IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

4 Pages V < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> GANTZ, jauns serials - super!!!
Guest
post Apr 29 2004, 18:00
Post #16


Unregistered









ShinChan - labais komentars! laugh.gif

vispar si sezona tada janciga - jaunu gabalu kaudzem. pirmo reizi redzu tadas kvantitates, tacu kaut kas jedzigs - uz vienas rokas pirkstiem.. sad.gif

tas ko esmu izsijajis:

Kenran Butoh - stipri velk uz Full metal panic

Koi Kaze - Haibane ranmei un Somedays dreamers cienitajiem

Monster - isti vel neesmu iebraucis, bet izskatas pec nopietna gabala ar labu sizetu

Shura no Toki - kautinu gabalu cinitajiem - varetu but tas, kam vajadzeja but Ninja Scroll TV serijam

skabais ielogojies forumaa pirms posteet. un ja tomeer redzi ka neesi ielogojies un jau esi noposteejis, editee postu un pieliec made by skabais, nevis 2 identiskus postus.

This post has been edited by Batou: Dec 5 2005, 14:39
Go to the top of the page
+Quote Post
skabais
post Apr 30 2004, 06:25
Post #17


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 76
Joined: 27-April 04
From: Dānija -> Aarhus




QUOTE
skabais ielogojies forumaa pirms posteet. un ja tomeer redzi ka neesi ielogojies un jau esi noposteejis, editee postu un pieliec made by skabais, nevis 2 identiskus postus.


nu sorre sorre - ta nelagi sanaca.. sad.gif

bet nu mulkigi kaut ka - sis forums neielago manu loginu sad.gif
ikdiena lietoju loginu tris citos saitos - ActionTrip, Driverheaven, Rage3d - samie visi "mani atceras" biggrin.gif

tapec ari neiedomajos, ka saja foruma bus nepieciesama "klokvarpsta" laugh.gif


--------------------
God! Please, give me the detachment to accept those things I cannot alter, the courage to alter those things which I can alter, and the wisdom to distinguish the ones from the others. Amen.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CloudX
post Apr 23 2005, 15:31
Post #18


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 439
Joined: 1-September 04




Emm a kautkur caaur torentiem var nokachaat sho animi,ja var tad vareetu luudzu iedot linku? wink.gif


--------------------
I dont like anime , anime like's me :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Apr 24 2005, 22:34
Post #19


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




2 sezonu es vilku sheit kur 1 vais neatceros http://randomnothings.com:6969/index.html?sort=1


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Nov 17 2005, 15:50
Post #20


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




palikusas man ir tikai triis peedeejaas epas... ko lai saku...
ja nebuutu daudzo echi/hentai efektu.... dry.gif
tiiri labs gabals... wink.gif
piekriitu ka saakums ir nedaudz garlaiciigs un saliidzinosi ar paareejo dalju nosit vleeleesanos skatiities (tacju taa kaa mes to skatiijaamies nakts laikaa pie ETM tad pec pirmajaam 14 seerijaam kljuva patiesi aizraujosi... )
shis ir pilnigs pretstats taam animeem kuraas neviens nemirst... jo seit mirst visi.. arii galvenie varoņi un liekas ne vienu reizi vien...
Pastaav intriga par nosleepumaino GANTZu, ar friikiigu humora izjuutu...
pamatiigu šoku ieguust peec 21, 22 seerijām, kad liekas ka tām ir jau jaabuut peedeejām... tacju veel liidz beigaam ir 4 seerijas!!!
Liekas ka pilniigi visi ko paziist galvenais varonis beigaas nomirst... pilniibaa visi!!!
oki no spoil.. happy.gif

p.s. svariigs jautaajums kas radaas skatoties so seriaalu! Kā suns var ieliist tajaa super kostiima??? blink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Nov 17 2005, 19:49
Post #21


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Nu, tā kā kādam (un es nerādīšu ar pirxtu, kam) iekš DC++ sačakarēti sēriju nummuri, man iztrūkās 19 sērijas.. *yawn* Pārējās ir.. Tagad gaidu 19.. Bet tā kā Lija nav online, nekas man nenāk. *raud*


So, par seriālu.

What i like. Nu, tieši Gantz. Tieši tā frīkīgā mašīna ar frīkīgo humora izjūtu. Un vispār serāls kopumā ir briesmīgi smieklīgs. Un intrigējošs. Jo nekad nevar zināt, ko Gantz sadomās. Paredzamu seriālu ir tik daudz..... Protams, kopumā jau visu var izdomāt, but details, yes,it's all about details.

Anyway. To be continued.



--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Nov 17 2005, 20:50
Post #22


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




QUOTE(Shumins @ Nov 17 2005, 18:12)

Peedeejaa seerijaa galvenais varonis:
Visus buus novaacis...visi mirushi, Gantz vinju itkaa palaizj valjaa uz sliedeem...Notiek tas pats kas pirmaa seerijaa un balta gaisma...Sviests ne beigas... mad.gif
*




kaapeec tu njeemi un nospolji???? es tacju teicu ka triis seerijas veel neesu redzeejusi liidz beigaam... ph34r.gif

QUOTE(+Chibi+ @ Nov 17 2005, 18:49)
Nu, tā kā kādam (un es nerādīšu ar pirxtu, kam) iekš DC++ sačakarēti sēriju nummuri, man iztrūkās 19 sērijas.. *yawn* Pārējās ir.. Tagad gaidu 19.. Bet tā kā Lija nav online, nekas man nenāk. *raud*

Jo nekad nevar zināt, ko Gantz sadomās.
*


neraadi gan ar pirxtu, citaadi veel kaads uzzinaas un tad buus fui fui... starp citu tur viss ir kaartiibaa... un seerijas iet peec kaartas... so take it!! ph34r.gif

uuu un Gantz sadomaas daudz, sauliit, daudz... cool.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Nov 17 2005, 23:33
Post #23


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(Lija @ Nov 17 2005, 20:50)
QUOTE(Shumins @ Nov 17 2005, 18:12)

Peedeejaa seerijaa galvenais varonis:
Visus buus novaacis...visi mirushi, Gantz vinju itkaa palaizj valjaa uz sliedeem...Notiek tas pats kas pirmaa seerijaa un balta gaisma...Sviests ne beigas... mad.gif
*




kaapeec tu njeemi un nospolji???? es tacju teicu ka triis seerijas veel neesu redzeejusi liidz beigaam... ph34r.gif





jo viņam nenormāli patīk darīõt riebīgas lietas, un viņš aizmirsa, ka tu esi Yumes sieva, so tev tikai parādīt ar pirxtu, un viņam būs bans uz mūžiem mūžīgiem?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Nov 18 2005, 17:05
Post #24


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




QUOTE(+Chibi+ @ Nov 17 2005, 22:33)

jo viņam nenormāli patīk darīõt riebīgas lietas, un viņš aizmirsa, ka tu esi Yumes sieva, so tev tikai parādīt ar pirxtu, un viņam būs bans uz mūžiem mūžīgiem?
*


BWAHAHAHAHA... izraadaas ka aiz visiem baniem un procentiem sajaa forumaa staavu es.. happy.gif tee hee hee... fear me... man ir kruta "aizmugure"...
ops oftopic... back to Gantz
muusu krutais puistiitis(Kei-kun) ir kljuvis veel krutaaks ^^ tee hee hee..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Nov 18 2005, 17:32
Post #25


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Tā. Vakar naktī piebeidzu to Gantzu. Disappointing. Jo es visnotaļ gribu zināt, kas Gantz tāds ir, un man vienlaga, kas tur beigās kā dēl paliek dzīvs. >.< So, Kei-kun, you didn't live up to my expectations.

On a side note. Neskatoties uz to, ka biju vīlusies, kopumā e tomēr atzīstu, ka man patika skatīties šo dīvaino gabalu. Un respekt, ka divi no galv. varoņiem mirst tik agri. happy.gif Neba nu es esmu asinskāra, bet tas kaut kā vienmērsniedz kaut kādu realitātes sajūtu. Dzīvē jau labie vienmēr mirst ātrāk. Nevis - vēl ir 6 sērijas, viņš nevar nomirst. A re kā, nomira gan. Soe kind of twisted satisfaction it gives.


Žēl gan, ka suns nomira. Es jau cerēju, ka viņš beigās būs mastermind. XD


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Nov 18 2005, 17:44
Post #26


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




QUOTE(+Chibi+ @ Nov 18 2005, 16:32)

Žēl gan, ka suns nomira. Es jau cerēju, ka viņš beigās būs mastermind. XD
*


jaa par suni gan ir diezgan zeel jo likaas ka tam visam ir daudz dziljaakas saknes apaksaa..^^ jo kaa tas suns var ieliist tajaa apspiileetajaa kombinzoonaa kuraa jau meiteneem ar "big tits" bija sameeraa gruuti ieliist, jo negaaja paari "konkreetajai vietai"..
(veel peedeejo seeriju neredzeeju, nets neiet.. saucu un trobeleeju meistarus..)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Nov 18 2005, 18:05
Post #27


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(Lija @ Nov 18 2005, 17:44)
jo kaa tas suns var ieliist tajaa apspiileetajaa kombinzoonaa kuraa jau meiteneem ar "big tits" bija sameeraa gruuti ieliist, jo negaaja paari "konkreetajai vietai"..

*




pašas vainīgas, nav ko audzēt tik lielas krūtis! Skriet arī pēc tam grūti! Phe! Women! Hmmm...
Bet ko tas tērps vispāŗ sunim varēja dot.. Neba nu mazais skrēja ātrāk..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Nov 18 2005, 18:14
Post #28


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




QUOTE(+Chibi+ @ Nov 18 2005, 17:05)
QUOTE(Lija @ Nov 18 2005, 17:44)
jo kaa tas suns var ieliist tajaa apspiileetajaa kombinzoonaa kuraa jau meiteneem ar "big tits" bija sameeraa gruuti ieliist, jo negaaja paari "konkreetajai vietai"..

*




pašas vainīgas, nav ko audzēt tik lielas krūtis! Skriet arī pēc tam grūti! Phe! Women! Hmmm...
Bet ko tas tērps vispāŗ sunim varēja dot.. Neba nu mazais skrēja ātrāk..
*



vinjam bija super astes vicinaasanas tehnika, kaa arii laiziisanas speejas palielinaas...^^ es gan iisti neatceros vai uz astes vinjam bija tas teerps?

Sievieteem ar lielām kruutiim skriet nav obligaati, pietiek jau ka vinjas staav malaa un nenormaali kliedz un spiedz par visu ko.. gan jau kaads "ozobocennij" varonis atnaaks paskatiities vai nabadziitei ko nevajaga un vienkaarsi to izglaabs vai arii aizies bojaa vinjas lielo kruusu deel a pasas tik pa to laiku kameer nabadzinju slaktee nost ir kruumos... slepena taktika??? vai arii tikai geeni??... ko no sitaa jaasecina... jaaudzee lieli pupi??? huh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Dec 5 2005, 14:22
Post #29


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Manas domas par šo seriālu.
Noskatījos ātrāk kā biju iecerējis (ehh.. negulētās naktis). Vai tāpēc ka šis seriāls bija intresants un aizraujošs. Ok, katrā ziņā bija intresanti zināt KAS NOTIKS TĀLĀK? Kas tā par melno bumbu istabas vidū? No kurienes tā radās? Un kas tas par cilvēku(?) iekšā? Seriāla laikā tā arī atbildes uz šiem jautājumiem neguvu. Atliek vien minēt ka tas ir nācis no citas planētas.
Pirmais kas tiešām iepatikās tajā seriāla - tika izmantots CG aka kameras kustības.
Bija ievilkts cut versija seriālam, noskatoties pirmās 4 sērijas uzzināju ka pastāv arī uncut versija. Automātiski novilku un sāku skatīties no sākuma. Atšķirība bija acīmredzama. Cut versijā bija izgriezti visi plikumi, asinis vispār tur nebija, cilvēku iekšās ar nerādīja. Katrā ziņā skatījos ar jaunām emocijām.
Viena lieta gan bija neciešama, kuras dēļ tā vien gribējās pamest šo seriālu, bet nu ziņtkāre darīja savu. Varoņu uzskati un žēlabas. Visa seriāla garumā to vien nācās klausīties kā viņu vaimanas par to ka nedrīkst nogalināt, tas nav labi utt.. Tur jau pat sanāca tā - "Piedod, es viņu nevaru nošaut, jo viņš ir DZĪVS! Neskatoties uz to ka viņš ir briesmonis kura lielākā tieksme ir nogalināt pārējos." Nu jā, dēļ šīs gļēvulības pāris arī dzīvību zaudēja. Un tā sieviete - ko viņa tur vispār darīja? Ok, viena no seksīgajām sievietēm kas ir redzēta animēs, bet nu missijās viņa to vien tik darīja kā kliedza "Katou-kun tu tikai nemirsti, Katou-kun es tevi tulīt izglābšu, Katou-kun nēēē!!" un tādā garā turpina kliegt kādas 5min.. Dooh! Beigu beigās pasūta kādu citu lai viņu izglābj.
Viskatāmākas bija kaut kur ap 14-20 sēriju, kad viņi cīnījās ar tiem tempļa monstriem. Tad arī beidzot viņi saprata ka dzīvi netiks atpakaļ kamēr nenogalinās viņus. Un dēļ šī momenta man vajadzēja gaidīt 10+ sērijas? Nožēlojami. Kautgan beigu sērijās atkal vecā nelaime piemeklēja, sākās gaudošana. Tas nekas ka tas sīcis bija nosgalinājis n-tos cilvēkus, bet tā pat viņu nevar nošaut jo viņš ir nepilngadīgs. Dooh. Nu labi, tas vecais par savu dumjību samaksāja ar savām smadzenēm izšķaidītām pa visu telpu.
Katrā ziņā ja to visu esat gatavi paciest, tad seriāls ir skatāms. Echii(Hentai) gabali to padara vēl mazliet skatāmāku.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Dec 5 2005, 17:25
Post #30


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




QUOTE(JurCHiX @ Dec 5 2005, 13:22)
... Ok, viena no seksīgajām sievietēm kas ir redzēta animēs, bet nu missijās viņa to vien tik darīja kā kliedza "Katou-kun tu tikai nemirsti, Katou-kun es tevi tulīt izglābšu, Katou-kun nēēē!!" un tādā garā turpina kliegt kādas 5min.. Dooh! Beigu beigās pasūta kādu citu lai viņu izglābj.
*



arii shis moments, mums skatoties, izraisiija milzu diskusijas...
nekaa nezinu par to vai vinja ir seksiigaakaa, tacju pupainaakaa gan.. happy.gif un tas paver plasu paarunu loku par to "kapeec anime varonei ir jaabuut sasodiiti lieliem pupiem, ja vinja neko reaali nevar to deelj padariit"... es stipri saubos vai ar saadu "daavanu" ir nenormaali viegli paarvietoties... kur nu veel buut nenormaali speejiigai veselu varzu kaut kaa "apgalinaat"... so nabadziitei nekas neatliek kaa panikaa kliegt un cereet ka kaads pasapmierinaats un paarbudinats gailis izdomas "nabadziiti" izglaabt...
my favorite varonis sajaa seriaalaa bija nesaubiigi suns...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 May 2024 - 05:22