Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ko skataties
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
austere
Noskatijos filmu Ookami Kodomo no Ame to Yuki (anidb), laikam ir laba, visiem ieteicams noskatīties.
archaxyz
Otro reizi noskatijos Armor Hunter Mellowlink, labs maita smile.gif
Church
archaxyz: pazierē kaudzi Votoms-u (Mellowlinks iraid side story tiem). Vairums tīri baudāmi mechas showi, imho nedaudz mazāk bērnišķīgi/komiksīgi par Gundamiādu/Macrosiem.
aruka_sei
Skatos Kuroshitsuji)))
3rdHalf
Noskatījos 'Berserk Golden Age Arc II: The Battle for Doldrey'.
Līdzšim esmu tiešām apmierināts ar jaunajām Berserk filmām.
Pirmās divas filmas sekmīgi spēja saspiest 19 TV sērijas, līdz ar to es ar nepacietību gaidu trešo noslēdzošo filmas daļu...
sunder
Par Berserker runājot, būtu viņi labāk taisījuši uz priekšu esošo, nevis pārtaisījuši pirmās sērijas. Animē ir labi ja 1/3 no visas mangas.
3rdHalf
QUOTE(sunder @ Mar 22 2013, 11:04) *

Par Berserker runājot, būtu viņi labāk taisījuši uz priekšu esošo, nevis pārtaisījuši pirmās sērijas. Animē ir labi ja 1/3 no visas mangas.

No vienas puses, seriālam tiešām prasītos turpinājums, jo tas beidzās ar kaitinošo 'read the manga' nobeigumu.
Bet no otras: oriģinālo TV sēriju "animācija" tiešām bija pelnijusi atjauninājumu...

Piezīme: Vārdu animācija es liku pēdiņās, jo es neuzskatu ka nekustīgus kadrus ar kustības līnijām var nosaukt par animāciju.
biggrin.gif
3rdHalf
Tikko beidzot noskatījos Howl's Moving Castle.
Es neesmu redzējis visas Myazaki filmas, bet no tām kuras esmu redzējis - šī bija visvājākā.

BTW; Myazaki filmas kuras vēl neesmu noskatījies: Castle in the Sky, Kiki's Delivery Service un Porco Rosso.
aruka_sei
Skatos Kuroshitsuji 2 sezonu)))
Shumins
Vakardien pabeidzu skatīties Shinsekai Yori.

IPB Image

Kādu laiku biju iedomājies, ka Steins Gate būs pēdējais Anime, kuru bija vērts skatīties. Bet šī Anime mani patīkami pārsteidza. Gan spilgtie izveidotie tēli, gan OST, kuram izdevās vajadzīgos brīžos sakāpināt emocijas.

Un atsaucoties uz savu pašizgudroto kritēriju labai Animei.
QUOTE(Shumins @ Nov 27 2012, 19:24) *

[..] ir dažas Animes/TV Shows kuri spēj radīt jaunas emocijas un pārdzīvojumus [..].
Un ja pēc to noskatīšanās varu vakaru iegrimt garākās pārdomās, izvērtējot attiecības ar citiem, savus uzskatus un mērķus, tad konkrētais gabals ir WIN!


Tā izpildīja visus priekšnocījumus uz 100%.
Neaizraušos ar visa dramatiskā uzskaitīšanu, bet pieminēšu tikai divas lietas.

Skatoties Animi, pamanīju, ka tai pa visām vīlēm lien laukā Japāņu savdabīgā lietu izpratne. Jebkuram cilvēkam ir svarīga brīvība, tiesības dzīvot un iespējas sevi pierādīt. Un šajā Animē autors to mēģināja pasniegt no cita skatu punkta, pievienojot daudz Japāņu mērces. Kas man šķita visai interesanati.

Iemesls ciešanām - BAILES. Bailes un dažādas fobijas ir pašas sliktākās emocijas, kas liek darīt neiedomājamas lietas. Tās aptumšo tev prātu un rada pamatus tādām domām (arī Latvijā, jo iekšēji domājam kā viduslaikos), ka iznīcinot atsevišķu cilvēkus tavas problēmas tiks atrsinātas. Jo problēma ir nevis tevī, bet tu tās personificē citos. Un tavas bailes no jaunā un pārmaiņām, fobijas no citādā, neļauj tev iekļauties manīgā pasaulē. Un kāpēc tev pielāgoties un manīties, ja vari visu jauno vienkārši iznīcināt un saglabāt savu ideālo pasauli.

Anime bija ļoti laba, dodu tai 8,5 no 10. Un iesaku arī citiem laugh.gif
Niks
Shumins, bet kā ar Psycho-Pass? Man tas tomēr izsauca vairāk pārdomu nekā Shinsekai Yori, kas, protams, arī bija baudāms gabals.
austere
Neesmu pats vēl skatijies to Shinsekai Yori, bet lasot Shumina komentārus sāku bažīties: ja nu tas anime paraus uz garākām pārdomām un liks izvērtēt attiecības ar citiem, savus uzskatus un mērķus (ja nu problēma ir tieši manī). sad.gif

Man šķiet dīvaini animē meklēt savu eksistenciālo atklāsmi, vai cilvēces problēmu (nabadzība) risinājāmu - its just about having fun.

Protams daži anime ir labāki un paliek ilgāk atmiņā, bet nedomāju, ka vienā teikumā var/vajag uzrakstīt labas anime formulu. Pārsteiguma un oho elements ir zelta vērts (vai vismaz trīs sviestmaizes).

Lielu pārsteigumu man sagādāja Ookami Kodomo no Ame to Yuki, ko skatijos pirms divām nedēlām. Vēl tagad, piedomājot par šo filmu, man ģīmis savelkas smaidā/smīnā. Un ja padomā, kas tieši man tur tik ļoti uzjautrina, es teiktu cinisms, kas tur spiežas laukā pa visām vīlēm, un man par to nav nemaz neērti. Katram savs prieciņš, tā lūk.

EDIT: ... un animes ar ecchi, fanservice un moe man arī patīk.
Niks
Vismaz es nekādas cilvēces problēmas anime nemeklēju, vienkārši Urobuchi Gen nereti iekļauj filozofiskas atziņas savos darbos, piemēram, Fate/Zero vienā ainā saistīja varoņeposus ar jaunu karu izraisīšanu, glorificējot pagātnes reālos un iedomātos konfliktus. Vismaz man tajā brīdī acu priekš bija viena filma par amerikāņiem, kuri izgavilēja par, šķiet, pilsoņu kara sākumu, jo bija izaugusi paaudze, kas nepazina kara šausmas. Un nereti mūsdienu mieru un saticību Eiropas veco valstu starpā saista tieši ar Otro pasaules karu, kas joprojām nav pazudis no vismaz pagaidām Eiropas politiku nosakošo cilvēku prātiem. Bet tāpat to saista arī ar interneta esamību, kas ļauj nācijām vienai otru labāk iepazīt, tādēļ nav šādas teorijas jāuztver pārāk nopietni. wink.gif
Es anime skatos laikam galvenokārt divām vajadzībām - kā labu laika pavadīšanas veidu, bet kaut kādu daļu arī aizbēgšanai no realitātes, lai gan gribu cerēt, ka pirmais iemesls absolūti pārmāc otro.
IPB Image
Shinsekai Yori un Psycho-Pass pilnīgi noteikti vajadzētu būt pie laba laika pavadīšanas, cita lieta ir neskaitāmie gabali par skolu. Še, viens blogeris kā reiz ir vērsis uz to uzmanību, iesaku arī citus rakstus, tikai nedomājiet, ka es viņam vienmēr piekrītu, jo tā nav, piemēram, K-On! man šķita daudz labāks par K-On!!, bet Nanoha gadījumā es teiktu, ka Nanoha ir vai nu anti-mahou shoujo arhetips, vai vispār cits žanrs.
FuschichO
Es sāku skatīties Shinsekai Yori. Pagaidām varu izteikt atzinību par labo animācijas kvalitāti, bet tas arī viss. Mani drausmīgi kretinē forsēts intelektuālisms, artistiskums un vispār jebkas, kas ir forsēts. Pirmā epizode radīja tieši tādu wanna be "serious shit" piegaršu, bet nu.. varbūt es tomēr būšu patīkami pārsteigta. smile.gif

Austere laikam neko nopietnāku par "Krēslu" nelasa- ja nu tas var izraisīt pārdomas- vai kaut kā tā? Pirmo reizi redzu kādu klaji atzīstam "bēgšanas" tendences sevī, parasti cilvēki to neapzinās.
Niks
Ja piever acis uz visu esperismu, Shinsekai Yori ir, iespējams, cienīgs saukties par SF, un, kā jau teicu, es par ziemas saturīgāko anime tomēr uzskatu Psycho-Pass, lai gan arī to es neuzdrīkstētos saukt par intelektuālu, drīzāk, ja nekas gudrāks nav lasīts, tas norāda uz intelektuālisma trūkumu. Bet cik vēl ir tādu anime, kas liek līdz tam aizdomāties?
sunder
No jaunajiem esmu skatījies laikam tikai Sword Art Online, un tad vēl skatos gabalus ko biju sen palaidis garām - Evangelion, diebuster, etc.

Man ir jautājums:
Gribēju novilkt to pašu "Shinsekai Yori" ko te vairākkārt pieminēja, bet nekur(tpb, kat, isohunt) vēl neesmu atradis visu sezonu saliktu(ar subiem), bet tikai pa atsevišķām sērijām. Vai īstie otaku visu jauno velk pa vienai sērijai, vai es vnk nezinu kur meklēt. Tas pats attiecas uz bakuman s3 kuram laikam pietrūkst tikai 1 vai 2 neiztulkotas epas. 25 reizs atkārtot torrenta palaišanu ir biš kaitinoši.
FuschichO
Es neesmu īsts, tāpēc mans variants laikam piu, bet skatos online- pirmie google rezultāti
Niks
Es pamatā vai nu skatos tad, kad iznāk, vai arī ilgi iemarinēju kā "fui, šito es skatīšos tad, kad pūcei aste ziedēs", bet vēlāk, kad viss parastais apnicis vai aptrūcies, piemēram, kā tagad, kad līdz nākamajai sezonai nedēļu vai divas ir arvien mazāk ko skatīties, es atrodu vai nu kādam izbrāķētam seriālam pirmo epizodi, jo parasti sezonas sākumā savelku apmēram 2-3x vairāk nekā spēju nedēļā noskatīties, vai vienkārši uzduros tai kaut kur netā, un tajā brīdī nereti ir jau vismaz daļai epizožu pat BD. Tāpat ir gadījies lasīt kopā pa epizodei no IRC botiem, bet parasti tie paši torrenti, piemēram, nyaa.eu un bakabt.me.
Par parastajiem trakeru indeksiem gan vari aizmirst - anime fansubi ir specifiska niša.
Shumins
QUOTE(Niks @ Mar 31 2013, 18:50) *

Shumins, bet kā ar Psycho-Pass? Man tas tomēr izsauca vairāk pārdomu nekā Shinsekai Yori, kas, protams, arī bija baudāms gabals.


Psycho-Pass būtiskākais trūkums ir Makishima. Laikam pret šo tēlu man ir personiskas antipātijas. Katru reizi viņam parādodies uz ekrāna un izdzirdot viņa muldēšanu gribas pārtraukt šo Animi skatīties. Uzskatu, ka viņam izdevās izbojāt visu Animes ideju, kas tik jauki iesākās.

Psycho-Pass Makishima ir attēlots kā nenotverams Mastermainds, kurš iesaistīts teju visos noziegumos. Gandrīz kā Šerloka Holmsā - profesors Moriartijs. Un arī pēc viņa notveršanas, tam tomēr izdodas izbēgt, un turpināt noziegumus. FAIL.

Ko teiktu Amerikāņi, ja Seals notvertu Osamu, bet to transprotējot uz USA tas izbēgtu?
IPB Image

Tāpēc pie 18. epas padevos.

Liela daļa Animju uz beigām aizpeld tādā sviestā, ka pat negribas skatīties. Tieši tas pats, kas ar Sword Art Online. Lai arī primās epizodes novērtēju augsti ar 8 no 10.
Shumins
QUOTE(Niks @ Mar 31 2013, 23:32) *

[..] viena filma par amerikāņiem, kuri izgavilēja par, šķiet, pilsoņu kara sākumu, jo bija izaugusi paaudze, kas nepazina kara šausmas [..]


Runa iet par The Patriot?
Pēc tava apraksta, pirmais, kas ienāca prātā laugh.gif

QUOTE(Niks @ Mar 31 2013, 23:32) *

[..] Bet tāpat to saista arī ar interneta esamību, kas ļauj nācijām vienai otru labāk iepazīt, tādēļ nav šādas teorijas jāuztver pārāk nopietni. wink.gif [..]


Par internetu es nebūtu tik pārliecināts. Arī pēc telegrāfa izgudrošinas, kad pa visu pasauli tika saviltas savienojošas telegrāfa līnijas - daudzi domāja to pašu. Pasaule ir palikusi mazāka - tagad varam brīvi un ātri apmainīties ar informāciju. Bet tas neļāva izvairīties no WWI un WWII. Tieši telegrāfs un ātra informācijas apmaiņa padarīja konfliktus globālākus. To pašu sekmēs arī internets.
3rdHalf
Tikko piebeidzu Speed Grapher piekto epizodi...
...tālāk nemaz neskatīšos.


Manas domas par Psycho-Pass:
Pats es Psycho-Pass beidzu skatīties pie 2-3 epizodes, jo sapratu, ka tas ir viens no tiem šoviem kuru labprātāk skatītos ar dubu, tā pat kā GiTSSAC. Bet ja šovs izrādīsies jaunais Steins;Gate, vai Madoka - skatīšos viņu vienā rāvienā, kad būs iznākušas visas epizodes ar subiem.
Skatoties reviewus un citu cilvēku sacīo līdz šim - Izskatās ka gaidīšu dubu.
Shumins
QUOTE(austere @ Mar 31 2013, 22:06) *

[..] lasot Shumina komentārus sāku bažīties: ja nu tas anime paraus uz garākām pārdomām un liks izvērtēt attiecības ar citiem, savus uzskatus un mērķus (ja nu problēma ir tieši manī). sad.gif


C'mon, vai tiešām tici tam, ko uzrakstīji? dry.gif

Ok, mazliet pārspīlēju. Piemeklēšu labāku formulējumu, jo vairāk iedziļoties rakstītā, tiešām iznāk, ka šodien jau esmu cits cilvēks, kas sevī atklājis problēmu laugh.gif

QUOTE(austere @ Mar 31 2013, 22:06) *

[..]Man šķiet dīvaini animē meklēt savu eksistenciālo atklāsmi [..]
[..]its just about having fun [..]


Izņemot Gintamu, Yondemasuyo Azazel-san, Detroit Metal City, Labyrinth of Flames, Dragon Half, kā arī jau sen azmirsto Excel Saga un Puni Poemi nezinu nevienu citu Animi, kuru būtu vērts skatīties aiz Fun. Droši vari iebilst, bet Anime žandrā (vismaz manā uztverē) nav daudz Fun gabalu, ja tava aizraušanās nav School life.

Un mazliet par "eksistenciālo atklāsmi". Nesmu gluži pārliecināts, ka to meklēju.

Vairāk kā intraverts sapņotājs meklēju piedzīvojumus un notikumus ar kuriem papildināt savu iekšējo pasauli. Vienalga vai tie ir patiesi stāsti, pasakas vai tā pati Anime un Holivudas izstrādājumi, ja autoram izdodas mani tajos ieraut, piedāvājot subjektīvi man, vajadzīgos settingus - tad neglābjami pazūdu šajā alternatīvajā pasaulē. Un visu notikumus izdzīvoju kopā ar saviem varoņiem.

Un nenoliedzami, katrs jauns piedzīvojums - vai tas notiek reālā dzīvē, vai fikcijā, kur kāds ielicis savu ideju, kā arī jaunu zināšanu ieguve no tām pašām vētures liecībām un šodienas notikumiem raisa pārdomas. Liekas, ka tieši pārdomas un jauno atziņu gremošana pēc tam ir tas, kas sagādā man prieku. Viela pārdomām "kā būtu, ja būtu" un jaunas idejas sapņiem.

IPB Image

P.S.

Kāds man ieteica noskatīties Zetsuen No Tempest: The Civilization Blaster. Tas arī varētu būt nākamais ko skatīšos.
Niks
Makishima ir īpašs gadījums, jo viņa tuvcīņas spējas, informācijas ievākšanas un sabiedroto/upuru atrašanas prasmes, filozofiskie dialogi ar citiem personāžiem norāda uz to, ka, iespējams, Makishima ir vai nu autora avatars, vai vismaz kaut kas cits nekā normāls personāžs. Makishima vietā varētu ielikt kaut vai koka kluci Konstantīnu un aizjūras pirātus - sižets ietu uz priekšu, bet vairs nebūtu pārdomu par likumu un taisnīgumu, jo kurš gan klausītos koka klucī. Tas gan nenozīmē, ka es biju sajūsmā par seriāla otro pusi, īpaši jau sākot ar kādu 16-18. epizodi, taču reti kad jebkas liek pārdomāt dzīvi un varbūt pat mainīt kādu uzskatu vai iegūt jaunu (un arī iepriekšējā reizē pie vainas bija Urobuchi Gen darbs).

Par Sword Art Online laikam esmu teicis n-tās reizes, bet galvenā problēma ir autora neprasmīgums un/vai izdevēja vēlme dzīt uz priekšu naudas zirgu, jo sākontējais SAO ir reāli oriģināls doujin/fanfiction, kam ar to pašu būtu vajadzējis beigties, nevis turpināties daudzos sējumos.

Lietas, ko es ienīstu Kawahara Reki darbos
  • visu laiku ieviest jaunas meitenes, novedot pie harēma tā sliktākajā variantā
  • sniegt saviem personāžiem maksimālas ciešanas un grūtības, visu laiku, katru reizi, kad iepriekšējās problēmas tiek atrisinātas
  • ieviest graujošas neatbilstības uz katra stūra un pat viena sējuma robežās
  • izmantot no 10 gadus veciem pseido-zinātniskiem vārtrūmes žurnāliem vai vismaz tikpat veciem datoržurnāliem izvilktas lietas
  • visu laiku pārskaitīt iepriekš notikušo un ne tikai starp sējumiem, bet pat viena sējuma robežās, turklāt, ja Kawakami Minoru sarakstītajā Kyoukaisen-jou no Horizon to var saprast, jo visu laiku notiek pārslēgšanās starp daudziem personāžiem, turklāt atkārtoti var tikt notikumi pirms vairākiem sējumiem, tad Kawahara Reki ar vienu izņēmumu katru individuālo stāstu rāda no tikai viena personāža skatpunkta un teju vienmēr tie būs Kirito/Kazuto vai Haruyuki, tādēļ nav nekāda iemesla, kādēļ lasītājs varētu aizmirst tajā pašā sējumā notikušo
  • piedodiet, bet īpaši SAO ir savā būtībā reāli chuunibyou mousou

Shumins, vai tā ir tā filma, nezinu, es jau vairs neatceros pat daļu anime, ko pilnīgi noteikti esmu redzējis. Starp citu, diezgan droša zīme, ka nebija vērts atcerēties un līdz ar to visdrīzāk nebija vērts arī skatīties.

Kāpēc jebkas jāskatās dubots, nezinu, man laikam to nesaprast. Labi, subi var būt traucējoši, ja tiem ir pārāk augsts kontrasts vai tie citādi nomāc attēlu, taču es vienalga izvēlētos oriģinālo audio + subus, un sevišķi labās ainās jau viņus var izslēgt kā es to dažkārt darīju Psycho-Pass ainās, kas bija tik tumšas, ka subtitru augstais kontrasts neļāva uztvert attēlu un sajust to, ko būtu sajutis skatītājs bez subiem.
austere
QUOTE(sunder @ Apr 1 2013, 01:00) *

... nezinu kur meklēt ...


inperil.net
DC++ hub.hacker.lv reizēm Gawers ar saviem anime terabaitiem parādās

IRC (mirc vai irssi)
Piem:
http://commiesubs.com/
irc://irc.rizon.net/commie-subs
/msg cs|tori xdcc send (pack nr.)

DDL saiti (jdownloader + $$$):
http://forum.nihonomaru.com/completed-anime-series.328/
http://www.anime-sharing.com/forum/completed-series-17/
...
Niks
Oho, mums ir cilvēki, kas lieto IRC, turklāt starptautiskos čanus? Freenode arī kāds ir?
Church
Ircu bij jeega lietot, kad gadiijaas reti shovi subbed by grupaam ar principiem distributeet tikai tur (manaa gadiijumaa ILA dazhiem oldskool gabaliem). Pashlaik taadu vajadziibu jau n gadus neesmu piedziivojis.
Par ontopicu, tikko noboliiju peedeejo Zetsuen no Tempest epu. Kopumaa likaas pat baudaams.
Niks
Es Zetsuen no Tempest nodropoju pēc 7. epizodes. Iemeslu neatceros, bet kopumā nepiesaistīja, jo jau tās 7 epizodes noskatījos ar, tā teikt, atņirgtiem zobiem. Fakts, ka kaut kādā mērā izmantots Šekspīrs arī galīgi neuzlaboja manu viedokli par seriālu, jo tādu materiālu izmantot uzdrīkstētos tikai izcils meistars vai idiots, un, ja ņem vērā, kā es jūtos par gaidāmo Gargantiju paša Urobuchi Gen izpildījumā, vai ko domāt par Šekspīra personifikāciju meitenes veidolā un viņa lugu atainojumiem Kyoukaisen-jou no Horizon, tad Zetsuen no Tempest es pat nevaru saprast, kur man to Šekspīru meklēt, ja neskaita stulbos tekstos, kam vairumā gadījumu nav skaidras saistības ar notiekošo, bet daudziem, to skaitā vecajiem vilkiem, patīk, tā kā vaina varbūt manā aprobežotībā, jo Romeo un Džuljeta bija tas gadījums, kad es vidusskolas literatūrā krāpos, iztiekot ar Wikipedia kopsavilkuma izlasīšanu.
Lust
Jau kādu laiku nebiju skatījies anime, jo nekas īpaši nepiesaistīja, lasīju VN/Mangu visu laiku, bet nu Shinsekai Yori atgrieza mani atpakaļ anime pasaulē. Noskatījos vienā piegājienā, OST ir vienkārši brīnišķīgs.
3rdHalf
Tikko sãku skatīties Hell Girl...
...izskatās interesanta, lai gan pagaidām grūti spriest.
aruka_sei
Skatos Kaicho wa Maid-sama!
aruka_sei
Vakar noskatijos Hoshi wo Ou Kodomo IPB Image
aruka_sei
Tagad skatos Usagi Drop)
Lars
Cik izpētīju ANN.com, šajā cēlienā skatīšos šos:

Flowers of Evil,
The Devil is a Part-Timer!,
Red Data Girl


un varbūt arī šos:

Gargantia on the Verdurous Planet
Attack on Titan


Click to view attachment
Niks
Aku no Hana (Flower of Evil) - lasi manga, bet par to "animēto" katastrofu aizmirsti - reāls Fractale 2, nē, iespējams, pat vēl briesmīgāks par to
Hataraku Maou-sama! (The Devil Is a Part-Timer!) - visnotaļ labi
Red Data Girl - viduvēji
Suisei no Gargantia (Gargantia on the Verdurous Planet) - grūti pateikt, vai labs
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) - pagaidām nevar saprast, vai būs slikti, vai ciešami, vai labi, vai ļoti labi

Iesaku:
Oreimo 2
Railgun S un kārtējo Hayate - varbūt
anti
Atskaitīte!

Noskatījos "Shinsekai Yori", ļoti patika. 10/10, would fap again. Bez maz labākais, kas no jaunajām redzēts (lai gan nevarētu teikt, ka es baigi daudz skatos, tā ka laikam tupi tā spriest).

Mēģināju skatīties "Steins; Gate", nepavilka. Galvenais varonis kaut kā krita uz nerviem. Atā atā, Hououououououin!

Skatījos "Tonari no Kaibutsu-kun", bet nodropoju pēc 9ās, kaut kā tur uz riņķi baigi viss gāja. Lai gan cik skatos, tur tik vēl 4as epas bija, varbūt kaut kad līdz beigām noskatīšos.
Īsti labāk neveicās arī ar "Sukitte Ii na yo", lai gan tas man it kā labāk par "Tonari no Kaibutsu-kun" patika. Tiku līdz 6ajai epai. 63% varbūtība, ka noskatīšos līdz beigām.

Vispār tos abus iepriekšējos mēģināju skatīties tikai tāpēc, ka gribējās ko līdzīgu "Honey & Clover" noskaņas ziņā, bet nu nav, nav. Galīgi nav.

Noskatījos "Yuru Yuri" pirmo sezonu, iesāku 2o. Cute girls doing cute things!

Un vēl beidzot noskatījos "FMA: Brotherhood" (tieši pēc "FMA" rewatcha, lai var salīdzināt). Skatījos toreiz, kad bija ongoing, bet sākums likās baigi sasteigts un kaut kā nodropoju ar domu noskatīties visu vēlāk. Nu, 4 gadus vēlāk ar skaitās.


Tagad iesāku skatīties "Psycho-Pass", liekas daudzsološi. Bet tad jau nu redzēs, moš tur viss saies grīstē.

Vēl skatos "Arata Kangatari". Sižets more or less bullshits, bet nu weekly dose of bishounens, yo! Tur gan traucējošais elements ir kaut kāda dūda, kas galvenajam varonim mēģina kaklā kārties, bet nu nekas, varbūt viņš nāks pie prāta.

Vēl no jaunajām ir plānā skatīties "Shingeki no Kyojin". Kāds skatās? Ir labs vai megakaka?
Niks
Skatos "Shingeki no Kyojin" un nezinu, ko padomāt. Stulbs sižets, laba animācija, galvenais varonis reāls lohs, un ne haremiskajā nozīmē
HYOUKA, HYOUKA, HYOUKA, HYOUKA, ehem, HYOUKA
Tad vēl nenovērtēts ir Kokoro Connect, lai gan daļa vainas bija Ijime Connect
Personīgi esmu sajūsmā par Kyoukaisen-jou no Horizon, bet grūti atrast vēl kādu, kuram patiktu
Minami-ke Tadaima beidzot sagādāja mums otro Minami-ke sezonu
Sakurasou no Pet na Kanojo - anime, kas man vienu vai divas reizes lika atcerēties Honey and Clover, bet līdz tam līmenim noteikti nepacēlās
Steins; Gate ir kaut kas... SF veidīgs, ne visiem to novērtēt, un arī es neesmu pārliecināts, kā to vērtēt
Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next - var būt arī ļaunāk, var būt SAO
aruka_sei
Beizot noskatijos Idol Densetsu Eriko al labu kvalitāti un eng subiem))) kad skatijos kādreiz ar spāņu tulkojumu, daudz ko nevarēja saprast.
aruka_sei
Skatos Spice and Wolf.
austere
Noskatījos arī P-Pass, tā jau labs, nav kur piesieties. Tas jociņš beigās par mazām meitenītēm represīvajās iestādēs bija gandrīz smieklīgs.

Bet, no kādiem desmit pēdējiem anime, ko esmu noskatijies, ieskaitot Shinsekai Yori un Zetsuen no Tempest, man vairāk patika Sora no Woto un pat Sora wo Kakeru Shoujo - komēdija un smieklīgi ģīmīši.

Jaunā sezona izskatās gana laba, tikai daži nejēdzigi anime kā Date A Live.
Aku no Hana jāuztver ar humoru, nav nemaz tik slikts.

IPB Image

Pārsteidz tas, ka tāds Date a Live tiek vērtēts augstāk kā Aku no Hana.
Niks
Kā jau teicu, Aku no Hana anime ir katastrofa, vajag lasīt manga, kurai ir furigana, tādēļ viņu var lasīt arī neprotot kanji. Kas anime vainas? Pirmkārt, vizuālas šausmas, kamēr manga ir visnotaļ labi uzzīmēta. Otrkārt, nevajadzīga stiepšana garumā ar garlaicīgām ainām - lielākā daļa pirmās epizodes tika izzīsta no pirksta. Protams, anime un manga ir divi dažādi formāti, tas ir normāli, ka paplašina ainas un izveido pārejas starp tām, bet Aku no Hana gadījumā visas pirmās epizodes ainas ar galvenā varoņa ģimeni manga nav atrodamas. Cik esmu izlasījis, arī vēlāk viņa ģimene parādās tikai dažos paneļos.
Ja runājam par dažādiem formātiem, tad reāli Aku no Hana anime ir live action, kas kaut kāda ārprāta dēļ ir pataisīta par anime. Katram formātam ir sava specifika, kā live action droši vien būtu okay.
Sora wo Kakeru Shoujo - ja patika, iesaku pamēģināt arī Mai-HiME, Mai-Otome un varbūt arī Mahou Shoujo Lyrical Nanoha un sevišķi tās turpinājumus A's un StrikerS, kas ir kaut kas ne tāds, kā pārējās, taču visdrīzāk Mai-HiME un Nanoha franšīzes pieder pie viena žanra, ko kļūdaini pieskaita pie mahou shoujo, lai arī tām ir pavisam cita demogrāfija.

P.S. Pirmkārt, ar cilvēkiem, kas konkrēto darbu nav pazīstami, atsevišķas ainas pārspriest nevajag, var sanākt spoileri un tie, kas nav redzējuši, tāpat nesapratīs, kas domāts ar "jociņiem beigās", un tieši šajā gadījumā vismaz man nav pat skaidrs, par ko ir runa - P-pass būtu kaut kāda anime? Grāmata? Amerikāņu seriāls? Vai tev klaviatūrai piemetusies stostīšanās lēkme, jo anidb.net, to meklējot, neko neatrod, un arī mani atmiņās apcirkņi nevar saprast, par ko būtu runa. Pēc ilgas apcerēšanas prātā nāk Psycho-Pass, bet tur pilnīgi noteikti nebija "mazu meitenīšu represīvajās iestādēs", ja vien ar tādam nesaprot galveno varoni vai
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
jauno darbinieci, kura, šķiet, vēl mācījās vidusskolā.
3rdHalf
Tikko noskatījos Evangelion 3.33...
...pašlaik mēģinu dabūt vietā žokli, kas ir bijis atkāries aptuveni pusotru stundu.

Nezinu pat kā komentēt redzēto.
(⊙_☉)
Niks
Es paskatījos fragmentus no 3.33, bet biju jau lasījis atsauksmes no tiem, kas to bija redzējuši kino pat divreiz - četros vārdos - neviens neko nevar saprast. Tādēļ laidu pāri un skatījos tikai fragmentus, kas man nelika sist galvu pret klaviatūru. Nenoskatījos ne tuvu pusi, bet technobable jeb tehnomuldēšana vienkārši neizturama. Visu laiku muld par kaut ko nesvarīgu - iedomāta dzinēja ieslēgšana vairāku minūšu garumā ir vēl neizturamāka nekā jebkura Zaļās zemes lappuse. Savukārt cīņas ainas cieš no sliktās režijas, kuras dēļ neko nevar uztvert.
Pāri paliek ainas, kur nekaro un negatavojas karot, arī tās nepatiks visiem, jo dialogi ir NGE x emo, bet klusā daba ir viens vai divi cilvēki, kas lēnām pārvietojas starp drupām. Jā, jā, ainaviski, rada noskaņu, bet es to nesauktu par interesantu padarīšanu.

Salīdzinājumam jaunā Magical Girl Lyrical Nanoha The Movie 2nd A`s ir daudz interesantāka, galīgi nešķiet kā divarpus stundas gara filma, Shinji vietā ir optimistiskas meitenes, krāsas ir krietni priecīgākas, pat vācu valodas Nanoha ir vairāk un tā ir kvalitatīvāka, technobable krietni mazāk, dialekta ziņā Hayate tai tur briļļainajai no NGE saliek vienos vārtos. Arī kā SF Nanoha ir krietni labāka par kaut kādu depresijas radītu pseido-bībelisku saveidojumu. Vienīgā labā lieta NGE 3.33 jeb Q ir Sawashiro Miyuki, pieņemot, ka pareizi atpazinu, šķiet, Touji jaunākās māsas seiyuu.
3rdHalf
Arī lasīju Eva fanboy revievus par 3.33, kuros liela daļa sastāvēja no ''oriģināls ir vienmēr labāks" kritikām. Kuras padara pilnīgi nederīgas fakts, ka Evangelion filmu sērijas ir nevis reanimācija, bet reboots.

Par to "'tehnomuldēšanu'': tā ir vienmēr bijusi diezgan liela sastāvdaļa gan oriģinālajās sērijās, gan rebuildos. Vienmēr ir bijuši kritiķi, kas to ir pārmetuši.
Tajā pašā laikā šī ''tehnomuldēšana" ar apsurdā izmēra Wundera pacelšanos, satriecošās mūzikas pavadībā izraisīja emocijas, kuras nebiju jutis kopš Tengen Toppa Gurren Lagann transformācijas.

Vienīgās problēmas ar filmu bija man Misato un citu atieksme pret Shinji, kuras dēļ viņš pārbēga Nerv pusē, ko varēja novērst vienkārši izstāstot viņam, kas notika 14 gadus atpakaļ.
Un AAA Wunder tizlais dizains.

Galu galā, manuprāt Evangelion 3.0 izdarīja visu, ko tā bija paredzējusi - būt par ievadu noslēdzošajai Evangelion: Final.
Niks
Tikko vēlreiz noskatījos Hyouka 1. epizodi. Tas tiešām liek nodomāt, ka kopš Hyouka nav bijusi otra anime, kas spētu būt tik laba, tik patīkama un viegla. Parasti es, maigi izsakoties, nevērtēju augstu kārtējo anime, kur darbība norisinās skolā un pilnam komplektam galvenais varonis ir veca lupata, bet Hyouka rada vēlmi pašam būt tur. Un animācijas kvalitāte varētu būt otra labākā pēc Haruhi filmas.

Par Evu man galvenā sūdzība ir FIZIKA. Negribēju to pieminēt, lai neizklausītos pēc galīga āža, bet tajā vietā, kur tas "Brīnums" beidzot paceļas gaisā, kā degvielu izmantojot veselu tankeri tehnomuldoņas, enģeļi (?) tam neļauj pacelties, tādēļ tiek izmantota centrbēdze, lai tos satriektu kopā - FIZIKA TĀ NEDARBOJAS. Ja visi kodoli vai kas tur pārvietojas ar vienādu leņķisko ātrumu, lai tos satriektu kopā, to ātrumam ir jābūt atšķirīgam, turklāt tam jābūt pietiekoši lielam, lai radītu bojājumus. Tas nav neiespējami, ja "Brīnumam" "spārnos" ir pietiekoši liels spēks, un tauvas ir pietiekoši izturīgas (un, iespējams, pietiekoši neelastīgas), taču tādā gadījumā nekādu iegriešanu nevajadzēja, jo tas nerada papildus bojājumus.

P.S. Cilvēki, skatāmies, Hyouka, Kyoukaisen-jou no Horizon, Nanoha seriālus (bet ne Triangle Heart) un pārējo, un Vivid. Iespējams, arī Psycho-Pass ir labs. Savukārt no 2013. gada pavasara labākais ir Hataraku Maou-sama!, bet gandrīz noteikti ne tik labs, lai to būtu vērts atcerēties arī pēc gadiem.
3rdHalf
Pašlaik skatos Shin-chan un esmu ticis līdz 12tajai epizodei. Līdz šim ir diezgan jautri.

Visi ceļi ved uz Romu. Un visas anime sarunas uz Evangelion. smile.gif
Jā - Evangelion ir vienmēr bijusi un būs pilna ar problēmām, tajā pašā laikā, tam nav nozīmes, jo viņai ir pietiekami daudz labie punkti, lai viņus attaisnotu. Skatoties tikai uz problēmām(elītistu stilā) - protams ka šovs būs nebaudāms.
Lai pilnībā izbaudītu šovus kā Evangelion, Gurren Lagann un Shin Mazinger Z - Ir vienkārši jāatslābinās, jāizslēdz smadzenes un jābauda uguņošana.
(^。^)y-.。o○
Niks
Ir lietas, ko nevar piedot, kad willing suspension of disbelief izslēdzas. Manā gadījumā tas notiek, ja rupji tiek pārkāpta fizika (Strike Witches) vai arī citādi sajāts veselais saprāts, teiksim, 2. Pasaules kara taktikas viduslaiku Maoyuu Maou Yuusha - kurš idiots veltītu laiku un spēkus, lai izraktu tranšeju pasaulē, kurā nav precīzu šaujamieroču, tādēļ var stāvēt arī klajā laukā, nebaidoties no snaiperiem un ložmetējiem, lai gan Maoyuu "krupi" es noriju.

Pie evas noveda tāpēc, ka tu pats viņu pieminēji.
3rdHalf
Ja runa aiziet par willing suspension of disbelief - tā jau ir personīga preference. Mans suspension of disbelief ir diezgan augsts, jo sāk beigties tikai ap JoJo's Ripple power un Cal's transformāciju no 'moe loli' uz 'busty bitch' divu gadu laikā. biggrin.gif
Tas arī izskaitrotu manu augsto willing suspension of disbelief ronājou par anime fiziku Evangelionā. Atščirībā no lielas daļas Eva fanu - es nekad neesmu viņu uztvēris nopietni, kā Gundamu, vai Planetes...
Niks
Kāda Jojo vaina? Jojo nepretendē uz reālismu. Es pēc būtības nevaru izturēt kļūdainu fiziku. Var piedot, ka J.C.Staff neprot animēt auto (un autobusu) sānslīdes, jo tās ir dažas ainas pa retam. Iedomājies Initial D, kur auto klaji pārkāptu fizikas likumus, tas būtu galīgi garām. Tāpat kā Maoyuu galīgi garām ir tranšeju kaujas viduslaikos. Ja es būtu pret visām neprecizitātēm, tad es iebilstu arī pret to, kā kaut kāda 12. gs. pasaule tiek mazāk kā 10 gadu laikā transformēta par kaut ko tuvu 16. gadsimtam, ka galvenās varones zināšanas ir kaut kur ap 19. vai 20. gadsimtu (kad būvēs atomreaktoru?). To es piedodu, jo tā ir fantāzija. Es pat Gundam piedodu, ka kosmosa kaujas notiek faktiski 2 dimensijās. Par to, kur Gundam un Nanoha dabū enerģiju, es pat nedomāju, tas tiešām izbojātu visu skatīšanās prieku, bet klasisko mehāniku nebūs izmantot pretdabiskos veidos.
Phantom... hormoni? Anyway, Phantom daudz lielāka problēma būtu kļūdīties ar ieroču un kaujas ainu attēlošana, par ko es nevaru daudz spriest, bet kaut kādā mērā arī to var piedot, īpaši jau zinot, ka Urobuhi Gen patīk krutums krutuma pēc jeb the rule of cool.
Ja nepatīk tas, ka lietoju angliskos tropu nosaukumus, tad iesaki latviskos, es negribu būt tas, kurš tos iztulkos saprotamā un visu atzītā veidā, tādēļ lietoju angliskos, lai zinātājiem ir skaidrs, par ko ir runa, bet nezinātāji tāpat nesapratīs, lai arī kurā valodā uzrakstītu.
3rdHalf
*sigh*
Es padodos.
Izskatās ka nespēšu pārliecināt par to ka Eva 3.0 bija neslikta filma.
Let's agree on disagreement.

Un es nekādā veidā nemēģināju tevi aizvainot par angļu valodas lietošanu, jo pats to daru diez gan bieši...
sunder
1) Zetsuen no Tempest. Sākums likās ļoti daudzsološ, bet vēlāk līmenis nedaudz kritās. Pa šekspīru neko nezinu, tāpēc arī nevaru teikt cik daudz tajos citātos ir saistība ar pašu anime. Kopumā anime slikta noteikti nebija.

2) Sasami-san@Ganbaranai. Novilku ar šaubām, vai maz būs vērts skatīties - izrādījas, ka neslikts gabals. Priekš manis likās arī pietiekami orģināls darbs.

3) Robotics;Notes. Tiko noskatījos pirmās 3 sērijas. Šobrīd vel nav aizrāvis, un arī grūti komentē, jo tā vien liekas, ka nekas arī tur nav noticis...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.