Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mēģinājumi kaut ko uzzīmēt
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Dead Star
Tie ir mani nesenie zīmējumi .. pirmkārt jāsaka - esmu iesācēja, tāpēc lūgums nevērtēt pārāk bargi .. rolleyes.gif
un piedodiet par "īpaši izcilo" kvaliāti
pinksakura
nju tā priekš iešācēja es saku labi ja tu turpināsi pielnveidot savu zīmēšanas stilu tad viss būs ok cool.gif
grudger
gadiijumaa 1 un 3 bilde nav viena un tā pati??? Bat nu tā vispār diezgan smuki wink.gif Tikai varēji zīmēt uz norm. papīra, citādi zūd efekts unsure.gif
Kagome
jaa ziimeejumi labi, tikai sejas kontuuras biski jaapielabo 1. un 3 ziim. turpini tikai ziimeet, un buus labi smile.gif
Dead Star
QUOTE(grudger @ Nov 3 2005, 19:57)
gadiijumaa 1 un 3 bilde nav viena un tā pati???


jā tā ir tā pati ... bildēju otreiz , jo domāju , ka varbūt būs labāka kvalitāte ..
anishuara
eu! man patiik, tikai sejas liekas bikiit saplacinaatas... huh.gif a ta super! laugh.gif happy.gif
Tigra2
Manuprāt sejiņas bišķīt par apaļu, man patiktu nedaudz garākas. Un figūra atgādina bērna formas. Ja tās ir domātas kā bērni, tad labi. sejiņām jābūt zīmētām precīzāk, skaidrām, tiešām līnijām. Degunam nav vēlams atrasties vienā līnijā ar acīm. vispār kopumā vērtējot jauki. bet pie detaļām jāpiestrādā. mani pirmie anime stila zīmējumi nebij tik labi. es backgraundu nemāku smuki uzzīmēt, tev ar to problēmu tā šķiet nav. Turpini trenēties un izdosies labāk. Tavu zīmējumu problēmzonas ir seja un matu gali. Vēlu veiksmi.
GunMetaL
nu man vispaar patiik, bet vieniigais kas kriit aciis ir seja un matik ask izskataas stiivi kaa liimee izmeerceeti biggrin.gif.
btw, varjau buut ka taa tikai sakritiiba bet, kleitinja ir pat ljoti liidziiga erementar gerad varones Ren apgjeerbam smile.gif
Dead Star
paldies visiem, kas izteica savu vērtējumu smile.gif
te nu ir mans pirmais darbs paint.. hmm nezinu,centos jau zīmēt tā, lai izskatās puslīdz ok. Nu šķiet, ka ir arī sanācis kaut kas tīri ciešams, bet vērtējiet paši

Arts
Seja normālāka tikai acis ir pārāk tālu viena no otras.Nekautrējies likt matu šķipsnas uz acīm.Un degunu korektāku uztaisi?Iesaku pameklēt iekš www.google.lv anime tutorials vai DC++.
Sushi
Taa... ziimeets uz paint! Bet diezgan labi! Acis labi uzziimeetas, interesants apgjeerbs, skaisti mati! BET kakls par resnu, jociigs deguns un seja taada baigi plataa! Tachu man shis ziimeejums patiik! biggrin.gif
Aidzis
Nav slikti... Turpini tik pilveidot savu skillu un bus OK cool.gif
Shatako
Manu prāt pielabo sejas formu un tad vis būs O.K.Bet vis pārējajs ir baigi labi!Tā tik turpini un būs vel labāk... biggrin.gif smile.gif
gramozeks
sveika!!! happy.gif !!! es ar apskatiijos tavus daiļdarbus! man jau visss patiik, kas saistiits ar Anime, bet no skeptika puses teik6u 6o te, taatad tavs ziimeejumiņ6 no painta ir diezgan kraasains (ar ko tas man uzreiz iepatikaas), ta4u 6ai meitenei ir kakls pa (kaa lai pasaka???) platu. smile.gif , nuss arii ja tu samazinaatu viņas acis (uz 1/3 ja nepar 1/2) buus brini6ķiigi (es pat nezinu kaapeec tev tas buutu jaadara, jo taas acis izskataas Super Kawai.). laugh.gif
Dead Star
Sveiki vēlreiz ... kā vienmēr liels paldies par to , ka atrodat laiku ieskatīties un aplūkot manu mākslu laugh.gif ...
te nu ir tas,ko zīmēju arī pavisam nesen ...

nu tas tā pagaidām ...
Sushi
Skaisti! Pirmajos 2 ziimeejumos ziimeetaa meitene diezgan labi uzziimeta. Bet noteikti kritikjiem ir, kur piesieties. 2.darbs arii smuks, bet es pamaniiju, ka eeno apgjeerbu, ne visu kopaa...
Varbuut man vnk raadaas... happy.gif
Dead Star
Šis zīmējums ir pavisam svaigs, 2. darbs iekš paint ... ceru jums patiks ^^ Gribētos dzirdēt arī komentārus unsure.gif

Tigra2
Smuki mati. Un šallīte arī forša. Tikai acis pārāk lielas.(bet tās ir tikai manas domas)
hypnotize
kkaa vairaak nedaudz vareeji pacensties ar gurnu formu un jostinju...bet taa nmaz nav slikti....
zeloco
Skatos, ka tev ar katru darbu pieaug kvalitaate un sanaak labaak, un ja tu tos uz painta ziimeetos ziimeeji ar peli - respect smile.gif
Alexiel aka Organic Angel
Very, very nice.
I suppose big eyes are not bad. Just a matter of style.
Go on and You will make huge steps forward.
Dead Star
Sveiki pēc ilgāka laika
Pirmkārt jau paldies par iekomentēšanu.Cenšos ņemt vērā padomus, uzlabot ko varu.Zīmējumis visi iepriekšējie (arī pašreizējais) ir zīmēti tikai un vienīgi Paint ar veco, labo peli. Nu,lūk, es te nesen atkal kaut ko saņēmos uztaisīt, ielieku jūsu izvērtēšanai. Tā teikt gribas dzirdēt kādas kļūdas, lai var labot, pilnveidoties. rolleyes.gif Vistrakāk šim zīmējumam gāja ar acīm, īstenībā acis zīmēju par piemēru ņemot kāda anime zīmējuma meitenes acis. Tā teikt skatījos, kā tur zīmēts un centos to pašu panākt savā zīmētajā. Nu nezinu..pamocījos,bet galvenais, ka iznākums patīk.
Vārdusakot izsakiet, ko domājat, kādas kļūdas,ko uzlabot varētu? smile.gif

Kazuki
nu ko lai saka cmuk jau ir tikai baigi nelabs ir tas kuukums labaa gurna pusee.. to vajadzeetu biki pieliidzinaat un labaa roka arii nedaudz uz iekshpusi ieliekta... paareejais ir ok.
Bitter_me
Tiiri jauki, patiesaam ar katru darbu paliek arvien labaak, tachu manupraat veel vajag daudz, daudz ziimeet, lai darbi sanaaktu pavisam smuki... Un veel jaapiestraadaa ar proporcijaam.. biggrin.gif
Dead Star
QUOTE(dark_angel @ Feb 20 2006, 20:23)
nu ko lai saka cmuk jau ir tikai baigi nelabs ir tas kuukums labaa gurna pusee.. to vajadzeetu biki pieliidzinaat un labaa roka arii nedaudz uz iekshpusi ieliekta... paareejais ir ok.
*



hmm jā, es pat nemanīju, paldies par aizrādījumu. Vēl man šķiet, ka varbūt tie mati bišku par cakainu un tādi nu nezinu,nereāli izskatās,bet pagaidām man nav nākusi atausma par to,kā to varētu novērst.
Sushi
Oohh... super! Man patīk!!! Pat ļoti labi!
Bet hmm hmm... deguntiņu vajadzēja zīmēt no priekšas! smile.gif
Dead Star
Sadomāju atkal kaut ko uzzīmēt..pie reizes iemēģināju roku Photoshopā , bet ļoti minimāli ... smile.gif Gribās ,kā jau nu vienmēr, kaut ko dzirdēt par zīmējumu ^^

Kikyou
Oho, pēdējais ir labs!
Dead Star meets the dodge tool? XD
Ēnas nav īsti tā kā vajag. Ok, ēnu gandrīz vai nemaz nav - ir tikai atspīdumi. BET. Tajā pašā laikā tomēr izskatās samērā labi.

Ļoti patīk acis. Trūkst tikai uzacis... Bet tas laikam tāpēc, ka mati pa virsu, ne? o.o

Atceros, kādu laiciņu atpakaļ vienā lapā lasīju par anime acīm. Ir slikti, ja acis pārklāj mati, jo acis ir viena no zīmējuma svarīgākajām daļām, un tai gribot negribot skatītāja acis pievēršās pirmās.

Tomēr, tev sanācis visai veiksmīgi. :3

Katrā ziņā, man liekās, ka tev sanāk visai labi. Ļoti patīk tas, ka tavos krāsotajos zīmējumos ir maigas, gaišas un ne-košas krāsas. :3
Dead Star
O jā .. dead star pagaidām ir satikusi tikai un vienīgi dodge tool , jo pārējais iekš photoshop pagaidām ir pat ļoti, ļoti tumša bilde ... huh.gif
Ar tām ēnām ... emm .. īstenībā jau gaisma tik un tā ne no kurienes nekrīt šamajā zīmējumā, tāpēc tur tāpat vien paēnoju šur tur ,lai smukāki izskatās biggrin.gif
Prieks, ka esi atzinīgi novērtējusi ^^
Sushi
Ohh, tiešām labi esi pastrādājusi! Kaut arī tikai dodge tool.. biggrin.gif
Acis ir ļoti smuki uzzīmētas happy.gif Man liekas, ka ir labi.
Varēja būt bišķīt īsāks, tievāks kakls. Krekliņam izgriezums tāds interesants. smile.gif
Krāsas smuki sakombinētas. Hmm, tās baltās svārku strīpas- kā izskatītos bez tām? Un vispār, mazliet tomēr ēnas ir.. Sejai, kaklam.. varēja vienīgi tumšākas.
Tigra2
Izskataas peec mazas skjelmiigas tiiniites.(liekas, ka mutee tai konča)
man jau nu ljoti patiik, it iipashi tas, ka matu kraasas tonis perfekti piestaav apģērba tonim. un ļoti patiik arii vinjas apģērbs, šlipse pie kleitas - visai interesanti, bet kopskats ļoti labs.

tik plaukstas par mazu...
bet tas arii vieniigais, kas bojaa skatu
ReD_FoXy
Kakla liinija ir briesmiiga. Duraas aciis. Vinja tak liidzinaas zhirafei. biggrin.gif

Manupraat jaabuut kaut kaa taa... (tievumu es nelaboju jo ilgaak par trim minuuteem negribeeju chakareeties.
image
Dead Star
Paldies,ka ielūkojāties un pavērtējāt, jo ir jau tā,ka parasti uzzīmējot pati neredzu kļūdas,jo šķiet,ka viss ir puslīdz normāl;i,bet tad ,kad tiek norādīts uz kļūdām , tad beidzot ir aausma,ka lūk te tiešām ir kļūda .. ^^
Sushi. Paldies pirmkārt par atzinīgiem vārdiem biggrin.gif Svārkiem baltās strīpas ir tamdēl,lai varētu saprast ,ka tie svārki ar faltēm,jo bez strīpojuma to nevar saprast. Ēnojums man arī ir tiešām, bet ļoti minimāls,jo kad uzlieku tumšāku man sāk likties,ka kaut kas nav tā ... blink.gif varbūt tās ir tikai manas iedomas ...
Tigra2. Arī paldies. Plaukstu es tiešām ilgi izmocīju un man jau šķita,ka varbūtās ir pa mazu... Nu noskaidrojies ir vismaz kaut kas - plaukstas vēl jātrenējas zīmēt ...
ReD_FoXy. Paldies,ka pamanīji kaut ko tādu,jo man pirms tam šķita ,ka ir normāli,bet tagad ,ja paskatās kakla līnija nu nepavisam nav tā kā vajadzētu, pārāk stūraina laikam jau ... blush.gif
Kikyou
Lol Foxy, tagad arī otra puse jāpielabo. Citādāk pirmstam pat bija labāk. XD
ReD_FoXy
QUOTE(Kikyou @ Mar 28 2006, 18:22)
Lol Foxy, tagad arī otra puse jāpielabo. Citādāk pirmstam pat bija labāk. XD
*


Man slinkums kjerties klaat... un tad arii sarkanais aplis jaanonjem.... un jaapataisa kakls tievaaks... jaasamazina pietam... chakars... mosh tu uznejmsies? XD
Viss ziimeejums jau ir par ljoti labs un acis ir super... tikai kakls... brrrr...
Dead Star
ReD_FoXy ... Nu es jau sapratu,ka tā kakla līnija riktīgi jāpielabo,bet man pašai ar nez kā negribās ņemties,vienkārši nākamreiz zīmējot ņemšu vērā,ka jāpievērš uzmanību tai biggrin.gif ..
Jūs jau sakāt,ka zīmējums ir labs,bet,ja paskatos kā zīmē Kikyou, tad jānosarkst patiešām, ļoti ... bet anyway arigato par labiem vārdiem un kļūdu iebakstīšanu taisni acī ^^
Dead Star
Nu tā .. beidzot Dead Star tiek arī pie skenera , ne sava un tomēr. Ieskenēju darbus un tad mazu lietiņ pablēņojos pa photoshop, tā teikt spēru nākamos soļus. gribētos dzirdēt komentārus arī par ne-pcmākslu

IPB Image

IPB Image
ReD_FoXy
Kur vinjai ir piere??? blink.gif
Otrajaa ziimeejumaa vinjai izskataas ka vispaar pieres nav. Seja pa platu vienk un pa iisu. Shauraaku un biku garaaku taisi.

EDIT: Kraasojums gan gjeniaali smuks. Patiikams aciim.
Kazuki
peedeejais ziimeejums tieshhaam sanaacis uz goda. nu ljoti smuki. acis arii super
Sushi
Jā, pats pēdējais arī man patīk. Un... piere jau it kā ir, bet zem čolkas, man vismaz tā izskatās.
Pirmais, no diviem pēdējajiem, tīri interesants. Apģērbs smuks! Baigi līdzīgi šādi zīmē arī Miki (otaku).
Dead Star
Nū tajā otrajā zīmējumā ir domāts,ka meitene sēž biškin nokārusi galvu , tāpēc arī pieri tik maz redz. Un jā , man šķiet tāpat kā Sushi,ka pieri manos zīmējumos aizsedz mati rolleyes.gif Vai Tu Sushi ar to domāji "pirmais no pēdējiem diviem" to sēdošo meiteni vienkārši mazliet neiebraucu ... Un , protams, PALDIES par kometāriem ^^
Sushi
Oops... nē, domāju pirmo no pēdējajiem trīs, man vnk dators nerāda to otro.. unsure.gif
Dead Star
Nu mans beidzot sadomāja uzzīmēt arī kaut ko līdzīgu zēnam,savādāk visu laiku tik meitenes un meitenes ... biggrin.gif Ļoti pamazām notiek arī kaut kāda minimāla photoshop apguve.. rolleyes.gif Kļūda šķiet ir ar kreiso aci,jo tā ir bišku pa augstu,kā man jau to teica viens cilvēks, bet to lūgšu šoreiz ignorēt.. Pavērtējiet,kritizējiet ...

aa un te vēl viens agrāk zīmēts un skenēts ar ...
Sushi
Yeah!! Yeah!! That's what I'm talkin' about!! Man liekas, ka tev sanāca tie mati, kā vajadzēja!! wink.gif
Nu man patīk!!! Varēji tikai bišķīt vairāk piestrādāt pie ārējajām kontūrām, lai nav baltumi (lai neizskatās kā izgriezts un uzlikts) Bet būtībā man patīk! smile.gif
Otrais zīmējums man tīīīīēēššššāāāāmmm atgādina Miki zīmējumus!! Sejas forma, acis, mati.. turklāt viņa bieži zīmē plīvojošu vējā!! Bet tas tā...
Nu, plaukstiņas jau ir biški pa mazu... Bet tā tīri neko.. smile.gif
Tigra2
Man liekas zēns tev labi sanācis, tik acis nav vienā līmenī. (Arī tad, ja pagriež galvu, acis nav tā izvietotas. Tērps labs.
Tik viena, vienmēr esoša kļūda - plaukstas par mazu. < - Tas ir tavs lielākais šķērslis - Pieveic to!!! wink.gif
Yugi
Vel vajaga tikai mazliet patreneties un tad bus riktigi smuki !!!
Dead Star
Ok,paldies Sushi,Tigra un Yugi par komentāriem ^^ .. *reaģējot uz labajiem vārdiem kādu brīdi virtuāli priekā palēkā pa istabu tongue.gif * .. Nu tātad lielākā problēma ir mazās plaukstas .. a es visu laiku baidījos sazīmēt parāk lielas tās,bet galu galā viss izvērtās otrādāk .. likteņa ironija tīri vai .. Apsolos Sushi nākamreiz piestrādāt pie ne kā no nezkurienes izgrieztā tēla sleep.gif Vēl es baiļotos par to ,ka tik nesanāk tas zīmējuma krāsojums pa daudz līdzīgs tavam - Sushi stilam,jo ņēmu piemēru no tevis ... Starp citu Miki zīmējumus nekad nemaz neesmu redzējusi ...
Sushi
Njā.. Miki otaku nemaz nav likusi, jo ar datoru viņa vēl mācās zīmēt.. Un arī skaneris viņai nav.. ^^
Nu., vari jau mēģināt palabot to zīmējumu.. rolleyes.gif
Dead Star
Tā kā lielākā pagaidu problēma ir mazās rokas, tad tagad nododu jūsu vērtējumā tieši zīmējumu,kur vairāk tā pie rokām piestrādāju smile.gif aa un starp citu .. domāts,ka meitene stāv pie loga,pie kura ir pielikusi plaukstas,bet pārāk man tas labi laikam nav izdevies ... rolleyes.gif
Pakkun
tu ziimee tipiskaas beernu galvas. taadas saplacinaatas virsas ar izteiktu celinju (tipiskas ar noziimi, ka daudzi taadas ziimee tongue.gif ) pameegjini vinbjas ar mazliet lielaaku, kawaiigaaku pieriiti un celinju jau nav obligaati ievilkt, savaadaak tie pauriishi tev taadi vienaadi sanaak. bet vispaar smuki, ko citu lai saka smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.