Help - Search - Members - Calendar
Full Version: New Shows
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Niks
Par ef - Tale of memories - komponists ir Tenmon, kuru uzskatu par vienu no vislabākajiem, kas komponē mūziku priekš anime (vēl tajā saraktiņā ir tikai Yuki Kajiura un Yoko Kanno). Un, manuprāt, tos skatās nolifer'i, kuri kaut ko tādu IRL kāda iemesla dēļ necer piedzīvot, lai gan ir arī izņēmumi.
Sigfa
you're under arrest 1.maa seerija skataama, vieniigi muljkjiigi absurdaa humuora par daudz. Naked Xlation reliize ir vnk briesmiiga. Tulkojums briizhiem stipri gljuko, video kvalitaata shausmiiga un milziigi dzelteni subtitri -.-
Church
here ya go - FNordChan comments regarding new, Spring 2008, season

Aatri atlasot peec aprakstiem vai shovu produceejoshiem cilveekiem atlasiijaas diezgan daudzi shovi (it sevishkji, saliidzinot ar ieprieksheejo sezonu), kas varbuut buus skataami .. Allison and Lillia, Macross Frontier, Amatsuki, Nabari no Ou, Monochrome Factor, Real Drive, Himitsu: Top Secret, Kaiba, Soul Eater, Golgo 13, Crystal Blaze, Toshokan Senseou, Wagaya no Oinari-sama, xxxHolic Kei, Kure-Nai, The Tower of Druaga: The Aegis of Uruk, Itazura na Kiss, Blassreiter, Gag Manga Biyori Season 3 .. ja vismaz 1/3 no tiem buus skataami, jo labaak.
Kaede
Izskatās, ka jaunajā sezonā būs arī man pašai kas skatāms. No visiem ieinteresēja Allison and Lillia, Nabari no Ou, Wagaja no Onari-sama, xxxHolic otrā sezona. Varbūt iemetīšu aci Vampire Knights un Code Geass otrajā sezonā, ta redzēs. smile.gif
Niks
Heh, kā zināms, pavasara sezona parasti ir visspēcīgākā. *waku-waku, doki-doki*
Anyhow, manas domas (pagaidām):
Hoshi no Umi no Amuri //Mana otaku trešā acs saka, ka šai anime varētu piemist moe
St. Seiya - The Hades Chapter: Elysion //varētu būt kaut kas labs
Koharu Biyori OVA 3 //visticamāk draza, tomēr chari ir pārāk kairinoši, lai nenoskatītos vismaz pirmo epu
Allison and Lillia //kaut kāds potenciāls šai anime piemīt
Macross Frontier //must see (kaut vai dēļ zaļmaitainās ubermoe a.k.a. Ranka)
To Love-Ru //draza, kurai uzmetīšu aci tikai tādēļ, ka ir redzēta oriģinālā manga
Amatsuki //nav gluži manā stila, taču mēdzu skatīties arī man neraksturīgas anime
Code Geass Series 2 //nevaru vien saigaidīt 5. aprili
Nabari no Ou //garlaicīgu un tukšu vakaru aizpildīšanai būs pašā laikā
Vampire Knight //tas pats ar šo
Monochrome Factor //looks cute
Real Drive //visticamāk must see
Soul Eater //ņemot vērā producentus, varētu būt vismaz average
Golgo 13 //varētu būt laba anime
Kyouran Kazoku Nikki //mana otaku trešā acs gailē
Toshokan Senseou (aka Library War) //izklausās ļoti labi, lai gan neesmu sajūsmā par režisoru
Nijuu Menzou Musume //varētu būt laba
Kure-Nai //režisoru man galīgi nepatīk, tomēr pati anime izklausās itin pieņemami
The Tower of Druaga: The Aegis of Uruk //nojaušu kaut kādu potenciālu
Itazura na Kiss //aptuveni tas pats ar šo
Blassreiter //naisu

Ja godīgi, nespēju atcerēties, kad pēdējo reizi redzēju sezonu, kurā būtu tik maz klajas drazas, laikam industrija tiešām sāk mainīties.
Ginta
Pateicība Church par kārtējo, uz paplātes pienesto, FnordChan pagatavoto, jauno sezonu. :3

Tā... Jau iepriekš zināju, ka būs un visticamāk skatīšos: xxxHolic:Kei; Code Geass 2; Kyou Kara Maou! R

Kas vēl piesaistīja manu uzmanību:
Bus Gamer
Macross F
Amatsuki (Alright!)
Kaiba(Masaaki Yuasa- pagaidām laikam vienīgais iemesls, lai apskatītos.)
Soul Eater
Toshokan Sensou (oh..k...)
Kure-nai
Junjou Romantica (:3)
Neo Angelique Abyss (''crap bishounen dating sim adaptation'' - to vienkārši nevar neskatīties. XD)

Nu ja... kopumā nemaz nav tik daudz, bet kas to lai zin, iespējams pa citiem ceļiem varu nejauši uziet un (no)skatīties vēl kādu.

p.s. omfg Yugio... XDDD
zenofex
Tā nopietni interesē tikai Real Drive un The Tower of Druaga: The Aegis of Uruk. Pirmais ar cilvēkiem, kas strādā projektā, otrā ar vizuālo formējumu, un daļēji ar to ka to veido Gonzo & cilvēks, kurš pirms tam uzcepa Last Exile. Bet kopumā piekrītu jau izskanējušai domai ka pavasara sezona ir ļoti spēcīga.

BTW, Church, vai labāk neatdalīt postus, kas saistīti ar jauno sezonu, atsevišķā pavedienā? Iemesls bija slinkums, vai kas cits?
Niks
Ja drīkst zināt, kāpēc tas, ka to producē Gonzo ir labi? Jā, viņi ir profesionāļi, taču ļoti daudzas anime viņi ir pamanījušies aizlaist dēlī, smagi novirzoties no oriģinālā sižeta, vai vienkārši kaut ko kārtīgi neizstrādājot, kas dažkārt atstāj wth pēcgaršu (un ne labā nozīmē).
Church
QUOTE(zenofex @ Mar 3 2008, 16:40) *

BTW, Church, vai labāk neatdalīt postus, kas saistīti ar jauno sezonu, atsevišķā pavedienā? Iemesls bija slinkums, vai kas cits?

katreiz produceet jaunus? prefereeju tieshi otraadi - samazinaat skaitu. atshkjiraas jau tikai laiki/datumi. ja nu kaads meklee nfo, arii izdots tiek viens threads, nevis 10.
zenofex
QUOTE(Niks @ Mar 3 2008, 17:37) *

Ja drīkst zināt, kāpēc tas, ka to producē Gonzo ir labi? Jā, viņi ir profesionāļi, taču ļoti daudzas anime viņi ir pamanījušies aizlaist dēlī, smagi novirzoties no oriģinālā sižeta, vai vienkārši kaut ko kārtīgi neizstrādājot, kas dažkārt atstāj wth pēcgaršu (un ne labā nozīmē).


Visi Gonzo darinājumi nav labi, bet tie, kas ir, tie neapšaubāmi izceļas (Last Exile, Full Metal Panic, Hellsing, citi). Plus, esmu ievērojis, ka viņiem labi padodas pašiem radīt sižetu, nevis pārņemt no kādas mangas. Un finālā, atzīmēšu, ka man ir interese par projektu, es nekad neesmu uzskatījis, ka Gonzo - tas automātiski ir kaut kas labs. Es pat Ghibli darbus par tādiem neuzskatu, kāmēr neesmu tos redzējis.
Masha
Pavasara sezona liekas daudzsološa!

no saraksta esmu atlasijusi:
Blassreiter - ceru, ka Gonzo parsteigs
Toshokan senseou - atsauce uz Fahrenheit 451!
Crystal blaze - ar suni, kas līdzīgs Ein no Cowboy Bebop
Himitsu: Top secret- esmu dzidējusi, ka manga esot lieliska
Real Drive- visgaidītākais sezonas jaunums
Nabari no Ou
Amatsuki
Macross frontier
Allison and Lillia - patīk man pseidoretro:)

Kaut nu pietiktu laika un pacietības tiešām visas noskatīties.
Sairasu-kun
Paldies dievam, ka neesmu garigi apdauziits un meginu pietureties pie Realitates

Allison and Lillia - pff, viss atkarigs no pirmajam 3 serijam.
Macross Frontier - no comment, ja vini ar tadu pasi kvalitate radis parejas serijas, tad buss lielisks velviens sovs mana kolekcija.
Code Geass - YIHAAA!!!!
Nabari no Ou - nu nezinu, atkal viss atkarigs no pirmajam 3 serijam
Real Drive (RD Sennou Chousashitsu) - ES LUDZU DIEVU, ja sitas ir tas ko es domaju, than i can die happily.
Kaiba - man ir pie vienas, vai tas stast bus debils vai ne, es vienkarsi milu so zimesanas stilu.

Un parejie ir +- suudi, vienigi The Tower of Druaga: The Aegis of Uruk var vel pameginat paskatities un tas ari viss.

ehh ta cereju, ka buss labaki sovi...
Yume
Ojā... šī pavasara sezona ir lāāāba... tiešām ir lietas ko ksatīšos neskatoties uz katastrofālo laika trūkumu.

Bus Gamer man kā Minekura-senseis fanam IS A MUST.
Real Drive ( es arī ceru ka tas ir tas, ko es domāju) ir varen-laba lieta.
Himitsu - vien dēļ mangas zīmēšanas stila es viņu skatīšos. Tad jau redzēs ko no tās mangas izvilks, bet solās būt labs, ja protams viņu nesabojās ar mazo budžetu.
Crystal Blaze - apsveru ka nebūs slikts.

Spectre
Tas saraksts nav pilnīgs ...
bet nu lai paliek ... tāpat nav laika/slinkums papildināt ar pārējiem šoviem to sarakstu.
uz doto brīdi ir atzīmēti laikam ka 13 vai vairāk šovi kas ir sākušies sāksies tuvākajā mēneša laikā (nav jau teikts, ka visi būs skatāmi)
Yume
QUOTE(Spectre @ Apr 2 2008, 15:04) *

Tas saraksts nav pilnīgs ...
bet nu lai paliek ... tāpat nav laika/slinkums papildināt ar pārējiem šoviem to sarakstu.
uz doto brīdi ir atzīmēti laikam ka 13 vai vairāk šovi kas ir sākušies sāksies tuvākajā mēneša laikā (nav jau teikts, ka visi būs skatāmi)

tu varētu vismaz padalīties ar infu, kur tu rāvi šeit neminētos "jaunpienācējus"
Niks
Yume, Japānā katru mēnesi iznāk kaudze anime (arī hentai un cita draza), no kā daļa tiešām šādos apskatos reti parādās, turklāt arī apskata autors ir tikai cilvēks un var kaut ko palaist garām.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=...last.anime=Show <--- šis parasti pāris nedēļas pirms sezonas sākuma ir kaut cik precīzs, tomēr arī AniDB nesatur informāciju par visām anime, turklāt nereti nekā daudz vairāk par nosaukumu un mēnesi, kurā to visticamāk rādīs, arī nav.
Niks
Heh, sanāks dubultposts.
Pēc ziemas sezonas bija gaidījis, ka industrija būs atjēgusies, diemžēl pagaidām tikai Allison and Lillia ir skatāms, tiesa, neesmu gan redzējis vēl ne pusi no lejuplādētā un lieku lielas cerības uz Nabari no Ou, Real Drive un Code Geass Hangyaku no Lelouch R2, kuri vēl nav iznākuši.
Ak jā, Gonzo no manīm dabū pa ausīm, jo šamie lieto vairāk good stuff nekā vajadzētu - Blassreiter ir pilnīgs sviests.
dExIT
So rekur ir.. smile.gif tie kuri veel nezin...

Septembris / Oktobris / Novembris
  • Tytania
  • Shikabane Hime ( aka Corpse Princess )
  • Hokuto No Ken
  • Michiko to Hatchin
  • Casshem Sins
  • Yozakura Quartet
  • Nodame Contabile
  • Gundam 00 - 2nd
  • Toaru Majutsu no Kinsho Mokuroku
  • Kurogane no Linebarrel
  • Ga-Rei
  • Tales of The Abyss
  • Today in class 5-2
  • Kannagi
  • Kuroshitsuzi
  • Jigoku Shoujo 3 ( Mitsuganae )
  • ToraDora
  • Hyakko
  • Skip Beat!
  • Hakushaku to Yousei
  • Tentai Senshi Sunred
  • Vampipre Knight - Guilty
  • ef - a tale of melodies
  • Clannad - After Story
  • Bihada Ichizoku
  • Noramimi - 2nd
  • Kemeko Deluxe
  • Akane Iro ni Somaru
  • Rosario and Vampire - Capu 2
  • Macademi Wasshoi!
  • Stitch!
  • Battle Spirits
  • Netsusou!
Uncertain Airdates ( Veel nezinaami datumi )
  • Tears to Tiara
  • Bonen no Xamdou
  • Hazama no Uta
  • Ride Back
OVA's
  • Hell's Angels
  • Zettai Shougeki ~ Platonic Heart ~
  • Lucky Star

Click to view attachment
Spectre
neticu ka shajā posmā neizlaidīs nevienu pašu hentai gabalu biggrin.gif
Taka
Hentai gabalus man liekas, ražo vismaz 1 gab. nedēļā. Tos viekārši neskaita happy.gif

Skatos un baudu Macross Frontier. Kā arī Geass R2. Gaidu Gundam 00 R2. Un ja kas - www.mahq.net ir jau parādījušies OO R2 meču bildes un profaili. Vai kādu pārsteigs, ka 00 Gundam tiks Setsunam? rolleyes.gif
Kikyou
Holy crap, Tales of the Abyss, un pie tam tā nebūs OVA? Yeees, yeees.... *berzē plaukstas* Cerams traki nenovirzīsies no spēles, kā to izdarīja ar Tales of Eternia.
Visādi citādi, yay, Gundam 00 2!
Niks
Mani divi santīmi: ceru, ka ToraDora! būs laba. Un vai mums tiešām būs vēl Kyou no Go no Ni?
Spectre
Teikšu godīgi Gundam 00 gaidu bet vairāk sirdi priecē Macross Frontier un Code Geas smile.gif
kaarleens
diez ko svaigs nav bet var kau, ko palasiities http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=303640
Taka
tokyotosho jau parādījušies Gundam OO 2nd season character preview smile.gif

P.S. Tie nav oficiāli un abi torrenti principā ir viens un tas pats. Bet jautri laugh.gif

[Nyoro~n Subs] Mobile Suit Gundam 00 Character Second Season Preview (DVD MP3 XviD) 30MB
http://www.nyoronfansubs.org/tracker/getto...7c817b8949fa265
[Nyoro~n Subs] Mobile Suit Gundam 00 CB Character Second Season Preview 20MB
http://www.nyoronfansubs.org/tracker/getto...25171958fd55718

Yume
ooo, Ride Back ir varena lieta.
Cerēsim ka iznāks tuvākajā laikā.
Church
on courtesy of FnordChan
Fall 2008 Anime Season

rupji sakot maz kaa.
varbuut Today in Class 5-2 , Kurozuka, Mitchiko to Hatchin un noteikti Nodame Cantabile smile.gif
Hikaru
Noteikti skatīšos Tales of the Abyss, jo visas iepriekšējās "Tales of ..." patika.
Šis notekti būs jāredz - Today in Class 5-2 seriāls. biggrin.gif
Gundam 00, ef - a tale of melodies, Vampire Knight Guilty - drošvien skatīšos, kaut pirmās sezonas vēl nenoskatījos līdz galam (jāpabeidz kaut kad skatīties).
Clannad: After Story - varēs turpināt baudīt animāciju un čaru dizainu. smile.gif
Kaede
Varētu aplūkot šīs animes : Hakushaku to Yousei, Kuro Shitsuji, Clannad: After Story ( ja jau pirmo redzēju un šķita skatāms, otro ar nostīšos), Tales of the Abyss, Jigoku Shoujo Mitsuganae, Ga-Rei Zero, ef - a tale of melodies, Vampire Knight Guilty, Nodame Cantabille: Paris , Junjou Romantica 2 , Chaos;HEAd , Alive - Saishuu Shinka Teki Shounen.

Tās ir tās, kuras izpētīšu. Zinu, ka liela daļa atkritīs jau pēc pirmās epizodes noskatīšanās, visdrīzāk. Bet tās animes, kuras gaidu visvairāk ir : Vampire Knights, Nodame Cantabile un Junjou romantica happy.gif
FuschichO
Sevišķi mani priecē perspektīves tuvākajā laikā skatīt Nodame Cantabille: Paris. ^^
Masha
Nodame Cantabile: Paris!!! mūzika!!!

jā, un no pārējām domāju skatīties Gundam 00 (pirmā sezona mani ievilka Gundam pasaulē), Tales of the Abyss, Tytania (gaidu kaut ko īsti episku, kau arī dizains man ne visai), Michiko to Hatchin.

vēl varētu ievērtēt Ga-Rei-Zero un Kurogane no Linebarrels (par spīti Gonzo reputācijai pēc Dragonaut, es tomēr viņiem ticu- IMHO Blassreiter ir pat ļoti skatāms šovs)
Niks
Kyaha! Candy Boy <3
Toradora! - Ryuji gan izskatās gandrīz tikpat kaitinošs kā Ichigo, taču laternas staba atspārdīšana ir jāredz. ]:3 Aisaka Taiga seiyuu ir Kugimiya Rie!!!! \o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/
Hyakko - izskatās pēc failed fanservice, bet pirmo epu gan jau, ka noskatīšos.
Yozakura Quartet - varbūt pāris epas noskatīšos, tad jau redzēs, kas tur sanāks.
Clannad: After Story - must see kana kana?
Kannagi: Crazy Shrine Maidens - http://www.youtube.com/watch?v=MDiEDh8F0Yg&fmt=18 ir visnotaļ interesants, tātad vismaz pirmā epa jānoskatās.
Kemeko Deluxe! - visticamāk ārprātīgs sviests, bet varētu būt fun.
Moar Gundam? - Fine with me!!
Ga-Rei Zero - varbūt pirmo epu noskatīšos.
Today in Class 5-2 - OVA's bija ļoti smieklīgas, tādēļ ceru, ka arī seriāls būs līdzīgs.
Vampire Knight Guilty - must see?
ef - a tale of melodies - pirmā daļa bija laba.
Kurozuka - varbūt kādu epizodi noskatīšos.
Tytania - ja būs pārāk daudz brīva laika, varbūt uzmetīšu aci.
Tetsudou Musume: Girls Be Ambitious - interesting to say the least.
Chaos;HEAd - izskatās smuki, jācer, ka sižets arī būs labs (http://www.youtube.com/watch?v=VhMi8rs5FgA <--- jauka dziesma, starp citu).
Shikabane-hime Aka - schoolgirls x guns you say? - That's fine too.. probably.
Akane Iro ni Somaru Saka - moe? zomg, vēl vairāk Kugimiya Rie galvenajā lomā!!!!
Alive - Saishuu Shinka Teki Shounen - pirmo epu noteikti noskatīšos.
Michiko to Hatchin - hmm... varbūt noskatīšos pirmo epu.

P.S. Masha, Gonzo ir tikai divas patiešām izdevušās anime - Kiddy Grade un Full Metal Panic! Savukārt gandrīz viss pārējais ir labs, ja neskaita to, ka ar izvarotām beigām. Toties Blassreiter pilnīgi noteikti ir viens no vissliktākajiem Gonzo veikumiem, kas ir pat n reizes sliktāks par Dragonaut The Resonance.
Ginta
Nekas diži jauns manam to watch listam klāt nav liekams...
Well, domājams, ka skatīšos:
Hakushaku to Yousei
Jigoku Shoujo: Mitsuganae
Junjo Romantica 2
Kuroshitsuji
Vampire Knight Guilty

(Kā arī ova, kas, kā liekas, neogaf sarakstā nebija:)
Goku Sayonara Zetsubou Sensei
Lucky Star OVA
Switch
Kikyou
Mans skatāmsaraksts!
+ Candy Boy ~ Nebūtu vārds 'yuri' aprakstā, paskrietu garām.
+ Hakushaku to Yousei ~ Un pat ja galīgs Shoujo. Viktorijas laikmets? I'm in!
+ Toradora! ~ Tsunderederederederederederederedere! Domāju skatīties, bet drošvien tad, kad visas sērijas iznāks. Lai gan, kas zin?
+ Kuro Shitsuji
+ Clannad: After Story ~ Urā, vēl asaru plūdi!
+ Tales of the Abyss
+ Gundam 00 2. sezona ~ Yeeeeeeeeeeeeeessss! Hihi. Paskat' cik feini meči izskatās 2. sezonā~!
+ Ga-Rei Zero
+ Tetsudou Musume: Girls Be Ambitious ~ Skan pēc kārtīga moe~, tā kā nav divu domu.
+ Michiko to Hatchin
+ Tytania ~ Yeah, well, it does look like the kind of generic crap I'd watch.
...un vēl tur netika pieminēta Lucky Star OVA. Huh. Vai arī tā neskaitās pie tās sezonas?

Piekrītu par Gonzo. Lai nu ko, bet beigas sajāt, izjāt, nojāt un pajāt viņi tiešām māk. *raud par nesen nobolītā Pumpkin Scissors izvarošanu*
Masha
@Niks

no sākuma es arī domāju, ka Blassreiter ir totālais sviests, bet nu jau aizmirstu iemeslu dēļ atsāku skatīties un nenožēloju. lai nu kas, drāma tur ir kaudzēm un līdz šim arī sižets ir pietiekoši saistošs un logisks. bet nu katram savs:)
Niks
Sižets vēl pusbēda, bet tā animācija jau pirmajā epai, kurām parasti cenšas atvēlēt vairāk līdzekļu, ir vienkāršī šaušalīga, un, ja atmiņa neviļ, tad ar vācu valodu un Vācijas attēlošanu arī tā pašvaki (lol, šis taču ir ģermānisms).
Masha
tā kā vācu valodu nezinu, par to nevaru spriest, bet domāju ka ar vietas attēlošanu viņi tikuši galā diezgan veiksmīgi, vismaz citos forumos esmu lasījusi, ka daudzas lietas atainotas pietiekami autentiski. tomēr jāņem vērā, ka diez vai mērķis bijis attēlot visu 100% kā dzīvē.
man kaut kā animācija nav likusies briesmīga, varbūt bišku par daudz CG, toties tā ir dinamiska (ko nevar teikt par, piemēram Blade of the Immortal, kut nekustīgo kadru daudzums man liek līst no ādas arā)
Niks
Tāda līmeņa CG var redzēt PS spēlītēs. Mūsdienās pat datorspēlēm ir labāka grafika.
fuzz
nja

ieeintereseja tikai paris gabali

Michiko to Hatchin - izskatas jau jauki, tikai kaa es ciest nevaru mazus bernus animes un vispar
Alive - Saishuu Shinka Teki Shounen - bilde smuka, teksts jauks, bet pec weblapas apmekleshanas ceribas pazuda, bet nu ko, ceresim uz labako
Kurozuka - ok
Parizes kantabile - ari ok
Taka
Starp citu, ja runājam par animi TV ekrānos. Eiropā plešas plašumā animes tīkls Animax kurš pieejams jau vairākās Eiropas valstīs. Caur satelītu protams.
Aiz tā stāv lielākie Japānas animes konsorciji, tā kā saturs ir kvalitatīvs, jaunākie šovi utt...
Redzēs vai līdz mums atnāks, bet ņemot vērā Viasatu, īpaši uz to necerēt. Bet gan jau varēs dabūt no sateļa ar ummm... ne visai legālām metodēm.
Niks
Par japāņu ekspansiju mūsu virzienā liecina kaut vai tas, ka Gonzo pašrocīgi augšupielādē YouTube savus reklāmas rullīšus.
kaarleens
QUOTE(Niks @ Sep 13 2008, 00:20) *

Par japāņu ekspansiju mūsu virzienā liecina kaut vai tas, ka Gonzo pašrocīgi augšupielādē YouTube savus reklāmas rullīšus.

Tas ir pilniibaa logjiski, lai cik bagaats tirgus buutu japaanaa, tomeer potenciaali saliidzinot ar pasaules tirgu vinsh nobaal. Taapeec anime razhotaaji, ir ljoti ieintreseeti skatiitaaju piesaistiishanai visaa pasaulee. Peec manaam domaam, taadeelj netiek viekta aktiiva ciinja no razhotaaju puses, pret suberu un ripotaaju grupaam, kas tomeer objektiivi skatoties nodarbojas ar piraatismu. Naakotnee, kad anime tieshaam raadiis pa tv, un tas nebuus nekaads iipashs notikums, tad varbuut tiks izveersta aktivaakas raganu mediibas, kaa to dara piemeeram lielaas holivudas studijas. Skatoties no sava personiigaa viedoklja, mani personiigi, ljoti apmnierina pashreizeejaa situaacija, kad var visu bez probleemaam novilkt un noskatiities sev pienjemamaa laikaa. Protams varbuut mees naakotnee pelniisim lielu naudu un vareesim iepirkt anime licenzeeti, bet nu pagaidaam, pagaidaam ir labi, kaa ir. rolleyes.gif
Sory par oftopiku rolleyes.gif
Roze
QUOTE(kaarleens @ Sep 15 2008, 19:33) *

taadeelj netiek viekta aktiiva ciinja no razhotaaju puses, pret suberu un ripotaaju grupaam, kas tomeer objektiivi skatoties nodarbojas ar piraatismu.

Nav viennozīmīgi - faktiski lielākā daļa suberu (ar dažiem izņēmumiem (un par to es nesūdzos smile.gif )) respektē, ja konkrētā anime tiek ieviesta arī USA/Eiropas tirgū un pārtrauc relīzes.

Proti faktiski (no manu skatu punkta) nekādi negatīvi neietekmē konkrētā reģiona tirgu (nu ja pati studija netirgo) un nerada zaudējumus (spekulēt varētu vienīgi par to vai ja cilvēks ir redzējis showa pirmās subotās epizodes vai tās iegādāsies atkārtoti) un gluži vai pretēji veic "augsnes sagatavošanu" .
kaarleens
ieteikumi, ko luuret jaunaajaa ziemas sezonaa neogafa gaumee wink.gif
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=344806
Church
Hajime no Ippo (Hell yeah! smile.gif ) un Natsume Yuujinchou S2
paareejie .. hrm. beast performer, tetsuwan birdy, kurokami, major varbuut :/
Ginta
Domājams, ka paskatīšos:
Axis Powers Hetalia
Zoku Natsume Yuujinchou
Maria†Holic
Genji Mongatari Sennenki Genji

Un "varbūt" paskatīšos:
Kokaku no Regios
Maria-sama is Watching - 4th Season (geez, vēl mocos pie 2-ās sezonas, bet ja jau sākts tad gribētos arī pabeigt/turpināt)
Kaede
Hmm, varētu ievērtēt Maria Holic, Tale of Genji (vēlos zināt, kā viņi šo klasisko Japānas literatūras darbu būs attēlojuši anime happy.gif ), Zoku Natsume Yuujinchou, Hetalia un Birdy-the mighty Decode 2 (somehow ended up watching the first season, hehe).
Hikaru
Ja jau bija skatīts Slayers Revolution, tad vajadzēs noskatīties arī Slayers Evolution-R. laugh.gif
Niks
Hetalia - varbūt
Kurokami - The Animation - sounds just like the type of shitty animu that i liek
Maria Holic - probably shit but might be much lulz
Minami-ke Okaeri - *aizlūdz Haruhi-sama, lai būtu vismaz labāk par Okawari*
Girl who Leapt Through the Heavens <--- Mai-HiME? DO WANT!
White Album - Hirano Aya & Mizuki Nana in one anime! \o/

BTW, is that you, Rei, in that Shikabana no Hime Kuro poster?
Protams, uzmetīšu aci arī citām anime, bet šīs izskatās cerīgākās.

http://forums.somethingawful.com/showthrea...hreadid=3024679 <--- vēl viens jauno anime apskats
Masha
noteikti skatīšos Natsume Yuujinchou S2, varbūt vēl Beast Performer un The tale of Genji. vispār ziemas sezona neliekas īpaši saistoša.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.