Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Izmaiņas User`u galerijās
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
X_Kamui
Huh, man patiik ši ideja...tikai es pat nezinu vai balso6u...jo man kkaa pie vienas vietas kas un kurš ir sensejos...mani pat no turienes vareetu iztriekt un man buutu pof...bet ideja laba, es par! wink.gif
Alexa De Šarlote
ideja ir laba, bet piemēra kā Kais saka deiziņ vai ka toposajiem sensejiem intresēs tāda lieta...Es personīgi, pagaidām User'u galerijas
redzu trīs labus topošos māksliniekus kuri ir senseja vērti...
Un jā es piekrītu tādai domai, bet nezinu cik tas veksmīgi ies....
aeonseraph
Jurc, tomēr ņēmi vērā manu ideju? wink.gif

Domāju ka jāpārbauda kā tā štelle strādās. ja gadījumā arī sākumā bik būs kā būs tad domāju jo vairāk Senseju parādīsies jo vairāk balsotāju būs. Tikai galvenais lai objektīvi balso nevis vot ir kāds frends kuru grib dabūt iekšā un tad nobalso smile.gif

P.S.

un vēl radās ideja ka parcik senseji var balsot par useriem lai tie tiktu Sensei of art tad varbūt ir jādod iespēju Useriem balsot par sensejiem. Tipa sistēma būtu tāda kaVarētu redzēt kko līdzīgu Top sensei Skalu, un tam kas ir topā tiek piedēvēts tur kkāds tituls, nezinu, moš Guru of art:D:D:D Nu tas tipa būtu tas pats kā balva pirmajā vietā nokļuvušajam. (Bet tas par to balvu tā, to var neņemt vērā)
Pie viena varētu redzēt kuri ir tiešām aktīvi Senseji un kuri ir vnk tikuši un vairs nedara neko. Un vēl, tas varbūt motivētu jaunos senseju nestāvēt uz vietas bet darīt vēl vairāk lai tiktu tajā skalā un virzītos uz topu. smile.gif

bet nu tas tā Idea for consideration
Alexa De Šarlote
Jā es piekrītu aeonseraph, jo tieši gribeju teikt ka sensejos ir tādi cilveki kas nav rādijušies vismaz gadu un vismaz trīs nav aktīvi vai pat vairāk.....tādus nav verts turēt....
xikes
Ok.. lai arī kā man nepatīk salīdzīnāt cilvēkus un viņu spējas.. tomēr, ideja jau interesanta. Es tikai nesapratu kā tieši tiks realizēta tā balsošana? Tip, katru dienu pa vienai balsij varēs ziedot?
Kas attiecas uz aeonseraph ideju, tad, manuprāt effektīvāk būtu, pie balsošanas pielaist tikai tādus userus, kuri forumā jau kādu laiku reģistrējušies un/vai sapostējuši kādu noteiktu daudzumu postu. Savādāk varētu sanākt ne pārāk objektīvs balsojums wink.gif
jurc
QUOTE(xikes @ May 30 2007, 11:16) *

Es tikai nesapratu kā tieši tiks realizēta tā balsošana? Tip, katru dienu pa vienai balsij varēs ziedot?

Nēe, tikai vienreiz varēs balsot. Tā pat kā iekš imdb.com par filmām balso smile.gif
Kikyou
Ideja ir ļoti laba, es esmu par.
Nepiekritīšu Aeon'am par neobjektivitāti. Protams, es vienmēr esmu bijis smadzenēs apdalīts bērns, bet manās acīs visi cilvēki ir vienādi, kad runa iet par prasmi, un vairs nav nozīme tādām lietām, kā draudzība, naids un kas vēl ne. Kaut vai, piemēram, ja man jāsaka, kas ir labāk zīmē - Tomo (tas krutais hentaivecis, kuru cerams sestdien varēšu satikt? Q.Q) vai Cowkillers (tas tur, kam speciāli pielāgots mugurkauls savas pakaļas bučošanai), tad es teiktu, ka Cowkillers ir labāks, jo tā tas pašlaik vienkārši ir. Tā lūk.
Ja kāds grib, lai es par viņu nobalsoju, variet droši mani bombardēt ar PM'iem. Nobombardēšu jūs ar necenzētiem vārdiem un šā vai tā nenobalsošu (izņemot, ja man patiks tas, ko es redzu).
aeonseraph
QUOTE(Kikyou @ May 30 2007, 10:07) *

Ideja ir ļoti laba, es esmu par.
Nepiekritīšu Aeon'am par neobjektivitāti. Protams, es vienmēr esmu bijis smadzenēs apdalīts bērns, bet manās acīs visi cilvēki ir vienādi, kad runa iet par prasmi, un vairs nav nozīme tādām lietām, kā draudzība, naids un kas vēl ne. Kaut vai, piemēram, ja man jāsaka, kas ir labāk zīmē - Tomo (tas krutais hentaivecis, kuru cerams sestdien varēšu satikt? Q.Q) vai Cowkillers (tas tur, kam speciāli pielāgots mugurkauls savas pakaļas bučošanai), tad es teiktu, ka Cowkillers ir labāks, jo tā tas pašlaik vienkārši ir. Tā lūk.
Ja kāds grib, lai es par viņu nobalsoju, variet droši mani bombardēt ar PM'iem. Nobombardēšu jūs ar necenzētiem vārdiem un šā vai tā nenobalsošu (izņemot, ja man patiks tas, ko es redzu).


Nu jā, es tevi ļoti labi saprotu Kikyou, tu varbūt arī būtu objektīvs vērtētājs, bet tas nenozīmē ka visi šeit ir tādi kā tu vai es...

Xikes un par to postu būšanu, jā tā arī laba doma, varētu uzčinīt tā ka balsot var sākt tie kas i sarakstījuši konkrētu skaitu postu (kas nav spams) un tad tiek pie balsošanas tiesībām.
Alexa De Šarlote
bet jaboalso godīgi tā lai vis būtu robežās un javertē arī vecums....
Isabel Carmin fon Edelhain
Par vecuma ņemšanu vēra jau izklausās diezgan absurdi, jo ne jau visi pievēŗšas zīēšanai tieši konkrētā itka nolikta vecumā. Cits to dara ilgi, bet kāds tik vēl var sākt un ne jau pamatskolas vecumā. Galvenais kas ir iekšā un spējas nevis gadi
aeonseraph
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ May 30 2007, 11:20) *

Par vecuma ņemšanu vēra jau izklausās diezgan absurdi, jo ne jau visi pievēŗšas zīēšanai tieši konkrētā itka nolikta vecumā. Cits to dara ilgi, bet kāds tik vēl var sākt un ne jau pamatskolas vecumā. Galvenais kas ir iekšā un spējas nevis gadi


Jā par vecumu tomēr piekrītu Isabel Carmin fon Edelhain galvenais ir tas ko prot
Alexa De Šarlote
ja piemirsu ka citi tikai sāk velāk zimēt...tongue.gif ai man vienalga, bet galvenais lai rezultātā nesanak galigā šmiga...
aeonseraph
QUOTE(Alexa De Šarlote @ May 30 2007, 11:39) *

ja piemirsu ka citi tikai sāk velāk zimēt...tongue.gif ai man vienalga, bet galvenais lai rezultātā nesanak galigā šmiga...


Ja visi būs godīgi un objektīvi un ja sistēma būs pareizi izstrādāta tad te nekādas šmigas nebūs laugh.gif
Alexa De Šarlote
hmmm vai ir jau izlemts par zvaigznīšu lietošanu...????
Roze
Ja godīgi tad nedaudz tikšu vaļā no saviem tiešajiem darbiem un mēs padomāsim par normālāku galeriju (aka CG society) utt..
Alexa De Šarlote
Vajadzētu vairākas galerijas uztaisī, varbūt kādas divas vel vai vel vienu lai nebūtu, tas kas notiek pašlaik....
aeonseraph
QUOTE(Roze @ May 31 2007, 17:11) *

Ja godīgi tad nedaudz tikšu vaļā no saviem tiešajiem darbiem un mēs padomāsim par normālāku galeriju (aka CG society) utt..


Jā CG Society ir laba lieta cool.gif
Cowkiller
kas ir CG? huh.gif
pls explain...
aeonseraph
QUOTE(Cowkiller @ May 31 2007, 21:23) *

kas ir CG? huh.gif
pls explain...


Tas ir starptautiskais mākslinieku forums. Pasaulē lielākais. Tur apgrozās visi krutākie džeki, piem tādi cilvēki kas i strādājuši pie populārākajām mūsdienu filmām tādām kā : Pirates of the Caribbean, Spiderman, the matrix, Alien vs. Predator, Ghostrider utt... visas nosaukt netaisos it's impossible. Kā arī tur tusējās cilvēkikuri ir izstrādājuši visas mūsdienu populārākās spēles, tie visi protams lielākoties atrodami 3D sadaļā. Bet piem 2D sadaļā tusējās tādi kadri kas izstrādā personāžus spēlēm, concept artworkus... nu kaut vai Prince of Persia The Warrior Within utt.
Labāk ieej un paskaties pats smile.gif

http://www.cgsociety.org/

P.S.

tiko iedomājos ka moš pārpratu jautājumu biggrin.gif ja gadījumā tu domāji atšifrējumu CG - Computer Graphic
Alta Melissa
laikam ne pa tēmu, bet:
kā lai es uztaisu šeit savu galeriju (kur likt zīmējumus) ? unsure.gif
Alexa De Šarlote
Newtopic tur augšā un izmantu šo funkciju....IPB Image kad liksi zīmējumus...tikai neliec lielājā formātā...
enigmo
Ieej useru galleries:
New topic! ph34r.gif
Tigra2
njuu balsoshanas sisteema jau buutu cool :3
Atbalstu... uhuu es jau zinu, kuru, shalli adosho senseju, gribu topā... ^.^

domaaju, ka kaukas mosh uzlabosies, Ja sho sisteemu iistenos. Tas ta viss... :3
undux
man arī patiktu kad būtu tā balsošana.

Un vēl jautājums kādam zinošākam cilvēkam. Kad apmēram šī balsošanas sistēma tiks ieviesta? (ja tā vispār tiks ieviesta)
Alexa De Šarlote
Ja tā tiek ieviesta jau trešo mēnesi domajas ka tas nekad nepiepildīsies tikai tādejādi ka daži labi te slinko....biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
jurc
QUOTE(Alexa De Šarlote @ Aug 28 2007, 10:36) *

Ja tā tiek ieviesta jau trešo mēnesi domajas ka tas nekad nepiepildīsies tikai tādejādi ka daži labi te slinko....biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Dazhi labi te vairs netiek pie patstaaviiga interneta dry.gif
Roze
QUOTE(undux @ Aug 28 2007, 11:21) *

man arī patiktu kad būtu tā balsošana.

Un vēl jautājums kādam zinošākam cilvēkam. Kad apmēram šī balsošanas sistēma tiks ieviesta? (ja tā vispār tiks ieviesta)

Caur galeriju var balsot cik uziet. http://otaku.lv/gallery


QUOTE(Alexa De Šarlote @ Aug 28 2007, 10:36) *

Ja tā tiek ieviesta jau trešo mēnesi domajas ka tas nekad nepiepildīsies tikai tādejādi ka daži labi te slinko....biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ja tas ir attiecināts uz mani tad, piedod, bet beidz vienreiz čīkstēt!
Ja tu pati nevari neko piedāvāt nav nekāda pamata būt neapmierinātai.. viss ir balstīts tikai uz entuziasmu.. Man tiešie darba pienākumi (uzturēt nu jau gandrīz 2milj lietotāju portālu) diemžēl vairs neatļauj tik daudz laika veltīt (un vienkārši ir besis) citiem projektiem..
JnVbt
Tas nav slikti izdomāts, tagad patiešām būs motīvs zīmēt un tikt pie labākajiem!

nja.... tikai tā vērtēšanas sistēma ? ....
zeloco
Alexu De Šarloti sensejos! Viņas pēdējie darbi pierāda viņas spējas un izaugsmi...
Kas vēl par?
Kikyou
Es pret. Viņa nozīmē. :/
Alexa De Šarlote
QUOTE
Es pret. Viņa nozīmē. :/


Tātad tu gribi teikt, ka pēdejos es esmu nozīmējusi.....
Zuzix
Nezinu par nozīmēšanu, bet noteikti izskatās redzēti.. es saprotu, ka var no kaut kā iespaidoties, bet ne tādā pakāpē.
diemžēl gan nevarēšu parādīt kam tieši līdzinās, jo nespēju to atrast tajā miskastē, kas atrodas manā pc
Alexa De Šarlote
Labi, labi var jau redzēt, ka kādam kaut kas nepatīk ta lai nepatīk. Kāpēc ta ir jauztraucās es tā pat nebūšu sensejs.
Es īsti nesaprotu par ko jūs mani uzskatat par kaut kādu profisionālu, es tikai mācos zīmēt man līdz kaut kādam baigi krutam māksliniekam vel ir tāls ceļš. Es vel nezinu ķermeņa anatomiju tādejādi izmantoju kāda cita darbus priekš studēšanas utg. Es mācos un zīmeju priekš sevis ne priekš kāda cita un lieku darbus lai citi redzētu, kā norisinās tā lieta.
Mishelin
Mani sensejos biggrin.gif Kurš piekriit?? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mimi
QUOTE(Alexa De Šarlote @ Dec 14 2007, 23:07) *

Labi, labi var jau redzēt, ka kādam kaut kas nepatīk ta lai nepatīk. Kāpēc ta ir jauztraucās es tā pat nebūšu sensejs.
Es īsti nesaprotu par ko jūs mani uzskatat par kaut kādu profisionālu, es tikai mācos zīmēt man līdz kaut kādam baigi krutam māksliniekam vel ir tāls ceļš. Es vel nezinu ķermeņa anatomiju tādejādi izmantoju kāda cita darbus priekš studēšanas utg. Es mācos un zīmeju priekš sevis ne priekš kāda cita un lieku darbus lai citi redzētu, kā norisinās tā lieta.



ā, Alex, tātad tomēr nozīmē? Nu tad debīli, ka nevari to pateikt uzreiz un sākumā centies to noliegt. dry.gif
Cowkiller
nesaprotu pa ko juus uztraucaties. dry.gif
par to vai kaads dosies uz sensejiem nolems tikai admini, nevis useru barinjsh kas striidaas par to cik loti kaads ir kko noziimeejis. nesaprotu kaapeec zelco iepostoja ka alexu vajag uz sensejiem, neesmu pamaniijis ka alexa buutu prasiijusies uz turieni? varbuut arii kljuudos, bet taads ir mans pashreizeejais priekshstats par notiekosho...
Kikyou
Lietotāji var sniegt ierosinājumus, so. :B
zeloco
Tad mani arī jādzēš ārā no sensejiem, jo tur neesmu prasījusies.
Cik sapratu, tika nolemts, ka mēs varam izteikt priekšlikumus un balsot, bet admini pasaka gala veto.
nikitaa
Es vienozīmīgi par to ka Alexu vajag sensejos. Tam, ka tas viens darbs ir nozīmēts es neticu, jo vismaz pagaidām nav neviena nopietna pierādījuma ka tā tiešām ir. Cilvēkam var pārmest tādas lietas tikai tad ja ir nopietns pamatojums, savādāk sanāk, ka es arī varu ieiet kāda otakieša galerjā un bez iemesla sākt rakstīt: " Eu zinies, man liekas, ka šitais ir 100 % nozīmēts, liekas kautkur redzēts, tu nedrīksi būt sensejos...." Ielieciet konkrētu zīmējumu, kuru viņa ir nozīmējusi un tikai tad lūdzu, pārmetiet. smile.gif Nekas personisks - tikai mans viedoklis.
Mishelin
Nee nopietni, kurš par mani sensejoe?? Vienkaarshi interesee tongue.gif
Alexa De Šarlote

QUOTE
Nezinu par nozīmēšanu, bet noteikti izskatās redzēti.. es saprotu, ka var no kaut kā iespaidoties, bet ne tādā pakāpē.
diemžēl gan nevarēšu parādīt kam tieši līdzinās, jo nespēju to atrast tajā miskastē, kas atrodas manā pc


Tu vismaz zini cik atēlu atkārtojās ar lidzīgām pozām, matiem un sejām. Orģinālu neko nevar radīt.

QUOTE
ā, Alex, tātad tomēr nozīmē?


Nu man jau patīk, ka mani var nosauk par šarlatānu.

Atliek tikai vienam kaut ko pateikt.



Nikitaa

Tev taisnība, man tiešām jārausta plecus vot es vienu darbu tiešā nozīmēju 98% man īsti nesanāca smuks, bet tas tā. Man viņš ļoti iepatikās tādejādi taisiju kaver versiju es zināju, ka kāds atradīs īsto darbu. Jo pēc manām domām viņš bij diezgant populārs.


Shumins
QUOTE(zeloco @ Dec 14 2007, 22:59) *

Alexu De Šarloti sensejos! Viņas pēdējie darbi pierāda viņas spējas un izaugsmi...
Kas vēl par?


Izskatās, ka kādam jumts aizbraucis. Par nozīmēšanu Sensejos ???
Tad jau arī aizeju internetā salasu bildes un manī arī vajag ielikt pie Sensei laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Man pēdējais darbs...

IPB Image

Nu? Nav Senseija cienīgs???

Es ieteiktu Alexu De Šarloti par darbu plagjieeshanu un muldeeshanu, ka tie ir vinjas vispaar izbanot uz kaadu laiku un liegt iespeeju te spamot savus plagjiaatus... ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

Likvideejot vinjas galeriju, vai katram ziimeejumam piekabinaat uzrakstu, plagjiaats...

Citaadi skatos, ka bezkauniibai nav robezju...
nikitaa
Shumin PARĀDI TO NOLĀDĒTO BILDI, KURU VIŅA IR NOZĪMĒJUSI UN TAD TIK PRETĪGI IZSAKIES! Fuj!
Isabel Carmin fon Edelhain
Piedodiet, bet šim farsam neredzu nekādu jēgu... Nu ir ko nozīmējusi. Nu un? Nav jau teikts,ka šis ir kaut kāds "uzzīmē pats" tendēts forums. Daudzi te nozīmē varbūt tik daļa neliek to stafu, tadēļ vai nav pajāt? Un daži ko tādu acīmredzot aizmirst.
Shumins
QUOTE(nikitaa @ Dec 16 2007, 18:32) *

Shumin PARĀDI TO NOLĀDĒTO BILDI, KURU VIŅA IR NOZĪMĒJUSI UN TAD TIK PRETĪGI IZSAKIES! Fuj!


Shodien man nav laika lai darbotos ar postoshanu, bet riit vai pariit apsolos izveidot jaunu topic offtopic galery, kur salikshu visu plagjieeto bilzju orgjinaalus. (Sauksies atmasko plagjiaatu "Alexa De Šarlote")

Es personiigi zini triis gabalus, ceru, ka citi atradiis veel laugh.gif
Kazuki
Gosh nu cik var, labi, atrada 3 darbus, kas nav vinjas, bet taadeelj bez pieraadiijumiem nevar norakstiit visu paareejo galeriju. Ja par noziimeeshanu izmestu, kaa shumis iesaka, tad te jau vairaak kaa puse ziimeetaaju buutu izlidinaati no otaku. Un galu galaa, nomierinaas tauta, shis nav nekaads uubermaakslinieku forums, kaada jeega pleesties deelj " godalgotaa senseju titula" , ja uz pasaules ziimeetaaju fona tu taapat paliec nulle? un vispaar ar katru naakamo reizi, kad shis jautaajums par kaada likshanu sensejos tiek pacelts var redzeet, ka shii ideja sadaliit useru galerijas tomeer nebija iisti laba, kaut vai tikai taapeec, ka rodas lieks fleims un kasiishanaas foruma lietotaaju viduu.
Mimi
nu bet tur jau tā lieta, ka ir bijuši šādi nozīmēšanas gadījumi, un bija redzamas arī sekas, kā to uztver pārējie foruma lietotāji, ko par to saka utt., bet Alexa tāpatās ņem un bāž nozīmētos darbus [turklāt vēl trīs], un tas būtu saprotams, ja viņa pierakstītu, ka tas ir nozīmēts, bet vnk izlikt tos par saviem man neliekas īpaši forši. kā teiktu mana vēstures skolotāja - darba zagšana cilvēku nekrāšņo. :] C'mon, tad jau mēs arī nevaram objektīvi nokritizēt darbu, ja tas ir nozīmēts? davaj, tagad visi sakam bāzt nozīmētos darbus un sajūtamies kruti.
Vai tikai man vienīgai liekas, ka te vajadzētu postot darbus, lai citi viņus novērtē un izlabo?
CILVĒKS MĀCĀS NEVIS NO KOMPLIMENTIEM, BET NO LABAS KRITIKAS.! un manuprāt šeit cilvēki rāda savas reālās iespējas, uz cik viņš māk zīmēt, lai būtu kur tiekties zīmēšanas līmenī, lai kritizētāji palīdzētu zīmēt labāk, nevis vienkārši izrādās ar savu kruto zīmētprasmi.
NO OFFENCE. manas domas. <.<
Kazuki
daudzi maacaas no noziimeeshanas un arii noziimeet ir jaaprot. biggrin.gif saliidzini alexas noziimeetos ar piem undux'a mangas graamatas uuber fanaartiem. ir bik atshkjiriiba nah?
Kikyou
Tomēr, nozīmēts ir nozīmēts.
Piekrītu, ka no šī visa pārāk liela brēka sataisīta, tomēr... C'MOOOOOON!

QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Dec 16 2007, 17:34) *

Nav jau teikts,ka šis ir kaut kāds "uzzīmē pats" tendēts forums.
Par nerakstītiem likumiem esi dzirdējis?
Mimi
so what? te ir nevis nozīmētāju klubiņš, bet gan vieta, kur cilvēki var izlikt kritikai savus darbus. ;] un manuprā Alexa ir pietiekami laba zīmētāja, lai zīmētu pati savus darbus. + salīdzinot ar Undux, undux vismaz pasaka, ka tas ir nozīmēts, nevis vienkārši izdod par sevis izdomāto gotiskās lolitas čaru.
ehh. par šito visu drīz vien visi nebeigs strīdēties.
-.-
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.