Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ieteikums par art sadalju.
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Pages: 1, 2
Storm
Taatad : Vai nebutu labaak ja User'u galerijas buutu vieta kur var pariecaaties par tiesaam smukiem darbiem vai, ja arii naw tik smuki, tad wismaz taadi kas naw uzkeepaati 5 minuutees? happy.gif

Manu kluso balsi varbuut taapat neviens nesadzirdees, bet vai tiesaam nevar ieviest vimaz kkaadus noteikumus vai kontroli uz kuriem jaaatbilst darbiem, kas tiek ievietoti sadaljaa "User'u galerijas", sawaadaak shii sadalja nu jau ir paarveertusies par kkadu piedodoied - miskasti ph34r.gif , kur katrs kam iegribas, bez vismazaakaa treninja mauc tik ieksaa sawus keepaajumus, turklaat iipashi aktiiva darboshanaas shajaa jomaa ir noveerojama no foruma jaunaakajiem biedriem (sort of spam?).
sipps
nu ART sadaļai ka tadai tika pielikts klat vel ar specijāls mods, kura uzdevum bija it ka ieviest kartibu, acimredzot lietas labā nekas netiek darīts.
Sigfa
probleema, braalji, ir taada, ka dziivodami demokraatiskaa sabeidriibaa, mums ir jaareekjinaas, ka buus kautkaadi treshie teevadeeli, kuri seedees mums uz kakla un baaziis aciis visus sevis izgatavotos meeslus, un taas ir vinju tiesiibas, kur mees nu neko nevaram padariit. Ne velti cheerchil onkuls` reiz teica, ka demokraatija ir viena muljkjiiga un nelaba iekaarta, bet nekas labaaks liidz shim neesot izdomaats. Arii es uzskatu, ka visi tie "uzpljeekaashu paris liinijas uz lapas un apvainoshos, ja kaads vinju noliks" posti/topiki ir jaalikvidee no zemes (foruma) virsmas, bet diemzheel... diemzheel... Pagaidaam viss ko mees varam dariit ir turpinaat lamaat tos pajolinjus, kuri uzskata, ka vinju darbi ir Vinchi Leonardo darbu veertee.

Disclaimer: pirms te atnaak kads gudriitis un saak lamaat mani, ir jaapiebilst, ka es te neesmu teicis, ka visi darbi galerijaas ir izmantojami sausajaas lauku toletees. Neapshaubaami, shajaa forumaa apgrozaas dazhi ljautinji, kuru prasmes ar ziimuli, papiiru(tabletu) un photoshopu ir apskauzhamas.
X_Kamui
Nezinu, man netraucee...

skatos tikai tos topikus kuri mani interesee(1-2),
parejos nelienu, tapee ari balsoju par pirmo variantu.... wink.gif
Storm
Jaaatgaadina ka arii demokraatija var buut sawi noteikumi, bet ja jau vairaakums ir ar mieru tad jaadaraa arii pirmais variants...

Vainiigais, kas protams ir tikai neiistenojams sapnis - izveidot jaunu sadalju - "Iesaaceejiem"... bet nu... laikam naw lemts... demokraatija. ph34r.gif
jurc
Un kā tu noteiksi kad lietotājs bus pārkāpis robežu no iesāceja uz augstāku līmeni? Padomā par vērtēšanas kritērijiem - katram zīmēšanas gaume atšķiras, piemēram, citiem Tigra2 zīmējumi liekas bērna rokas ķēpājumi, bet citi tur saskata Da Vinchi cienīgus darbus...

Domāju, ka kaut ko te mainīt nebūtu prātīgi.
sipps
tas pats ir ar edg darbiem nu pilnigs un apsaluts s***s, bet cilvekiem patik un ko tur padarisi? paši vainig ka vispar atļavāt tur ievieto visa veida ķēpajumus, nepajies ne gads kad no si foruma vipar par pliks tika atmiņas, jo par anime tik pat ka nevien neraksta, līdzarto vins sak pārversties par jano " mākslinieku"' forumu
Storm
Tomeer jaalauj cilveekam pasham vispirms izlemt vai vinjam postot iesaaceeju sadaljaa vai paareejaa, tuklaat kad iesaaceeju sadaljaa jaw buus labi darbinji, autors sanjems aicinaajumus posteet vispaareejaa sadaljaa, taadaa veidaa izveidotos vismaz daljeeja kaartiiba. Ja vien cilveeks naw pietiekami bezkauniigs.
Infanta
Iisteniibaa te ieteiktaa ideja par nodalu iesaaceejiem nemaz nav slikta... Vienkaarshi to vareetu nosaukt par "scraps" nodalju, kur arii NEiesaaceeji liktu tos savus darbus, kas vienkaarshi uzkjeepaati.
Pirmkaart, tos, kuri saak ziimeet, VAJAG atbalstiit UN kritizeet - taadaa veidaa tieshaam rodas talanti.
Otrkaart, diez vai kaads tieshaam iesaaceejs buus tik iedomiigs, lai liktu savus "kjeepaajuminjus" profesionaalju "art" nodaljaa..
Baloju par jaunas sadaljas radiishanu..
Cilveeks
nav taksh shajaa forumaa veel tik daudz juuzeru lai sataisiitu tik daudz galerijas ka saaktu kaadam trauceet... dry.gif nu labi juuzeri varbuut ir bet galerijas taapat visi netaisa... bet par to ka iesaaceejiem vajadzeetu savu atsevishkju sadalju piekriitu... dry.gif
jurc
vēl varu piedāvāt ideju, ka labākos mākslinieku topikus pinnot (piespraust pašā augšā ^^). Tad vismaz pārējiem būs mērķis - tikt piespraustam pašā augšgalā biggrin.gif
Storm
Arii ljoti jauka ideja! Vismaz viesas ceriiba ka kaut kas vismaz tiks dariits. rolleyes.gif
Kikyou
Jurc, ideja nav slikta. BET. Atkal parādās tas pats, ko tu teici.
Gaume atšķirās, kā izlems kuri ir labi un kuri nav? Tad jau atkal, var uztaisīt gigantisku poll un ļaut visiem balsot.

Kaut gan, man pašreizējais izvietojums arī netraucē dzīvot. Neesmu svarīga amatpersona ar sešiem mobilajiem telefoniem, kuram katru nedēļu jābrauc uz komandējumiem - vai tad man nav laiks apskatīties visus topikus pēc kārtas? :3
LeoR
Esmu par apakshsadalu izveidi. Varbuutu, ka tas liktu dazham labam mazliet vairaak pacensties, varbuut, ka tad no tumshajaam alaam izliistu talantiigie ziimeetaaji un saaktu raadiit savus darbus smile.gif
Aven
QUOTE(LeoR @ Oct 28 2006, 23:28) *

Esmu par apakshsadalu izveidi. Varbuutu, ka tas liktu dazham labam mazliet vairaak pacensties, varbuut, ka tad no tumshajaam alaam izliistu talantiigie ziimeetaaji un saaktu raadiit savus darbus smile.gif

Pilnīgi piekrītu
Un pat ja mans topiks noies pie nuubiem, who cares cool.gif
Man patīk zīmēt nevis būt krutam
X_Kamui
QUOTE(Aven @ Oct 29 2006, 00:24) *

Man patīk zīmēt nevis būt krutam

Vovo pats galvenais, ka patiik!! biggrin.gif
Sigfa
pinned variants ir vislabaakais. Manupraat, ir taadi juuzeri kuru darbi ir vnk nepieliidzinaami paareejiem (pikis, Ito no Kazuki, domaaju, ka arii dazhi kikyou darbi ir piespraushanas veerti un veel dazhi citi), kur vairs nav nekaada sakara ar gaumi. Piesprauzh labaakos topikus, nevis tos, kur veel ir jaadomaa, vai taa ir gaumes lieta.
Tigra2
Es balsoju par jaunas sadaļas izveidi, pat apzinoties, ka mana galerija būs pie crap...
nelielai kārtībai tak jābūt, ne?
Tik kur tad tiks sabāzti CO topici, kuriem visi tik traki pretojas iedot savu vietinju?
riktīgi strīdīgs jautājums.
Dead Star
Tas,protams,neatrisinās "jauno mākslinieku" nenormālo tapšanas ātrumu,jo viņi kā postoja,tā arī postos savus "ģeniālos mākslas darbus",bet savā ziņā būtu jau arī labi,ja pāris labāko darbi būtu ielikti atsevišķā sadaļā..tā teikt ienākt kādreiz un papriecāties par tiešām vērtīgiem darbiem *lai gan man arī ir tas pats tigras variants,kad manējie mētāsies turpat pie crap,bet ko nu tur padarīt *Esmu arī par.
Zuzix
esmu par labāko topiku piespraušanu augšdaļā happy.gif tas wienkārši šķiet wislabākais wariants, ja wispār kādam liekas, ka kautkas būtu jāmaina... warbūt tas ir konserwatīwisms - bet warbūt ir wērts palikt pie jau pierastās kārtības?
Storm
Lieta taada ka peedeejaa laikaa taa "ierastaa kaartiiba" ir diezgan gaajusi uz slikto pusi - liela dalja jauno biedru savu "karjeru" saak postojot galiigi krapainus darbus (ja tos taa vispaar var saukt) useru galerijaas. Manpraat ideja par piesparuzhanu ir loti laba - vareetu pat izveidot noteiktus kriteerijus kaa nopelniities to godu (piemeeram ar noteiktu skaitu skaistu ziimeejumu (ar paariiti noteikti nepietiks) ph34r.gif laugh.gif vai arii ljaut moderam izlemt par to kuras sadaljas ir iteshaam veerts piepraust - un tiem kas striidaas kaa, peec kaadiem kriteerijiem veertees ko piespraust un ko ne - pilniigs sviests, jo taapat nevienam nebuutu ilgi jaadomaa kuri ir tie kuri cieniigi tikt piesprausti - ja rodas saubas - saubiigus nesprauz un viss. biggrin.gif

Ieguvumi:
1) Cilveekiem zustu veelme postot sawus 5min krapus...
2) Stimuls pilnveidot sawu prasmi, lai tiktu "piesrausts" laugh.gif
3) Paarskataamaaks forums - nebuus jaameklee kur palika taa viena forumiesha smukaa sadalja visaa krapu juuraa.

Zaudeejumi:
1) Piesakaas kurs kaut ko zaudees un ko.
minta
varbuut atsevishkji likt tikai labos darbus nevis uzreiz viena cilveeka entos darbus kur ir tikai dazhi baudaami darbi?
Sigfa
Minta, taadu topiku, kur buutu tikai dazhi baudaami darbi nav. Ja maakslieks prot un maak, tad taa arii ir visos darbos redzams. Ja viens darbs ir `labs` tad ar to nepietiek.
jurc
Laikam jau būs tā jādara, ka jāpiesprauž labākie darbi. Bet paceļas viens jautājums - cik topikus spraust? Ja sākumā tie būs kādi 5, tad pēc pusgada tie var izaugt līdz 20-30. Vai pārējiem tas netraucēs skatīties pārējos - crap`īgos topikus?
Sigfa
tad kad skaits sasniegs vairaak par kaadiem septinjiem topikiem, tad uztaisi vienu topiku, kur tie ir uzskataami uzskaitiiti un pinus nonjem.

Manupraat shobriid nav vairaak par pieciem topikiem.
Sigfa
Shumins, tevis ieteiktaa kritizeeshana jau ir meegjinaata, bet cilveeki spiiteejaas un bljauj kaa aizkauti, ka nav slikti u.tml. Vnk te dazhiem pashnoveerteejums par augstu. (hehe)
jurc
Un ko darīt ar nu jau neaktīviem useriem. Piemēram, gribētu izcelt Pikis topiku. Uzskatu, ka viens no labākajiem (ja ne pats labākais) mākslinieks, kas licis savus darbus otaku.lv forumā, bet ir tāda problēma ka nu jau vairāk kā gadu tas topiks ir neaktīvs. Bēdīgi, bet fakts. Tādus pinnot, nopinnot? o.o
Sigfa
neredzu kaa pasha biedra buushana/nebuushana forumaa kautko maina. Kapeec gan lai nepinotu?
edg
Pasha pinoshanas jeega tad kaada? Es domaaju, lai nebuutu dzilji jaameklee jaunaas bildes labaakajos topikos. Pikis jaunas bildes neziimee. Bet varbuut jeega ir - lai izceltu tos, kuru topikus ir veerts apskatiit jauninjajiem? Tad, jaa, tad Pikis topiku vajadzeetu. Man nav skaidrs - prieksh kam jums iisti, tieshi, preciizi to labaako topiku izcelshanu vajag!?
sipps
ja, bet jo projam paliek neatbildēt ajutjums par to, kurš uzņemsies to visu izkontrolet un vel jo vairāk noteiks kurš ir labs un kurš netik labs zimetajs??

jo, manuprāt, vispār būtu jāizbeidz šitā māžošanas ar User'u galerijas un tajā ievietotajam draņķīgajiem zīmējumiem, tas tomēr nav nekāds jauno zimetaju forums. tas, ka tam ir kautkada attāla saikne ar animē nenozīmē, ka tas obligāti jāliek iekšā.


pilnīga garam, un tam sekojošie komentāri.



Asuka ar animē nesaistīts
Cowkiller ar animē nesaistīts
Mishelin ar animē nesaistīts, zīmējumi psihodeliska roka cienītājiem
Taison ar animē saitits,bet zīmējumu izpildījums varēju būt labāks
Cilveeks ar animē saisti tikpat ļoti, ka zirgaboli ar āboliem.
Sorrow ar animē nesaistīt, tomēr zīmējumi ir ciešami
Steam ar animē nesaistīts, pilnīgi garām
tigra2 ar animē daļēji saitīti, ir progress, tomēr joprojām nebaudāmi
Dead Star progress, bet joprojām nekas ieveibas cienīgs
jooji labākais no tā, kas bijis
Miky nebaudāmi
nebaudāmi Arfija nebaudāmi
Keydan var pieciest
Karamele trūkst vārdu, lai aprakstītu šausmas
vanda draņķīgi
dainistr ir vēŗŧs apskatīt
xikes pedejie darbi diezgan labi
jenots šis tas ir skatāms
Kikyou ir OK
Lii ciešami
SheWr tiešām mālējumi
Jaffa tā neko
Kirara briesmīgi
Erik4xp tā neko
aven var apskatīt
Yume nu nekas slikts, bet nekas īpašs
Hinata nekas labs
LeoR ir OK
susi nu tā
edg BEZGAUMĪBAS KALNGALS


ja kādam kaut kas nepatīk pats vainīgs
jurc
sipps, tu esi dzirdējis par tādu žanru kā Dementia? Bieži vien tur ir neiespējami saskatīt pilnīgi nekādu līdzību ar jau pierasto animācijas stilu. Palielini savu redzesloku. Un kapēc gan šīe useri nevarētu zīmēt dementia stilā?


QUOTE

jo manuprat vispar butu jaizbeidz šita mažošanas ar User'u galerijas un taja ievietotajam dranķīgajiem zimejumiem, tas tomer nav nekads jauno zimetaju forums. tas ka tam ir kautkada attala saikne ar anime nenozime ka tas obligati jaliek iekšā.

cmon, tādā gadījumā jāaizvāc visi pārējie topiki un jāatstāj tikai TV,OVA&Movies sadaļa. sleep.gif

edg, topiku izcelšanu vajag, lai cilvēki, ieejot Useru galerijā, pašā augšgalā redz pašus labākos zīmētājus, kas dotu stimulu pašiem labāk zīmēt un redzētu, uz ko spējīgi ir latvieši un ka tā nezīmē tikai Japānā.
Īsāk sakot, atbalstu sevis doto ideju par pinnošanu.
X_Kamui
Ou ta ideja ar pino6anu man ar patiik^^
atbalstu, ja kas...


lol skatos mani darbi ir tik necie6ami, ka pat sipps tos neizkomenteja biggrin.gif biggrin.gif
sipps
nu lūk jus nevarat tik skaidriba par to kas notiks ar User'u galerijam, bet tikmer "jaunie" mākslinieki turpina ardīties un rožot kartejos nekam nederigos darbus.

lilion un cilvēki joprojam taisis katrs savu topiku un liks bildes iekša tik un ta neatkarīgi no ta vai tas bus augšouse vai ne,tas ja neatrisinas problemu

QUOTE(jurc @ Oct 30 2006, 14:40) *

sipps, tu esi dzirdējis par tādu žanru kā Dementia? Bieži vien tur ir neiespējami saskatīt pilnīgi nekādu līdzību ar jau pierasto animācijas stilu. Palielini savu redzesloku. Un kapēc gan šīe useri nevarētu zīmēt dementia stilā?


uz ka tad es tev var paplašinat savu redzesloku uz draņķigu zimetaju reķina? nu jurc tur ir jabūt ļoti lielai fantazijai lai spetu ko saskatīt.
kahi
es neredzu lielu jēgu ''spraušanai augšgalā''. lai arī tas parāda ''gurķiem'' kā tās lietas darāmas, tomēr tas arī tev liek sajusties kā pēdīgam suņa izdirst*m sūdam.
ja arī kaut ko manīt, tad , piem, nu nezinu, kaut vai tauta balso par, pieņemsim, 7 labākajiem zīmētājiem, kurus tad ''piekar'', bet pārējiem ir kaut vai iespēja pelnīt kkādas debīlas zvaigzīntes ( manis pēc kko citu arī). sasniedzis vajadzīgo zvaigznīšu daudzumu - žvīks, tevi arī piekar - tas ir kā stimulē amerikāņi savus resnos bērnus labāk mācīties - 5 zvaigznītes, konfektīte.... nu, tjipa balso tie 7 izredzētie. (bet par blatu visu ko jau var sarunāt).
citas izejas neredzu. gan jau mans priekšlikums ir diezgan lame, bet tomēr kaut kas. tādā veidā vismaz parastā tauta - neotaku redz the best darbus, bet arī citiem ir iespēja tur tikt. bez tam, ''žūrija'' ievēlēta mūsu pašu, tāpēc paši vien būsim vienlīdz vainīgi, ja kkas saiet galīgā, atvainojiet, pakaļā.

varētu vēl noteikt, ka visiem zīmējumiem (75% no kopskaita) jābūt par animi (anime forums, for gudness sakes!), un kaut cik saprotamiem, jo man jau arī apriebies skaidrot jaunajiem kā kāja pareizi zīmējama. pašam ace nav? (lūdzu nekliegt, ka neesmu postojusi savus darbus, man vnk bail no jums)
Church
kaapeec visu nevienkaarshot. - 2 iedaljas. vieni kas vieliidziigaaki starp vieliidziigajiem, un visi paareejie. pirmajaa creatot jaunus threadus nevar, bet kaads no modiem var paarnest no otraa. imho var pietiekoshi paljauties uz moderaatoru sirdsapzinju/gaumi vismaz 80% apmeeraa un visu shaadeejaadi atvienkaarshot. nekaadas tur voting, konjaka zvaigzniishu utml sisteemas.

P.S.
veel var nedariit neko, bet nedaudz pastudeet foruma iespeejas.
- jau n gadus var izveeleeties kurus threadus trackot / nee savam profailam. peec katra individuaalaas gaumes. vismaz taads iespaids radaas redzot threados 'subscribe to this forum' utml opcijas.
Mishelin

Tevi toch sipps nevareetu laist pie ziimeejumu veerteeshanas!!
1) Tevi nekas neapmierina
2) Tava izpratne pa maakslu un taas kvalitaati ir drausmiiga(vismaz man taa liekas) tongue.gif
AA vot jautaajums nah tu manus un veel dazu labu artistu darbus ierindo kaa ar anime nesaistiitus?? Nu ok man no anime ir taalu bet noteikti tik pat taalu ir arii dainistr darbi, bet vinju tu atziisti kaa veert apskatiit!

Nu ok man nav laika rakstiit k, karoch useru galeriju vajag sakaartot bet sito suudu pie veerteeshanas lais tevar!! PALDIES....
Kikyou
QUOTE(-Kai- @ Oct 30 2006, 16:07) *

lol skatos mani darbi ir tik necie6ami, ka pat sipps tos neizkomenteja biggrin.gif biggrin.gif


Haha, es pieņemu, ka viņš uzrakstīja tikai par pirmajām divām lapām forumā (nevainoju, jābūt pilnīgam pašnāvniekam, lai par visām 16 uzrakstītu), bet tavs topiks ir norakts sešas pēdas zem zemes. xD

Ja zīmējumiem art sadaļā jābūt tikai un vienīgi saistītiem ar anime, tad jau mēs drīkstam arī izvarot Offtopiku (nepārproti, es neesmu par offtopika iznīdēšanu), par cik tam ar anime tādi pati saistība kā sviestmaizei ar čību, "kas zin, varbūt nokritīs". Var jau teikt, ka offtopiks ir offtopiks, "to tak nedrīkst aiztikt!!!", bet tādā gadījumā art sadaļa ir art sadaļa.

Pie tam...

"User'u galerijas
otaku.lv mākslinieku garadarbi"

Kur tu redzi, ka ir jābūt saistītam ar anime? Labi, varbūt Art sadaļa atrodās zem Anime sadaļas, bet user'u galerijas tur atrodās tikai tāpēc, ka nav neviena labāka vieta, kur viņu nolikt. Vai arī varbūt tev labāk patiktu, ja Useru Galerijas atrastos tieši blakus Offtopikam, par cik tā sadaļa ir vairāk saistīta ar forumu nekā ar anime?

Vispār, KO TU TUR LIEN IEKŠĀ, JA JAU TEV TĀ VIETA TIK ĻOTI RIEBJ. Kā jau Church teica, vari trackot atsevišķus topikus, kuri tevi interesē un tev vairs nebūs uz visādiem tur mēsliem jāskatās.

Man vismaz cita stila zīmētāji netraucē. (Tad jau atkal, gan jau mani netraucētu āri tas, ja manā istabā ievāktos nīlzirgs. Ka tik es varu darīt, ko es gribu, kur es gribu un kad es gribu.)

P.S. Mishelin, nomierinies.
sipps
viens zimejums un paris dilitantiski grafiti zimejumi,bet ne ir jātrako it ka es tev būtu pirkstus salauzis, bet tas ta. jebkuram cilvekam ir iespeja izteikt savu viedokli. un tavuprat tavi un vel citu cilvēku zimejumi ir tiešam ieverības cienīgi un satur kat kripatiņu makslinieciskas vērtibas. kā var būt tads naivums.

P.S nav jegas atbildēt ( un nemaz nemeģini)
Mishelin
es atvainojos sipss kuraa vaardaa es teicu ka mani vai citu useru ziimeejumi ir maaksla?
Man liekas ka tev ar to galvu taa drusku pashvakaak, tipa baigais kritikjis atradies, tas ka tu blisies pokemonus nenoziimee, ka uzreiz baigais anime spechuks esi, kas ir cieniigs noveerteet jebkuru ziimeejumu!! Saakumaa uzmauc vienu pac un tad muuldi!!
edg
Sipps un Mishelienes (ja njirgaajies par manu nick, tad es par taveejo) "diskusija" ir pamats padomaat par to, kas var saakties, kad kaut kaadi tur modi vai "ieceltie veerteetaaji" noteiks, vai ziimeejumi ir pietiekami labi. Buus taadi pashi striidi, aizvainoshanaas un citas muljkjiibas.
Ja gribas tikai paraadiit, kaa iisti ir jaaziimee, tad nekaadu probleemu - viens pinned topiks ar noraadeem uz 3-4 topikiem, kur paskatiities, pamaaciities.
Cik es noprotu, dazhi te domaa, ka vajag sisteemu, kas stimuleetu drankjiigos ziimeetaajus ziimeet labaak. Jaa, stimuls buus, ja "labaakos" topkus pieliks augshaa, bet tas tieshaam ir celjsh uz "Jauno ziimeetaaju forumu". No otras puses, drankjiigie ziimeetaaji nekur nepaliks un turpinaas postot kaa postojushi savus meeslus. No treshaas puses - kahi jau atzinaas, ka izceltie topiki liks paareejiem justies sliktaakiem (un es domaaju patstaaviigos ziimeetaajus). Diemzheel, tas, ka vinji jutiisies sliktaak, neatturees no ziimeeshanas un postoshanas taadaa pashaa kvalitaatee kaa pirms tam peec principa "Aj, es jau taapat labi nevaru, nu tad vismaz kaut ko..."
Seconaajums: nekaadu lielu jeegu neredzu no visas shitaas sisteemas. Kaads no tiem, kas grib ieviest kaut ko nevis tikai taapeec, ka "es to izdomaaju, man patiik ideja, davai, davai, davai", bet ar kaartiigu un pamatojamu iemeslu: luudzu, argumenteejiet un pamatojiet savu veelmi, iespeejamo risinaajumu un analizeejiet sekas, paraadot, ka taas dos pozitiivu nevis negatiivu rezultaatu! Rezultaata veerteejums "man liekas" un "gan jau" neder!

P.S. Demokraatija un statistika abas saka, ka ciinjaa par Dailes izpratni uzvar forums nevis sipps. Un nesaki, ka man nav taisniiba - es zinu, kur tu dziivo!
sipps
QUOTE(edg @ Oct 31 2006, 03:24) *

P.S. Demokraatija un statistika abas saka, ka ciinjaa par Dailes izpratni uzvar forums nevis sipps. Un nesaki, ka man nav taisniiba - es zinu, kur tu dziivo!


man vienalga kadam patik tas ko es saku nepatik tas ir vina mazas problemiņas, katram ir tiesības izteikties un es tas izmantoju man tiešma neuztrauc ka sava nostajā esmu parak kategorisks. es to negrasos mainīt.

p.s daudz runasi EDG atvienošu tev interneta kabeli.
Sigfa
edg, es gribeetu atziimeet, ka tas nav vnk `ideja, daram daram`. Probleema ir aciimredzama. Man, kaa `find new posts` lietotaajam, tieshaam traucee daudzie un nozheelojamie ziimeejumi. Tas, ko es veeleetos, buutu metode, kura samazinaatu taadu postu/topiku skaitu. Veel, ik pa briizham gribaas apskatiities, kaa tad iisti taads un taads, sen redzeets, darbs izskatijaas, un pinnoshana tur paliidzeetu (es noteikti negribu atcereeties kaa izskatas kaarteejaa kjeepa, kuru forumaa ir ielicis killerMan619 vai tml.). Vai tur vairs daudz ko pamatot? Shii situaacija ir LJOTI liidziiga tai kas bija ar jurgjiem.
jurc
Neliels kopsavilkums.

Par plusiem:
QUOTE(LeoR @ Oct 28 2006, 23:28) *

Varbuutu, ka tas liktu dazham labam mazliet vairaak pacensties, varbuut, ka tad no tumshajaam alaam izliistu talantiigie ziimeetaaji un saaktu raadiit savus darbus smile.gif

QUOTE(Dead Star @ Oct 29 2006, 16:37) *

savā ziņā būtu jau arī labi,ja pāris labāko darbi būtu ielikti atsevišķā sadaļā..tā teikt ienākt kādreiz un papriecāties par tiešām vērtīgiem darbiem

QUOTE(Storm @ Oct 29 2006, 18:07) *

Ieguvumi:
1) Cilveekiem zustu veelme postot sawus 5min krapus...
2) Stimuls pilnveidot sawu prasmi, lai tiktu "piesrausts" laugh.gif
3) Paarskataamaaks forums - nebuus jaameklee kur palika taa viena forumiesha smukaa sadalja visaa krapu juuraa.



Mīnusi:
- Izceltie topiki liks pārējiem justies slikti.
Bet te būtu jauki ja visi domātu kā Aven:
QUOTE(Aven @ Oct 29 2006, 01:24) *

Un pat ja mans topiks noies pie nuubiem, who cares cool.gif
Man patīk zīmēt nevis būt krutam

- Ieraugot šos piespraustos topikus, palielināsies jauno zīmētāju pieplūdums (?).
(viss?)


Par baidīšanos no "Jauno zīmētāju foruma"... Uzskatu, ka praktiski anime tēma ir izsmelta, un kā polls par vasaras labāko sezonu pierādīja, reti kurš tagad seko līdzi jaunajām sezonām, tāpēc apspriest jaunās sezonas animes ar nav nekāda jēga. Tāpēc arī ir tik aktīvs Offtopiks un Art sadaļa. Un ko vairums otaku dara, kad neskatās animi - spirežot pēc sadaļas aktivitātes, protams, ka zīmē. No useru galerijas mums neizbēgt, un domāju ka tas īpaša vajadzība arī tam nav. Ir tak jauki paskatīties uz zīmējumiem, kuri bieži vien kvalitātes ziņā pārspēj pašus japāņus. Tajos crappīgos topiikos arī ir jauki pavērot, kādi ir pirmie zīmējumi, un kādi pēdējie - pavērot progresu. Bet tie paši crappīgākie topiki - ņirgāšanās par sevi. >.<
Sigfa
un leemums?
jurc
Pagaidām mīnusi ir pārāk nenozīmīgi, lai neieviestu šo pinnošanu. It kā jau bez tā varētu iztikt, bet ja ko tādu ievieš, tad vairāk tomēr ir plusi nekā mīnusi.
Varbūt kādam ir kāds liels un resns PRET?
edg
Veelos piebilst, ko jau teicu: varbuut dazhiem tas buus stimuls ziimeet labaak, bet lielaakaa dalja pat necentiisies. Tas, ka Storm tic preteejam, nenoziimee, ka naakotne akmenii jau iekalta. Un tie, kas centiisies, saziimees ljoti daudz krepus jo celjsh no meeslu bedres uz labiem darbiem ir ilgs un garsh. Tas ir, taadiem lietotaajiem, kas lieto "View New Posts" un no Useru Galerijaam lasa tikai retus topikus shitais joks nesiis tikai sliktumu. Protams, man nav pamatojuma, taapat kaa pamatojuma nav tiem, kas saka, ka pinnoshana liks visam rulleet.

jurc ir izbiidiijies par pasaakuma aizstaavi, biidiitaaju, bet visu spriezh haosaa. Tiek izlaists kaut vai tik svariigs jautaajums - kursh par topiku iekljuushanu "labaako" sarakstaa lems, un kaadas sekas tas radiis. Vai tad nevienu projektu vadiijis neesi? Bet, protams, sheit nevienam nav pienaakums pieraadiit, ka taa vai shitaa buus labaak, tomeer, ja cilveeks, kursh parasti ir stingri pret paarmainjaam un eksperimentiem, peekshnji izveelas taadas biidiit, es kaut kaa ienjemu piesardziigu pozu. Kas iisti liek reaali un racionaali domaat, ka buus labums?

Rezultaats ir taads: es nedaudz ieruukshos, bet shis eksperiments izskataas pietiekami mazkaitiigs, lai meegjinaatu. Jaacer, ka man nebuus jaarij asaras savu vaardu deelj, un, ja rezultaats buus slikumu nesoshs, sekas varees laiciigi aptureet, lai kaadas taas arii nebuutu. No oda kodiena zilonji nemirst, taapeec, go for it, utml., bet tad izdari nevis pa kaaju galam, bet kaartiigi, t.b., vajag izlemt, kaa tiks veerteets, kaadas iespeejas iekljuut/izkljuut/palikt tajaa "labaako" sarakstaa, un, kaadi vispaar buus veerteeshanas kriteeriji - tikai anime vai arii ne-anime, vai vajadziigs kaut kaads noteikts skaits ko tur vai kaa. Ar cienju un ticiibu jurc, piedaavaa variantus!

Nedaudz nesakariigi shoreiz izteicos, un noteikti var piekasiities vaardiem un saskatiit zobus aiz manaam pukjeem, bet luudzu respekteet manu veelmi atrasties transa staavoklii!
jurc
edg, kapēc tu skaties uz lietām no sarežģītās puses, kad tas viss ir daudz vienkāršāk.

Un domāju, ka jābūt muļķim lai neizdomātu kādus topikus pinnot. Ir acīmredzami redzams, kurš zīmē labāk un kura darbi ir pēdējie crapi. To, kuri topiki tiks piesprausti, var vadīties pēc teiciena - kā mods teiks, tā būs. Domāju ka modi nav bezgaumīgi muļķi. Otrā iespēja, ļaut to izvēlēties otaku tautai, bet tas atkal mazliet sarežģītāk, bet domāju ka vislabākais variants, lai neviens netiktu apvainots. Par to vēl jāpadomā.

edg, tu esi pret šo pasākumu? Ja pret, tad ok, meklēsim vidusceļu vai arī nepasāksim neko. Lai nebūtu tā, ka - "vo, jurc tā teica un tā tagad būs. Vsjo, viņš tagad ir ļaunais un riebīgais." Nē, es pavisam tā negribu. Ja ir kāda problēma, es meklēju labāko veidu kā atrisināt to, ņemot vērā arī citu viedokļus.
Ir taču jābūt kaut kādai vairākuma vienprātībai.
Cilveeks
QUOTE
Tas ir, taadiem lietotaajiem, kas lieto "View New Posts" un no Useru Galerijaam lasa tikai retus topikus shitais joks nesiis tikai sliktumu.


tapeec es labaak atbalstu jaunas sadaljas izveidi.... sadalja iesaaceejiem.... tas galeriju skaitu nepavairos tikai sashkjiros un tie kas tik ljoti negribees skatiities useru galerijas vai iesaaceeju galerijas varees vieli no taam izvairiities... un ja kaads iedomaajas ka iesaaceeji tik un taa liidiis pie profiem tad iesaku paskatiities uz http://cgimage.lv/forum/index.php kur arii ir atdaliitas sadaljas pirmajiem soljiem un 3d/2d darbiem un pirmajos soljos ir tikpat daudz darbu kaa 3d/2d darbos....
kahi
jap, piekrītu cilvēkam. lai tiek izveidots vēl 1 nodalījums, kur jaunie var vārīties savā sulā. pagaidām izskatās, ka šī varētu būt viena no galējām iespējām.
edg
jurc, man patiik ideja pielikt augshaa dazhus topikus, kurus apskatot, pat sipps saka "Ir ok, pat ja nav saistiits ar anime!" Tas kaa reference uz to, kaa Vajag ziimeet. Bet man nepatiik ideja, ka tajaa sarakstaa kaads var iekljuut/izkljuut radot savus darbus. Hardcoded saraksts noteikti nestimulees likt iekshaa crapus tiem, kas dziljaa naivumaa tic, ka tie rulle, un, jo vairaak saliks, jo driizaak tiks "labaako" sarakstaa. Beerni taadi ir, un tieshi par beerniem mees runaajam.

Par veerteeshanu tu aizmirsti vienu lietu - gaumes atshkjiras! (cilveekiem, kas skataas shkjiibacainu kjiinieshu ziimeetu pornograafiju to vajadzeetu saprast) Pat, ja es noveerteeshu maksimaali attaalinoties no gaumes, tiiri objektiivi izveerteejot ziimeejumu kvalitaati, un tu dariisi taapat, muusu rezultaati atshkjirsies. Veerteeshanas kriteeriji un to smagumi (kaa latviski saka "weights"?) atshkjiras. Taisniiba, vienoties modu starpaa ir daudz(!!!) vieglaak nekaa vienoties visam forumam, taapeec es atbalstu tikai taadu gaajienu. Lieks chakars un milziigs spams taadeelj, lai noskaidrotu labaako, ir spams (lasiit 3x).

Veel smagi ir izlemt, cik iisti daudz topikus izcelt. Starp sliktaako no labaakajiem un labaako no sliktaakajiem ir nieciiga atshkjiriiba, bet tie buus smagi apdaliiti.

Kaapeec gan nelikt, ka vispaar nekas no Useru Galerijaam neraadaas pie View New Posts?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.