Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mēģinājumi kaut ko uzzīmēt
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Kikyou
Vot, par to es arī runāju, viss deadstar efekts pazuda, tāpēc vairāk bilde nerullz. x_x;
Dead Star
QUOTE(Tigra2 @ Aug 30 2006, 16:54) *

Un tomeer kaut kas nav riktīgi, tā mani bišķi biedē tā izteiksme, tāda...nju šermuļi skrien pār kauliem, tas tad bija arī raksturiigais Deadstar, (neapvainoties luudzu, nav ļauni domaats)

ee kur O_O .. būtu jau baigi labi,ja man piemistu tādas spējas zīmēt ar biedējošās izteiksmēm happy.gif bet lai nu kā gribētos,ka sapņi piepildās,nesanāk tādas XD
Dead Star
ok..nebij ko darīt..malziet pašvīkājos.
btw tā roka ir lauzta iznāca nejauši ... x_x bet kā nu sanācis tā ir,tad nu uztvert to vaig kā tikai lauztu roku
Skalinja
Pirmā bilde man liekas ļoti izdevusies, ja nesaita to roku. Sejs izskatās rigtīgi beigtam ļautiņam raksturīgs. ^.^ v
Par otro teikšu vienk. O.O Un smuki logi.
Taison
man liekas ka tas pirmais ir vislabaakais no tiem diviem biggrin.gif

bet aciis iekriit meitenes garais kakls... [skatoties uz to kur atrodas kruutis]
Dead Star
Nu ok,ja tā paskatās,tad tiešām tas kakls neriktīgs >_<
un jap man arī tie logi patīk ^__^v
paldies par kometāriem
minta
apsveicu! progress ir aciim redzams, peedeejie darbi ir daudz patiikamaaki! biggrin.gif
xikes
No pēdējiem, pirmajam man kaut kā patīk sejas izteiksme, vispār galvas daļa..
Taču otrajam, otrajam savdabīgu auru piešķir tā tumšā ēkas mala. Nu.. arī logi.. tāds drūms un tumšs zīmējums. Bet tieši tāds arī, šķiet bija domāts.. Pie velna visas pārējās detaļas un sīkumus, gavelanais, ka effekts panākts happy.gif
IMiGS
Pati zimeshanas teema,man ne visai patiik, bet nu zimejums ir diezgan interesants. Vislabak patik 1. zimejums,kaut nu tur viena kakla kontura it ka ne ta novilkta un izskatas,ka kakls stiepjas garuma...
Bet taja otra zimejuma izskatas, ka ta meitene lecot smaida..savadi..bet varbut ta tas ir domats..kaut nez..varbut ari mes smaiditu,kad izjustu brivo kritienu smile.gif sad.gif
IPB Image
Dead Star
Jap ..par to kaklu jau kaunos .____.
2.zīmējumā,protams,arī ir domāts,ka viņa smaida...
Jā,zīmējums ir domāts drūms,tādi zīmējumi top attiecīgās noskaņās.man jau ar tā patīk kā iznācis,lai gan patiesībā nekas īpašs jau nav XD
paldies minta,xikes,imigs par komentāriem happy.gif
kahi
pirmajā par lauzto roku ma nekas nav sakāms, bet par otro - neredzamo gan. izskatās, ka otra - t.i. labā roka viņai pārvēršas par notekcauruli - lai cik tas smieklīgi arī neizklausītos...
p.s. pašnāvnieku mājai noteikti ir ļooti lieli bēniņi!
Dead Star
hmm nu tur jau tā lieta,ka tos cilvēciņus otrajā zīmējumā nevajadzētu uztvert pārāk nopietni,jo galvenokārt koncentrējos uz to pašu kopējo efektu..un ar rokām it nemaz nepacentos x_x
Dead Star
vēl kāda bilde -> amm jā pašai patīk kā meitenes ēnojums kā tāds iznācis kopumā
Kikyou
Hihi, kādam škrobīgāka diena patrāpījusies? ^^
Bet visā visumā ir labs, izņemot hmm... Seja šķiet pārāk apaļa, gandrīz vai nav zods.
hypnotize
nu druumi druumi,...bet man patiik kaa mati uzziimeeti....
un arii viss paraak vienmeeriigs...truukst kontrasta....
Keydan
Ja... tu leeeeeni leeeeeni progrese... bet ka man nepatik tas sejas formas kurus tu lieto...
Tigra2
domaaju, ka probleema ir tur, ka vinji ir paaraak sakrasoti tie ziimeejumi;
tas arii daļēji vainojams pie tā, ka nav konktrasta.
varbuut pamēģini iezīmēt tikai līnijas un neēnot, un nekrāsot. tikai un vienīgi līnijas. (bet tas tikai eksperimentam... ja vēlies pamēģināt)
man liekas, ka tā varētu labāk izskatīties.
Dead Star
hmm..jap seja ir par apaļu un zoda trūkums ir tā galvenā negatīvā iezīme,bet,ja pieņemam,ka zodu es piezīmēju klāt,tad manā skatījumā sejas forma nav nemaz tik katastrofāla..un man patīk zīmēt tāda veida sejas formas..Ja atkal nekrāsotu fonu,tad meitietis noteikti izceltos un būtu kontrasts,bet zīmējums izskatītos nepabeigts.. Jā un Keydan tikai tamdēļ,ka tev nepatīk tas,kādā viedā es es zīmēju sejas formas,tā kā nevajadzētu izteikt apgalvojumus,kuri atļaušos bilst ir bez pamata dry.gif mjā un kāds gudrs cilvēks ideāli noformulēja arī atbildi par lēnu/ātru zīmetprasmes progresēšanu -> "kā var noteikt,vai otra cilvēka progress ir pietiekoši liels vai mazs?To nav iespējams noteikt, jo nav iespējams saprast,iejusties otrā cilvēkā, lai pilnībaa izprastu mērķus,domas." pilnībā viņam piekrītu happy.gif
Dead Star
hmm nu tā mazliet peilaboju.tagad škiet labāk ir

jaa..un tāds ne tik drūms,bet ar sasodīti sliktu kvalitāti..un jā..kaitina,ka uz papīra tik bieži izskatās labāk..
Kikyou
Re ka beigās tas ar kleitu nemaz neiznāca tik slikti. Smuki, man patīk. :3
hypnotize
jaa...meitene kleitaa tieshaam labi sanaakusi...man patiik vinjas nesamaakslotaa poza....
smile.gif atkaartoshos par matiem smile.gif
runaajot par kontrastu....
to vareetu ieguut...vnk teelam izmantojot nedaudz miikstaaku ziimuli, bet fonam cietaaku..buus pabeigts gan fons gan teels...bet teels buutu tumshaaks....tas ir...rastos kontrasts...

par sejas formu.....
man shkjiet labi, ka tu neziimee taas standarta sejas formas...bet attiisti savu stilu....tas nav nekas nosodaaams...biggrin.gif
xikes
Heh.. nebiju pamanījis, ka te ar kāds jauns zīmējums parādījies.
Yeah.. pēdējams nav vairs īsti kur piesieties ķermeņa globālo proporciju ziņā. Gara kleita nosedz visas iespējamās neprecizitātes un arī izskatās labi smile.gif .
Gribējās vienīgi nedaudz detalizētāku. Btw, uz kāda papīra formāta šis pēdējais ir zīmēts? Pamēģini nākošreiz, varbūt, tik ļoti ar zīmuli netonēt kādu apģērba daļu, lai piešķirtu apģērbam formu, bet tā vietā uzzīmē kādu rakstu, kādu ornametnu, k-kādas mežģīnes, or something. Un nedaudz tievākas līnijas (citādi liekas, ka būtu uzlikts kaut kāds blur effekts). Var mēģināt galējās līnijas ievilkt ar cietāka grafīta zīmuli - māzāk smērēsies. Izskatīsies labāk un arī detalizētāk. Jā, zinu, pacietības daudz vajag, bet rezultāts būs ievērojami labāks.
Mati ir ok.. tik varbūt nedaudz vairāk un tumšākas atsevišķas šķipsnas, vai arī vienkārši, līnijas matu augšanas/krišanas virzienā, mazāku akcentu liekot uz vietām, kur paredzēts gaismas atspīdums.
Fons.. arī OK. Nevajag neko pārāk detalizētu sākumā - pārāk daudz enerģijas un pacietības prasa. Galvenais, lai ir.
Nu tā.. kopumā.. man labāk patīk par iepriekšējo.
iru-chan

IPB Image
[/quote]
sis man patik bet tas otrs nu ta kut vai otrajam ir daudz kludas
Dead Star
Paldies Kikyou,kā arī hypnotize un xikes par padomiem happy.gif emm papiira formaats A4
ak jā un iru-chan,ja jau tu saki,ka otrajā ir daauuudz kļūdu,tad varbūt norādi arī uz tām?jo es esmu tik akla un samīlējusies sevī,ka nesaskatu tur dauuudz kļūdu dry.gif
Kate
Man patīk, ka tu tik daudz laika (varbūt?) ieguldi visa laukuma aizklāšanai. Man pašai pacietības nekad nav, lai visu pabeigtu līdz galam. Par to es tevi cienu biggrin.gif
Dead Star
Kate-nē nu īstenībā tai aizklāšanai daudz laika neveltu..vnk negribās atstāt baltu,tapēc arī ieēnoju ^^ tikai reizēm izveidoju kaut kādu detalizētāku fonu.
anyway jā uz paint pazīmēts..ne pārak ilgi,ne pārāk smalki vai piedomājot,ne pārāk paniski centīgi,bet man tik un tā patīk.tā kā bij uz paint un vispār slinkums,tad arī ar pozām neko jaunu nemēģināju.
Cilveeks
kruutis izskataas plakanas... dry.gif bet vispaar labi.... wink.gif
kahi
labajā ;pusē tieši zem krekliņa ir savāds ieliekums, izskatās dīvains. bet pleci tev sanākuši ļoti labi. kkas ar matiem ir nedaudz dīvaini, bet varbūt nē. tomēr jocīgi izskatās, ka vienā pusē ir, bet otrā nav. varēja tad kkādu pielaizītu asti, varbūt... a varbūt nē. nu, izskatās pancīgi, bet neslikti.
Kikyou
Ir labs. Seja gan nedaudz uz džeku velk, a man patīk šā vai tā. :3
Cilveeks
bet iisteniibaa glava taada milziiga... tik pat plata cik kjermenis... biggrin.gif
Dead Star
Cilveekam-Galva milzīga?heh muļķības..savu nemākulību novelsim uz individuālā stila.Bet krūtis laikam ir par plakanu,jo nav nekāda atspīduma.
Kahi-Hii matus arī gribeju tādus dīvainākus ^^ Izliekumu varētu norakstīt uz tā rēķina,ka cilvēki jau nav plakani kā dēļi.
Kikyou-pēc džeka o_ō haha nebij pat galvā ienācis kas tāds XD
Anyway paldies par iekomentēšanu happy.gif
Tagad es turpinu izlikties,ka māku ēnot ar zīmuli un patonēt vēlāk PS ->
kahi
paņem viņas labo aci, nosmērē ar līmi un atliec īstajā vietā - citādi izskatās noslīdējusi. nu, pārējais man patīk, un pie zāles haltūras es pat nepiesiešos.
p.s. kko pamanīju - rokas kā skeletam...
Kikyou
Acij nav ne vainas. Rokas ar ir ok.
Ir gan pāris kļūdas, kuras izlec, ja kārtīgi skatās, beeet es, kā jau cilvēks, kurš vairāk skatās uz kopējo noskaņu, nekā visādiem tur anatomijas sīkumiem, saku, ka šis ir pašlaik mans mīļākais no taviem darbiem.
Zilā krāsa, lapas, šūpoles... Tāda atvēsinoša sajūta rodās.
Sushi
Jā, šis darbs tiešām ļoti labi izdevies. Pat nekārojas piesieties kļūdām, jo zīmējumam tāda forša noskaņa.. tāda patīkama.
Man liekas, ka izēnots arī tīri tā neko. Ja pēc skanēšanas izskatas labi, tad jau ir točna sanācis labi! happy.gif
Dead Star
Zāles haltūra izskaidrojama ar to,ka baidījos,ja visur piezīmēšu zāli,tad atkal gan meitene,gan fons saplūdīs kopā un nebūs kontrasta,tapēc nezīmēju tālāk to zāli sleep.gif Acs man kkā škita un joprojām škiet daudzmaz ok,varbūt maz-mazliet noslīdējusi. Rokas "kā skeletam" ,jo baidījos uzzimēt neglītākas..kaut kādus resnus kātus.
Paldies Sushi , kahi un ak jā Kikyou - kuras ir tās kļūdas,.kuras zīmējot nākamreiz pēc idejas vajadzētu mēģināt nepieļaut?
Kikyou
Tās, kuras visčakarīgāk izlabot - kājas un rokas. (pēdas un plaukstas ieskaitot).
Plus šūpoles ir viegli kroplīgas - tā daļa, kur ir sēžamais dēlis un stabi, kas tur šūpoles laikam ir citos leņķos.
xikes
Man patīk tā ēna no šupoļu balsta, kā arī no meitenes kajām uz zemes. Tādu vakra-saulrieta-skumīgu noskaņu rada. Un tad vēk zilganais tonis padara visu zīmējumu vēl atmosfēriskāku.
Manuprāt, rokas ir nedaudz par garu.. parasti, saliektā stāvoklī, rokas elkonis ir cilvēkam līdz gurniem un tad jau sākas tieši tik pat garš otrs rokas posms. Taisnā miera stājā, plaukstas pirksti beidzas ap augšstilba vidu. Bet tas tā.. sīkumi..
Galvenais ir noskaņa.
Btw, ja nevēlies, lai netīšām izsmerējas jau uzzīmētais, zīmējot kaut ko jaunu, tad uzliec tam pa virsu baltu papīra lapu. Nenosegtu atstāj tikai tik lielu laukumu, cik vajadzīgs kārtējā elementa zīmēšanai. Vismaz man palīdz.
Keydan
Tu nomainija zejas zimešanas stilu? vai man radas...
iru-chan
darbs jau izdevies bet kajas tas pagriezens ir neizdevies vizmas tas ir manas domas
Kikyou
QUOTE(Keydan @ Oct 13 2006, 00:37) *

Tu nomainija zejas zimešanas stilu? vai man radas...


Tev tikai rādās. :3 Man izskatās stils tāds pats, kā pirmstam, ar čupatiņu (čupa+kripatiņa) progresu.
Cowkiller
mjaa acis bishku tuvaak, lai neizskataas ka vinjai taas saanos! lol biggrin.gif
Dead Star
Kā jau teicu acs ir maz-mazliet noslīdējusi,bet ne pārāk,manuprāt.
Šūpoles un roku garumi jau izsenis ir bijuši ļauni..
Paldies xikes un Kikyou par ieteikumiem un kritiku,iru-chan,Cowkiller,Keydan *starp citu zīmēšanas stilu nemainīju,tikai parādīju,ka ,ja man ir vēlme,tad es varu arī zīmēt ne-apaļas sejas,bet man patīk apaļās..varbūt muļķīgi,bet pagaidām kaut kā par to vienalga* par iekomentēšanu.
Mazliet paniekojos fotošop.tā jau nekas īpašs,bet tik un tā patīk
pa pusei origināls*pa pusei ,jo ir bišku apstrādāts*

un tas otrais variants,kas pašai labāk patīk
Yume
emm..varbuut vajadzeetu lieto zimeejumu konfigureeshanu tad kad tas ir pabeigt? jo shis man gluzhi pabeigts neizskataas..
Dead Star
QUOTE(Yume @ Oct 21 2006, 00:23) *

emm..varbuut vajadzeetu lieto zimeejumu konfigureeshanu tad kad tas ir pabeigt? jo shis man gluzhi pabeigts neizskataas..

Eee nu varbūt arī vajadzētu,jo patiesībā darbs,bez piekrāsošanām ir pat ļoti nepabeigts,bet man nezkāpēc tajā momentā škita,ka pat neizēnots līdz galam ir daudz maz ok sleep.gif Jeb ir pavisam traģiski,ja tas darbs nav pabeigts O__o ?
Lalī
vai loti smuki bet zale ir loti nesmuka
piedod
kahi
no pēdējiem 2. ir labāks. mazāk līniju, interesanti veidots. laikam no šobrīdējiem darbiem patīk visvairāk.
Dead Star
QUOTE(kahi @ Oct 23 2006, 10:54) *

no pēdējiem 2. ir labāks. mazāk līniju, interesanti veidots. laikam no šobrīdējiem darbiem patīk visvairāk.

jāa beidzot vismaz ar kādu sakrīt domas happy.gif

Pēdējā laika atkal uzrodas galerijās visi tie "te ir tik daudz cilvēku,kas vispār nemāk zīmēt un ko viņi te dara jājautā" heh un gribot negribot sāc domāt vai sevi jāieskaita tajā pašā "ne tur iemaldījušies"kategorijā...vēlams būtu,ka ne mellow.gif
Skatījos Rozen Maiden nesen,kā rezultātā uzzīmēju kaut kādu kruzuļotu zīmējumu...Sākumā Sushi teica,ka lūk plauksta esot par lielu tai mazaji lellei*kas tāda it kā domāta*,vēlāk dažs labs atkal otrādi,kad izlaboju teica,ka par mazu..heh nezinu īsti kā ir -___-
Kikyou
Jāaaa! Atceros šito, vēljoprojām patīk. Smuks tērps, un tai tur spogulī nenormāli smuka sejiņa. ^^ Gribētos redzēt krāsainu, bet to diez vai var gaidīt, ne?

Saki ko gribi, es tik un tā tevi nevaru pieskaitīt pie tiem, kas zīmē tāpēc, lai būtu vairāk posti. Man patīk, kā tu zīmē. Tev vismaz neiznāk pilnīgi stikmeni, kā dažam labam.
Tigra2
Nezinu man gan patīk kā tu zīmē. Ir savs stils, pie tam izskatās, ka pārāk daudz darba ieguldīts, lai būtu domāts ''postu pavairošanai'' Es gan drusku nesaprotu to padarīšanu ar tiem postiem... nju bet labi.
Pēdējā zīmējumā man nesimpatizē vien tas, ka izskatās, ka tās meitenes nav īpāši saistītas viena ar otru kā arī lielumi tām dažādi. Tieši tas arī ir grūtais zīmējumos ar vairākām personībām, tām jābūt saistītām citai ar citu, bet šeit šī saikne izpaliek.
Vispār galvenais ir mēģināt un kautkad jau sanāks šī saikne!



QUOTE(Kikyou @ Oct 27 2006, 14:36) *

tev vismaz neiznāk pilnīgi stikmeni, kā dažam labam.

man nezkāpēc ienāca prātā, ka tas varētu būt attiecināms uz mani biggrin.gif
Kikyou
Tigra, viņām nav jābūt vienā izmērā. Paskaties uz bildi kārtīgāk un mēģini saskatīt, kas tur bija domāts. :3 (Un nē, runa gāja par Steam nevis tevi.)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.