Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ko skataties
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
3rdHalf
Jau kādus divus mēnešus skatos Gintamu un šādus, tādus nostałgiskus atkārtojumus.
Bet šobedēł beidzot atradu kaut ko jaunu: Umineko no Naku Koro ni.
Uzmanību! Video ir diez gan asińains. biggrin.gif
wolfbankai
Pašlaik : Kaichou Wa Maid-sama! 7 sēriju
Vispārīgi : Kimi n Todoke , Melancholy of Haruhi Suzumiya (2009)
aruka_sei
tagad skatos Baskāji Genu onlainā smile.gif
aruka_sei
tiko skatijos Hotaru No Haka, sižets ir ļoti līdzīgs Baskājim Genam))
Pfyelf
Tagad skatos: Kuroko no Basuke, Hyouka
sunder
Mēģināju Fruit Basket, bet pusceļā atmetu.
Šobrīd GTO, un pēctam jāpabeidz pēdējās patsmit Gintama sērijas.
aruka_sei
vakar skatijos: ''Windaria: Legend of Fabulous Battle''.
aruka_sei
tagad skatos ''Tatsu no Ko Tarou''.
Spectre
QUOTE(wolfbankai @ Jul 18 2012, 17:47) *

Pašlaik : Kaichou Wa Maid-sama! 7 sēriju
Vispārīgi : Kimi n Todoke , Melancholy of Haruhi Suzumiya (2009)

Haruha nu tas ir episki legendars gabals - must see visiem, P.s. otraa sezona bik fail bet ir arii pilnmetrazhas gabals, ko noteikti iesaku noskatiities peec seriju noskatishanas.
P.s.s.
Sakat kada zhanra animes interesee meginashu ieteikt ko labu no vecajiem gabaliem, kas iespejams ir mazak zinami starp jaunajiem skatiitajiem un arii no jaunajiem gabaliem Z BEST smile.gif (censhos cik nu laika iespeejas ir ieverteet visu kas nak araa - proti ja nu man nepatiik tad dropoju pec 3-shas/4-taas epas)

(VEELOS ATGADINAAT TO KA MANS VIEDOKLIS IR SUBJEKTIIVS)
aruka_sei
pašlaik skatos Fire Tripper.
Spectre
Nevaretu teikt ka esmu baigais sport anime fans bet nu Knight in the Area ir visnotal shii briizha z best futbola anime ko var skatiities. Jau 30 seerijas ir iznaakushas shim briinumam, takshto, ja kaads grib sakt skatiities var sakt ar nelielu maratonu smile.gif
aruka_sei
skatos OVA Ranma 1/2.
aruka_sei
skatos Oyayubi Hime.
aruka_sei
skatos Inuyasha pirmo muviju ^__^
aruka_sei
skatos Inuyasha otro muviju)
FuschichO
Noskatījos pāris sērijas Gintama un pagaidām nevaru saprast, kāpēc seriāls ir tik populārs un skaitās smieklīgs. Tur droši vien ir pilns ar otaku inside jokiem, kuri man vnk nav saprotami.
aruka_sei
skatos Inuyasha trešo muviju)
Niks
QUOTE(FuschichO @ Aug 20 2012, 11:59) *

Noskatījos pāris sērijas Gintama un pagaidām nevaru saprast, kāpēc seriāls ir tik populārs un skaitās smieklīgs. Tur droši vien ir pilns ar otaku inside jokiem, kuri man vnk nav saprotami.

Nē, Gintama ir tas, pēc kā izskatās - kāja pakaļā un cita bezgaumīga un vulgāra humora. Jā, to var uzskatīt par smieklīgu, lai gan man apnika, vismaz pagaidām.
ピーター
Cowboy Bebop
3rdHalf
QUOTE(FuschichO @ Aug 20 2012, 11:59) *

Noskatījos pāris sērijas Gintama un pagaidām nevaru saprast, kāpēc seriāls ir tik populārs un skaitās smieklīgs. Tur droši vien ir pilns ar otaku inside jokiem, kuri man vnk nav saprotami.


Gintama ir viena no manām mīļjākajām animēm, lai gan nēesmu viņu vēl noskatījies pa visiem 100%.
Viņa ir reizēm garlaicīga, jo aptuveni trīs ceturtdaļas šova ir diez gan lēnas. Vienīgais kas viņu glābj ir atlikusī ceturtdaļa šova, kas kompensē garlaicīgās epizodes ar atliektiem galiem. Piem:
http://youtu.be/44GMNKbOqpk
http://youtu.be/w0UkQurA5gQ
http://youtu.be/jI9NwH5VPZY
http://youtu.be/fxE2zS5U_NM

Vēl viena lieta : Gintama nav viens no tiem šoviem kurus var nomaratonēt vienā rāvienā. Pats noskatos vidēji tikai 1-3 sērijas nedēļā.



Atpakaļ pie galvenā topika: Šobrīt mēģinu vēlreiz noskatīties FMA Brotherhood jau kādu trešo reizi
aruka_sei
Noskatijos Cowboy Bebop visas sērijas + Cowboy Bebop: Tengoku no Tobira.
FuschichO
Skatos Black Lagoon. Nu, īstenībā es viņu īsti neskatos, tikai klausos (angliski šoreiz), un šoreizīt ir paveicies un nav par ko sūdzēties. Pilnīgi otrādi- ja nemaldos, tad pāris otrās sezonas sērijas man pat lika apraudāties- tās par tiem "vampīru" dvīņiem. Some sick shit. Animācija ir tīri laba, un arī varoņi pat gadījies, ka ir pārsteiguši.

EDIT: Neatradu topiku par Gintama, lai arī, liekas, tas te kaut kur bija. Noskatījos pirmo sezonu (laikam), un tā... patiesībā, ar visu viņa stulbumu, es reizēm skaļi smējos, un man liekas, ka tas ir tīri labs rādītājs komēdijšovam, bet līdz favorītiem nevelk.
Niks
Black Lagoon pirmā sezona manās acīs bija daudz labāka par pārējo - ja neskaita ar torpēdu pa kaujas helikopteri un to, ka IT vismaz 2000. gadu līmenī (BL darbība norisinās aptuveni 90. gadu sākumā), kopumā tomēr ir kaut kādās normas robežās, bet tā daļa ar tiem dvīņiem bija faktiski vis... neiederīgākā kopējā stilā.
Muzozavr
(Es ļoti slikti zinu latviski - es atvainojies!)

Es gaidīju "Phi Brain" otrais sezons. Man ļoti patīk pirmais sezons, ļoti interesānta un oriģināla anime.
aruka_sei
Noskatijos Toradora!, palika tikai noskatīties OVA Toradora!.
FuschichO
Turpinu nelāgus ieradumus- ļauties muļķīgām emocijām veco, jau skatīto animu ietekmē. Skatos Hana Yori Dango + live action korejiešu izpildījumā. Es nespēju tam pretoties.
Pfyelf
Kami-sama Hajimemashita
Lars
Laikam būtu laiks kaut ko ierakstīt par jauno sezonu. Pagaidām šīs sezonas mapītē ir šādi seriāli:

Bakuman 3 - vienkārši sekojam stāstam, teikt tur nav ko..;
Btooom! - beidzot varonis nav pilnīgs lupata un ir apveltīts ar dedukcijas spēju, saņemiet Deadman Wonderlandam un Mirai Nikki (tika nomests 2. sērijā). 1. un 2. sērija šķita interesanta. Džungļu ambient skaņas liek sveicināt Dead Island'u, kas, protams, ir pluss biggrin.gif;
Suki-tte Ii na yo - pagaidām šķiet, ka tas pats Kimi ni Todoke tikai ar savādāk samaisītām kārtīm, var paskatīties ar ko beigsies..;
Robotics;Notes - seriāls, ko gaidīju, bet tomēr lika vilties.. Cerēju tiešām vairāk no pašas robotikas, bet pagaidām izskatās tāda gaisa grābstīšana vien ir. Pilotsērijai vajadzēja būt ar daudz lielāku āķi, lai kādu varētu ar tādu paķert. Ar vienu aci tomēr skatīšu..
Chuunibyou demo Koi ga Shitai! un Sakurasou no Pet na Kanojo - vieglie skatāmgabali ar kuriem var īsināt laiku
aruka_sei
Noskatijos vakar Gedo Senki - Tales from Earthsea.
Niks
Pārāk nedomājot, sanāca šāds rudens tops (tagad ar krāsām):
1. Sakurasou no Pet na Kanojo
2. Shinsekai Yori
3. PSYCHO-PASS

4. Tonari no Kaibutsu-kun
5. Robitcs;Notes
6. Hayate no Gotoku (4. sezona?)

7. Jojo
8. 中二病でも恋がしたい!

9. Medaka Box (2. sezona)
10. Jormungand (2. sezona)

11. Zetsuen no Tempest - kāpēc es šito neesmu nodropojis, pats nesaprotu
12. K - OP kā grafiskais demo labs; pārējais tāds, ka, ja nebūtu brīva laika, pamestu bez minstināšanās
13. Ebiten - līdz Seizon kā līdz Piena ceļa centram

14. Code Breaker - pierādījums, ka man vajag labāku laika nosišanas veidu
BTOOOM! - tad jau labāk SAO wwww
Magi - neskatos un pagaidām neplānoju.
austere
A-ha, tad jau laikam Sakurasou no Pet na Kanojo ir labs. Noskatoties pirmo ep., koncepts patika (pet na kanojo), cerams, ka arī izpildijums pavilks.
Tonari no Kaibutsu-kun - lustīga komēdija (kā tas čalis tam skuķim pa nāsīm uzšāva).
PSYCHO-PASS - par to kā naivs ideālisms bez pieredzes ir tik pat iracionāls kā kriminālo elementu samaitātība.
Jojo - diezgan brutāls gabals. Es jau gaidiju, ka būs Dio raped Erina, bet pietika ar to, ka Dio kissed Erina.
Magi - jāpaskatās, vai puiši dabūs savu haremu un kas būs ar to meiteni ķēdēs, kurai tas dzēlīgais skatiens.
K un Zetsuen no Tempest - smuka bilde, action, super powers un meditatīvi prātojumi par fate utml. un atbilstoša (vai arī nē) fona mūzika.
...

Vairāk par pirmajām epizodēm neesmu paspējis noskatīties, nepatika tikai daži anime - Little Bastards Busters, Girls un Panzer, Ixion Saga. Pārējie anime šķita gana labi.
wIZARD
Skatos:: Mirai Nikki (Future Diary)
Notikumi risinās samērā ātri. Esmu pie septītās epizodes. Gribās salīdzināt ar Death Note, bet šī liekas tāda siltāka un tai pat laikā vardarbīgāka.
TomoyaChan
Pašlaik skatos Boku wa Tomodachi ga Sukunai. Atlikušas vēl pēdējās 2 sērijas! *__*
aruka_sei
Skatos - Hana no ko Lun Lun
wolfbankai
Rewatching - Mirai Nikki
Pašlaik tūlīt skatīšos One Piece 14 epizodi.
Vēlāk domāju Seitokai no Ichizon? , i guess.
@Tomoya-chan , uh tā ir laba. Gaidu otro sezonu. happy.gif
Pēdējā sērija vispār bija satriecoša!
3rdHalf
Esmu sācis skatīties Mirai Nikki - Ir jau ok šovs.
No jaunajiem šoviem skatos Psycho-Pass un Robotics;Notes.

QUOTE(wolfbankai @ Nov 15 2012, 22:35) *
...Vēlāk domāju Seitokai no Ichizon? , i guess.

Šovs ir tīrs zelts - Nevaru sagaidīt otro sezonu.
wIZARD
Skatījos Toradora! Pēc dažām sērijām aizrāva. Neraugoties uz to, ka jau no pirmās epizodes ir aptuveni skaidrs pie kā novedīs visa tā platoniskā rīvēšanās, beigas pozitīvi uzlādēja.

Nupat noskatījos Redline. Hell yeah! Biju augstās cerībās par šo gabalu un nelika vilties.
austere
Skatos Rinne no Lagrange, esmu pie beigām, galva pilna ar gaišiem sauleszaķīšiem un krāsainiem ziepju burbuļiem, neko sliktu neteikšu ...
Pfyelf
Noskatījos "Trigun the Movie" ("Gekijouban Trigun: Badlands Rumble"). Bēdīgi, bet uzzināju par to pavisam senen un galīgi nejauši. Joprojām brīnos - kā pēc 12 gadu pārtraukuma izdevās saglabāt ideju un atmosfēru?
wIZARD
Skatos: JoJo's Bizarre Adventure. Silti iesaku. (2012 - ongoing)

"Story so far, if not complex or especially well written, is fun, thrilling, and chock-full of action. The premise quickly gets so outrageous that it can only be fun - as long as it doesn't take itself too seriously, which luckily is not a mistake this adaptation makes. This is the kind of plot that I could expect Charles Dickens to write after he got stoned on some heavy stuff and watched Hokuto no Ken, Hellsing and Tengen Toppa Gurren Lagann."
Church
Galv. varonis attēlots pārāk klišejiski "kruts", un neticami pozitīvs. Steroīdu pārbarotās figūras ar neliekas īpaši estētiski. Labāk tad jau pašu Gurren Lagann, kam pielīdzināts, kā interesantu jau no paša sākuma taisītu parodiju par klišejām.
wIZARD
QUOTE(Church @ Feb 19 2013, 18:18) *

Galv. varonis attēlots pārāk klišejiski "kruts", un neticami pozitīvs. Steroīdu pārbarotās figūras ar neliekas īpaši estētiski. Labāk tad jau pašu Gurren Lagann, kam pielīdzināts, kā interesantu jau no paša sākuma taisītu parodiju par klišejām.

Šovs ir parodija jau no paša sākuma, ir jābūt pieradušam jau pie diezgan klišejiska stuffa, lai to varētu uztvert nopietni, šinī gadījumā sižets un steroīdu parsonāži neliekas pārspīlēti, kā tas varētu būt OVAā, tie tādi ir izteikti. Šis ir easy watching, fast-paced no-brainer, kas necenšas izlikties dziļš un nekaunās būt apsurds, tiesa nav tas ko varētu ieteikt visiem, bet savā nišā mauprāt ir zelts.

3rdHalf
QUOTE(wIZARD @ Feb 20 2013, 06:45) *

QUOTE(Church @ Feb 19 2013, 18:18) *

Galv. varonis attēlots pārāk klišejiski "kruts", un neticami pozitīvs. Steroīdu pārbarotās figūras ar neliekas īpaši estētiski. Labāk tad jau pašu Gurren Lagann, kam pielīdzināts, kā interesantu jau no paša sākuma taisītu parodiju par klišejām.

Šovs ir parodija jau no paša sākuma, ...


Esmu redzējis pirmo OVA(1993), kā arī esmu noskatījies pāris trailerīšus un reviewus par JoJo's(2012).
Pēc manām domām JoJo ir nevis parodija, bet vistīrākais "80to Shounen Siers".

Runājot par mani: Skatos Hyōka. Esmuticis līdz 6tajai epizodei. Ir ok.
aruka_sei
Pa tv kanālu "Улибка ребенка" skatos Tondera House no Daibouken.
Niks
Hyouka nav okay, Hyouka ir viens no pagājušā gada labākajiem seriāliem, kaut tikai būtu otras sezonas, diemžel KyoAni ir raksturīgi to nedarīt.
aruka_sei
Noskatijos Great Teacher Onizuka!, man palika tikai pozitiivs noskanjojums smile.gif
wolfbankai
Vēljoprojām skatos One Piece , pie 437 sērijas esmu , uh!
Neon Genesis Evangelion aizrāva , pirmās sērijas tīri labas , pašlaik esmu pie 2 sērijas.
un arī B Gata H Kei - 3 sēriju , lejuplādētas visas sērijas - ecchi visam vakaram ^__^

@Niks , dzirdēju ka Hyouka nav romance/drama piegaršas tapēc neēsmu gājis viņai klāt~ bet tiešām viņa ir plika ''moe'' anime?
Church
Hyouka - plika moe? Mmm. Ee. Nu ne ko. smile.gif
Rupji sakot, novelc un saac ziereet vienu no ljoti lieliskiem shoviem, kuru nezin kaapeec esi uztveeris kaa par kaut ko pavisam citu.
Niks
Plikņi manā Hyouka? No Kyoto Animation darbiem kā neizdevies man patlaban nāk prātā vienīgi Tamako Market, un, protams, Endless Eight bija tīras šausmas, taču Tamako Market es pat pirmo epizodi nenoskatījos līdz galam, tā kā varbūt nākotnē mainīšu savas domas. Un vēl Munto ir varbūt saucams par garlaicīgu, taču kopumā Kyoto Animation ir tas, ko var droši skatīties, un, izņemot FMP TSR, var vismaz mēģināt rādīt visai ģimenei.
aruka_sei
Tiko noskatijos Byousoku 5 Centimeter.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.