Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Izmaiņas User`u galerijās
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Shumins
QUOTE(xikes @ Aug 7 2008, 13:30) *

Man tev jāstāsta par tavām metodēm? Tu tak pati labāk zini.


Jā, ksaikij-chan, mani ļoti interesē :3 Vari padalīties arī ar mani par manām lieliskajām un apburošajām metodēm :3 rolleyes.gif
Tigra2
Sorry, shumin, es atkal iepostoju no tava profila. :_;

Augšējais posts ir mans. :3
xikes
Tad labi, citādi es jau gandrīz sāku sajust pārspēku, haha.

Anyway, nē, nedalīšos. Jo es paredzu, ka pēc tam sekos nākošais pagrieziens un es tikšu norakstīts kā nevērīgs vērotājs, kas kaut ko vitāli svarīgu palaidis garām un līdz ar to nav tiesīgs uz objektīvu viedokli šajā jautājumā.
Tigra2
QUOTE(xikes @ Aug 7 2008, 13:41) *

Anyway, nē, nedalīšos. Jo es paredzu, ka pēc tam sekos nākošais pagrieziens un es tikšu norakstīts kā nevērīgs vērotājs, kas kaut ko vitāli svarīgu palaidis garām un līdz ar to nav tiesīgs uz objektīvu viedokli šajā jautājumā.

Ksaikij, mēs visi lieliski zinām, ka tev ir visu redzošā un visu dzirdošā budas acs, tavs viedoklis vienmēr būs objektīvs :3 Nu nekaulējies, es arī gribu zināt. :3
nikitaa
FuschichO, apsveicu ar iekļūšanu sensejos. Sen bij' pelnījusi. smile.gif

Kas attiecas uz Tigru - neredzu iemeslu kāpēc viņa nevarētu būt sensejos. Es diezgan bieži skatu Art sadaļu, lai gan gandrīz nemaz nepostoju, jāteic ka pēc manām domām, Tigras galerija ir viena no User'u labākajām galerijām. Darbi ir smuki izkrāsoti ar akvareļiem, respect, jo man šķiet, ka ar tiem darboties nav viegli. Laigan man īsti pie sirds neiet mūžīgās kabaču tēmas, bet who cares.. Ķļūdas, protams, viņas darbos ir... bet nu c'mon - kuram gan tādas nav? Arī senseju darbi nav ideāli.

Bet ar attieksmi gan Tev, Tigra ir problēmas. Liekas, ka Tava vēlēšanās iekļūt sensejos ir pārāk liela. Visu laiku mēģini kādu izprovocēt/ieteikums likvidēt senseju sadaļu/senseju noniecināšana... Padomā pati. Ja gribi k-ko saniegt vai vēlies lai tevi novērtē tad strādā ar sevi, pilnveido sevi, līdz tevi ievēro, nevis mēģini mainīt apkārtesošos cilvēkus.

Tikai nevajag atkal burt drāmu, es tikai izteicu savu viedokli, tas arī viss.
Sushi
QUOTE(nikitaa @ Aug 7 2008, 14:49) *


Bet ar attieksmi gan Tev, Tigra ir problēmas. Liekas, ka Tava vēlēšanās iekļūt sensejos ir pārāk liela. Visu laiku mēģini kādu izprovocēt/ieteikums likvidēt senseju sadaļu/senseju noniecināšana... Padomā pati. Ja gribi k-ko saniegt vai vēlies lai tevi novērtē tad strādā ar sevi, pilnveido sevi, līdz tevi ievēro, nevis mēģini mainīt apkārtesošos cilvēkus.



*smejās* Paskaties pati, kāds viņai progress, Čikita. XD Turklāt, lai arī Tigras posti ir pilni nesmieklīga sarkasma, tas tomēr nav domāts nopietni. Man, godavārds, neliekas, ka viņa te tik nežēlīgi grib tikt tajos sensejos, kas gan īpaši neatšķiras no parastajām User'u galerijām. Tieši tā, padomā pati.. XD

nikitaa
Opā. Domā, man acis nav pierē? Labi redzu ka ir progress, tapec arī saku, ka Tigru var likt sensejos. Man pie vienas vietas cik viņas nesmieklīgie sarkasmi ir nopietni vai nenopietni, es saku to ko es redzu un to ko es domaju. Neko nevaru padarīt ja vina ar saviem postiem liek man domāt nepareizi. Nepazīstu viņu personīgi, tapēc arī maybe spriežu nepareizi. Ja Tigra nevēlas lai kāds vinu pārprot tad lai neraksta tādus postus.

Tagad drosi vien visas Tigras draudzenes mani nolinčos - Hā-hā!


Sushi
QUOTE(nikitaa @ Aug 7 2008, 15:16) *

...Man pie vienas vietas cik viņas nesmieklīgie sarkasmi ir nopietni vai nenopietni, es saku to ko es redzu un to ko es domaju. Neko nevaru padarīt ja vina ar saviem postiem liek man domāt nepareizi...



Bet priekš kam tad likt forumā kaut kādu bezsakaru par attieksmes problēmām? XD Nomierinies, meitēn!
nikitaa
QUOTE
Bet priekš kam tad likt forumā kaut kādu bezsakaru par attieksmes problēmām? XD Nomierinies, meitēn!


Es esmu mierīga.. A kā Tu domā, cilvēkam kas visu laiku ir apmāts ar senseju būšanu, nav problēmas ar attieksimi? Kāda jēga tad viņai taisīt tos bezjēdzīgos postus ja viņai tas ir vienaldzīgi.?

Nu ok, nestrīdos, iespējams tiešām pārpratu un atvainojos Tigrai ja pateicu k-ko nepareizi. Manās interesēs nav nevienu apvainot.
xikes
Šitais jau kļūst līdzīgi kā diskusijas par reliģiju, politku, utt. Vienmēr beidzas ar strīdiem.
Bet re ku, manuprāt, visģeniālākais teikums:
QUOTE
Ja .. nevēlas lai kāds vinu pārprot tad lai neraksta tādus postus.

Savu viedokli vienreiz dienā mainīt 10 reizes nav labi. XD
Tigra2
Es vienkārši mīlu šo topicu wub.gif
Tikai man ir sajūta, ka esmu pelnījusi kādu warnu. :3
Tenma
esi gan, bet visticamak Tevi neviens tik un tā neņems pierē un nepiešķirs. rolleyes.gif
xikes
Kā nu ne. Visi tak te runā par tevi! Esi uzmanības centrā un tas tak ir tas, ko tu vēlies, ne? Še, tev kronis, ej, spīdi.

Laikam, tikko man ar pieleca, kapēc šis forumus pirms 3~4 gadiem bija daudz draudzīgāks. Tad, vienkārši, nebija visādu "es visu zinu labāk, esmu krutāks par jums visiem un visi, kas tā nedomā, ir idioti"-indivīdu.
Tigra2
QUOTE(Tenma @ Aug 7 2008, 16:35) *

esi gan, bet visticamak Tevi neviens tik un tā neņems pierē un nepiešķirs. rolleyes.gif

Droši vien ka tā.
Ksaikijs man tagad ir kroni parādā, hā hā.

Nu, jā atgriežoties pie tēmas par izmaiņām useru galerijās.

Vai jums neliekas, ka Sushi vajadzētu sensejos? Manuprāt pēc darba, ko sushiks iepostoja Dojo, nav šaubu, ka sušiks zīmē superīgi. Progress fonos un ēnojumā ir pārsteidzošs.
jauns un vecāks
Perspektīva un kontrasti ir izauguši par 300%
Un ja paskatās uz šito un šito. Tad nevar apšaubīt, ka Sushiks zīmē lieliski, šie abi īpaši parāda, ka ja sushiks nedaudz vairāk piestrādā, tad anatomija ir vienreizēja un pozas graciozas un izsmalcinātas.
Kā arī vēlos piebilst, ka Sushiks īpaši izceļas ar ļoti interesantu un gotisku tērpu zīmēšanu, kas redzams šeit, šeit un šeit.

Un tas, kas īpaši parāda sushi meistarību ir tas, ka sushiks var uzzīmēt arī baismīgus un emocijām piesātinātus darbus kā šis un šis.
FuschichO
Ja man ir dotas balstiesības, es, protams, balsoju par Sushi
Kikyou
Alexu de Šarloti uz sensejiem, yes pls? :C Pēdējos darbos nozīmēšanas pazīmes nejūt, un ar katru sāk vien ar labāk izskatīties.
Tenma
+1
Arta
Aha, šodien to pašu nodomāju.

Piekrītu. :]
FuschichO
Jā, progress viņai ļoti patīkams un stabils. Esmu ar visām piecām par!
Alexa De Šarlote
Man prieks ka jums patīk kā es lenām, lenām progresēju. biggrin.gif
aeonseraph
+1
zeloco
+35454613546584 (man ir daudz balsu biggrin.gif)
Kikyou
Ahā, Zeloco, es varu derēt, ka to skaitli izdalot ar 6, sareizinot ar 24, trīsreiz apgriežot kājām gaisā iegūst tavu telefona numuru!
zenofex
Značit tā. Pēc vispārējas lietotāju vēlēšanās Alexas De Šarlotes pavediens tika pārnests uz Sensei of art apakšforumu.
zeloco
Kikyou - * le gasp* how did ya know? >_>

Apsveicu Šarloti! ^^
Kikyou
Vai Tigra jau ir sensejos? :C
Jo es domāju, ja viņa zīmē šādi:
IPB Image
kas jau ir ļoti, ļoti, ļoti tuvu profesionāliem anime mākslniekiem (tiem, kas animācijas taisa!), tad es goda vārds neredzu, kamdēļ lai viņa nebūtu.

Proof:
IPB Image
dmonster
+1 Lai gan ir kļūdas viņas darbos, tās nav tik lielas, lai viņa nebūtu līdzvērtīga prasmēs ar dažiem citiem sensejiem.
FuschichO
+1
Yanka_ronin
+1. Pilnai laimei par zeķēm vēl ieteicams pieskaņots fons, nu tad gan nebūs šaubu, jāliek sensejos. Kaut arī, man jau liekās, ka sen bij jābūt.
Arta
Ok, ja jau visi, tad es ar +plusojos klāt. ^^ [ok, cik nu visi, bet who cares]
Vienīgais ko gribu no Tigras, ir tāds krāsojums, ka var pateikt - lūk to ir krāsojusi Tigra!
Nu tā kā rokraksts, kuru var atpazīt. ^^
If you know what I mean. You probably don`t. xD

Cheers. =]
jurc
Tigra, uzzīmē kādu uberzīmējumu, ar kuru tu pierādītu, ka useriem tevi būs jāuzrunā par Tigra-sensei =)

Protams ja tur gribi tikt, ir jau cilvēki kuri atsakās...
FuschichO
QUOTE(jurc @ Aug 18 2009, 20:53) *

ka useriem tevi būs jāuzrunā par Tigra-sensei =)


Etiķete gan pie mums nav īpašā modē, tāpēc tādas uzrunas nākas redzēt reti, ja nemaz, bet tā kā Tigra-sensei gluži vienkārši labi skan, tad ir arī tādas izredzes.
Arta
Bišk offtopikā par tiem -sensei:

vispār būtu baigi jokaini, vienlīdz interesanti, ja fōrumā tiktu lietoti visi šie -kun, -san, -chan, -sensei, .. ^^
Tamashi
Mmmja, +1 no manis. (Vinai tik biku biku anatomiju vaig, tad jau bus pro ;D )

@Art'a. And dont forget- -sama un -senpai
Arts
Būs jādēvē tā visi senseji,f.ck...
Etiķeti iesaku lietot zīmēšanas konkursos,lai ir kāda atšķirība starp ņūbu un senseju.
Kikyou
Hahah, ja jau reiz par uzrunas formām runā, tad jāsāk domāt - laikam Fuschicho un kas vēl tur aktīvi Tutorials sadaļā uzturās ir vienīgie -sensei cienīgi, tie kas vienkārši smuki zīmē un ar savu sēklu saviem graudiem nedalās ir tik -senpai, ne? Jo viņi nevienam neko īsti nemāca.
Sigfa
-1, nu taa, kontrastam. Plakani tie ziimeejumi, nu plakani un kljuudaini. Piekriitu jurchixam, vajadzeetu redzeet kaadu smalkaak izstraadaatu ziimeejumu (smalkaaks eenojums, lai redz, piemeeram potiites, vienas kaajas eena kriit uz otras (shajaa gadiijumaa, uz stilba); muskulatuuras kontuuras - nav iisti taa, ka kaaja sastaav no vienas pludliinijas muskulja uc. detaljas)

Jaa, piekasos. Garlaiciigi.
Shumins
QUOTE(jurc @ Aug 18 2009, 20:53) *

Tigra, uzzīmē kādu uberzīmējumu, ar kuru tu pierādītu, ka useriem tevi būs jāuzrunā par Tigra-sensei =)
...


QUOTE(Sigfa @ Aug 19 2009, 00:06) *

...
Piekriitu jurchixam, vajadzeetu redzeet kaadu smalkaak izstraadaatu ziimeejumu
...


Man jau liekas, ka te pa kāds par daudz grib ph34r.gif
Iesaku vēlreizi pārskatīt tās galerijas.

Un, kas attiecas uz Sensei, nejau visi tur grib nokļūt. Nav jau naudas balva $1,000,000.
Tikai tāda izrādīšanās, par kuru var palielīties pansionātā, ja nekas cits dzīvē nav saniegts.

Es vairāk esmu par galerijas samazināšanu.
Būtu interesantāk redzēt diskusijas, kur no 19-mit "Sensei uber artistiem" izveidotu tikai labākos TOP10.
Tad tai galerijai būtu nozīmes. Liela daļa tāpat stāv tukša. Pēdējie darbi pat no 01.01.2007.
Būtu vismaz kāda konkurence. Katru gadu, piemēram, sabalsojam labākos. Noliekam tos, kuri vairs nekā nedara or zīmēšanas pasliktinās utt.
Atcion, plēšanās un kasīšanās, vismaz būtu ko palsīt laugh.gif

IPB Image
Sigfa
Par to topu, iirc, jau bija diskusija kad to sadalju izveidoja. Vienmeer esmu uzskatiijis, ka tur ir cilveeki, kuriem prasmes ir taalu no kaa taada, ko vareetu saukt par "sensei", bet arii toreiz tika nonaakts pie secinaajuma, ka taa veerteeshana ir tiiri subjektiiva un nav iisti skaidrs kam buutu jaauznjemaas shaada atbildiiba (paziistamos/draugus atbalstiitu, pat ja tie ziimee stick-figures). Anyway, pie shii foruma aktivitaates, shkjiet, ka top3 buutu labaak konkurences rosinaashanai, vieniigais, tas noziimeetu, ka muusu aktiivaakie ziimeetaaji diezgan zhigli izlidotu no taas sadaljas, kas atkal nozimeetu, ka tiem kristos motivaacija, kas ir preteeji no veelamaa efekta.
Tamashi
Es uzskatu ka saja saita sensei vispar nav, tikai senpai. Citiem vardiem te neviens nav profina limeni, bet ir daudzi kuri nav vairs talu no ta (du~uh), but still have things to learn.
Manuprat butu labak ja izveidotu top5(3 par maz, turklat nezinu kurs/kuri tur tik regulari vaktes, kuru atstat un kuru ne.). Varbut pat atsevisca topika(no 'user' un 'sensei' galerijam), kur ari tiktu "nomineti" pusgada (vai pec kada cita laika perioda) labakie, interesantakie artisti un zimejumi.
Kikyou
Bet, protams, mēs taču visi neesam tik naivi, lai dziļi sirdī nezinātu, ka nekas neiznāks, jo nebūs, kas uzņemsies to visu bīdīt, pareizi?

Vispār tā šķiet, ka kaut kā drusku skarbāka, prasīgāka te pret Tigras pārcelšanu tā attieksme nekā pret citiem.
Nu ko, turpinu viņu reklamēt, bet šoreiz - iz viņas akvareļiem:
IPB Image

Es vēl pagaidām nepadošos.
anti
C'mon, kas tur ko spriest, Tigras galerijā ir BOOBS, TEH GLORIOUS BOOBS!
Sushi
QUOTE(Sigfa @ Aug 19 2009, 10:13) *

vieniigais, tas noziimeetu, ka muusu aktiivaakie ziimeetaaji diezgan zhigli izlidotu no taas sadaljas, kas atkal nozimeetu, ka tiem kristos motivaacija, kas ir preteeji no veelamaa efekta.


Man liekas, tad tieši būtu lielāka motivācija.. XD Nu, ja man neiet, tieši tad man gribās kaut ko darīt, lai beidzot izdotos.

Es arī esmu par Tigru uz sensejiem (obviously).
edg
Bez traktora? Sensejos?

+1 sigfas teiktajam.

Sushi, cilvēki atšķiras tajos, kas tic tam, ka katrs var visu ar darbu un tajos, kas tic, ka talants ir praktiski viss. Tiem, kas tic talantam, izlidošana no sensejiem = nolemtība un žiletes.
Kikyou
QUOTE(edg @ Aug 19 2009, 23:42) *

Sushi, cilvēki atšķiras tajos, kas tic tam, ka katrs var visu ar darbu un tajos, kas tic, ka talants ir praktiski viss. Tiem, kas tic talantam, izlidošana no sensejiem = nolemtība un žiletes.

Un tad vēl ir arī tādi, kuri ir sapratuši, ka nav ne vēlme, ne pacietība grūti un smagi strādāt un tāpēc labāk izklaidējās kā pašam labāk patīk ar kartupeļiem ausīs. 9_6
Kazuki
Pirms gada es nebūtu to teikusi, bet apskatoties tigras jaunākos darbus progress un centība vienk acīs dur. Mans domā, ka tigrai Jobligāti ir jābūt sensejos - viņa to ir ilgtermiņā strādājot nopelnījusi.
Un let's face it - ne vienmēr senseji savos zīmējumos pedantiski ēno potītes un muskuļus.
Un par to topu un balsošanas lietām viss tika atrunāt gadu? vai divus atpakaļ. Protams, ir jau tā kā shumins teica - ja useriem būtu kašķi savā starpā, tad būtu loti interesanti to pavērot no malas un "pieliet eļļu ugunī", bet no otras puses vai to tiešām vajag..?
zeloco
+1 kazuki
Arta
thearnis uz sensejiem? I had to suggest.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.