IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> VASARA JAPĀNĀ, Iespeja so vasaru pavadit Japanaa
Stunt
post Apr 21 2005, 15:09
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 1
Joined: 7-June 04




Sveiki,
ja kadam jaunietim ir veelme so vasaru - 6 nedeljas pavadit Japaanaa, ir iespeja pieteikties pilna apjoma stipendijai, ko nodrošina Japānas valdība. Jāpiesakās diezgan ātri...sīkāka info www.yfu.lv vai pa telefonu 7212025
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Apr 21 2005, 15:24
Post #2


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Vecums: 16-17 gadi
ehz... atkal nekā... sad.gif


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 21 2005, 16:26
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Shis topiks ir skumjsh... (kaa nu kuram gan. kaapeec man nav 17? jaaizgudro lolicon world biggrin.gif ).


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Apr 21 2005, 16:28
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




Hmm, ja 16 gadi vajadzīgi nevis pieteikšanās brīdī, bet tad, kad notiek braukšana, jāpiesakās noteikti... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 21 2005, 21:36
Post #5


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Yanka_ronin @ Apr 21 2005, 15:28)
Hmm, ja 16 gadi vajadzīgi nevis pieteikšanās brīdī, bet tad, kad notiek braukšana, jāpiesakās noteikti... biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*


Vaaks, man vienmeer bija licies, ka tu esi students... Japaanju valodu kursos maacies?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Apr 22 2005, 08:36
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




QUOTE(edg @ Apr 21 2005, 21:36)
QUOTE(Yanka_ronin @ Apr 21 2005, 15:28)
Hmm, ja 16 gadi vajadzīgi nevis pieteikšanās brīdī, bet tad, kad notiek braukšana, jāpiesakās noteikti... biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*


Vaaks, man vienmeer bija licies, ka tu esi students... Japaanju valodu kursos maacies?
*



Nē, nemācos kursos, mācos patstāvīgi mājās. A kāpēc vāks? huh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 22 2005, 09:39
Post #7


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Yanka_ronin @ Apr 22 2005, 07:36)
QUOTE(edg @ Apr 21 2005, 21:36)
QUOTE(Yanka_ronin @ Apr 21 2005, 15:28)
Hmm, ja 16 gadi vajadzīgi nevis pieteikšanās brīdī, bet tad, kad notiek braukšana, jāpiesakās noteikti... biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*


Vaaks, man vienmeer bija licies, ka tu esi students... Japaanju valodu kursos maacies?
*



Nē, nemācos kursos, mācos patstāvīgi mājās. A kāpēc vāks? huh.gif
*


"Vaaks" taapeec, ka man ar taam vecuma noveerteeshanas speejaam iet tik drankjiigi...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Apr 22 2005, 11:24
Post #8


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(kamui21 @ Apr 21 2005, 20:38)
Nekas aizbrauksi kaut kad pats un atpūtīsies, kad būs lieka nauda...vajag tikai gribēt...Un kad būs laiks pienācis, tad aizbrauksi....
*


Kāds optimisms. Ja mēs par lieku naudu neuzskatām aptuveni Ls 3000, tad par "paša aizbraukšanu un atpūšanos" varam tikai pasapņot.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 22 2005, 14:22
Post #9


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Mosh uz japaanu var braukt peljnjaa, taapat kaa uz angliju vai iiriju dazhs labs?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FaNtA
post Apr 22 2005, 22:00
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 190
Joined: 2-March 05
From: uz pasūtijuma ^_^




5 NEDĒĻAS biggrin.gif Japānā wub.gif tas ir pārāk skaisti lai būtu patiesi rolleyes.gif
bet var gadīties ka tevi ieliek kautkādā nedādā ģimenē ph34r.gif un tad tev kvaki


--------------------
/moo
i has a signuchar
and i did it for the lulz.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Apr 23 2005, 09:05
Post #11


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




Domāju, ka izredzes iekļūt ''kaut kādā ģimenē'', braucot uz Japānu, ir mazas. Vairāk par to būtu jāraizējas Ķīnā...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kima
post Apr 23 2005, 09:48
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 739
Joined: 16-June 04
From: atkla jau laikam paarwaacos...... <_<




QUOTE(FaNtA @ Apr 22 2005, 22:00)
5 NEDĒĻAS  biggrin.gif  Japānā  wub.gif tas ir pārāk skaisti lai būtu patiesi  rolleyes.gif

*


jā TAS IR pārāk labi...un tagad visiem maniem sāncenšiem(no otaku), nezinu vai ziniet, bet jāraksta esseja (trīs tēmas, tagad neatceros), bet nu nedaudz pesimisma...domāju par prasībām jūs ziniet, bet lūk kas lika man nokrists un saprast ka man tas noteikti ir garām...NO LATVIJAS BRAUC 1 tikai un vienīgi 1 CILVĒKS!!!!!!Nu un tā ka manā skolā daudzi startēs(vismaz tā teica skolotāja)manas izredzes peilidzinās nullei....man nav labas un izcilas atzīmes...man labasun vājas....bet nu, es nesaku ka nemēģināšu!!!


--------------------
(\_/)
(^.^) This is Bunny. Copy Bunny to your signature
( (')(') to help him achieve world domination.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FaNtA
post Apr 23 2005, 10:44
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 190
Joined: 2-March 05
From: uz pasūtijuma ^_^




QUOTE(za4peedinja @ Apr 23 2005, 09:48)
jā TAS IR pārāk labi...un tagad visiem maniem sāncenšiem(no otaku), nezinu vai ziniet, bet jāraksta esseja (trīs tēmas, tagad neatceros), bet nu nedaudz pesimisma...domāju par prasībām jūs ziniet, bet lūk kas lika man nokrists un saprast ka man tas noteikti ir garām...NO LATVIJAS BRAUC 1 tikai un vienīgi 1 CILVĒKS!!!!!!Nu un tā ka manā skolā daudzi startēs(vismaz tā teica skolotāja)manas izredzes peilidzinās nullei....man nav labas un izcilas atzīmes...man labasun vājas....bet nu, es nesaku ka nemēģināšu!!!
*


nu runaajot par atzīmēm man ar tā ir kā ir unsure.gif tu gribi teikt ka tur lai tiktu ir jāraksta esseja?


--------------------
/moo
i has a signuchar
and i did it for the lulz.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Apr 23 2005, 10:54
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




Nelielīšos ar savām atzīmēm, parasti tā nedaru, bet- domāju, ka otrā kārtā tikšu noteikti, jo- nevienas atzīmes manā liecībā nav zemākas par 7 tongue.gif (7-nieki ir trīs, pārsvarā astoņnieki, ir daži 9 un 10...), angļu valodā laikam ar bija 8 vai 9. Arī eseju uzskatu par savu trumpi, jo kad esmu aizsūtījis to uz kādu konkursu, panākumi neizpaliek. Un rakstīt man patīk... biggrin.gif

Nu, tas viss kaut nedaudz atvieglo prātu... rolleyes.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kima
post Apr 23 2005, 13:50
Post #15


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 739
Joined: 16-June 04
From: atkla jau laikam paarwaacos...... <_<




QUOTE(Yanka_ronin @ Apr 23 2005, 10:54)
Nelielīšos ar savām atzīmēm, parasti tā nedaru, bet- domāju, ka otrā kārtā tikšu noteikti, jo- nevienas atzīmes manā liecībā nav zemākas par 7 tongue.gif  (7-nieki ir trīs, pārsvarā astoņnieki, ir daži 9 un 10...), angļu valodā laikam ar bija 8 vai 9. Arī eseju uzskatu par savu trumpi, jo kad esmu aizsūtījis to uz kādu konkursu, panākumi neizpaliek. Un rakstīt man patīk... biggrin.gif

Nu, tas viss kaut nedaudz atvieglo prātu... rolleyes.gif
*


nu un ko tu iesaki man?Sākt kaukt jau tagad? Vienīgais mans trumpis ir priekšzināšanas japāņu valodā....nu labi tad jau redzēs...


--------------------
(\_/)
(^.^) This is Bunny. Copy Bunny to your signature
( (')(') to help him achieve world domination.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 23:20