IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

109 Pages V « < 19 20 21 22 23 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ahoi, Bebra kungs!, Kāpēc jums tik neglīts ķermenis?
Kikyou
post Apr 25 2006, 19:29
Post #301


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Kāds nevar patulkot, ko Keyden teica? <.>

Anyway...
Man ar katru reizi krāsošana iet ātrāk. Šoreiz nepilnas 3 stundas aizgāja.

image

Jāaaa, es esmu kritusi uz dažādu krāsu acīm. XD

Kikyou trenējās pozas zīmēt... it kā. Šoreiz pat plaukstas man liekās sanāca labāk nekā parasti. Bet varbūt man atkal tikai izliekās.
Par charu... Hotaru, no manas vēljoprojām īsti neiesāktās (*sigh*... Man tā piegriezies šito rakstīt...) mangas.

Piesienies pie tā, ka kājas nav tā kā vajag, un es tev ar kabaci pa galvu iedauzīšu. :3

P.S. Fons = haltūra.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Apr 25 2006, 20:12
Post #302


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




super happy.gif
tikai... vai vinjai kreisaa roka mazliet neizskataas peec lelles rokas paduses un pleca rajonaa?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Apr 25 2006, 20:14
Post #303


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




jā, acis vēl joprojām skaistas! a kas viņai tas par tetovējumu/skaitļu virkni uz rokas? nakts eņģeli saskatījies??
+ cute spārniņi, nu vnk dievinu!super! laugh.gif

(šodien tāds pretīgi bārbijisks noskaņojums, nedomājiet, ka kļūstu dīvaina!)


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Apr 25 2006, 20:18
Post #304


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(Kikyou @ Apr 25 2006, 19:29)
Kāds nevar patulkot, ko Keyden teica? <.>


*


QUOTE(Keydan @ Apr 23 2006, 18:49)
Пост Kikyou жестоко заставил меня скачать фотошоп! Час с ним мучился... окозалось что не всё так просто как на картинке  sad.gif
Эх... рано или поздно научусь!!! Никто ресурсов по данной теме не знает? huh.gif
*


kikyou posts lika man novilkt photoshopu! Stundu ar to mociijos... izraadiijaas, ka viss nav tik vienkaarsh kaa bildees sad.gif Agri vai veelu iemaaciishos!!! Kaads nezin resurs par doto teemu?
------------------------------------------------------------------------------------------------

Peedeejais ziimeejums man tiik, ir labs smile.gif Tikai izskataas, ka roka izlauzta x_o vai man tikai izliekas ...

This post has been edited by Ghoul: Apr 25 2006, 20:19
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Apr 25 2006, 20:23
Post #305


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




Nde^^ Baigi labi izkrasoti mati... *Man taa nesanaaak arrrr....*
jaa, un roka man ar kko nepatiik ,)))


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
baseboalbatboy
post Apr 25 2006, 20:31
Post #306


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




Jaanomaina topika nosaukums uz

Zīmēju jau pārāk labi, bet...


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Blackout
post Apr 25 2006, 20:40
Post #307


Gimme More
****

Group: weirdo
Posts: 294
Joined: 4-November 05
From: Riga




jaa gan, peedeejajam ziimeejumam acis ljoti izceljas, tikai nevajadzeeja visu taa samelninaat, jo spaarnus tomeer gruutaak ir pamaniit, bet arii ja ieskatiities, spaarni ir pat ljoti izdevushies. xP


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Apr 25 2006, 20:54
Post #308


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Paldies! XD

Zinu, kreisā roka galīgi garām. ._.; Es stundu laboju un nekas labāks nesanāca... Negribējās kārtējo reizi slēpt roku aiz muguras... kaut gan tas pat būtu bijis labāks variants... *skrien uz photoshopu*

Tā skaitļu virkne... Ahahaha, 130291, aka mans dzimšanas datums. xD; Nē es neesmu ar sevi apsēsta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Apr 25 2006, 20:55
Post #309


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Ar to vienu roku tomēr kaut kas nav kā vajag... Kā jau Pakkun teica, izskatās kā lelles roka... Bet vispār ir labi! Pat ļoti! happy.gif


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Apr 25 2006, 21:25
Post #310


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




image

Tāa, kā ir tagad? o.o; Es ceru, ka pareizo roku izlaboju?... XD

EDIT: Tāaa, Kai-senpai man izlaboja vēlvienu kļūdu, jo es kā jau rūdīta idiote neko nesaprotu, līdz man parāda vizuāli kā vajadzētu būt. XD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Apr 25 2006, 21:32
Post #311


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Viņa ir tiiiiiiiiiik mīīiiiiiiiiiiiiiiiiiiļa
Kā tev tik KAwaigi sanāk.

Btw. taa izlabotaa roka nedaudz ''blurojās''līnijās. Bet labāk ir


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Apr 25 2006, 21:49
Post #312


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Nujāaaa, to par to līniju es kā parasti nepamanīju...
Ehh, nu ko tur daudz. Dabūjiet tik sliktu redzi kā man (vai arī sliktāku) un paskatieties uz ekrānu no 2 metru attāluma, tad būs viss ok. ._.;

Edit: Šis gan ir visai random, bet... OMGWTFBBQ! @o@ xxxHOLIC opening single ir iznācis! *spiiiiiiiiiiedz* ^O^ *skrien uz riņķi*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dead Star
post Apr 25 2006, 22:38
Post #313


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 394
Joined: 23-October 05
From: the other side of the Gate




O,jā .. Mans pievienojas citiem par to ,ka zīmējums ir ļoti smukiņš.. Apskaužu un arī pabrīnoju tevi par to,kā tu spēj panākt to skaisto ēnojumu matiem un vispār...(Nākamajā tutoriālā laikam gan negribēsi to izstāstīt??.... rolleyes.gif ) bet viena kaut kāda nepilnība ar to kreiso roku,manuprāt,joprojām ir,piemēram,vieta,kur roka saliecas elkonī šķiet pa augstu un pa nedabīgu ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 25 2006, 23:08
Post #314


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Atljaushos izteikties, ka man nepatiik. Stils vai sagadiishanaas, bet taas proporcijas... Galva milziiga, kruushu platums shauraaks par veederu, gurni izstiepti nenosakaamaa garumaa, kreisaa kaaja pie gurniem pieiet velns zin kur, ja veedera garums buutu nosakaams, tad teiktu, ka kruutis par augstu (omg, es staastu meitenei, kaa kruutis ziimeet). T.b., tevis ziimeeto kjermeni var iedaliit triis daudz maz normaalos objektos, kuri savaa starpaa proporcinaali iet kopaa tikai tavas mistiskas prasmes viltiigi savienot liinijas deelj. Ja videejo dalju (kruushu dalja) palielinaatu (paplashinaatu) un rokas pagarinaatu, sanaaktu pat cilveeks! Nedomaaju gan, ka to normaali iespeejams izdariit, visu pa jaunam nepaarziimeejot. Piedod par tieshumu, bet, ja tu jau esi paraadiijusi, ka vari daudz labaak... Taisniiba, lielaa daljaa savu ziimeejumu tu veiksmiigi ar apgjeerbu nosleep shito paarspiileeto neproporcionalitaati. Tie man ljoti patiik. Bet, protams, tu vari atkal aizbildinaaties, ka neproporcinalitaate piederas pie lietas, nekas nav ideaals un katram savs ziimeeshanas stils. Tavi ziimeejumi, ne maneejie.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Apr 25 2006, 23:25
Post #315


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Zināju, ka kautkas tāds būs. >_>;

Sāksim ar to, ka krūtis un vēders bija domāti dažādos leņķos. Nezinu, cik labi man tas izdevās (acīmredzot neizdevās), bet tas tā bija domāts.

Otrāmkārtām, @#*&@#*&, kas jums visiem pret platiem gurniem!? Ir cilvēki, kuriem gurni ir platāki par krūšukurvi - es esmu dzīvs piemērs! Protams, visdrīzāk man nesanāca uzzīmēt tā kā vajag (kā jau vienmēr).

Galva milzīga - nevaru nepiekrist. Tur neko nevaru padarīt, cerams tas ar laiku atkal aizies atpakaļ tā kā vajag.

Tieši tā - es veiksmīgi parasti visu apslēpju ar apģērbu. A man varbūt negribās mūžīgi zīmēt 3 metri diametrā piedurknes, m?

Varbūt man vispār kādu laiku nevajadzētu te neko likt, nekas labs pēdējā laikā vispār nesanāk.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

109 Pages V « < 19 20 21 22 23 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 June 2024 - 00:29