IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Miesnieka veikaliņš, piedavājumā gaļas cirvītis [ parastais ]
Ayumi
post Aug 4 2007, 12:14
Post #46


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




Ja acs tīri vietā, tad piere pa mazu.


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asuka
post Aug 4 2007, 21:26
Post #47


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 354
Joined: 8-July 05
From: bottle of Concha y`Toro




hei, Isa, man ir tādas aizdomas, ka tu šo zīmējumu (tieši seju) sāki vispirms uzzīmējot aci. vai manas aizdomas ir pareizas? nav vērts jautāt, kāpēc man tā liekas. iemesls - kā jau arts izteicās, ka aci vajag mazāku. (es vienkārši spriežu, pēc savas pieredzes. man ar tām proporcijām sejā iet tieši tāpat ^^ )
uh un tagad es atkārtošos tā kārtīgi.. mati ir SMUKI!~!!. nu piemērs - tev ļoti labi ir izdevies uzzīmēt saknes (izskatās dzīvīgi), atspīdums ir īstājās vietās un ir tiešām izdevies, bize, kaut arī kantaina ir noteikti izdevusies, un visbeidzot tie mati, kuri dodas pastaigā uz muguras pusi ir ielocījušies, ļoti profesionāli (kā mazi, jauki un zaļi tārpeļi). blūze, kā blūze, to nav grūti uzzīmēt, bet vareji šo, to pamēģināt uzzīmēt tādu.. dzīvīgāku. tagad blūze izskatās stīva. dzīvīgāka derētu tieši apkakle.
ļoti labi izdevušies ir kauliņi pie kakla ( nevarēju uzreiz izdomāt, kā lai viņus pareizi definē). viena nianse, ko tev derētu ielāgot zīmējot nākamos darbus - noderētu vairāk ēnu, jo tas padara zīmējumu reālāku, un tas piedod odziņu visam darbam - darbs izskatās labāk un profesionālāk. smile.gif
Teh navajadzīgasis teksts - Kika - chan.. acs jau nu gan ir pareizajā vietā.
ā starpcitu, Isa, tu varēju uzzīmēt nedaudz detalizētākus sparnus. (gomen, ja kāds jau to bija minējis. es esmu par slinku, lai lasītu iepriekšējos postus) yēs. nu tas būtu viss. (Isa, es gribēšu izlasīt to fanfiku, kuru tu rakstīji CO sanāksmē.) xD

This post has been edited by Asuka: Aug 4 2007, 21:29


--------------------
IPB Image IPB Image
don`t see. don`t hear. don`t talk. don`t care.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Aug 8 2007, 01:08
Post #48


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Jau esmu teikusi iepriekš un saku to atkal - Asuka kritiku no tavas puses cienu un to vienmēr ir diezgan patīkami lasit. Šis darbs tiesa ir tīrs skraps, kas tapis aiz gara laika, tik skanējot daļa švīkājumu pagaisusi, atstājot tik svarīgāko. Jā, jā atmazka, bet ceru ka nākamais būs jau kautkas nopietnāks.
(vilksviņzin, kad vēl tas fiks būs tādā skatā, lai varētu dot palasīt)
Lai galīgi nepaliek tik runas, atļaušos iemest šīsdienas mēģinājumu gif jomā.

IPB Image

This post has been edited by Isabel Carmin fon Edelhain: Aug 8 2007, 01:27


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Aug 31 2007, 21:05
Post #49


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




*ignorē sanākušo dubultpostu un netīši iespiesto pirkstu*

Kautkas svaigs un jauns. Pie ēnu trukuma gan nepiekasīties, jo tās nemas ar nebija paredzētas - vairāk kā linearts

IPB Image

This post has been edited by Isabel Carmin fon Edelhain: Aug 31 2007, 21:22


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asuka
post Sep 1 2007, 16:15
Post #50


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 354
Joined: 8-July 05
From: bottle of Concha y`Toro




teikšu godīgi, ka šis ir viens no retajiem topikiem, kurā man tiešām patīk postot. sākumā par gifu gribas parunāt. glīti. džeks ir teh smeks. (ja arī tas patiesībā nav džeks, man viņš mūžīgi būs.) kā jau minēju, darbiņš ir glīts. pievilcīga seja, ļoti labas ēnas. uzreiz, kā apskatīju darbu, iepatikās acis - tumšas un skaistas. auskari ausī izskatās smuki un piešķir darbam rozīnīti. es īsti precīzi nepateikšu, bet man kaut ko tas puisis atgādina. vai Hitsugay`u, vai Edward`u Elric`u. nu uz to pusi velk. roka arī ir iznākusi, ne sliktāk, kā viss pārējais. manās acīs tādu manāmu vai piesiešanās vērtu kļūdu nav.
pēdējais, sauksim to par `dojo` darbu. priekš lainearta es teikšu ļoti labi. profesionāli izdzēstas nevajadzīgās līnijas. viņa ir tikusi pie normālas sejas, nevis Ichimaru Gin. ķermeņa aukšdaļa ir uzzīmēta diezgan neiespējamās stāvoklī. ir redzams, ka pleci ir taisni t.i. pagriesti precīzi uz priekšu, bet krūtis pa kreisi. man liekas, ka rokas ir par īsu, tādējādi elkoņi par augstu u.t.t. man ir iepaticies krekla dizains. būs tāds sev jāuzšuj. krekla augšdaļa ir orģināla un apakšdaļa nemaz nav sliktāka. par pleciem runājot.. salīdzonot ar galvu, tie nebūtu par šauru, bet ja salīdzināšanai ņem pašu ķermeni, tad gan kaut kas neštimmē, tā kā tam vajadzētu. tev ir izdevies radīt iespaidu, ka bikses būtu šūtas no diezgan stīva un neburzīga auduma. interesanti. nezinu, kā pārējiem, bet man pēdas izskatās per mazu. salīdzinot kaut vai ar to pašu galvas lielumu. par mazu. es kārtējo reizi iefanošu par tevis zīmētajiem matiem. dzīvīgi~ tas ir labi. diadēma, sauksim to tā, ir aizņemta no Bleach vai vienkārši random. izskatās ieinteresējoši. man arīdzan patīk gan doma, gan izpildījums. vienīgais, kas vēl prasās šajā darbā, protams ir fons. tas prasās visos darbos.
par to dubultpostu. to par tādu būs grūti nodēvēt. aplūko datumus. tu nekādīgi nevarēji abus darbus ievietot 8. augustā. vārds `dubultposts` attiecas pārsvarā uz bilžu postošanu topikos. t.i. nevis katrā postā pa vienai bildei un intervāls starp postiem ir divas minūtes, bet visas bildes vienā postā. un ja arī šo terminu izmanto User`u galerijās, tad tikai tad, ka teksts, ko var uzrakstīt vienā, kompaktā postā ir izmētāts pa trim. par intervālu the same.
es ar nepacietību gaidīšu nākamos darbus.
P.S. ja posta laikā, kādu charu vārdi ir uzrakstīti nepareizi, liels gomen. it īpaši runājot par bleach. es viņu neskatos.


--------------------
IPB Image IPB Image
don`t see. don`t hear. don`t talk. don`t care.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Sep 3 2007, 00:24
Post #51


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Rofl runājot par nelielo gifiņu - tu nokritizēji Miwa Shirow Dogs mangaka. Praktiski ko tādu var uztaisit katrs kam ir Adobe imageready, un prot to puslīdz pielietot... sigh, bet manās acīs liela ķēpa.

Emmm... sāksim jau ar to, ka viņai prms nedēļas visār seja nebija ne tuvu tapusi, tā ka tāda seja vienkārši nevarēja būt. Varbūt ar ir viena lieka inija krutim, varbūt ar ne, bet tomēr manās acīs ir labāk nekā pusapļu krutis. Tiesa gan gribētos redzēt kā tādā tērpā tu staigātu. Hmm.. pacelta roka kaut izstiepies nesķiet par īsu, bet otra vairāk ieliekta elkonī, kas savukārt atrodas vairāk aiz muguras.
"Diadēma", ragi vai nez kā to formulēt ir aizņemta idejiski, bet citādi viņa ir mans radījums.
Par foniem runājot - piekāst un domajams tā tas paliks.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Apr 13 2008, 23:21
Post #52


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Cik nu svaigs... Silent beauty

IPB Image

Tika paredzēts pēdējam dojo, bet tā ar netika likts. Oriģinālu skatīt te...
Dīvainā kārtā skenējot tika nogriezta viena mala, bet domājams tas ir sīkums

IPB Image

un neliels fiksais

IPB Image





--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Apr 14 2008, 07:27
Post #53


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Tavi darbi ir vienkārši un ļoti patīkami. Kāds atvieglojums skatīt kaut ko normālu.. smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Apr 14 2008, 21:23
Post #54


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




FuschichO, ņemot vērā kādu kritiku parasti lasīt sanāk citās galerijās, atklāti saku, ka jutos patīkami pārsteigta. Paldies smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cowman
post Jul 7 2008, 17:06
Post #55


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 336
Joined: 21-February 08
From: Party




Dont want to be a party pooper ... bet nu man vismaz liekas ka diezgan primitivi nee viss ir OK , bet derētu vairak aksesuari darbos un noteikti labaks enojums


--------------------
IPB Image

Skype: Mr.Pink Ok lets go!

f.ck your mom Mana galerija
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Jan 8 2009, 22:22
Post #56


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




tiiiiiiiiiiik sen nekas nav likts, ka gandrīz aizmirsies par pavedienu biggrin.gif
daži iesākti, bet nepabeigti maza formāta darpi A6 formāts, bet nez vai kkad pabeigs...bez jokiem tiešām A6

IPB Image
IPB Image


šis gan kā joks - mood cats, kad nebija ko darīt darbā biggrin.gif (sānējais raksts gan nav manis zīmēts XD)

IPB Image


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asuka
post Jan 8 2009, 22:32
Post #57


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 354
Joined: 8-July 05
From: bottle of Concha y`Toro




šoreiz īpaši daudz nemuldēšu un tavus nervus nebojāšu.
teikšu vienīgi, ka 2. darbs ir vienkārši skaists. ir dažas minimālas kļūdiņas, bet darbs - godam.
kaķīši - tavā ``eatin` fresh meet`` stilā. nezinu kapēc, bet tu man vienmēr esi atgādinājusi kaķi.

skaisti.


--------------------
IPB Image IPB Image
don`t see. don`t hear. don`t talk. don`t care.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Jan 8 2009, 23:02
Post #58


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Otrais darbs tiešām skaists. smile.gif Un trešais ļoti ļoti mīļs, jo īpaši tieši pats pirmais kaķis, kurš ēd.


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Jan 9 2009, 14:58
Post #59


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Otrajā seja izskatās kā uzlikta maska.. nekādu ēnu vai tamlīdzīgi. [varbūt tā ir maska?]
Kakls ir ieēnos, bet seja ne - baigi izceļās.

Mood cats ir vnk jaukiņi. ^^


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Jan 10 2009, 02:37
Post #60


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Princess Leia man iepatikas :3
Finish her!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 May 2024 - 14:24