IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Psihologs?!
Sephy
post Dec 3 2008, 02:45
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 49
Joined: 15-October 08




Man tāds jautājums. Vai licenzēts psihologs var nodot mani policijai vai psihenei par maniem uzskatiem? Citur kur prasīju neviens 100% nezināja kā ir huh.gif


--------------------
There is nothing either good or bad, but thinking makes it so.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Dec 3 2008, 02:56
Post #2


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE(Sephy @ Dec 3 2008, 01:45) *
Man tāds jautājums. Vai licenzēts psihologs var nodot mani policijai vai psihenei par maniem uzskatiem? Citur kur prasīju neviens 100% nezināja kā ir huh.gif
Un kādi tad būtu tie uzskati par kuru izpaušanu Tu baidies?
Cik es zinu, pēc vajadzības parasti nosūta uz psihiatra konsultāciju. Psihiatriskajā slimnīcā pārsvarā ņem tikai tādus, kas jau sāk kaitēt/apdraudēt apkārtējiem un uz policiju tos, kuru uzskatu propogandēšana/realizācija/utt kaitē/apdraud jau likumu pārkāpšanas līmenī.

This post has been edited by Ginta: Dec 3 2008, 03:02


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sephy
post Dec 3 2008, 03:10
Post #3


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 49
Joined: 15-October 08




QUOTE(Ginta @ Dec 3 2008, 01:56) *

Psihiatriskajā slimnīcā pārsvarā ņem tikai tādus, kas jau sāk kaitēt/apdraudēt apkārtējiem un uz policiju tos, kuru uzskatu propogandēšana/realizācija/utt kaitē/apdraud jau likumu pārkāpšanas līmenī.


Nu bet pieņemsim, ka esmu nacists(īstenībā neesmu biggrin.gif ) kurš tur stāsta kā ienīst jews un tadā garā. Psihologs teorētiski par to varētu mani atdot mentiem?


--------------------
There is nothing either good or bad, but thinking makes it so.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Dec 3 2008, 08:52
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE(Sephy @ Dec 3 2008, 02:10) *
Nu bet pieņemsim, ka esmu nacists(īstenībā neesmu biggrin.gif ) kurš tur stāsta kā ienīst jews un tadā garā. Psihologs teorētiski par to varētu mani atdot mentiem?
Domājams, ka kamēr Tu neradi viņiem fiziskus miesas bojājumus/morālus kaitājumus, kas Latvijā sodāmi/nenogalini kādu/neaicini nevienu uz masu iznīcināšanu/vai kā tā, tad Tev nebūtu jāsatraucas.


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
IronSoul
post Dec 3 2008, 09:09
Post #5


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 117
Joined: 22-November 07
From: Riga, Salu tilts




QUOTE(Sephy @ Dec 3 2008, 02:10) *

QUOTE(Ginta @ Dec 3 2008, 01:56) *

Psihiatriskajā slimnīcā pārsvarā ņem tikai tādus, kas jau sāk kaitēt/apdraudēt apkārtējiem un uz policiju tos, kuru uzskatu propogandēšana/realizācija/utt kaitē/apdraud jau likumu pārkāpšanas līmenī.


Nu bet pieņemsim, ka esmu nacists(īstenībā neesmu biggrin.gif ) kurš tur stāsta kā ienīst jews un tadā garā. Psihologs teorētiski par to varētu mani atdot mentiem?


mans domāt ka pat ja tu pasaki viņam ka esi kādu nogalinājis viņš nedrīkst izpaust šo infu (tas protams ja viņš nepārkāpj savas tiesības)

Es noteikt ar viņu slēgtu līgumu kur norādīts ka mana izpaustā infa ir tikai starp mums un nevar būt izpausta.

QUOTE(Sephy @ Dec 3 2008, 01:45) *

par maniem uzskatiem?


lol pat ja viņš nodos kādam nu i kas ? Viņi tev neko nevar izdarīt. + zinot mūsu policiju viņi nemas uz tevi neskatīsies, jo pierādijumu ta nav. (ja nu vienīgi psihalogs nav visu ierakstijis. Un pat tajā gadijumā)

This post has been edited by IronSoul: Dec 3 2008, 09:12


--------------------
Saproti, dēls, dzimteni un prezidentu neizvēlas...
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Dec 3 2008, 09:18
Post #6


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Vispār psihologi un vispār ārsti nemaz tik vienkārši slimības vēsturi un tml lietas nedrīkst nodot citiem. Ja tu stāstīsi psihologam vai psihoterapeitam par to, ka esi baigais nacists, ir gandrīz droši ka šī infa nekur citur nenokļūs. Jo, padomā pats, starp psihologu un pacientu savstarpējā uzticēšanās nozīmē daudz vairāk nekā starp tevi un kādu citu ārstu.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Dec 3 2008, 10:11
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(zenofex @ Dec 3 2008, 08:18) *

Vispār psihologi un vispār ārsti nemaz tik vienkārši slimības vēsturi un tml lietas nedrīkst nodot citiem. Ja tu stāstīsi psihologam vai psihoterapeitam par to, ka esi baigais nacists, ir gandrīz droši ka šī infa nekur citur nenokļūs. Jo, padomā pats, starp psihologu un pacientu savstarpējā uzticēšanās nozīmē daudz vairāk nekā starp tevi un kādu citu ārstu.


Tikai ne Latvijā. Manuprāt, Hipokrāta zvērestam un arī indivīda dotajam vārdam (solījumam) te nav nekādas vērtības. Pacienta- ārsta attiecības ir kaut kas tīts rozā sapņu mākonītī. Tiesa, es nezinu, kā ir ar psihologiem.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Dec 3 2008, 10:39
Post #8


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Slimības vēsture nav likumpārkāpums. Būt par nacistu vēl nav būt noziedzniekam(?) Tāpēc arī paciecta-ārsta whatever var pastāvēt. Bet tas nekādā veidā nedarbojas, ja pacients jau bez maz vai sāk nest fotogrāfijas ar viņa (piekautiem/nosistiem) upuriem. Jo tādā gadījumā ārsts, to slēpdams, kļūst par līdzdalībnieku.
//edit: labākajā gadījumā viņš to neizpaudīs, bet arī turpmākas konsultācijas vairs nesaņemsi, jo, domāju, ka neviens normāls ārsts (t.i. tāds, kutam pašam nevajadzētu kur konsultēties) brīvprātīgi negribēs uz saviem pleciem nest tādus noslēpumus. /edit //

Un vēl - ja Tev jāsatraucas, ka par kaut ko Tev kas slikts būs - kāda V pēc Tu vispār kādam to stāsti?

This post has been edited by Ginta: Dec 3 2008, 10:47


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Dec 3 2008, 10:48
Post #9


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




QUOTE(FuschichO @ Dec 3 2008, 09:11) *

QUOTE(zenofex @ Dec 3 2008, 08:18) *

Vispār psihologi un vispār ārsti nemaz tik vienkārši slimības vēsturi un tml lietas nedrīkst nodot citiem. Ja tu stāstīsi psihologam vai psihoterapeitam par to, ka esi baigais nacists, ir gandrīz droši ka šī infa nekur citur nenokļūs. Jo, padomā pats, starp psihologu un pacientu savstarpējā uzticēšanās nozīmē daudz vairāk nekā starp tevi un kādu citu ārstu.


Tikai ne Latvijā. Manuprāt, Hipokrāta zvērestam un arī indivīda dotajam vārdam (solījumam) te nav nekādas vērtības. Pacienta- ārsta attiecības ir kaut kas tīts rozā sapņu mākonītī. Tiesa, es nezinu, kā ir ar psihologiem.


It depends. Privātajās klīnikās noteikti ir spēkā i Hipokrāta zvērests i ārsta ētika. Ir pārbaudīts smile.gif


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Dec 3 2008, 13:39
Post #10


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(Ginta @ Dec 3 2008, 01:56) *

QUOTE(Sephy @ Dec 3 2008, 01:45) *
Man tāds jautājums. Vai licenzēts psihologs var nodot mani policijai vai psihenei par maniem uzskatiem? Citur kur prasīju neviens 100% nezināja kā ir huh.gif
Un kādi tad būtu tie uzskati par kuru izpaušanu Tu baidies?
Cik es zinu, pēc vajadzības parasti nosūta uz psihiatra konsultāciju. Psihiatriskajā slimnīcā pārsvarā ņem tikai tādus, kas jau sāk kaitēt/apdraudēt apkārtējiem un uz policiju tos, kuru uzskatu propogandēšana/realizācija/utt kaitē/apdraud jau likumu pārkāpšanas līmenī.

aizmirsi, ka uz psiheni sūta arī tos, kas sāk kaitēt ne tikai apkārtējiem, bet arī sev, piemēram, visādus pašnāvniekus. protams, ja Tu stāsti savam psihologam, ka Tu taisies vai nu taisīt pašnāvību uz sienas ar savām asinīm uzrakstot kko no sērijas "I hate jews" vai mesties viņu bariņā apkrāvies ar spridzekļiem, lai ar līdzīgu saukli viņus nonestu... btw, kāds man var paskaidrot, kāpēc tieši jūdi krituši nežēlastībā?

edit: btw, šaubos vai psihenē liek gluži par uzskatiem, bet gan par reāliem traucējumiem.

This post has been edited by Tenma: Dec 3 2008, 13:43


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Dec 3 2008, 13:54
Post #11


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Labi, aizmirsu pieminēt, arī tos, kas kaitē arī sev, bet vienā lietā kļūdies - pašnāvniekus, kā liekas, arī vairs visus neņem. Izskata situāciju un piem., tie, kas to darījuši, lai pievērstu sev uzmanību neko vairāk kā psihologa konsultāciju un/vai terapijas kursu (ar/bez ģimenes/draugu/kolēģu/whatever the cause dalību) nedabūs.

edit: Un to, ka tikai par uzskatiem nekur nenosūta jau teicu. Tavā citātā ir minēts 'tos, kuru uzskatu propagandēšana kaitē/apdraud jau likumu pārkāpšanas līmenī.' <- mājiens par "naida kurināšanu".

This post has been edited by Ginta: Dec 3 2008, 14:12


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Dec 3 2008, 15:08
Post #12


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




QUOTE(Ginta @ Dec 3 2008, 12:54) *

Labi, aizmirsu pieminēt, arī tos, kas kaitē arī sev, bet vienā lietā kļūdies - pašnāvniekus, kā liekas, arī vairs visus neņem. Izskata situāciju un piem., tie, kas to darījuši, lai pievērstu sev uzmanību neko vairāk kā psihologa konsultāciju un/vai terapijas kursu (ar/bez ģimenes/draugu/kolēģu/whatever the cause dalību) nedabūs.

edit: Un to, ka tikai par uzskatiem nekur nenosūta jau teicu. Tavā citātā ir minēts 'tos, kuru uzskatu propagandēšana kaitē/apdraud jau likumu pārkāpšanas līmenī.' <- mājiens par "naida kurināšanu".



Quite accurate - ja tavi sludinājumi beidzās ar pussaprotamiem kliedziniem krogā draugu lokā, vai arī pie psihiatra (par nacizma uzvaru pār visu apkārtējo), tad tev nekas nebūs, ja sāksi vervēt cilvēkus "shady" organizācijā un publiski manifestot - nu te tev kriminālkodekss uzreiz nāks pretī un katalaška ar "atuoritatīvām" personām garantēta biggrin.gif
Ja pierādīsi savu psiholoģisko noslieci uz nacizmu - nu ta labāk sēdēt katalaškā, zāles cik esmu dzirdējis tiem cilvēkiem izsniedz pēc zirgu mērījumiem ne pēc cilvēku. Normāls cilvēks saies dēlī pēc pus gada terapijas.
So if you still think you are crazy and need help - feel free to waist your life.
Ja gribi būt populārs labāk uztaisi rokgrupu ar nosaukumu es mīlu donu biggrin.gif
Nošausi 2 kaķjus ar 1 metienu - es uzskatīšu ka ar tavu psihi točna nav viss kārtībā un visnotaļ esi liekams psihenē, same time dzīvosi brīvībā un būsi populārs biggrin.gif

This post has been edited by Spectre: Dec 3 2008, 15:09


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sephy
post Dec 3 2008, 19:04
Post #13


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 49
Joined: 15-October 08




Lol jūs gan iejutāties manā nacista lomā. Kā jau es sākumā teicu man ar nacismu vispār nekāda sakara nav. Es vienkārši domāju, ka es pierādīšu argumentēti ka dzīve ir daudz sliktāka pa internetu vai tas trakais mani pa atriebību nenodos psihenei vai kaut kā tā(nu teiksim par to ka es savu internetu statusu vērtēju taka jūs vērtējat savu dzīves statusu, bet par dzīvi nedodu pat /spit blink.gif )!

This post has been edited by Sephy: Dec 3 2008, 19:04


--------------------
There is nothing either good or bad, but thinking makes it so.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Dec 3 2008, 23:15
Post #14


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Runaajot pa šo tēmu: Psihologs nevar nosūtīt uz policiju, taču viņš tev var izsniegt balto lapiņu - un tad pamēģini tikt kādā normālā darbavietā. XD

QUOTE(Sephy @ Dec 3 2008, 18:04) *

es savu internetu statusu vērtēju taka jūs vērtējat savu dzīves statusu!


To var redzēt.. laugh.gif


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CirvjaKaac
post Dec 4 2008, 00:35
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 206
Joined: 13-January 05
From: Kačoku zāle




QUOTE(Sephy @ Dec 3 2008, 18:04) *

Lol jūs gan iejutāties manā nacista lomā. Kā jau es sākumā teicu man ar nacismu vispār nekāda sakara nav. Es vienkārši domāju, ka es pierādīšu argumentēti ka dzīve ir daudz sliktāka pa internetu vai tas trakais mani pa atriebību nenodos psihenei vai kaut kā tā(nu teiksim par to ka es savu internetu statusu vērtēju taka jūs vērtējat savu dzīves statusu, bet par dzīvi nedodu pat /spit blink.gif )!


Es domāju, ka tevi noteikti ieliks cietumā.

EDIT: 21 gads. AHAHHAHAAAHHAHAHAAHHAHAHAHAHAHHAAAAA! Tev nav problēmas ar vārdu izrunu? Mēlīte nav par lielu? Vai, piemēram, vairogdziedzeris?
Kā sertificēts psihologs atļaušos secināt, ka Jums ir novērojamas nopietnas sociālas atpalicības, kas, iespējams, sakņojas bērnības traumās. Vai Jūs skolā necietāt no vienaudžu vardarbības, kuru izraisīja Jūsu īpatnējās darbības, piemēram, deguna izdalījumu klusa ievadīšana mutē nodarbību laikā, vai bikšu uzstīvēšana līdz padusēm?
Ka sertificēts ierindas smedelis, no visas savas milzīgās sirsniņas ceru, ka nenodosi savu jautro genomu nākošajām paaudzēm - pieturies ne tikai pie interneta dzīves, bet arī pie interneta mīlas.

This post has been edited by CirvjaKaac: Dec 4 2008, 00:53


--------------------
Mainu mopēda pumpi un 6 flomasterus pret dzīvu sesku
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 7 May 2024 - 16:23