantitātei, neparastā kārtā, ir daudz lielāka jēga un nozīme nekā tad, ja jau pašā sākumā tiecas uz kvalitāti. Pretējā kārtā sanāk diletantisms. Kvalitāte ir pvn, kas nāk pēc tam, un sākumā uz to vispār nav vērts spiest. Nu padomā, kā gan var radīt labu darbu, ja nav apgūtas pamatlietas?

Galvenais ir darīt. Darīt tā, kā ir izdevīgāk. Un tev noteikti ir dotības, tikai jāiemācās tās auglīgi likt lietā.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
KuroRyuuD
post Jul 4 2010, 17:45
Post #81


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 60
Joined: 7-June 09




Long time no post.
Sveiki atkal, bļaujat, kliedzat fleimojat, bet vienkāršus zīmējumus man, goda vārds, nesagādā nekādu gandarījumu zīmēt.
Please~
IPB Image


--------------------
You`ll never shine if you don`t glow!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nothinga
post Jul 5 2010, 17:15
Post #82


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 226
Joined: 22-May 07
From: sapņa beigas. punkts.




*clapclap* <- for the details

un tagad sekos, lielais BET ^^
-standstill poza: šajā gadījumā mazliet pārvietots roku izvietojums, bet man šķiet, ka labāk izskatītos lecošs/notupies/skrienošs vai kā citādāk kustošs personāžs ar brīnišķīgi plīvojošu apmetni un aprīnojami etalizētu bruņojumu. Varu teikt, ka vienkārša stāvēšana jau sāk palikt garlaicīga ^^'
-plecos 'ieaugušais' apmetnis: derētu pavilkt apģērba līniju nedaudz augstāk kā pleca līniju. Tas izskatās pēc laba, bieza auduma (manuprāt, lai gna tik pat labi varētu būt zīds vai kas viegls, bet, kāpēc, pie Halvas, tamlīdzīgs personāžs vilktu zīda apmetni ar kažokādas apdari?) un, ja tas ir biezs, tas tam der izteiktākas krokas un jāatrodas augstāk par auguma līniju. Man gan šķiet, ka vēl varētu izteikt vairāk plecus, jo, salīdzinot ar pārējo bruņojumu, tie šķiet diezgan pliekani un neizteiksmīgi ^^'

Lai nebūtu tik skumji un kļūdas vien - seko plusi ^^
+ detalizācija: to vienmēr tavos darbos var redzēt augstā līmenī, bet smukās detaļas un smalkumi vien to nevar līdz galam glābt ^^'
+ izteiksme: viņš izskatās dusmīgs/pikts/īgns/rupjš (<- izvēlies piemērotāko) un tas vien jau piedod vairāk dzīvīguma kā blank-stare! Apsveicu!


Mazs ieteikums - skicē. Vienkārši skicē, sākot no dvieļa, kas nomests uz galda, beidzot ar sportistiem no fotogrāfijām vai futbola spēlēm. Kad uzskicēsi vismaz vienu figūru dienā (un uzskicēsi, nevis izstrādāsi! Un ar skici ir saprotams kaut kas šāds kaut vai) un pāris dienas būsi pamēģinājis skicēt - izaicini sevi un izstrādā kaut vai šo pašu tēlu, ko pēdējā darbā, kādā aktīvā pozā ^^ Tikai ieteikums ^^


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
KuroRyuuD
post Nov 9 2010, 23:31
Post #83


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 60
Joined: 7-June 09




Zdraste nashalnika, eta ja, kuroryuudama, menja segodna narisovala sama etama.
Nravicama?

F* that, Sveiki Otaku, esmu atgriezies ar jauniem štruntiem, jeb zīmējumiem, ceru ka kautkur esmu labojies. Šis čalis ir tas pats ko es pirmo še iepostoju, pēctam vairākas reizes pārzīmēju un beigās izkrāsoju pat O.o
Šis čalis, ir pagaidām tikai ar zīmuli zīmēts uz A4 lapas, kādu dien` pārzīmēšu PShop`ā un izkrāsošu, bet pagaidām paciešas`!
Man īsti nepatīk labā roka, nav laba vai ne?
Anyways C&C appreciated.
IPB Image


--------------------
You`ll never shine if you don`t glow!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Nov 10 2010, 04:14
Post #84


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Našaļika, rukasaman nehoroša, savsem ņehoroša

paseko debīgajai pleca līnijai kā tā iet. roka izkatās kā no krūšu kurvja izaugui un prasās pēc pacelšanas līdz vajadzīgajai vietai, bet visādi citādi progress ir gana pamanāms


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Nov 10 2010, 17:51
Post #85


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




A` man patīk kreisās rokas pirksti.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Nov 10 2010, 19:40
Post #86


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Man patik labas kajas pēda!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
KuroRyuuD
post Nov 13 2010, 22:59
Post #87


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 60
Joined: 7-June 09




A bet man nepatīk vairs itin nekas kas saistīts ar iepriekšējo bildi, tādēļ lūk - jums jauna ^^

IPB Image


--------------------
You`ll never shine if you don`t glow!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nikitaa
post Nov 14 2010, 03:31
Post #88


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 81
Joined: 3-September 07




Ou maī gāš, neesmu postojusi un rādījusies šeit ar gadiem...

Darbs jau itkā smuks - detaļas smukas, bet zem tām smukajām cakām un kruzuļiem slēpjas dažas kļūdiņas. Torss labs, bet kājas un pēdas nepārliecinošas.

MAti - F.Fūūūūūūūūū! KAutkas nav labi ar matiem - tie ir parāk lieli/kupli. Sejiņa pārāk maza salīdzinoši ar ķermeni. :]

..bet vispār ļoti labi - malacis! Ta tik turpināt! :]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
KuroRyuuD
post Nov 14 2010, 11:25
Post #89


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 60
Joined: 7-June 09




Piekrītu, mati ir šausmīgi, vienkārši es, pirms sāku zīmēt pārējo ķermeni, pamanījos izkrāsot matus un seju. Lai nespoilotu izslēdzu krāsas un visu, tāpēc šobrīd izskatās nesmuki. Bet ja godīgi domāju pārzīmēsu seju ar visiem matiem, kautkā, pārāk pliekani izskatās... ne?

IPB Image


--------------------
You`ll never shine if you don`t glow!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Nov 14 2010, 12:38
Post #90


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




drrzaak bezzodaini <___<


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Pages V « < 4 5 6 7 8 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 30 May 2024 - 16:35