IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

4 Pages V < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> GANTZ, jauns serials - super!!!
ShinChan
post Dec 6 2005, 12:39
Post #31


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Shumins @ Dec 5 2005, 16:57)
Diez ko Chinchan or +Chibi+ dariitu  laugh.gif
*


Par Chibi nezinu, es pat nezinu vai chibi zīmē ar krūtīm, bet par sevi varu teikt droši — izbaudītu katru mirkli un nemocītos nekādās morālās dilemmās, it īpaši ja jāslaktē citplanētieši, kas rij lokus vai kam no galvas lien ārā cāļi (IMO stulbākais citplanētiešu koncepts ever). GantZ pirmā sezona bija tik neiedomājāmi kaitinoši tizla, ka man pat radās grūtības formulēt savu viedokli par to, brīžiem tiešām uznāca vēlme šķaidīt monitoru un pašrocīgi nožņaugt visus atskaitot suni.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 5 2006, 03:32
Post #32


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Hehe, beidzot noskatiijos. Sajuuta radaas, ka aarpraataa nepabeigts, vai preciizaak- nelaikaa nogriezts nobeigums.

Bet par seriaalu katrs var spreist, mani vairaak fascinee fakts, ka shaadu brutaalu, moraali sashkjobiitu, profaanaa paarbaaztu, sadisku, un paari visam- ljoti atklaatu animi/ mangu japaanaa laizh apritee pusaudzhu (12-18+) zhurnaalaa ar taadu pashu meerkjauditoriju. Gruuti pateikt, kaads tad iisti bija Gantz veestijums, varbuut vienkaarshi, pateikt, ka jaabuut humaanistiem, bet varbuut vairaak dazhaadu cilveeku dveeseles skatiijums? Man vairaak velk uz otro. Visu to kas animee ir var biezhi vien izjust uz savas aadas, pat ja anime tas tiek pasniegts stipri paarspiileejot, lai skatiitaajs nejustu, ka vinjam sit pa pieri ar vinja pasha domu gaajienu un vinjsh vareetu domaat "Ha, kas tie par muljkjiem, es gan dariitu labaak/aatraak/savaadaak, es gan neesmu taads." Bet es gan biju speejiigs paskatiities uz sevi itkaa no malas un pasmieties par visu to stulbumu kur var saskatiit analogjijas ar manu dziivi. Lai vai kaa, man jau patika. Japaanji tieshaam ir daudz briivaaki nekaa konservatiivie latvieshi. Kaa jau Church pie kruukas alus teica, "Latvieshiem seksa teemaa ir pilniigs tabuu, kurpretiim aarzemnieki pret to izturas tikpat briivi kaa pret alus dzershanu." To arii vareeja maniit animee. Nu, iesaku, iesaku. Visiem, kam nav juutiigi nervi.

Ja tev ir juutiigi nervi, tu saaksi raustiities spazmaas pie monitora, un nevis tapeec, ka tur daudz asinju, bet gan deelj taa, ka viss ir tik leeens~ , ka tas briizhiem kljuust kaitinoshi, bet beigaas, tas manupraat dod taadu kaapinaajumu, ka reti kas var to sist cauri.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Feb 22 2006, 22:30
Post #33


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




Piekriitu Sigfa, ka beigas ir galiigi nejeedziigas, kautgan ja padomaa, kaadas gan shai anime citaadaakas beigas vareeja buut? Noslakteetu ar peedeejo "galveno varoni"? tas ir vieniigais nobeigums,ko es varejeu iedomaaties, savukarat shis ir optimistiskais nobeigums, nju ja taa to var saukt.

Viena no manamamiiljaakajaam asinjainajaam anime, murr, jo vairaak asinju jo labaak, shitajaa anime vinju ir daudz, hehe, lai arii sizhets un idejiskaa ietilpiiba bikinjaas pieklibo, bet tomeer, nevar teikt, ka tas ir vienkaarshi truls galas gabals. Diezgan saistosha personaazhu savsratpeejo attieciibu izveide kaa arii personaazha ieksheejaa izaugsme, taakaa tik traki naf. Katraa zinjaaman man miilja anime( animes, tsk, manc nedala shamo sezonaas,man liekaas naf vaadziibas sevishkjas).
Es shai punktu zinjaa iedaliitu 7,5/10 smile.gif


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Feb 23 2006, 00:31
Post #34


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(harpy @ Feb 22 2006, 21:30)
..
Es shai punktu zinjaa iedaliitu 7,5/10 smile.gif
*


imho shovam i jaadod 7.5/10 tikai ja tiek lasiita manga. standalone anime daudz zemaak veerteejama.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Feb 23 2006, 15:19
Post #35


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




QUOTE(Church @ Feb 23 2006, 00:31)
QUOTE(harpy @ Feb 22 2006, 21:30)
..
Es shai punktu zinjaa iedaliitu 7,5/10 smile.gif
*


imho shovam i jaadod 7.5/10 tikai ja tiek lasiita manga. standalone anime daudz zemaak veerteejama.
*


nju manc tik dalju no mangas palasiija(man liekas, neatceros...*pagasa pauriiti*..varbuut taa bija kaada cita a asinjainiem skatiem siastiitamanga...*pakasa pauriiti akal*...
manam vienk patiik asinjaini gabali shad tad...


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Aug 12 2006, 06:48
Post #36


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Noskatiijos...neko jaunu nepateikshu...varu tikai piekrist shinchan, ka tieshaam reizeem radaas veelma pasham noslakteets visus iznjemot suni
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
(kapec vinji suni nogalinaja ?! sad.gif )

Nezinu, ne tur iisti kaartiigs saakums bija nedz beigas praatiigas...vieniigie labie momenti bija kad muusu galvenais varoniitis sadusmojaas un saak laist kautkaadu action (nezkapec man radaas prieksstats, ka vinjsh ir nedaudz paarspeeleejies datorspeeles o.O)

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Visi nomira, atdzivojaas, pafilozofeeja, nomira...un jeega?


P.s. Odnako hardcore actions koridoraa starp tiem diviem bija tiiri ok ^^

This post has been edited by Psycholog: Aug 12 2006, 06:51


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ed_soprano
post Nov 18 2006, 23:20
Post #37


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 26
Joined: 7-June 05
From: Riga




aaa.....baigi patika multene,..super...ar asiniiim gan ir baigi pa daudz ,bet pierod +DD
gribeejaas beigas garaakas ,bet nu nekas,..vismaz labas
bet iesaku paskatiities..tiem kam asinis ..visaadi kautinji interesee.man liekas .ka uztaisiits labi,dazkaart vajag acis pievert uz stulbiem momentiem,bet nu kur taadu nav +DD
kruta ..kruta...kruta...iespaido multene +D


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Oct 23 2008, 20:26
Post #38


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Mani ne asinis ne kautiņi neinteresē pašmēķīgi, bet bija interesanti skatīties. Arī mocīja ziņkāre par tēmu "Kas ir Gantz"?

Pirmo reizi redzēju tādu intīmo lietu novietošanu starmešu gaismās. Manas acis vēl nebija skārušas animi (ne hentaju) kur

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
džeks pašapmierinās


Principā tā ir tikpat parasta lieta kā maizes ēšana, tikai nevienam nepatīk par to sevišķi skaļi runāt, kur nu vēl rādīt.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sephy
post Oct 23 2008, 20:50
Post #39


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 49
Joined: 15-October 08




hmm es taa neteiktu. kurhs gan nezin klasiskoSinji scenu no evangeliona laugh.gif


--------------------
There is nothing either good or bad, but thinking makes it so.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Oct 23 2008, 21:30
Post #40


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Es nezinu, jo neesmu vēl noskatījusies, bet zinu, ka tas ir MUST SEE hehe. Man viss vēl priekšā biggrin.gif

This post has been edited by FuschichO: Oct 23 2008, 21:31


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sephy
post Oct 23 2008, 22:51
Post #41


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 49
Joined: 15-October 08




http://www.animeforum.com/showthread.php?page=3&t=67967


--------------------
There is nothing either good or bad, but thinking makes it so.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Oct 23 2008, 23:59
Post #42


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Teksti, teksti. Tērēšu savas acis animēm, nevis tekstiem. Dodiet hc bildes labāk!!!! laugh.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lestats
post Jun 21 2009, 23:15
Post #43


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 63
Joined: 21-June 09
From: Tukums




A pair of high school students, Kei Kurono and Kato Masaru, are seemingly run over by a subway train, after saving the life of a homeless drunk who had fallen onto the tracks. Following their untimely deaths, Kei and Kato find themselves transported—alive and well—along with a number of people who have also just died, to the interior of an unfurnished Tokyo condominium from which the Tokyo Tower may be seen—and none of them are able to leave. At one end of the room is a featureless black sphere known as "Gantz". By way of green text that appears on the surface of the sphere, Gantz informs those present that their lives have ended. The following words appear on the black sphere's surface: "Your lives have ended. What you do with your new lives is entirely up to me. That's the theory, anyway."

heh viena no manām mīļākajām anime wink.gif



--------------------
Fun Is Fun and Done Is Done
MyAnimeList
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jun 22 2009, 01:12
Post #44


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




iespaidi taadi, ka dazhi beidzot var saakt lietot search funkciju un nerazhot jaunus threadus paraleeli esoshajiem tongue.gif
a par pashu .. manga labaaka/taalaak.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lestats
post Jun 22 2009, 08:23
Post #45


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 63
Joined: 21-June 09
From: Tukums




ok skaidrs nakamreiz pārbaudīšu vai jau kur treads tads nebija wink.gif


--------------------
Fun Is Fun and Done Is Done
MyAnimeList
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 May 2024 - 03:33