IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

17 Pages V « < 7 8 9 10 11 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Izmaiņas User`u galerijās
xikes
post Dec 20 2007, 10:05
Post #121


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Tas tik vēl trūka. Moš derētu izsoles sākt rīkot? dry.gif
Hah, lai nu kas un ko, bet Tigras izvirzītā ideja man nepatīk.
Pat ja tas ir gadījums no tēmas "ja varētu.." un "ne savs novērtējums", nepatīk man šāds vērtēšanas veids.
Nezinu kā citiem, bet es nevienu savu darbu (jā, apzinos, ka pēdējā laikā neko neesmu uzzīmējis un ielics, un tātad mans viedoklis varētu nebūt tik svarīgs) neesmu zīmējis ar domu, ka to varētu pārdot. Līdz ar to visi darbi automātiski iegūst materiālā ziņā nenovērtējumu statusu. Es iekšēji nevaru pārdot (vai pat iedomāties novērtēt naudas ziņā) darbu, kas nav zīmēts tādam nolūkam, lai arī cik vecs un kļūdu pilns tas būtu. Ja gribas pārdot, tad arī attiecīgs fīlings vajadzīgs zīmēšanas procesā (ķip, ka šis būs ne priekš manis.. ne sev, bet tāpat vien.. komerciāliem nolūkiem). Vēl jo vairāk, ja darbā ieliktas kādas emocijas, to nav iespējams novērtēt, izmantojot tādu mākslinieciski un emocionāli bezvērtīgu līdzekli kā nauda.
Un šaubos, ka šeit būtu baigi daudz cilvēku, kas zīmētu ar domu kādreiz savus darbus notirgot. No tā izriet, ka cilvēks, kas nepiekrīt savu darbu novērtēšanai naudā, nav cienīgs uz senseja statusu. Tātad māksliniecisko aizēnojam ar komerciālo. Sauciet mani par nepraktisku un naivu, bet nē, man nepatīk. Sure, arī man ir bijusi doma kādreiz radīt kaut ko priekš pārdošanas, diemžēl tādu darbu vēl nav sanācis uzzīmēt.

Tālāk. Kas ir ar to fakino sensju titulu? Viņiem nav nedz kaut kādas īpašas priekšrocības, nedz viņi saņem ikmēneša prēmiju par to, ka viņu topiki atrodas nedaudz savādākā vietā. Ja nu vien tur gribas tikt, jo ir tik ļoti nepārvarami vajadzīgs apmierināt kaut kādu savu iekšējo vēlmi, nostādot sevi savā subjektīvajā slavas saulītē, lai varētu uz sirdzapziņas sienām uzrakstīt: "jap, es esmu labāks par tie lūzeriem". Sheesh, it's just a name!

Kā zināms, par pianistu nekļūst, nodarbojoties ar reklāmbiznesu. Par pianistu kļust, spēlējot klavieres.

Sorre, Tigra. Nepiekrītu.


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Dec 20 2007, 13:49
Post #122


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




well, ya know... tu pārāk nepareizi mani uztver..
pasaka nauda - un tev uz reiz komerciāls, nekruts, nesmuks.

Tad, ja darbs ir pietiekami kruts, lai tu gribētu to pie sienas, tad to galīgi nepazīstams autoram cilvēks var nopirkt, lai uz savas sienas dabūtu.
Tad, ja kāds grib likt uz sienas kāda autora darbus, tas nozīmē, ka tam nav nekas pretim uz to vislaik skatīties un priecāties.
Es, personīgi, darbus neiepērku, man tos dāvina, un es arī savus, nepārdodu, dāvinu. Manis dāvināto galerijā nemaz nav.

Well, tas ir domāts tā:
Ja darbs ir pietiekami kruts, ka tu gribētu sev tādu pie sienas, tad to var novērtēt kā tādu, kuru tu pirktu.
Ar vērtējumu norādot to, ka tu to uztver kā pietiekami vērtīgu, lai tas atrastos pie sienas. Ja saki - es gribu XX-chana darbu par 10 santīmiem; tad nu - to darbu pircējs var arī vnk izmest ārā.

Tas nav domāts izoles veidā or something; tas vienkārši parāda kādu vērtību mēs piešķiram cilvēkam - vai viš rada ko krutu, vai ne.



--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Dec 20 2007, 14:09
Post #123


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Meh, man jau ar nepatīk zīmējumus naudā mērīt. Vai vispār, zīmējumus mērīt... Pieņemot, ka zīmējums ir jūtu izlikšana uz papīra, kā gan tu vari pierādīt, ka vienas jūtas labākas par citām? Bet ta' jau atkal, cik labi jūtas ir attēlotas... Hm, ok, apmaldījos.

LAI NU TUR KĀAAAA.... Tigras sistēma nekam neder. Re kā, Zeloco Nikitaa darbi patīk, tev nepatīk. Ar ko tava izvēle ir labāka par Zeloco izvēli? M?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Dec 20 2007, 14:09
Post #124


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Hmm. Tāds nepazīstams cilvēks var droši samierināties ar gribēšanu. It sevišķi tas attiecas uz iepriekšminētajiem darbiem, kas autoram nozīmē ko vairāk par iedvesmas brīdi, papīru un krāsām, un kas nav zīmēti speciāli priekš pārdošanas.
Un, sure, tos dažus darbus, ko esmu speciāli kādam zīmējis, es ar te nelieku.
Nē, tomēr man nepatīk tāda metode, lai novērtētu, kurš darbs krutāks. "Krutums" nav cenā. Labāk tad ieviest kaut kādu (naudā neizteiktu) puntku (piem, no 1~10) vērtēšanas sistēmu. Lai gan tad atkal pastāv iespēja, ka priekšroku gūs indivīdi ar visvairāk draugiem forumā (kas tik pat labi varētu arī notikt tavā sistēmā).


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nikitaa
post Dec 20 2007, 19:24
Post #125


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 81
Joined: 3-September 07




Liels paldies visiem kas mani iesensesoja sensejos. happy.gif
Bet izlasīju Tigras postus un visa dūša sagāja papēžos. Tigra, šitā nevar... Diez vai tev patiktu ja es tagad paņemtu tavus darbus un noteiktu viņiem cenu. Tas ir vienkārši kakaini. Es personīgi nevēlos, ka maniem darbiem publiski nosaka cenu. Ja negribi lai esmu sensejos - tā arī pasaki, bet kautkādas afēras gan nevajag taisīt. Man nav nekas pret palikšanu arī useru galerijās, jo izskatās ka daži labi te ir neapmierināti. Tigra, nevajag man 10 reizes ar pirkstu bakstīt acīs, ka tev nepatīk mani darbi - man pietiek ar vienu. wink.gif

un vispār es neuzskatu ka mani darbi ir cienīgi pārdoties par naudu, jo es taču tikai mācos zīmēt.

This post has been edited by nikitaa: Dec 20 2007, 19:28
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post Dec 20 2007, 19:31
Post #126


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




QUOTE
jo es taču tikai mācos zīmēt.


Kā jau mēs visi...... laugh.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Dec 21 2007, 02:35
Post #127


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




Pēc lielākās daļas tekstu man būtu jājūtas vainīgai, ka mēģinu sevi "iedabūt tirgū". Saprotu, ka tas varbūt no manas puses ir pārspīlēti - cerēt, ka kāds k-ko tiešām nopirks, bet cerība taču ir idiota mierinājums...

Liels paldies par Nikitaa ievietošanu sensejos arī no manas puses - jūtu, ka vēl pastāv cerība smile.gif

Par to draugu pulku un "vairāku punktu iegūšanu" liekas stulbi, ka kāds liek punktus tikai draudzības dēļ, tas manuprāt pazemina draudzības 'cenu'...

ps. es morāli guļu, so sorry, ja sarakstu muļķības D':


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cowkiller
post Dec 21 2007, 16:04
Post #128


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 953
Joined: 10-September 06
From: Earth...




jo taalaak, jo trakaak...
kaapeec man buutu jaamaksaa, ja es varu visus shos darbus Ctrl + C un paste, tad printeet laukaa?
un karin... kaapeec karinaat pie savas sienas? wink.gif
izprinteetos es paardoshu blink.gif laba doma tigra laugh.gif



--------------------
IPB Image
PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=JayynOsTHsc yep thats f...ing me! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Dec 21 2007, 17:50
Post #129


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Ai, da jūs visi esat stulbi un no dzīves neko nejēdzat.

Es eju krutoties ar tiem, kas ir tikpat kruti kā es.

IPB Image

YMCA

You can hang out with all the boys ~.^


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Dec 21 2007, 18:23
Post #130


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




points ir taads, ka tu peerc origjinaalu nevis printeeto :3


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post Dec 21 2007, 18:59
Post #131


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




Nesaprotu, kas te īst notiek vai tad, kāds kādam spiež kaut ko nopirkt vai pārdot. Kāpēc ir jāpūš no mušas ziloni. Ta ir katra cilvēka personiskā izvēle ko darī ar saviem darbiem.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post Dec 21 2007, 19:12
Post #132


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




omg, te ir nevis topiks, bet kaut kāds bezsakarīgs čats pinlnīgi ne pa tēmu. >_>
moš beidzam.? XD


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Dec 21 2007, 19:19
Post #133


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




piekrītu Mimi. Neredzu jēgu šim haosam, kas šķiet ir radies tikai tāpēc, ka Tigra2 nepatīk Nikita zīmējumi, bet lielai daļai parējo patīk. Btw, pilnam ļembastam varētu piedāvat pašu Tigra2 pievienot sensejiem. Kaut vai dēļ skaisti ne-datorā krāsotajiem darbiem. Tie izskatās apburoši dzīvi.

Neuztveriet mani pārāk nopietni, man šobrīd vnk velk uz vēl lielāku putru veidošanu wink.gif


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Dec 21 2007, 19:35
Post #134


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Es ar esmu par Tigru uz sensejiem, vienmēr esmu bijis. Viņas darbi tiešām ir apburoši, lai gaaan strādāt pie kā ir. Bet es neredzu, kā es zīmēju labāk par viņu. Vēl kāds par? Vai varbūt kāds par manis izlikšanu no sensejiem? 'cause I don't mind, really.

This post has been edited by Kikyou: Dec 21 2007, 19:38
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post Dec 21 2007, 19:39
Post #135


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




Jā, es par. Tigra labi zīmē. Es noviņas dārbiem varu mācīties. ^^ Jo var redzēt jau no pirmās līdz pēdējai lapai, cik manāma ir izaugsme. :3
PAR un PAR.


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

17 Pages V « < 7 8 9 10 11 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 User(s) are reading this topic (4 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 13 May 2024 - 20:22