IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> DIRECT DownloadS, Naruto, Bleach, Beck, To...
Westy
post Mar 31 2005, 20:09
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 232
Joined: 28-February 04




Man te radaas taads iekeikums, ka forumaa vareetu buut sadala, kuraa pa tiesho no otaku.lv servera vareetu novilt jaunaakaas seerijas (Naruto, Bleach, Beck u.c).
Protams peec dazaam dienaam izdzeest un ielikt jau jauno epu. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SheWr
post Mar 31 2005, 20:27
Post #2


Lone Wolf
*******

Group: weirdo
Posts: 901
Joined: 17-December 04
From: Gotei 13




Nu neesmu jau nekaads lietprateejs, bet man liekas ka tas aiznjems paaraak daudz vietas...


Varbuut juus tur fanu kluba ietvaros vareetu sponsoreet arii jaunu lapu ar downloadiem, bet tad jums vajadzeetu ieviest daliibas maksu wink.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Mar 31 2005, 20:38
Post #3


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




man jau šķiet ka visi ie pieraduši pie torrentiem/dc++/MircBotiem un nekā tāda nevajag... Vai ta tev nepatīk pameklēt kur var novilkt jaunākās epas..? biggrin.gif


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SheWr
post Mar 31 2005, 20:58
Post #4


Lone Wolf
*******

Group: weirdo
Posts: 901
Joined: 17-December 04
From: Gotei 13




driizaak jau vajadzeetu vienaa topikaa ielikt pinned postu, kur visu laiku ieliek linkus uz jaunaakajaam seerijaam, bet tur vajadzeetu atkal kaadu kas baigi peertos.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Mar 31 2005, 21:39
Post #5


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Ja anime var viegli dabuut, tad liekas, ka tas ir kaut kas parasts, kas uz katra stuura atrodams, bet, ja jaameklee ilgi, kur nokachaat, un jaakachaa ar 1kb/s, tad uzreiz juutams, ka Japaanaa taisa smile.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Apr 1 2005, 12:12
Post #6


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




tu man liekas nedaudz paarspiileeji un iebrauci igaunijas laucinjaa happy.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tostermaize
post Apr 1 2005, 14:06
Post #7


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 371
Joined: 1-September 04
From: Riga




QUOTE(Westy @ Mar 31 2005, 18:09)
Man te radaas taads iekeikums, ka forumaa vareetu buut sadala, kuraa pa tiesho no otaku.lv servera vareetu novilt jaunaakaas seerijas (Naruto, Bleach, Beck u.c).
Protams peec dazaam dienaam izdzeest un ielikt jau jauno epu.  smile.gif
*


hmm un vareetu arii samesties un nopirkt jaunu serveri kursh to arii pavilktu un vareetu visu uz nebeedu likt iekshaa biggrin.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Apr 1 2005, 14:42
Post #8


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




pasakiet kur var noka4at NINJA MANUSKRIPT? ja kads zin tas ir ANIME... pleese help... sad.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Apr 1 2005, 15:05
Post #9


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




QUOTE(anishuara @ Apr 1 2005, 14:42)
pasakiet kur var noka4at NINJA MANUSKRIPT? ja  kads zin tas ir ANIME... pleese help... sad.gif
*


pirmkaart, shis pilniigi noteikti nav iistais topics prieksh shii jaataajuma. tam ir requests
otrkaart, tev tas nosaukums ir pareizs? zem taada nevar neko atrast. tu gadiijumaa nedomaaji Ninja Scroll?


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Apr 1 2005, 15:07
Post #10


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




Maybe... smile.gif jup... Noteikti... un kaapec nav iistais?!? unsure.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Apr 1 2005, 15:07
Post #11


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(anishuara @ Apr 1 2005, 13:42)
pasakiet kur var noka4at NINJA MANUSKRIPT? ja  kads zin tas ir ANIME... pleese help... sad.gif
*


Tieshaam anime? A man likās, ka vēsturisks romāns ko sarakstījis slavenais 17 gs. nindzja Sasaši Hujaši. Bet ja nopietni, tad vispirms varēji pateikt, ko tev īsti vajag - mūvi vai seriālu? Kā vienu tā otru nebūs grūti sameklēt DC++ ar anime saistītajos hubos.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Apr 1 2005, 15:15
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




QUOTE(ShinChan @ Apr 1 2005, 15:07)
QUOTE(anishuara @ Apr 1 2005, 13:42)
pasakiet kur var noka4at NINJA MANUSKRIPT? ja  kads zin tas ir ANIME... pleese help... sad.gif
*


Tieshaam anime? A man likās, ka vēsturisks romāns ko sarakstījis slavenais 17 gs. nindzja Sasaši Hujaši. Bet ja nopietni, tad vispirms varēji pateikt, ko tev īsti vajag - mūvi vai seriālu? Kā vienu tā otru nebūs grūti sameklēt DC++ ar anime saistītajos hubos.
*


ir gan ANIME!!! man majas tas bija uz kasetes, bet kaut kaads ... man to nospeera mad.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Apr 1 2005, 15:30
Post #13


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




QUOTE(anishuara @ Apr 1 2005, 15:07)
Maybe...  smile.gif  jup... Noteikti... un kaapec nav iistais?!? unsure.gif
*


Topics nav iistais, jo sheit tiek apspriestas Probleemas un Ieteikumi forumam, nevis tiek mekleets kur novilkt kaut ko. Prieksh tiem jautaajumiem ir speciaala sadalja forumaa - Requests

Un tagad kaa dabuut ko tu veelies, pirmkaart izlem ko tu gribi - flimu [Ninja Scroll ] vai TV seriaalu [13 seerijas - Ninja Scroll TV]. aizej uz linkiem ko iepostoju un tur vareesi redzeet kuras grupas ir tos ripojushas, izlem kuras gribi vilkt un tad:
ja lieto ed2k tiiklu [eMule, eDonkey...], tad pieregistreejoties tai lapaa vareesi dabuut ed2k linkus
ja lieto BitTorrent, tad atrodi grupas BitTorrent lapu un ceri ka torrenti tiek seedoti, un tad tik velc
ja lieto IRC, tad uzzini grupas IRC kanaala adresi un ej tajaa un skaties vai ir kaads bots vai fservs ar intereseejosho un tad velc
ja lieto DC++ - staigaa pa anime hubiem un meegini kaut ko atrast

PS
Ideju par otaku.lv direct downloudiem neatbalstu, tam ir nepiecieshami nopietni resursi lai vareetu kaut ko taadu pavilkt un tas ir pilniigi nevajadziigi, jo visu var ljoti viegli taapat atrast un dabuut [augstaak mineetie padomi var attiekties uz katru, tas nav nekas sarezhgiits un taadaa veidaa var praktiski visu dabuut]


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 1 2005, 15:35
Post #14


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Shinobi-sama @ Apr 1 2005, 11:12)
tu man liekas nedaudz paarspiileeji un iebrauci igaunijas laucinjaa happy.gif
*


Nebuut ne. Es ar 1kb/s vilku Koroshiya-1 aka Ichi the Killer. Un nesen nejaushi uzduuros uz taas pashas anime citu suberu tulkojuma (par ko anidb nav ne jausmas), un uz to es mirc rindaa divas dienas staaveeju, un tikko kaa serverim kaut kas sviestaa sagaaja, un tikai 2 queue vinjam ir, un man ir ceriiba peec kaadaam 16 stundaam saakt vilkt.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Westy
post Apr 1 2005, 15:57
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 232
Joined: 28-February 04




Es jau nedomaaju samest visas iespeejamaas jauniznaakushaas animes, bet dazas galvenaas. Naruto jau nu noteikti vajadzeetu.
----
P.S
1h Naruto specialais (127,128) bija loti iespaidiigs smile.gif ceru, ka Naruto izdziivos peec Sasukes uguns jutsu ph34r.gif ph34r.gif .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 21:28