Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mēģinājumi kaut ko uzzīmēt
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Sushi
Jā, šitais darbs IR izdevies! smile.gif Man patīk darba noskaņa un viņas sejas izteiksme. Meitene man vispār kopumā patīk. Un fonam nav ne vainas, bet, kā jau teicu, tas brūnais tāds savāds bišķi.. smile.gif
Kopumā ir super! Un ierindojas pie maniem tavu darbu favorītiem! happy.gif Sugoi!
Dead Star
Paldies,paldies par komentāriem. happy.gif
Kikyou - tā lieta matos ir sprādze,kas mazliet satur tos mateļus.. nu kaut kā tā laugh.gif Galvenais,ka izsatās labi.
lAAcis
Smukiņji, patīk backgraunds, labi, ka cilvēks nav slinks un to zīmē.
*viņa laikam ir ļauna un moca koku dry.gif, sist tādu vajag*
Dead Star
QUOTE(lAAcis @ Jun 15 2006, 15:43)
Smukiņji,  patīk backgraunds, labi, ka cilvēks nav slinks un to zīmē.
*viņa laikam ir ļauna un moca koku dry.gif, sist tādu vajag*
*


Nē kur nu,kur nu viņa ļauna .. šī tak īsts susuriņš .. pēc acu skatiena un sejas to tak uzreiz var pateikt laugh.gif .. aa nazis tur vienkārši atpūšas pēc labi padarīta darba ..*ļaunīgi hi,hi*
Keydan
Ta sejas izteiksme liek mani domat ka viņa ir kautkads mazs laundaris! Un kas tas ir koka? Nazis? Nu es taču esmu teicis ka ļaundaris!!! smile.gif ka man patikļaundari!
Dead Star
Paldies par kometāriem .. Te man galīgi nebij ko darīt .. pašvīkājos pa paint .. nekas sevišķs
Sushi
nav jau nekas sevišķs, bet tomēr ķermenis diezgan labi uzzīmēts. I mean- proporciju ziņā. Un viņa arī tā interesanti stāv, vismaz tā izskatās. Pēc manām domām- tas labi. Sejas izteiksme man patīk. smile.gif
man kopumā šis darbiņš patīk tāds, kāds ir. Arī krāsains būtu ļoti smuks, bet tas jau nav nekāds jaunums. laugh.gif
Bet kopumā neko sliktu pagaidām nevaru ieraudzīt.. biggrin.gif
Cow
smile.gif Man ļoti patīk!Forši iznāk ka ar to tievo zīmulīti zīme.Nav keāda vaina.Nākamo darbu negribi ar mazu meitenīti?!
pelite
sudiga bilde kaka vienarsi fui
es vemju ohmy.gif redz es jau taisos vemt man ir vala mute mad.gif
Kirara
Ö_ö man patiik, bet tomeer vienu kljuudu atradu ir taa, ka aciim atspiidumam jaabuut uz vienu pusi taa, lai tas nav simetriski, kad seju paargriezh divaas daljaas.
Kikyou
QUOTE(pelite @ Jun 17 2006, 13:16)
sudiga bilde kaka vienarsi fui
es vemju ohmy.gif redz es jau taisos vemt man ir vala mute  mad.gif
*



Es ceru, ka tu ar savem vēmekļiem aizrīsies un nomirsi. biggrin.gif

Deadstar, ir ok. Nekas īpašs, bet nav arī slikts. ^^
Keydan
Viss ir normali, man tikai mazliet nepatik ka tu sejas zime. (Sejas ir parak platas)
Dead Star
Nu es jau teicu,ka nekas tāds baigi īpašs tas nav .. tikai pašvīkājos pa paint
Sushi - Tu tiešām esi īsts atradums. Vienmēr pasaki ko jauku. Paldies, Tev. Poza viņai tāda mēreni paslīpa,it kā pieliekusies ir, nu kaut kā tā
Sasuke - Nu var jau mēģināt kādreiz uzzīmēt kādu arī vel mazgadīgāku nekā visu laiku zīmēju
Kirara - Eu,bet tā tiešām skaitās kļūda? nemaz nebiju par ko tādu dzirdējusi O_o
Kikyou - paldies par aizstāvību pret mazajeim "īpaši nežēlīgajiem" bērneļiem. Bet skumji,ka citiem vienīgais komunikācijas veids ir šāds .. ehh whatever
Keydan - Es jorpojām palieku pie sava - pārāk platās sejas ir mans *vismaz kaut kāds* zīmēšanas stils
Paldies apr komentāriem ^^
AaiiKate
patīk man šitie darbi. happy.gif
Dead Star
Paldies AaiiKate happy.gif
nu tā .. Sushi iedrošināta izdomāju ielikt savu pirmo necilo fanart. Necilo jo vairak tāpēc,ka tas netika zīmēts vienkārši apsēžoties pie galda un uz priekšu,bet gan tupot netālu pie mīļotās kastes un lūrot ekrānā,kur bij Ed bilde..ehh nu nezinu..kā jau teicu vienam cilvēkam-galvenais,ka tagad man vismaz mājās ir taustāma Eda bilde un tas jau ir vērtējami pozitīvi. Labāk patīk pirmais zīmējums.
Kazuki
otrajaa ziimeejumaa kautkas nav iisti sanaacis, bet taa pirmaa ir bwaaa ku piemiiliiga rolleyes.gif kad ieraudziiju gandriiz zhoklis atkaaraas laugh.gif
Kirara
Varbuut sejas forma nav taada kaa vajag?
Man patiik 1. Eds.
Keydan
Pirmais ir normals. Otram ir problemas ar sejas foru.
P.S.
Edam acs ir lielak! Un vaigas ari!
Sushi
Ahh, jā, tiešām, otrajā varbūt zods bišķi pietrūkst! biggrin.gif
super! man patīk, ka tajos zīmējumos ir tāda kā tava noskaņa. nu kā jau īstā fanartā smile.gif
ēnas labas
Diezgan edīgi Edi happy.gif
Dead Star
Paldies,paldies par komentāriem happy.gif Nu jā par otru jāpiekrīt,ka kaut kas nav kārtībā...bet,ja savukārt zīmētu zodu un vaigus vairāk,tad viņš izskatītos pēc pārauguša zīdaiņa O_o vai patukls noteikti ... Acis,acis..nu nez,manuprāt,ar acīm viss ok,jo tajos zīmējumos viņš nav tās plati izbolījis..drīzāk mēreni piemiegtas.
Cow
laugh.gif Tagad paņēmi tavu bildi signature laugh.gif Tā tev drošvien ir pats mīļākais darbs laugh.gif
Dead Star
tralallā..vēl kaut kādi centieni zīmēt :
kaut ko vēl mazgadīgāku nekā iepriekš,

mazāk mazgadīgu,

un apmēram tādu pašu kā vienmēr
AaiiKate
pēdējam acis labās sleep.gif
un otrajam man patīk apģerbs (ēnojums or kkas cits, naz) wink.gif
Kirara
Mazgadiigaa meiteniiteir tik miiliiga!!
Skalinja
Man baigi patīk otrais zīmējums. Rigtīgi smukiņš. Tāds dziļš un bišku ļaunīgs skatiens.
No Taviem ''lacīšiem'' man tagad arī būs trauma... blink.gif Būs Tev modelis jāpiegādā. biggrin.gif Bet galvenais, ka meitiks smuks.
Trešajam kkas īsti ar rokām nav kārtībā, tādas kokainas izskatās, bet seja baigi smukiņa.
Kikyou
Man pirmais visvairāk patīk. ^^ Pārējie arī ir ok, bet pirmais ir smaidīgs.
Cow
Man vis vairāk patī pirmais darbs smile.gif bet tas jau nau vis.Jo cooligi!!!
Keydan
Otrais ir labakais! A+
Dead Star
Paldies par komentāriem happy.gif
Nu tā,Skalinj,turēšu pie vārda..tā ka nāksies tev stiept savu smuko lāci man mājiņās,lai beidzot ir modelis .. *ļaunīgie hee,hee*
Hemm pēc ilgāka laika kaut ko uz pc izdomāju pazīmēt..darba lielākais izaicinājums-uzzīmēt asaras..izrādījas,ka nav nemaz tik grūi,bet tas tā saucamais lietus gan dry.gif Nu jā tas ir jauztver vienkārši kā palīglīdzeklis noskaņas radīšanai..
Keydan
Ohohoho! Great job!!! Man patik... laugh.gif
Sushi
Heeey, super!! smile.gif Meitenes seja ir riktīgi labi izdevusies! Vienīgais, pie kā es varu piesieties ir sejas kontūra. Tāda trīcīga.. BET meitene pati ir tiešām ļoti labi izdevusies (imho).. ļoti ļoti man patīk šis darbs.
Lietus- nu tas ar laiku, jo es nesaprotu to- tas lietus viņai tā kā aiz muguras līst?
AaiiKate
blink.gif
skaist`! happy.gif
Dead Star
Paldies,paldies par komentiem happy.gif
To Sushi - sejas kontūra,kad zīmējums ir lielākā variantā škiet neizskatījās tik grubuļaina..mjā un lietus..ahh tas nav pārāk jāievēros..tas tiešām tkai noskaņas radīšanai..nav jāpiedomā vai tas lītu no priekšpuses vai nu mugurpuses vai vēl kkā .. rolleyes.gif
Kikyou
Izskatījās, izskatījās. Believe it. :D

Bet šitais man liekās tavs labākais darbs pašlaik. ^^ Man personīgi ĻOOOOTI patīk! Krāsas, atmosfēra - viss.
hypnotize
super tas lietus...!!!:)
Dead Star
Sankjū par komentāriem happy.gif
Nu tā kā kādu laiciņu biju prom un tā rezultatā,ka tur,kur es biju reizēm bij riktīgi pagarlaicīgi kaut ko pazīmēju ^^
2.zīmējumā beidzot pacentos uzzīmēt savādāku pozu
3.zīmējums pašai ļoti patīk,jo sevišķi tas,kā teksts piešķir zīmējumam vēl jo vairāk to īsto noskaņu ^^ mjā kaut kādi centieni uzzīmēt kaut ko ne tik kawaii ,bet vairāk baisīgu..ee nun ez kā sanāca XD
aa un 1. vnk tāpat man liekas smukiņš izdevies laugh.gif

IPB Image
IPB Image
IPB Image
Taison
Pirmajaa darbaa ar iikshkji plaukstai kkas nava kaartiibaa...
otrajam meitenei kaajas liekas pa iisu...
treshais grr... baisi biggrin.gif

baigi labi istas ta kaa ar pildspalvu[pildspalvaam] ir istraadaati darbi smile.gif
Kikyou
Mīlu ar pildspalvu zīmētus zīmējumus! happy.gif Par kļūdām neko nelamāšos, mums te ir pietiekami daudz naglas, kas tās kļūdas uzskaitīs.
Man visvairāk patīk pirmais. :3
Dead Star
paldies par komentāriem .. aa nuu naglas tomēr gluži neatradās,bet varbūt tā pat labāk laugh.gif prieks,ka baisais ir iznācis baisi ^^
Sushi
Ouuu, man ļoti patīk tas trešais.. happy.gif Pat ļoti ļoti, jo viņai smuki ir uzzīmēta redzamā acs, apģērbs un vispār smuki ieēnota ar pildspalvu. ^^
Otrais un pirmais arī labi sanākuši smile.gif daudz esi patērējusi piltenīti, kā redzams. ehh, man vakar tāpat bija biggrin.gif
hypnotize
jaa....baisais loti labi sanaacis...noskanja tik tieshaam ir dabuuta...
bet visvairaak man patiik kaa tu kombinee zilo ar melno pildspalvu....smile.gif
Dead Star
Sankjū Sushi,hypnotize ^^
emm nu anyway te lūk vēl viens ar pildspalvām.jāsaka nekas īpašs,varbūt vienīgi pie fona laikam pirmo reizi tā pailgāk pasēdēju.aa un to,ka viņai ir kājas par īsu es nu jau zinu pateicoties pāris cilvēkiem.nākamajā centīšos ko tādu nepieļaut.
ayame
tikai tie kaati tiešām ir pa īsiem.. sad.gif
Bet būtībā tīri smuki! smile.gif I like it! tongue.gif
Sushi
Eeuuu, ir labs smile.gif Man patīk, ka izskatās tā tā grafiski izstrādāts. Un meitenes sejas izteiksme ir uzzīmēta tieši tā, kā vajag! Tā ēna ir baigi labā!
Un izskatās, ka tu točna pie fona ilgāk pasēdēji. Cepums tev par pacietību!
Ja kājas būtu savādāk ieēnotas un svārki izskatītos bišķi savādāk, kājas nebūtu par īsu, jo izskatītos, ka vnk no augšas zīmēts (bišķīt vaitāk no augšas, nakā tagad)
Taison
taa jau viss smuki un labi istraataads bet manupraat kriitosho eenu vajadzeetu bik tumshaaku biggrin.gif
Kikyou
Orģināls:
IPB Image

Krāsotais:
IPB Image

Jo es pēdējā laikā neko nevaru uzzīmēt. Jo man bija garlaicīgi. Jo deadstar teica, ka es drīkstu.
Sorry, par to, ka trūkst atsevišķas detaļas, jo es to skici nevarēju pilnībā saprast.

(Tomēr, man pašai orģināls patīk labāk.)
Dead Star
ehh jā ir smuki happy.gif izskatās tagad ,ak viņa b;utu guļamistabā kādā tieši to aizkariņu dēļ..hmm un lācīts tā saucamaia manējais riktīgi tika veiksmīgi pārveidots XD bet tā arī ir ok ^^
Sushi
Njā, ir smuki... ^^
Kikyou krāsojumā ir jūtama Kikyou aura XD
Nu, bet tas jau skaidra lieta.. Piem. Kikyou darbs vairs nav tik deadstārīgs!
Bet vispār ir forši! smile.gif Man patīk..
iru-chan
najam Kikyou baigi labais bet orginals ari labs smile.gif ena un vis ok
Tigra2

Un tomeer kaut kas nav riktīgi, tā mani bišķi biedē tā izteiksme, tāda...nju šermuļi skrien pār kauliem, tas tad bija arī raksturiigais Deadstar, (neapvainoties luudzu, nav ļauni domaats)
bet tad tā sajūta pazuda un parādījās puukaini-maigais-siltais-comfty-cozy Kikyou krāsojums, un raksturiigais pazuda, soo...
Krāsojums gan ir super, bet zīmējums vairs nav kowaii, taatad, labaak nekraasotais.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.