Help - Search - Members - Calendar
Full Version: New Shows
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
zenofex
Random Curiosity beidzot izlaiduši savu jaunās pavasara sezonas pārskatu:
http://randomc.net/2012/03/29/spring-2012-preview/

Atkal vesela gūzma šovu, bet, kā parasti skatamo nav daudz.

Pēc aprakstiem, interesanti būtu noskatīties Uchuu Kyoudai, ZETMAN, Sankarea, Tasogare Otome x Amnesia, Jormungand, Sakamichi no Apollon (Cowboy Bebop'a režisors un mūzikas autors atkal strādā kopā!!). Un, iespējams, ka vēl dažas.

PS Kautkā tagad vairs neliekas ka AKB0048 būs incants...
Spectre
so far no visa ko ieverteeju -
Zetman - kartejas asinis un kishkas pa gaisu biggrin.gif skatos viniem katru ceturksni tagad kaada Goriska anime paradaas biggrin.gif (ongoing sarakstaa)
Space Brothers - pagaidaam izskatas diezgan vienkarsha parasta anime par 2 braaliem kas nolema kluut astronauti, nezinu iisti kas, bet loti iepatikaas. Ammm jaa animi caurvij taads smalks humorinsh, mosh tas ir tas kas mani pakera smile.gif (ongoing sarakstaa)
Accel World - gamers/geek stuff ... neesmu iisti parliecinats ka sho skatiishos, nu veel 1-2 epas noskatishos, ja nu mosh tur kas interesants izveidosies. (veel paris epas - ta maniis)
Hiiro no Kakera - uhhhh cik var vienu un to pashu teest, izskatas peec kartejaa 12 kingdoms pakaldarinajuma. Ja jums patiik viena princese un pilna kaudze "aizsargu" un kautkada mistika pa vidu - uz priekshu. Man shis zhanrs un story line liekas parak traki nodeldeets. (dropped)
Kimi to Boku 2 - heh kachashu un vieglam briidim atslodzei tureeshu smile.gif (to download)
Natsuiro Kiseki - nemaku teikt chota man pirmas 5 minutes neiespaidoja taa kautkaa arii neesmu noskatijies to epizodi. (stalted for now)



P.s. Biju kautkaa palaidis garaam - Mirai Nikki - tiem kam patika DeadMan Wonderland shitas gabals arii patiks wink.gif (ongoing - veel palikushas 2 epas)
Niks
DW bija nu riktīgs fufelis, MN man piegriezās pat vēl ātrāk. Labi, RIP tiem abiem.
Sezona knapi sākusies, tādēļ principā nav vēl par ko komentēt, bet no redzētā:
Koreha 2 - atkārtojam pirmās sezonas pirmo epu? Nav labs sākums.. animācijas izšķirtspēja arī kaut kāda jokainā, kaut kāds 400p pārāk izpludināts fons? Bet nu vismaz kaut kas.
Medaka Box - kārtējais atgādinājums, ka man principā nepatīk Gainax, cik nu no tā vispār vairs atlicis. Cik sapratu no Medaka faniem, tad viss "ievērības cienīgais" esot beigās, līdz kurām seriāls var arī netikt.
Sankarea - murgaini -
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
normāli meitenes, nakts vidū sastopot čali, kas paziņo, ka viņu interesē tikai zombijmeitenes un vispār viņš patlaban atdzīvinot kaķi, pilnā kaklā bļaujot, mestos tuvākās izejas virzienā, bet, labi, suspension of disbelief ir katras fikcijas pamatā un, kā vēsta tautas paruna, tāds tādu atrod.

Zetman - joprojām nesaprotu, kāpēc taisa kaut ko tik tukšu. Tad jau Gyo bija saturīgāks.

Pielikšu vēl pāris redzētās:
Acchi Kocchi - daļa joku vienkārši nav izdevušies, animācija trešās šķiras, otrā plāna personāži nu ļoti bērnišķīgi... kopumā pieņemami.
Natsuiro Kiseki - neesmu pārliecināts par žanru (daily lives of moe-moe schoolgirl gang?) vai ko es par to domāju; paredzu, ka nebūs diži interesantāk kā "iz slaucējas taņas un traktorista vaņas ikdienas jeb ceļot komunismu", bet vismaz smuks ciemats ar smukām un dziedošām meitenēm, un tas cilvēkiem patīk.
Accel World - .hack klons? silver surfer klons? ironman klons? nē, tikai kārtējā "vārgulis nesaprastais un skolas princese un aizspogulija", nekas vairāk, nekas mazāk
Kaede
Iečekošu vismaz pirmo sēriju Tasogare Otome un Hyouka.
Plānoju skatīties Kore wa Zombie 2 sezonu, Sankarea(manga man patika).
P.S.- jā. Man patīk zombiji, xD. Got a problem? biggrin.gif
austere
No tā, ko paspēju apskatīt, patika (nedaudz):

Sankarea,
Accel World,
Haiyore! Nyaruko-san
Nazo no Kanojo X (wtf)

Jormungand arī varētu būt skatāms.
Mēģināšu vēl skatīties arī Zetman un Sengoku Collection.
Pagājušajā gadā bija diezgan daudz smuki sazimētu anime. Par šo sezonu to tiešām nevar teikt.
Spectre
Zetman - peec otraas epas - dropped - chota apnika shitie rauduliigie supervaroni, kas nemak kontrolet savas spejas, labiue puikas kas paliek par laundariem jo viniem izmazga smadzenes, wtf ir viniem mugurkauls vai nav pashiem. Any way dropped

Tasogare Otome x Amnesia - izskatas visai interesanti - redzees kas talaak - ongoing

Jormungand - uhhh Black Lagoon stilaa - Gun s Blazing, Knives shining. Pagaidam no visaam animem kuram iznakushas pirmas serijas shis nu buutu mans favoriits. - ongoing

Haiyore! Nyaruko-san - citplaneetieshu nimfa kas aizsargaa mazu chali kuram uz vinu galiigi nestaav. Var iereekt, not bad, atslodzes briidim tiri labi noder, sireaals bullshits biggrin.gif - ongoing
Acchi Kocchi - iesaku kaarleenam smile.gif - ongoing

Sankarea - gaidu otro epu, redzees kas tur notiks, iisumaa, chalis kuram nav interese pret dziivajiem, atrada kautkadu vecu gramatu kur ir itkaa recepte kaa atdziivinat, uzaisiit zombi, vobshem vinsh sev grib zombi draudzeni. Peec otraas epas vares spriest vairak cik nu labs shis gabals un ko no vina var gaidiit smile.gif
Kaedei varetu patikt Sankarea - iecheko redzees kas tur buus talak - pagaidam zombiju veel nav biggrin.gif

Plānoju skatīties Kore wa Zombie 2 sezonu, Sankarea - juuu shitaadu sviestu nu nekadi nevar palaist garaam - vajag kartiigi piipeet ko smagu lai ko tadu uztaisiitu biggrin.gif - ongoing for sure biggrin.gif
Sigfa
Sakamichi no Apollon izskatās, ka varētu būt interesants, un pietam ar džezu. Žēl par personāžu uzsvērto sievišķību un liekām norādēm uz shounen ai, bet citādi tīri baudāms slice of life. Redzēs ko nesīs tālākās sērijas.
Spectre
QUOTE(Sigfa @ Apr 13 2012, 20:24) *

Sakamichi no Apollon izskatās, ka varētu būt interesants, un pietam ar džezu. Žēl par personāžu uzsvērto sievišķību un liekām norādēm uz shounen ai, bet citādi tīri baudāms slice of life. Redzēs ko nesīs tālākās sērijas.

Vakar ar sho ieverteju - pagaidam ir ongoing sarakstaa, redzees kas tur talak buus smile.gif

Ozma - dropped lai cik daudzsoloshs bija sakums turpinajums no katras epas gaja lejaa, lejaa, liidz tiko izsledzu piekto epu viduu, shitas viss jau kautkur redzeets Gundamos. Harosh vienu un to pashu story line drelleet 25-to reizi. Enough Nuff said.
Lars
Domājams šī cēliena skatāmgabali -
Sankarea - džeks drusciņ šizīgs, 2. sērijas beigas riktīgi ieintriģēja - kas nu būs biggrin.gif ongoing..
Tasogare Otome x Amnesia - pirmā epa, ja ne gluži smieties lika, tad pasmaidīt gan.. ongoing..
Sakamichi no Apollon - iespējams šīs sezonas "mans" lielākais skatāmgabals, beidzot redzēju normālu animāciju bungu spēlei ohmy.gif definitely ongoing..

ē, kas tur vēl bija
Natsuiro Kiseki - pēc zīmējumu stila izskatījās gluži kā Hanusaku Iroha. Kāds bija sižets? Neatceros, jo aizmigu beigās.. Tagad paskatījos beigas, viņas kaut kur aizlidoja biggrin.gif wtf..
Nazo no Kanojo X - mm, nē, pass.. nemaz neizteikšos
Jormungand - laikam šie nav priekš manis, ja godīgi bija garlaicīgi..


Niks
Sakamichi no Apollon - tā kā bišku gejisks (žanrs it kā josei gan), bet, jā, visnotaļ baudāms
Tsuritama - citplanētieši un mašķerēšana? Esmu uz āķa. Protams, interesants animācijas stils, bet neko dziļu negaidu
Jormungand - galīgi garām. BL stila OP un ED to tikai pastiprina, jo Jormungand ir švaks pulveris, gandrīz gribētos salīdzināt ar Uppote, ja pēdejais mani nebūtu nokaitinājis tā, ka nenoskatījos pat pirmo epizodi
Tasogare Otome x Amnesia - tāpat kā zombiji arī šīs ir standarta žanrs, bet tāds, kas parasti ir daudz garlaicīgāks; gaidu vairāk Kitamura Eri
EUREKA SEVEN AO - jācer, ka nebūs pārāk klišejiski, pagaidām nav īsti kur piesieties, lai gan Eureka 7 ir nežēlīgi augsta latiņa, ko var arī nepārlēkt

Joprojām skatos SKET Dance, Fairy Tail, Aquarion (gan EVOL, gan Sousei), Fate/0, un ziniet - tie ieliek masīvu kloķi vairumam jauno anime.
Spectre
Sakamichi no Apollon - 03 bija vis labi liidz shitai epai ... sak baigi ost pec kartejas Nana's ... nus veel skatiishos bet nu treshaa epa bija in-f...ing-credible klisheja ...
Kaede
Pēc vairāku sēriju noskatīšanās turpinu skatīties:

Accel World (man kā visādu tehnoloģijas figņu/datospēļu fanei šī ļoti iet pie sirds)
Tasogare Otome- lika pasmaidīt.
Kore wa Zombie- šim, pēc manām domām, vajag īpašu garastāvokli, bet man patīk.
Sankarea- patīk, gan vēl īsti nesaprotu, ar ko šī paķer.
Hyouka- tās lielās, mirdzošās acis. Man iepatikās galvenā varone, taču vēl neesmu pārliecināta, vai tiešām skatīšos. Otro sēriju gan ievērtēšu- animācija arī šim ļoti patīk.
Lars
Izskatās, ka šajā sezonā tiešām būs ko redzēt. Savam sarakstam pieplusoju arī:
Eureka Seven Ao
Hyouka

Iespējams arī Accel World - šovakar/šonakt ievērtēšu, kas tas par zvēru!

Tomēr vislielākais prieks ir par nākamās sezonas atgriešanos - Moyashimon Returns. Yey!!
Sigfa
QUOTE(Spectre @ Apr 27 2012, 01:28) *

Sakamichi no Apollon - 03 bija vis labi liidz shitai epai ... sak baigi ost pec kartejas Nana's ... nus veel skatiishos bet nu treshaa epa bija in-f...ing-credible klisheja ...


Indeed. Pati muzicēšana gan man patīk. Iespējams, dēļ nostaļģijas par BECK. Cerams, ka klišeju atražošana nebūs tas, kas definēs šo šovu.

Edit: Tas man arī izraisa stipru nepatiku pret to procesu kura rezultātā tiek izvēlēti darbi, kuri taps animēti. Šķiet, ka viņi domā, ka ja nav stingri definētas klišejas un personāži ar to attistību ieliktu kastītēs "tsundere" vai "yandere", tad šovs nebūs veiksmīgs. Nolādētā šablonu atražošana. Tas ir iemesls kāpēc anime vairs īsti netur līdzi manai interesei - tas viss jau ir simtreiz redzēts.

Also, Moyashimon Returns, awww yeaahhh.
Lars
Klāt arī:
Saki: Achiga-hen - Episode of Side-A
Uchuu Kyoudai

Ja par bračiņiem kosmonautiem ir viss skaidrs, tad ar Saki jāskatās, kādā virzienā aizies..
austere
Runājot par Kore wa Zombie (OVA un ep.00) - tie pain in the butt jociņi bij ... oriģināli.
Kaede
Sarakstam pievienoju ari Kimi no iru machi. Pirmā sērija iepatikās. smile.gif
Ginta
~Vasaras sezona 2012~
Church
No izlasiitajiem aprakstiem laikam iechekoshu:

Choyaku Hyakunin Isshu: Uta Koi
Moyashimon Returns - Oh yeah!
Sword Art Online - cerams, ka kaut nedaudz liidziigs .hack
Hakuouki Reimeiroku
Blood Lad - wierd enough plot for good gags potential
Arve Rezzle - matrix, eh

Shijou Saikyou no Deshi Kenichi OAD
Berserk Ougon Jidaihen II: Doldrey Kouryaku !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rurouni Kenshin: Shin Kyoto Hen Part II


Gribeeju pierasti pachiiksteet par kaarteejo suudiigo sezonu, bet sezona nevar buut suudiiga, ja tajaa ir Berserks smile.gif
austere
No ziemas sezonas biju galīgi palaidis garām Inu x Boku SS. Tagad noskatijos un jāsaka labs anime, vairāk kā labs - ļoti labs, man patika.

Tagad skatos Nisemonogatari. Gribēju no sākuma sagaidīt BD versiju, bet sākot skatīties, atpakaļceļa vairs nav. Witty dialogue + cool / sexy posing = a lot of fun, entertainment pure. Dažas ainiņas no Nisemonogatari iederētos arī Hen zemi.
austere
No vasaras sezonas paspēja iepatikties:
Jinrui wa Suitai Shimashita - nevainīgs, gandrīz bērnišķīgs melnais humors/sarkasms. No subtitriem iemācijos divus jaunus vārdiņus "yucky wench";
Natsuyuki Rendezvous - ...
3rdHalf
Šosezon, gribētos kaut ko paskatīties, bet neesmu īsti iedziļinājies jaunajās relīzēs. Vai kāds man varētu ieteikt kaut ko: ne-moe, ne-vidusskolīgu?
Pfyelf
QUOTE(3rdHalf @ Jul 18 2012, 08:34) *

Šosezon, gribētos kaut ko paskatīties, bet neesmu īsti iedziļinājies jaunajās relīzēs. Vai kāds man varētu ieteikt kaut ko: ne-moe, ne-vidusskolīgu?

Jinrui wa Suitai Shimashita: moe nav, skolas nav, savdabīgs humors ir. Galvenā varone ir diezgan loģiska būtne.
Spectre
QUOTE(Church @ May 16 2012, 14:04) *

No izlasiitajiem aprakstiem laikam iechekoshu:

Moyashimon Returns - Oh yeah!
Sword Art Online - cerams, ka kaut nedaudz liidziigs .hack


No jaunas sezonas skatos shiis 2.

Nu jaatziist ka Moyashimon nacas noskatities pirmo sezonu, jo pirmas 2 epas iespaidoja un radas interese.

Sword of art Online - pirmaa epa bija banala - bet otraa visu izlaboja un jo talak jo labak (so far).

Nakaimo - My sister is among them! - nu harem siirups kas siirups - nu tiem kam patiik tada stila animes pashi sapratiis ka shis gabals ir jums.

So, I can't f.ck her - nu shitas jau nu gan iekrita - nodrazti banalajaa "ir jau redzeets 10x" kategorijaa un tika nodropots.
Lars
Rudenī būs Initial D Fifth Stage! Aaaaa, Yeahhhh!
Ginta
smile.gif

~Rudens sezona 2012~
3rdHalf
Pēdējās divas sezonas neesmu sekojis nevienam seriālam, bet šīs sezona izskatās kārdinoša.
Nteikti sekošu līdzi: Robotics;Notes, Little Busters! un varbūt Hayate no Gotoku.
anti
Mass Effect anime? Dafuq.
Par lielāko daļu no pārējā nezinu, ko domāt. Pēc aprakstiem tā, so so.
Church
Nuu.
Imho Jormungand S2 bolaams, kaa shvakaaks, bet Black Lagoon analogs,
Robotics;Notes potenciaals buut gan ok, gan krapam,
ID 5th stage (kaut gan interesenti noteikti mangaa jau tikushi liidz kaadam .. 8th stage? smile.gif),
Bakuman S3 (atkal, ja prespoilots ar mangu ..),
Usogui OAD (ceru, ka Akagi/Kaiji liimenja, bet buus jaapacheko mangaa).

No ieprieksheejiem veel neesmu izmetis no trackojamaa listes Space Brothers, Sword Art Online, Natsuyuki Rendezvous, Hyouka.
FuschichO
Es paskatījos Erulaif iepostotos treilerus, bet no visiem labi ja viens manī izraisīja nopietnu interesi. Sauciet mani par aprobežotu, bet lielākā daļa mani atbaidīja tieši ar savu vizuālo risinājumu un pāris sekundēs ietvertajiem klišejiskajiem personāžiem. Bet man nav ko bēdāt! Es neesmu redzējusi vēl kaudzi ar veciem un lieliskiem seriāliem! Puhī.
Ginta
Ieraudzīju thredru un iedomājos iemest, kas man liekas ļoti parocīgs (jau ar linkiem uz MAL) saraksts:
~ Vasaras sezona 2013 ~
Niks
Kas pagaidām šķita puslīdz interesants pēc apraksta:
Gin no Saji
Servant x Service
Genshiken Nidaime - jācer, ka būs interesantāk par iepriekšējo sezonu
Kami nomi zo Shiru Sekai III - ditto
3rdHalf
Thanks Ginta!
No jaunajiem šoviem noteikti skatīšos Genshiken Nidaime, jo pirmās sezonas bija foršas, kā arī Monogatari Series: Second Season tā paša iemesla dēļ.
Watamote!: ooh fuk-yeah! - šo es noteikti skatīšos, jo man ļoti, ļoti, ļoti patika manga: It's Not My Fault That I'm Not Popular!. (Neliela piezīme: Watamote! iesaku visiem, kuriem patika Welcome to the NHK)
Tas laikam arī viss...
...Oh wait. Highschool DxD ir jauna sezona?
Noooooouuu!
Niks
Watamote! izklausās vairāk pēc B Gata H Kei, bet salīdzinājums ar NHK mani nomierināja - pirmajā brīdī nobijos, ka esmu palaidis garām, ko labu, bet B Gata H Kei bija garlaicīgs un bezjēdzīgs, savukārt NHK ni Youkoso! ir vēl viens pārvērtēts seriāls - nebija īpaši slikts, bet ne jau tik labs, lai atcerētos vēl pēc 5 gadiem. Tad jau labāk ātro kursu 中二病, jo bez tā lielu daļu no mūsdienu m-sliem nevar saprast, lai gan tikpat labi var viņus neskatīties vispār, un nekādi nebūsiet apdalīti.
EruLaif
Šī vasaras sezona galīgi nav priekš manis. biggrin.gif
High School DxD New - vienīgā anime, kuru gaidu no šīs sezonas.
... varbūt arī, ka skatīšos Kimi no Iru Machi.
Lars
QUOTE(EruLaif @ May 12 2013, 23:53) *

Šī vasaras sezona galīgi nav priekš manis. biggrin.gif
High School DxD New - vienīgā anime, kuru gaidu no šīs sezonas.
... varbūt arī, ka skatīšos Kimi no Iru Machi.
Toties man - Slice of Life cienītājam, šī sezona tīri labi iet pie dūšas.

Servant x Service
Genshiken Nidaime
Watamote!
Kimi no Iru Machi 2
Gin no Saji - jē, Moyashimon, kaut gan te tik daudz komēdijas sad.gif
Stella - airsofts? hmm, interesanti, galvenais, lai varoņi nesāktu lidot.. biggrin.gif
Inu to Hasami wa Tsukaiyou - settings ir interesants, tomēr šovs šķiet pārāk ekscentrisks priekš manis, kā arī drusku tracina tas pārspīlētais šķēru fetišs.
HottyIceCat
Es laikam no sis sezonas visu ko skatos, skatos tikai principa pec.
Manuprat viss sliktaka sezona kada ir bijusi biggrin.gif
Niks
Silver Spoon (Giniro no Saji) taču nav ne vainas. Un turpinās Railgun. Danganronpa ir pieciešams. Kamisama no Inai Nichiyoubi arī skatāms. TWGOK kaut kā iekavēju iepriekšējās OVA un tā arī neesmu līdz tām ticis, bet ceru, ka būs labs, lai arī pēc pirmās sezonas seriāls zaudēja tvaiku, IMO. Love Lab pagaidām apstājos pie pirmās epizodes, jo paralēli skatos arī iepriekšējo sezonu anime (Koichoko, Denyuu, Oretsuba). Watamote arī ciešams, lai arī liek man ilgoties pēc Lucky Star tā vietā. Līdz Genshiken Nidaime un Servant x Service vēl neesmu ticis, varbūt tie ir labi. Turpinās Shingeki no Kyojin, taču nav laikam īsti manai gaumei. Tad vēl ir Monogatari VVZKD, bet vienmēr esmu to uzskatījis par daļēji overrated, jo vienīgais, kas viņu izvelk, ir Shinbo Akiyuki režija un rezultējošais overhype pēc pirmās sezonas, bet sižets un personāži ir labākajā gadījumā viduvēji (relatīvi priekš LN; normāli tādas LN vispār netiek ekranizētas), savukārt setting ir katastrofa. Citiem vārdiem sakot, masām patīk.
austere
Uchouten Kazoku - šīs sezonas labākais anime - par dīvainu ekosistēmu, kurā cilvēks ne vienmēr ir cilvēks, bet kautkas cits, kas šeipšiftojies par cilvēku - līdzīgi Pom Poko.

Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Waru - atkal ņirgāšanās par kolektīva atstumtajiem.

Blood Lad - atpaliek no Hataraku Maou-sama!, bet ir arī savi plusi - daži interesanti personāži.

Kamisama no Inai Nichiyoubi - meitenītes ceļojums pasaule kurā death walks the earth.

Stella Jogakuin Koutouka C3-bu - katrā ziņā labāks par Girls and Panzer.

Servant x Service - nice slice of life.

Rozen Maiden (2013) - nezinu vai man izdosies pierast pie šitā, pirmais iespaids ļoti atšķiras no iepriekšējiem Rozen Maiden.

Monogatari skatīšanos laikam atlikšu līdz BD iznākšanas, nevar saprast kuri fansubi jāņem.

Jāskatās vēl Fate nākošais atvasinājums, The World God Only Knows un Senki Zesshou Symphogear turpinājums un varbūt vēl kautkas no atlikušajiem.
Niks
Atļaušos izdarīt rupju pieņēmumu, ka nekad nekļūšu par izvirtušu veci, un teikšu, ka salīdzināt to tur dīvaino žanru (Sora no Woto, Saki, Stella Jogakuin Koutouka C3-bu, Girls & Panzer, ...) - skolnieces X status quo X no relevant males X otaku topics - ir kā salīdzināt govju pļeckas - var pēc krāsas (vizuālais izpildījuma), var pēc smakas (attiecināt uz sev svarīgām lietām), var pēc konsistences (sižeta un personāžu interesantuma), bet beigu beigās pļecka paliek pļecka.

P.S. Monogatari Second Season subberu izvēle ir vieglāka nekā nosaukt "Zaļās zemes" autoru - pēc AniDB datiem Commie ir vienīgā vērā ņemamā grupa, kas viņu vispār subo.
austere
Pats tu ..., Sora no Woto ir riktīgi labs.

Par Monogatari subiem es salasijos te, neko labu tur neraksta. Ja neparādīsies citi subi, būs jāņem commie.
anti
Rudens sezonas animītes.

Pagaidām izskatās, ka skatīšos Valvrave S2 (it's so bad that it's good), Log Horizon, Meganebu (ja tas ir kas līdzīgs Free!), pupa, varbūt Samurai Flamenco (nevar saprast, kas tas ir pagaidām, bet nu bildē ir smuks puika uniformā).

Un kas ir ar to Walkure Romanze? Izskatās pēc sūdīgas Utenas kopijas.
HottyIceCat
uh... rudeni gan izskatas, ka bus daudz ko skatiities :?
Niks
Kā parasti, kaut ko skatīšos, bet pagaidām sarakstā neatradu neko, kas man liktu aiz sajūsmas lekt gaisā, bet tas tā parasti ir, un rudens sezona it kā ir vislabākā, lai gan man vienmēr šķitis, ka tas vairāk attiecas uz blockbuster skaitu nevis to, ka arī "vājajās" ziemas un vasaras sezonās nevarētu būt labas anime.
anti
Man gluži sajūsmu tur ar nekas neizraisīja pagaidām, bet nu tas varbūt tāpēc, ka esmu veca un nīgra piepe :)
Church
Nekas, smuka gotiska piepe, tas i galvenais smile.gif

Pats kaut kaa aizvien mazaak un mazaak skatos animes, ir megaliela liste novilktu, kam pat pirmaa epa veel nav ieveerteeta, bet kas savdabiigi - lielu dalju no mana vienmeer pamathobija - dailjliteratuuras lasiishanas, peedeejos paaris gados sastaadiija t.sk. anime fanfiki par slaveniem ani fendomiem. Dazhi ljoti pat neslikti/liimenii.
samizdat, banzai!
Niks
Tad jau Das Resultat sagt alles (Nanoha) arī izlasīts? Tikai bez spoileriem, es vēl tikai 8. nodaļu jau kādu mēnesi marinēju.
Church
Pamataa ganos samizdataa, varbuut taapeec ka veesturiski pierasts baroties krievu sietbibloteekaas, un tas ka vismaz citi ar fanfikiem saistiiti krievu saiti ir parasti ar liiku lasiishanai interfeisu foruma veidaa multi postos un vairums turienes darbu ir mini formaataa. Bet nu jau arii samizdataa par teemu vairums paarlasiits, ja nu vieniigi dazhiem labaakajiem pa laikam jaunaas prodas palasiit. Ja nav pretenziju pret lasiishanu krieviski, varu padaliities via PM ar sho to atlasiitu/piebuukmaarkotu. Dazhi darbi diezgan ok peerles. Tikai ka man ani-fanfiki sakategorizeeti kopaa ar litrpg un buus slinkums atlasiit/shkjirot, un dazhiem pieglabaatajiem varbuut vajadziiba mekleet tekstus citur, jo izplatiita prakse peec publikaacijas hardprintaa novaakt lielaako dalju teksta peec izdevnieciibu pieprasiijuma.
Niks
To tur valodu principā nemāku, vienīgi tik daudz, ka pēc hiragana un daudzmaz katakana apguves, un gandrīz 100 kanji, un pa skolas gadiem fizikā nedaudz apgūtā grieķu alfabēta, vēl paņemt klāt to grieķu alfabēta bastardizēto versiju nebija pārāk grūti, izņemot modificējošos simbolus, jo man nav ne mazākās nojausmas, kā tieši tie modificē skaņas, taču gramatiku es nezinu, un vārdu krājums arī tāds, ka nevaru saprastu, kuru protu sliktāk - to tur vai japāņu.
Update: ja tā rūpīgi padomā, laikam japāņu valodu es protu labāk, un tas vienalga ir ļoti maz. Īpaši jau kanji, kur paliku pie pirmā 100, jo pēc tam, kad sāku saprast, kādas pakāpes elle ir kanji, kaut kā pazuda vēlme mācīties tālāk, lai arī joprojām sajūsminos, piemēram, par to, ka 乙 ir fishhook radical vai vēl kaut kas saistīts ar zivīm, bet lietojumā cauri spīd oriģinālā ideogrāfiskā nozīme. Valodnieciskas un vēsturnieciskas izpriecas, un antropoloģiskas arī.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.