Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mēģinājumi kaut ko uzzīmēt
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Kirara
Tieshaam, visiem cilveecinjiem ir lielaas actinjas un arii lielaas galvinjas!
Keydan
Всё очень хорошо, вот только руки... что-то с руками! sad.gif
А голова вроди норм, только вытянуть чуток! smile.gif
Dead Star
nu tā .. Pakkun .. Paldies jau par kritiku,bet nu es neteiktu,ka VISAS savas mazgadīgās(kā tagad izrādās) čiksas es ir tik ar celiņiem zīmētu,varbūt bieži un lielākoties,bet ne visas tongue.gif bet īstenībā celiņš matiem pa visu arī ir ļooti bieža parādība arī reālajā dzīvē.. Nu pamēģināšu reiz ar tā kā tu man ieteici
to Kirara - vai tiešām tās galvas ir tādas gigantiskas un lielās acis ir tik švaka parādība? Tad jau iznāk,ka viss,kādā stilā es zīmēju (tieši lielās acis) ir pilnīgi garām. Ar galvas lielumu atzīstu,ka varbūt ir arī tā problēma,ka pārāk kantaina un varbūt ar par lielu.
to Keydan - spasibo za slava horošie .. no ja dumaju,što s rukam kak by vso v normi.. ņe znaju.. unsure.gif
Te vēl viens, ļoti nesen uzzīmēts joprojām tajā pašā milzu acu stilā.Gribētu piebilst,ka gurni nav domāti tik plati ,jo tur,kur biedzas svārku līnija ,nav domāta gurnu līnija,bet gan plandoši svārki.
Kirara
nu, tev labaak sanaak ar roku! dry.gif
Sushi
Ar zīmuli zīmētais ļoti ļoti smuks! Man tas darbs tiešām patīk!! smile.gif Ar rokām jau ir labāk, nekā iepriekš, bet mati.. nu izskatās kā sega. Apģērbs ļoti smuks, labas ēnas un vispār smuki sanācis..
Pēdējais- labs krāsu salikums.. Un nenokrāsotās sienas efekts, manuprāt, ir panākts. Man patīk tavs ādas ēnojums- tāds maigs..
Tigra2
image
darbā ir daudz laba, bet man nepietika vietas, lai uzrakstītu visu. Varu teikt, ka man ļoti patīk matu krāsa un ādas toņa maigums.
Kazuki
viss pie kaa vareetu piesieties jav ir tigras2 "kljuudu labojumaa" btw tev jaaatrenneejas vairaak ziimeet acis. smile.gif
edit: peec manaam domaam tavos ziimeejumos acis ir nedaudz par lielu un peec formas atgaadina manas istabas logu, bet tas taa. mozhka tas ir tavs stils. tongue.gif
Dead Star
smile.gif paldies Tigra par visu to uzskaiti, ļoti, ļoti centīšos laboties .. Kā izrādās kļūdu ir jūuura(nelikās,ka TIK daudz ) .. Nīst tevi es netaisos sākt,tieši otrādāk esmu pateicīga par kļūdu uzrādīšanu.Tiešām Lielumlies Arigato happy.gif
Vēl milzonīgs paldies Sushi par uzmundrinošajiem vārdiem,savādāk tiešām jau sāc domāt via vispār ir kas labs tajos darbos vai nē ..
dark_angel - ee a ka tu domā to pie acīm piestrādāšanu? Kas tieši ir tas,pie kā jāipestrādā?nesapratu īsti ...
Keydan
Жестоко ты так Tigra2... smile.gif
Dead Star
Te vēl daži darbi..Kaut kāda ieteikme no Kill Bill.. Zinu ,ka tie zobeni un dunči ir pakropli un šur tur proporcijas pieklibo,bet tie nebija tādi ļoti rūpīgie zīmējumi.. Bet tik un tā gribētos dzirdēt ko domājat .. rolleyes.gif
rebel
man nepatiik taas saplacinaataas sejas,atvaino. sejas platums normaali nepaarsniedz garumu, retos gadiijumosar apalju vai kvadraatveida sejas formu var buut vienaads,tachu parasti seja ir vairaak gara nekaa plata. Tavos ziimeejumos taa nav, un tas liek meiteneem izskatiities peec citplaneetieshiem.
tachu Tev labi sanaak apgjeerbs. ^^
Kirara
Man arii nepatiik taas galvas un arii tas, ka uzacis un dalju no aciim sleepj zem matiem.
Sushi
Man ļoti patīk otrais Kill Bill zīmējums. Apģērbs un vispār viss kopumā. Varbūt pirmajam problēma ir tā, ka mati aizsedz acis, bet apģērbs labs.. Bet otrais man patīk! smile.gif
Tigra2
image
atnācu sabojāt noskaņojumu.
Kopumā vēlos teikt, ka progress ir vērojams, daudz kas ir uzlabojies. Tā tik turēt.
(plaukstām nepiesiešos, negribās)
Dead Star
Nu par to,ka platums pārsniedz pilnībā piekrītu,centīšos laboties sleep.gif Nu nezinu vai acu aizsegšana ar matiem ir definējama kā baigā problēma,jo kā zināms daudzām meitenēm ir apgriezti mati priekšā,tā ka. Starp citu stīvās matu lentas bija domātas stīvas. Paldies, Tigrai par rokas garuma labojumu,pati nemaz nemanīju. Paldies Sushi par arī kā laba piemeklēšanu. Paldies rebel un Kirara ar par iekomentēšanu un to galvu problēmu uzsvēršanu.
A te pats jaunākais uz PC ar peli zīmētais. Jāatzīstas,ka meitenes pozu es riktīgi nozīmēju no cita zīmējuma,bet pārējais viss ir manis pašas.Atzīstu,ka tas ūdens vispakārt tik tiešām varbūt neizskatās pēc ūdens un ir pabaisulīgs. Nu pats fons kā vienmēr nav nekas pārāk spožs. ehh nu bet vērtējiet wink.gif
šeit sākumā skice..

un tad galarezultāts
Kirara
Ohohooo!!
Tas gan tev labi izdevaas, nav kur piesieties! smile.gif
Tikai acis un uzacis man nepatiik.
Tigra2
''Tikai acis un uzacis man nepatiik.''
same here!
ja tas tā turpināsies man vairs nebūs, ko kritizēt T_T
Labs darbs happy.gif
Dead Star
Nu jā man ar tāpat acis nepatīk - kaut kādas izvalbītas iznāk un uzacis ar tā -so,so.. Bet nezinu ko lai dara ... Savādāk neiznāk sad.gif Kādi ieteikumi ?
Tigra2
varbuut pamēģini acis tik ruupiigi nekraasot.
vienkārši uzzīmē aci un izkrāso vien varavīksni, spiidumu liec cietaaku, graudainaaku.
Pamēģini paintā.
acis vari ziimeet mazākas, ne tik platas.
Kikyou
Uzacis ir par gaišu - tas arī viss, kas tur ir. Skicē tak ir tīri normāli, ne?

Par acīm - vienīgā problēma ir tā, ka atspīdums (jā, tas tur baltais) ir pārāk daudz izplūdis.

Vot, par to acu aizsegšanu... Atceros sen atpakaļ kautkur lasīju, ka anime stilā zīmējot var droši mati būt itkā nogriezti tur, kur acis sākās, plus uzacis arī var droši zīmēt virs matiem. Bez acu augšpuses un uzacīm ir grūti uztvert sejas izteiksmi, tāpēc.

Pēdējais zīmējums man pat ļoti patīk. ^_^ Spārniem nedaudz treniņš noderētu, bet tas viss ar laiku.
Meitenei ļoti smuks tērps (vispār tev tērpu dizaini vien ar labāki paliek).

Vispār prieks skatīties, kā citi sāk vien ar labāk zīmēt.
Dead Star
Paldies Kirara,Tigra un Kikyou par ievērtēšanu.. Nu te es tagad pamēģināju tā kā Kikyou ieteica .. it kā uzacis tumšākas un to spīdumu mazāk izplūdušu unsure.gif Aaa un par spārniem .. nu jā centos tādus uzzīmēt pirmo reizi,tāpēc vēl tā tā ne pārāk laikam ir sanākuši(sakarā ar ko tieši vajadzētu patrenēties??)...
Sushi
Super!! Šis darbs ir superīgs... smile.gif Viss tur izskatās riktīgi labi un tā arī ir, ja gadījumā kur piesieties, tad varbūt tikai tam iepriekšējajam par uzacīm...
Nja, tērps ir smuks, kā arī sparni, atspulgs un viss pārējais.. man patīk.. happy.gif
Tigra2
Skaisti, tikai man tiešām liekas, ka esi pārstrādājusies acis krāsodama, centies pievērst tām mazāk uzmanības, savādāk liekas, ka tās kā kāmim izspiedušās no rāmjiem.
Uzacis tagad ir gut! viss gut! bet acis gandriiz gut.
Kikyou
Nez, man gan liekās, ka acis tagad ir ok... Tā man liekās.

Par tiem spārniem, forma īsti nav. Ja viņi ir saliekti, tad mazākai daļai no spārniem vajadzētu būt redzamai, izņemot, ja viņai tie spārni ir piestiprināti pie rokām nevis muguras... Tā man liekās.
Plus, neaizmirsti, ka spārni var teikt vispār tikai uz viena kaula turās, tāpēc nevajag viņus tik biezus zīmēt... Tā man liekās.

Grūti paskaidrot, jācer, ka kautko saprati. XD

...tā man liekās. D:
Cow
Man liekas ka pedejam darbam ir pa lielu acis!
edg
Acis ir labas. Spaarni arii. Tev tikai grib piesieties ar savu gaumi cilveeki...
Kikyou
Taisnība, edg. *jau atkal skrien nokaunēties*

QUOTE(sasuke @ May 19 2006, 20:50)
Man liekas ka pedejam darbam ir pa lielu acis!
*



Anime stilā tāda lieta kā acis par lielu nepastāv, izņemot ja aiziet līdz gandrīz vai powerpuff girls. xD
Winry
lieliski...tie spaarninji ir vnk uubbbeeerriiigggiii!!kawaii!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif taa tureet stilu!
Pakkun
QUOTE(sasuke @ May 19 2006, 20:50)
Man liekas ka pedejam darbam ir pa lielu acis!
*


pa lielu acis? laugh.gif te nu nemaz nav manga un anime bildes, kuraam ir raksturiigas palielas acis... nu lols vnk biggrin.gif nee, bet "biuzha" tieshaam labulabaa sanaakusi!
Dead Star
Arigato,arigato par komentiem biggrin.gif ...
To edg.. Nu man jau arī VISU laiku likās,ka tās lielās acis ir just a matter of style(nu nav man kāda īpaši sava stila,bet tomēr vismaz kaut kāds bišku),bet visi tik laimīgi visu laiku pie tā piekasījās dry.gif ... Atlika tikai edg izteikt savu viedokli kā acumirklī it visi zibenīgi mainīja domas .. tas tā dīvaini,bet ee lai nu paliek.. Jekurā gadījumā paldies Winry,Pakkun,edg un Kikyou par noderīgajiem padomiem ^^
edg
Neviens savas domas nav mainiijis. Tie ir citi cilveeki, kas man piebalso. Un Kikyou veel aizvien ir palikusi pie savaam domaam par spaarniem. Nekas nemainaas.
Dead Star
QUOTE(edg @ May 21 2006, 02:45)
Neviens savas domas nav mainiijis. Tie ir citi cilveeki, kas man piebalso. Un Kikyou veel aizvien ir palikusi pie savaam domaam par spaarniem. Nekas nemainaas.
*


Nu ok,ok .. varbūt jau ,ka no tagadējiem neviens savas domas arī nava mainījis,gomen sleep.gif
Dead Star
Te nu atkal ir kārtējais ierastais,pierastais un parastais portrets..Ar fonu es pamatīgi noslinkoju šoreiz,bet neko negribājās pārāk zīmēt,jau tā ļoti daudz nosēdēju pie šī darba krāsošanas..Neesmu droša par uzacīm - vai tās tādas vaidzēja zīmēt..mjā un matu krāsojums man ar pārāk nepatīk,nesanāk tā kā gribētu,bet ir jau bišku labāk nekā iepriekš dry.gif ehh nu nododu jūsu vērtēšanai..
mjāa pēdējā laikā labāk patīk pat skices..
Kirara
Nekraasotais ir labaaks. Kraasotajaa tieshaam uzacis taadas nevajadzeeja taisiit un mati kraasotajaa izskataas peec segas.
Un kontuura pie zoda ir grubuljaina.
LeoR
Hmm pedeejais ir tiiri taa neko, smuki sanaacis + patiikami, ka vairs nebaaz uz aciim matus. smile.gif
edg
Man gan labaak patiik kraasotais. Iemaaci man kraasot and I'll conquer the world! Bet vispaar... Tas tavs komentaars par darbu mazliet atgaadina Kikyou ar profiem tik populaaro runaashanu "I so noob".
Kikyou
QUOTE(edg @ May 28 2006, 21:41)
mazliet atgaadina Kikyou ar profiem tik populaaro runaashanu "I so noob".
*



but i rly noob!!1 srsly!

Man patīk gan neizkrāsotais, gan izkrāsotais. Meitēns izskatās tā, itkā ģībt taisītos. Tā laikam arī bij apmēram domāts, ne?
Bet man patīk. :) Krāsojums smuks. Un krāsu izvēle - nekož acīs, patīkamas, saskaņotas krāsas.
Keydan
Jus gribat teikt ka ši burviga zimrjuma linearts bija izdarits painta?
ReD_FoXy
Ziimeejumiem nav ne vainas. Ir progress un viss paareejais kaa jau visi teica. Es tik varu piebilst no sevis ka vairaak skataamas ir skices. Kraasotie man neiet pie sirds.
fussy
izskatot cauri shos darbus redzama izaugsme, droshaakas liinijas saliidzinoshi proporcionaalaakas sejas un kjermeni...ir labi wink.gif
Dead Star
QUOTE(edg @ May 28 2006, 22:41)
Man gan labaak patiik kraasotais. Iemaaci man kraasot and I'll conquer the world! Bet vispaar... Tas tavs komentaars par darbu mazliet atgaadina Kikyou ar profiem tik populaaro runaashanu "I so noob".
*


Nu no manis profs tāds pats kā no apelsīna balerīna.nu bet tas tā. Matus man tiešām nepadodas krāsot un LeoR un Kikyou krāsotprasme man paliek neatmināma un apbrīnas vērta mīkla. Ar paldies par labu novērtējumu.
Kikyou - nuu varbūt gluži uz ģībšanu nebij tas skatiens,vairāk tāds aizsapņojies,bet ģībstošais ar jau der un tiešām tā arī izskatās. Danke par labajiem vārdiem ^^
Keydan - tu domā skice?Nu jā,skices es vienmēr ar zīmulīti paint zīmēju un tad photoshopā krāsoju..
Paldies Kirara,LeoR(cenšos matus tiešām uz acīm nelikt),Keydan,ReD_FoXy un fussy happy.gif
Dead Star
Nu tā šis darbs tapis saistībā ar Kikyou sensei padomiem sakarā ar krāsošanu. Paldies viņai par to - no manis liels puķu pušķis jeb cik vēl atceros,tad zefīri ar Tev gāja pie sirds,tad daudz tev zefīru no manis ;>
Nu galvenā mana cerība ir tā,ka viņa pati neizskatās pēc vienas lielas peļķes. Tā kleita ar pārāk labi neizskatās un ieloces es zīmēt neprotu.un tas,uz kā viņa sēž, ir sega,kas pārāk pēc tādas neizskatās,bet var jau pielietot fantāziju,jo ,kā zināms, tai ir liels spēks,un iedomāties,ka tā IR sega..
Kikyou
Hi hi hi... I'm the king of the world. *sēž uz zefīru kalna un lēnām to noārda*

Beigās nav nemaz tik slikti. Njāa, tās ieloces varēja *needaudz* savādāk, bet tā kā tu teici, ka nemāki viņas zīmēt, netaisos tur daudz piesieties. Viss ar laiku un treniņu~!

Tā kopumā man patīk, vienīgais fonu pagrūti uztvert, bet tas tā - pofig. XD
Kirara
Nesaprotu sho ziimeejuma apaksheejo dalju. Acis man nepatiik un man labaak patiktu seja, ja vinjai vareetu redzeet uzacis.Mati gan man patiik.
Un vinja izskataas peec kautkaada kljumpja (taa ir taada kaa chupinja) ar galvu un rokaam.
rebel
mm.biedeejoshas acis.taadas..ljauniigas. *noskurinaas*
Bet interesants kareklis un smukinja matukraasa.
un man tiik taa fona dalja,kur augi. izskataas taa kaut kaa juurmaliigi.. *grib vasaras briivdienas*
Sushi
Kā man patīk šitais darbs. Iespējams, tas ir dēļ smukā krāsu salikuma.. varbūt dēļ labas noskaņas. Nez, es ir sajūsmeklē! laugh.gif
Nja, nu par rokām jau pati zini! wink.gif Mati bišķi atgādina tava avatara daiļavu! smile.gif Bet man šis darbs ļoooti patīk. Nopietni.

Par to priekšpēdējo- man patīk gan skiculis ( biggrin.gif ), gan izkrāsotais! Tikai tas matu ēnojums bišķīt atgādināja sliekas. Toties kopumā ir labi. Acis smukas! rolleyes.gif
Dead Star
QUOTE(Kirara @ Jun 1 2006, 20:34)
Nesaprotu sho ziimeejuma apaksheejo dalju. Acis man nepatiik un man labaak patiktu seja, ja vinjai vareetu redzeet uzacis.Mati gan man patiik.
Un vinja izskataas peec kautkaada kljumpja (taa ir taada kaa chupinja) ar galvu un rokaam.
*


Nu,nu...Aizej bērns pie spoguļa,uzgāz sev uz sejas matu kaudzi un tad mēģini saskatīt cauri UZACIS .. ko tik daudz var par to piesieties!! dry.gif Jā un acis ir tieši tas elements,kas man zīmējumā ļoooti patīk,kā ir iznācis..un tiešām neredzu kāda vaina būtu tam..ja nu vienīgi gaumes lieta
Paldies rebel,ka pamanīja arī to,ka acis ir sanākušas ... un kareklīti ar .. *gribas sev tādu x.x*
Paldies Kikyou sensei par atzinigiem vārdiem XD
Paldies Sushi par sajūsmekles izrādīšanu. Par iepriekšpēdējo - man tas laikam pat patīk vairāk par pēdējo(skiculis jo īpaši),jo pēdējais kaut kā ne pārāk iet pie sirds..vienīgi mati priekšpēdējā ne pārāk izskatās- kā sažļurgāti ar nekvalitatīvu matu želeju .. bet tas nu tā ...
Kopumā danke par vērtējumu happy.gif
Dead Star
Kaut kādi centieni uzzīmēt vēl ko tālāk.. To,ka nazis neizskatās pēc naža es zinu,bet es vismaz centos. Roka ar kaut kā nava normāli. Fons kā vienmēr nekas dižs.Tas ir tas,kas man pašai ne pārāk patīk,bet savādāk nemācēju dry.gif Nu tātad nododu jūsu vērtējumam
Kikyou
Ooo! Man patīk!
Patiešām izdevies tas, kas man nekad neiznāk. Tas ir, "he he he..." ļauna sejas izteiksme. ^^

Nazim nav ne vainas, vainīgs ir koks.

Reāli foršs, man personīgi šitais zīmējums baigi patīk. A kā viņai tie mati domāti? Nuu proti, tā violetīgā lieta viņas matos ir sprādze vai kā? o.o
Kirara
COOL, kaa man patiik shii sejas izteiksme.. laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.