Help - Search - Members - Calendar
Full Version: New Shows
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Koneko
QUOTE
Mūvijiem -FMA un Naruto.

Indeed, lai gan Naruto filmas parasti liek nožēlot, ka vispār ieslēdzu datoru.
Cyberdog009
Kāds ir redzējis jauno XMen animi?

Nesen arī tika beigts Iron Man anime shovs, taču neēsmu to vēl redzējis. Kāds ir kaut ko no šiem redzējis?
anti
Iron Man esot sūds.
Par Xmeņiem nezinu, bet nu neieteiktu sacerēties uz brīnumiem.
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Keydan @ May 26 2011, 01:09) *

QUOTE(Church @ May 19 2011, 13:35) *


IPB Image
"Most boring summer, eve~er!"

vairāk sāk likties, ka anime industrija ir sevi izsmēlusi kā tāda. vispār ar pēc tā, kas skatīts, nākas vien piekrist kaut kur izskanējušam viedoklim, ka korejiešiem tagad iznākošie seriāli ir sižetiski krietni vien labāki nekā vairākums iznākošo anime gada laikā.

p.s vai kād ir ievērtējis Makoto Shinkai jaunāko darbu?
Sigfa
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Jun 6 2011, 01:10) *

korejiešiem tagad iznākošie seriāli ir sižetiski krietni vien labāki nekā vairākums iznākošo anime gada laikā.


piemēram kuri seriāli?
Ginta
QUOTE( isa)
vairāk sāk likties, ka anime industrija ir sevi izsmēlusi kā tāda.
Tāpat kā Holivuda vai popmūzika, bet tikai tāpēc, ka Tev, man vai vēl kādam nepatīk, nenozīmē pasaules galu. Arī šeit darbojas mūžsenais princips par pieprasījumu un piedāvājumu. Attiecīgi tiek ieguldīts tajā, kam ir cerības uz atmaksāšanos. (Izvērtējot maksātspējīgu mērķauditoriju, ne tos, kas visu no neta novelk. ;D)
Niks
Mazāk kauciet, ka viss slikti, un vairāk skatieties anime kaut vai Steins;Gate, un izskatās, ka te lielākā daļa nogulēja arī Puella Magi Madoka Magica nemaz nerunājot par pārējām labajām anime.
zenofex
No vasaras sezonas noteikti iečekošu:
Kami-sama no Memo-chou (detektīvs - neets + pilsētas tumšā puse)
Sacred Seven (Sunrise's fantasy)
NO.6 (nifty sci-fi)
BLOOD-C (man šķiet ka šo pat nevajag reklamēt)
EruLaif
vasaras sezona...
Laikam, ka skatīšos "Ikoku Meiro no Croisée", pārējās tā ne visai.
Keydan
Also, kaut Vurubarinu nebija labs, Eks-manu bija ok, gan redzēsim kāds būs Buraido.
Niks
Ar tiem Marvel ir tā (subjektīvs viedoklis!):
Iron Man - galīgi garām, vienīgi Stārks ir uzzimāts kā gatavais žigolo ar sātana cienīgu ģīmi - var pasmieties
Wolverine - nezinu, pat nemēģināju skatīties, AniDB reitins zemāks nekā Iron Man
X-Men - pārsteidzošā kārtā bija ciešams, tikai Tamura Yukari kaut kā likās neiederīga tajā balagānā
Blade - pagaidām atturēšos no komentāriem, bet neesmu pārliecināts, vai skatīšos vēl kādu epu
Keydan
QUOTE(Niks @ Jul 6 2011, 18:20) *

Ar tiem Marvel ir tā (subjektīvs viedoklis!):
Iron Man - galīgi garām, vienīgi Stārks ir uzzimāts kā gatavais žigolo ar sātana cienīgu ģīmi - var pasmieties
Wolverine - nezinu, pat nemēģināju skatīties, AniDB reitins zemāks nekā Iron Man
X-Men - pārsteidzošā kārtā bija ciešams, tikai Tamura Yukari kaut kā likās neiederīga tajā balagānā
Blade - pagaidām atturēšos no komentāriem, bet neesmu pārliecināts, vai skatīšos vēl kādu epu


You are doing it wrong!

Šovi saucas Vurubarinu, Eks-manu un Buraido!
austere
No jaunajiem man patika:
Mawaru Penguindrum
Mayo Chiki
Usagi Drop

Blood-C tā nevisai - kautkāds dīvains Blood+ un xxxholic hibrīds
EruLaif
Blood-C pietrūka tikai Mokona. Skatoties pirmo sēriju, likās, ka tulīt tas mazais dzīvnieciņs kaut kur no krūmiem izleks laugh.gif
Koneko
''Mawaru Penguindrum''
No šī gaidu ko episku un satriecošu tāpat kā no "Revolutionary Girl Utena ". Pirmā sērija pavisam nesaprotama un šķietami maldinoša, bet jūtu, ka būšu fans.

''Kami-sama no Memo-chou''
Pirmā sērija arī ļoti pieklājīga un interesanta. Ļoti atgādina "Gosick", kas tikko beidzās.
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Niks @ Jun 25 2011, 19:31) *

un izskatās, ka te lielākā daļa nogulēja arī Puella Magi Madoka Magica

piedod, bet tika atmesta jau pie otrās epas. pat ja ir mēģinājums paķert ar vidi, bet sižetiski likās pilnīgs garlaicības iemiesojums, turklāt atsauce, ka viss labums sāk tik notikt ap 9 epu, neko labu par tik īsu gabalu neliecina. mocīties ar kaut ko tādu tik tāpēc ka tas ir topā, neizskatās pēc tās labākās domas. tā vietā labāk pārskatu ko saturīgāku kaut vai piemēram "Le portrait de petit Cossette"
Bet Steins gate var uzmest aci, kad tikšu galā ar "Boys before flowers" :3

liekas no jaunajām tiks uzmesta acs "Usagi Drop"
austere
Puella Magi Madoka Magica vērtība ir detaļās: žesti, pozas, actiņas, (no)stāja, mūzika.
(...cerams, ka tas neizklausās pārāk muļķīgi)
Hikaru
Man galīgi nepatika kā Puella Magi Madoka Magica uzīmēta... kaut kādi 2D pārvietojami papīra gabali. Kaut kā 3 sērijas noskatījos, pēc tam atmetu.
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Hikaru @ Aug 3 2011, 22:11) *

Man galīgi nepatika kā Puella Magi Madoka Magica uzīmēta... kaut kādi 2D pārvietojami papīra gabali. Kaut kā 3 sērija noskatījos, pēc tam atmetu.

vispār arī tas bija viens no atmešanas faktoriem arī XD
austere
reizēm jānoskatās arī kaut ko tādu kā Madoka tik tāpēc ka tas ir topā, lai gan, protams, ir arī saturīgāki gabali (piem: Princess Tutu)
austere
skatamies svaigu anime movie Redline http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6529
BD rips ērti novelkams no BSS http://bssubs.net/ (DDL linki)
Ginta
~Rudens sezona 2011~
EruLaif
Me ar nepacietību gaida Boku wa Tomodachi ga Sukunai un c3. Tāpat skatīšos arī Ika musume, bakuman, working otro sezonu. Un... njā, pārāk daudz anime rudens sezonā, aizvien grūtāk paliek izvēlēties, ko skatīties un ko ne
Church
Of interest: Working S2 | Fate/Zero
Hunter x Hunter remake, hmm, var buut interesanti tiem, kas nav redzeejushi origjinaalu.
Last Exile: Ginyoku no Fam, mmm, daudzsoloshi.
varbuut Hotarubi no Mori e movie ne-kraps?
this one has planes & pilots, must be good? smile.gif Toaru Hikuushi e no Tsuioku

rest seems yer average industry crap.
Hikaru
Fate/Zero galvenokart un Kimi ni Todoke OAD, lai ko tas nozimetu.
Niks
Original Animated Disc (OVA kas nāk kopā ar manga/romāna daļu), citur redzēts Original Animated Dvd.
Par to, kāpēc Madoka ir totāls win laikam nav vērts skaidrot. Tikai piebilde, tos 2D papjē-mašē taisīja studija, kas specializējās tādu veidošanā un ir jau agrāk līdzdarbojušies Shaft veidotajās anime, kas it kā visiem taču patika. Un jautrība sākās ar 3. epu, kad seriāls atklāj savas patiesās krāsas, bet laikam jau aizrunājos.

Jaunā sezona.. krāmīga? Diemžēl neko citu nevaru pateikt, Kamisama Dolls un Dantalian no Shoka liekās spēcīgākas par to, kas pagaidām iznācis, lai gan vēl jau sezona knapi iesākusies.
Paldies dievam Shana beidzot beigsies (kāds vēl atcerās cik OVA un citi krāmi ir bijuši?).

Pagaidām galveno jautrību smeļos lasot komentārus par Hi10p (a.k.a. 10 bit) un to, cik ļoti cilvēki to ienīst. Protams, re-encode arī jau parādījušies.
Church
Hunter x Hunter noveroties 1.o epu remeikam, liekas nav veerts. Sabaaza 2-3 epas vienaa daudz ko no initial char development izgriezhot, not gut. Vieniigais ka taas iespaidaa noleemu veelreiz noskatiities origjinaalu smile.gif
Ir beigushies vairaaki kosheriigi shovi, ko ieteiktu citiem. Hana-Saku Iroha, Natsume Yuujinchou S3 (+S1/S2 protams), veel joprojaam turpinaas Usagi Drop, Dantalian no Shoka (ED 4tw!).
Un galiigi offtopaa ne no jaunajiem shoviem, bet uz bakabt trakera beidzot ir finished pilns batchs all time classic Glass Mask 2005.
Kaede
Fate/Zero, Working S 2, Bakuman S 2. Varbūt skatīšos arī Shana S3 un Guilty Crown.
Niks
Pag ko? Dantalian no Shoka ir vairāk nekā viens ED? Un turpinās? Nesajauci anime?
Ak jā, Steins;Gate bija pilnīgs nerdwin, bet tā ir jau pavasara sezona.
Isabel Carmin fon Edelhain
Liekas, ja atcerēšos, ka gribēju uzmest aci, būs jāpaskata Hotarubi no Mori e un Guity crown. Bet tā sezona šķiet vairāk vai mazāk neskatāma pēc pirmā skata. Varbūt vēlāk kas paķers.
Hikaru
Interesanti, ka cilvēki saka par katru sezonu, ka tā nav skatāma un ir sliktāka par iepriekšējo, bet pēc tam nosauc labas animes, kuras bija/patika. biggrin.gif
Church
Viss ir relatiivs. Sliktas/labas sezonas gadiijumaa - cik liela skataamu shovu attieciiba pret peleeciigo krapu skaitu. <5% tolereejamu showu no n-desmitiem manaa vaardniicaa nav "laba sezona", tik taa - iznjeemums, kas apliecina likumu.
EruLaif
Pievienoju savam sarakstam arī Ben-to. Izrādās, ka nopirkt bento par puscenu un tajā pat laikā palikt dzīvam nav nemaz tik viegli.
austere
Ben-to +1
Church
Hoo, paveeros ben-tou, varbuut tieshaam buus skataama komeedija.

Peec otraas remake HxH epas saakotneejais viedoklis par drausmiigu apgrieztiibu nostiprinaajaas, +nez kaapeec tik tagad pamaniiju, ka galvenajam varonim cits seiyuu. It kaa siikums, bet drausmiigi griezhas ausiis ar nepierastumu. Varu tik veelreiz atkaartot ieteikumu skatiities origjinaalo HxH (protams ar +OVAaam sizheta turpinaajumam).
austere
patika man arī Mirai Nikki pirmā epizode - mazliet vardarbības, dīvains love story, āķīga intriga savērpta (mazliet līdzīga Eden of the East) - kādi 30% iespēja, ka būs labs gabals.

protams jāskatās kautkad vēl arī Fate Zero, Boku wa Tomodachi ga Sukunai, C3, Guilty Crown
Lars
Hmm, pirmajā acu uzmetienā par 100 % skatīšos otro Bakuman'u un Workingu..

Bet visādi citādi - "Most boring season ever!" ..trololo. Pilnīgi iespējams līdz sezonas beigām paķers vēl kāds (un tā pavisam noteikti - notiks)

Kaede
Guilty Crown varētu būt sezonas labākā anime manā skatījumā.
Noskatījos arī Mirai Nikki, patika. smile.gif

EruLaif
Guilty Crown vizuālais noformējums likās vienkārši lielisks, bet, pēc pirmās epizodes noskatīšanās, gribētos teikt, ka par tēliem vēl tik pat kā nekas nav zināms. Jāredz, kā viņi uzvedīsies (galvenais, lai nav tik tupi, kā dragonaut: the resonance vai shining tears x wind), tāpēc es pagaidām visai piesardzīgi - 50/50 par to labāko. Ceru, ka tev būs taisnība un šī būs vislabākā anime sezonā, jo man pirmā epizode ļoti patika un ar nepacietību gaidu nākamo biggrin.gif
Ginta
~Ziemas sezona 2011/2012~
Church
Hmm, Recorder to Randoseru i bijusi ideja (gan vairaak female chariem), bet ceru, ka necraps;
Natsume Yuujin-chou Shi - gut, more the better;
Papa no Iu Koto o Kikinasai ceru, ka izdosies, attaali sizhetiski liidziigais Usagi Drop bija paticis;
Ano Natsu de Matteru - onegai teacher autors, gut?;

Usagi Drop & Toradora OVAs/specials;
Rurouni Kenshin & Berserk un .hack movies, yeah!

Rest - most probably average industry crap. Vispaariigi sezona liekas veel suudiigaaka par ieprieksheejo.
anti
Berserk! Beidzot.
.hack, saprotams, arī forši.

No tā pārējā stuffa "Another" izskatās interesants.
Isabel Carmin fon Edelhain
Berserk FTW

ar to laikam izvēle arī beidzas

Edit: paskatīju Another mangu un likās ka var no tā visa izvērsties kaut kas interesants. Pasekošu līdz arī anime
Niks
Kyousougiga - tad jau redzēs, principā gaidu jau no pavasara (tātad gandrīz noteikti būs aplauziens)
BRS - OVA nepatika, bet ryo un huke kombo pieprasa vismaz uzmest aci
ZnT F - oh why not, Shana Final jau skatos (un ir ciešams, lai gan es tiešām labprātāk būtu noskatījies 5 minūšu klipu, kurā viss viņu Visums uziet gaisā tūlīt pēc iepriekšējās sezonas beigām)
Rinne no Lagrange - saožu baismo fail, bet apraksts tomēr pieprasa man vismaz uzmest aci
Nisemonogatari - must see kana kana?
Another - varbūt
Ano Natsu de Matteru - gaidu ar nepacietību

OVA: Toradora!, Carnival Phantasm S3, Gyo & abas pārējās, Steins;Gate Special

lol, Church, Papa no Iu Koto o Kikinasai producē feel, tātad gaidi klišejisku harēmu.
EruLaif
Laikam, ka skatīšos Pyanpoyo Kanatsu Nikki, New Prince of Teniss, Brave10 un Natsume Yuujin-chou Shi, pārējās tā ne visai.
Church
Niks: kush, es i uzaudzis uz haaremiem kaa urusei yatsura, love hina utml, ne viss zhanraa i kraps smile.gif
Ginta
~Pavasara sezona 2012~
(edit: Līdz tās sākumam laika ir gana, tā kā noteiki vēl gaidāmi listes apdeiti. >_o )
zenofex
QUOTE(Ginta @ Feb 22 2012, 20:29) *

~Pavasara sezona 2012~
(edit: Līdz tās sākumam laika ir gana, tā kā noteiki vēl gaidāmi listes apdeiti. >_o )


Vienīgais, kas mani ieinteresēja, bija AKB0048 wacky premises dēļ. Gan jau laika gaitā vēl kaut kas iekritīs acī.
Church
Hmm. Nochekoshu, varbuut nekraps:
Uchuu Kyoudai, buutu patiikami, ja sanaaktu ala PlanetES.
Fate/Zero (part 2). Ceru gan ka ne 3d animaacija.
Jormungand
Acchi Kocchi. Nebuus lucky star, bet ja nu?
Kimi to Boku.2. Pirmais bij gut.
Sakamichi no Apollon.

Rurouni Kenshin: Shin Kyoto-Hen OVA
Momo e no Tegami
Niji-Iro Hotaru

Ehh, papildus peedeejo gadu trenda ar aizvien mazaak labu shovu man nepatiik otrs - aizvien vairaag 3D CG graphics :/
EruLaif
Par cik priekšroku dodu school, romance, harem shoviem, tad pavisam noteikti skatīšos Haiyore! Nyaruko-san.
Shining Hearts: Shiawase no Pan - gribu redzēt Rin Shaomei darbībā biggrin.gif
Accel World - patīk manga, tad jau arī patiks man anime.
Hyouka - Kyoto animation...
Joka pēc jāapskata arī Eureka Seven Ao, Medaka Box, Tasogare Otome x Amnesia, Acchi Kocchi, Nazo no Kanojo X ,Sankarea un Upotte!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.