IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Otaku.lv contest, vai negribat uztaisīt kaut kādu pasākumu ?!?
Spectre
post May 29 2009, 12:30
Post #16


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




QUOTE(Yume @ May 29 2009, 10:50) *

QUOTE(Spectre @ May 28 2009, 10:08) *

DDR contest ? rolleyes.gif

Tu smejies, ja?

Kur tad godātais Kyo vēlās viņu rīkot? ZBC? Nu tur jau vismaz reizi gadā noteik lielais kontests (vismaz agrāk notika, tagad nav infas). Vai arī ja ņemam mīkstos paklāiņus, tad var kur citur, bet mīkstie paklāiņi, piedod atvaino, bet - smagi iesūkā ja vajag lēkāt kautko, kas ir virs medium līmeņa.


Protams, ka smejos smile.gif
Es te palūkoju kā mūsu Letiņu meitene (2x EU chempione) lēkā wub.gif gribējās palūkot vai kāds no otaku ar tā māk biggrin.gif
P.s. Viss ko es māku ir iziet Cryosleep uz medium uz 4x, 80-90% smile.gif priekš manis tas jau ir mega sasniegums biggrin.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FaNtA
post May 29 2009, 22:04
Post #17


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 190
Joined: 2-March 05
From: uz pasūtijuma ^_^




QUOTE

Kur tad godātais Kyo vēlās viņu rīkot? ZBC? Nu tur jau vismaz reizi gadā noteik lielais kontests (vismaz agrāk notika, tagad nav infas). Vai arī ja ņemam mīkstos paklāiņus, tad var kur citur, bet mīkstie paklāiņi, piedod atvaino, bet - smagi iesūkā ja vajag lēkāt kautko, kas ir virs medium līmeņa.

Nemaz nav jau Tik briesmīgi uz mīkstā, hardam jau vel ir ok, vienīgā problēma ir tas, ka slīd prom...
QUOTE

Protams, ka smejos smile.gif
Es te palūkoju kā mūsu Letiņu meitene (2x EU chempione) lēkā wub.gif gribējās palūkot vai kāds no otaku ar tā māk biggrin.gif
P.s. Viss ko es māku ir iziet Cryosleep uz medium uz 4x, 80-90% smile.gif priekš manis tas jau ir mega sasniegums biggrin.gif


ohmy.gif stilīgi, a apskates materiāls ir pieejam?


--------------------
/moo
i has a signuchar
and i did it for the lulz.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 30 2009, 03:17
Post #18


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




http://www.youtube.com/watch?v=Z7GGVrQrwbI

Visi otaku tā māk.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post May 30 2009, 04:24
Post #19


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(edg @ May 30 2009, 03:17) *
hm... vai nu es neesmu otaku, vai arī Tavs apgalvojums ir kļūdains rolleyes.gif tongue.gif


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kenchi
post May 30 2009, 22:52
Post #20


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 9
Joined: 20-January 09




es par visiem pasakumiem, galvenais lai laiks labs un jautra kompanija novacas, parejais jau bus labi smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FaNtA
post Jun 1 2009, 15:33
Post #21


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 190
Joined: 2-March 05
From: uz pasūtijuma ^_^




vel jau, piemēram, var pievienot arī zīmēšanas konkursu, paralēli kādam citam, lai būtu tāds plašāks notikums


--------------------
/moo
i has a signuchar
and i did it for the lulz.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira Haru
post Jun 5 2009, 21:54
Post #22


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 11
Joined: 30-March 09
From: Guilty Pleasures




Ja ir ļauts izteikties, tad, manuprāt, ir jāsāk ar to, ka jāizvēlas pasākuma veids:

- kopējs pasākums kkur uz vienu dienu;
- kopējs pasākums Inčukalnā uz vairāk kā vienu dienu
- virtuāls pasākums (manīju, ka tika minēts)

Un pēc tam, izejot no nolemtā, jāsāk domāt tālāk.

Jo virtuālis organizēts konkurs or waht ever, ir vieglāk koordinējams, toties nav tas funs.
Kopējs pasākums uz vienalga cik ilgu laiku prasa jau konkrētu organizatorisku darbu - vietas atrašana, īre, saskaņošana, tautas apziņošana, etc.


No savas puses varu teikt, ka man nekas nebūtu pretim piedalīties kādā vienas dienas pasākumā kkur brīvā dabā. Kaut vai tajā pašā Meža Parka estrādē. Brīva daba + vēlams labs laiks + kkādi konkursi un cits stuffs + daudz cilvēku.


--------------------
Возможно, единственный в мире человек, который искренне считает, что жечь церкви - это кавайно, а отправлять людей в ад - это няшно.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 9 June 2024 - 04:11