IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

16 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> FMA, neliela diskusija
Kikyou
post Dec 18 2004, 17:54
Post #16


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(TheBadEdd @ Dec 12 2004, 20:53)
P.S. Es atradu gljuku - kad eds tika nogalinaats Al's peskreeja apstijas un pateica ka vinjsh vel ir silts! Kaa chainjiks var just?! ph34r.gif
*



...CHAINJIKS? laugh.gif Lai nu kaadus saliidzinaajumus esu dzirdeejusi.... XDDDDDDD

Uz to jautaajumu... Dante & Glutony... nez... aizgaaja kafiju iedzert... o_o; Peedeejoreiz vinjus liftaa tur paraadija... o.o; Envy atkal manliekaas atkal aizgaaja tur, aiz vaartiem :3
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Dec 24 2004, 06:07
Post #17


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




chopstick iesaku paskatities movie traileri. wink.gif var sniegt dazhas atbildes (vai vismaz paskaidrot) (tikai nenemiet vera ka vini ir parodeetaaji) (treileris daudz ko izsaka) ()
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Dec 25 2004, 15:23
Post #18


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(TheBadEdd @ Dec 12 2004, 21:53)
P.P.S Chibi tu nevareetu nobildeet savu meeteliiti! wink.gif Nu ljoti jau vinjsh tika izreklameets! biggrin.gif
*




pameegjinaashu kaadu reiziiti... apsolu!

QUOTE(Kikyou @ Dec 18 2004, 17:54)
Uz to jautaajumu... Dante & Glutony... nez... aizgaaja kafiju iedzert... o_o; Peedeejoreiz vinjus liftaa tur paraadija... o.o; Envy atkal manliekaas atkal aizgaaja tur, aiz vaartiem :3
*



gan jau tas fimaa buus.... Vinji notiekti transmutaacijas laikaa saauga kopaa un tagad buus Danttony!!!!! ph34r.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Dec 26 2004, 00:39
Post #19


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(+Chibi+ @ Dec 25 2004, 14:21)
QUOTE(Kikyou @ Dec 18 2004, 17:54)

Uz to jautaajumu... Dante & Glutony... nez... aizgaaja kafiju iedzert... o_o; Peedeejoreiz vinjus liftaa tur paraadija... o.o; Envy atkal manliekaas atkal aizgaaja tur, aiz vaartiem :3
*



gan jau tas fimaa buus.... Vinji notiekti transmutaacijas laikaa saauga kopaa un tagad buus Danttony!!!!! ph34r.gif
*



Dieva deelj nebiedee... tad chopstickam uzradiisies ne tikai Full Metal Archer bet arii... *domaa kautko orginaalu*...... kaut kas orginaals..... o_O
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Jan 4 2005, 14:33
Post #20


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Paklau, es te tā padomāju - vai Eda pasaulē un Al'a pasaulē laix iet atšķirīgi? Vai viņiem būs tā milzīgā gadu atšķirība, kad viņi satixies? Jo Edam jau... 16, ne? Bet Als tāds, kāds pirms accidenta...
Un - interesanti - vai Als tā arī neko neatcerēsies?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Jan 4 2005, 15:24
Post #21


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Ohhh Damiiiiiittttttt es te netiishaam palasiiju un tika viss sabojats sad.gif jo redz es esmu viens no tiem kas nav redzeejis visu FMA......... sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Jan 8 2005, 01:23
Post #22


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(S.U.D @ Jan 4 2005, 14:24)
Ohhh Damiiiiiittttttt es te netiishaam palasiiju un tika viss sabojats  sad.gif  jo redz es esmu viens no tiem kas nav redzeejis visu FMA......... sad.gif
*



Nesaprotu tos cilvēkus, kuri uzskata visu par izbojātu tikai tāpēc, ja, piemēram, tu zini ar ko viss beigsies un tā tālāk... Nez. Kamēr te kāds nav ielicis visu pēdējo sēriju .gif failā (datoru nāve. D:) viss oke... xD Diemžēl, mums vēl nav ieviesti SPOILER tag.... :3

Chibi: par to laiku... nez. Man jau liekas itkaa kautkā iet atšķirīgi (nezinu kur to rāvu... kautkādā forumā laikam...)
Kautkur manliekaas lasiiju, ka filmaa Edo jau 18 gadi. xD
Hm... dzīvos, redzēs....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 8 2005, 11:31
Post #23


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(S.U.D @ Jan 4 2005, 15:24)
Ohhh Damiiiiiittttttt es te netiishaam palasiiju un tika viss sabojats  sad.gif  jo redz es esmu viens no tiem kas nav redzeejis visu FMA......... sad.gif
*



izlasi pirmo postu... PIRMO! gah....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Jan 11 2005, 03:25
Post #24


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(Kikyou @ Jan 8 2005, 01:23)
Chibi: par to laiku... nez. Man jau liekas itkaa kautkā iet atšķirīgi (nezinu kur to rāvu... kautkādā forumā laikam...)
Kautkur manliekaas lasiiju, ka filmaa Edo jau 18 gadi. xD
Hm... dzīvos, redzēs....
*




o jaaa... 18.. heh, labs vecums... *gabdiirz 20-gadiiga cilveeka perversie smieklie* laugh.gif

QUOTE(Sigfa @ Jan 8 2005, 11:31)
QUOTE(S.U.D @ Jan 4 2005, 15:24)
Ohhh Damiiiiiittttttt es te netiishaam palasiiju un tika viss sabojats  sad.gif  jo redz es esmu viens no tiem kas nav redzeejis visu FMA......... sad.gif
*



izlasi pirmo postu... PIRMO! gah....
*





Un? Tev tachu nepatika FMA un tu taisiijies kaut kaadas riebekliiibas par to runnat taisiijies... Come on, spit it out, Chibi - chibi -san!


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Jan 11 2005, 15:37
Post #25


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




alfreeds atkal brunjaas buus.... wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 11 2005, 16:23
Post #26


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




riebekliibas? Es taa vien nespeeju izprast, kamdeelj tu vislaik par mani esi sliktaas domaas. Tad es runaashu riebekliibas, tad buushu nepieklaajiigs, tad es vispaar negribeeshu neko zinaat etc. etc.

Es vnk noraadiju, ka tu pirmajaa postaa saki, ka sheit buus spoileru pilnas diskusijas un, lai daudz nebreec.

Un es nekad neesu teicis, ka man FMA nepatiik. Esmu to kritizeejis u.tml. bet taa es daru ar visu anime, so tur iisti nav kur piesieties... shkjiet, ka tu mani tieshaam uztver kaa kautkaadu super-mega-ultra ljaunuma iemiesojumu, kas ir dzimis, lai sabojaatu tev dziivi... your'e wrong tongue.gif

un par perversajiem smiekliem > laugh.gif gaidu ar nepacietiibu... daudz jau vairs nav... nedaudz vairaak kaa gads laugh.gif Edam laikam, no otras puses, visaada veida perversijas tiks piegrieztas, jo vinjam... notiekti buus savi iemesli *lol* laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Jan 13 2005, 02:04
Post #27


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Labi, pilnīgi objektīvi atzīstu, ka arī FMA ir savu trūkumi, jo nav nevienas ideālas animes, taču tā tomēr ir mana mīļākā, so.... kinda makes me wanna fight for it, ne?

Un es nekad neesmu domajusi, ka tu esi ļaunuma iemiesojums!!! Nekad neko neesi dzirdējis par veselīgu sarkasmu? rolleyes.gif Īstenībā tu esi minku rausītis, bet es taču nebojāšu tavu "cool guy" reputāciju, bļaustoties par to uz katra stūra! laugh.gif



Un piesaistIt Edam visādas perversijas var tikai miljons viņa nenormālo fanu viņu dīvinajās fantāzijās - FMA vispār ir gandrīz vai pilnīgi asexuāla anime, i mean, absolūti bez romance.



--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 13 2005, 02:07
Post #28


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




nu, nevareetu teikt, ka absoluuti bez, bet nu...

un vispaar mees vareetu shiis skaistaas diskusijas neizveerst pa visu forumu, es jau saprotu, ka taapat esmu visiem sakritis uz nerviem ar savu nebeidzamo runaashanu (sauc kaa gribi), tamdeelj negribeetos situaaciju pasliktinaat.

cool guy? laugh.gif tas ir kas jauns...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Jan 13 2005, 02:10
Post #29


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




diskusiju par tevi? blink.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 13 2005, 09:16
Post #30


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




mani? kapeec mani? *lol*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

16 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 May 2024 - 10:45