Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cowkiller the same ol` bastard! ^^
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
SilentCool
FFS !!! Finaly Tevi Atradu CowKiller ....
exile
Es domaaju ka vareetu izskaidrot mistiskaas liinijas uz apgeerba - tas ir built in leather breastplate zem vinja krekla biggrin.gif
Cowkiller
nezinu kaa jums bet man patiik! laugh.gif
IPB Image
Kate
aaw, i like it too ^.^
Keydan
Vairak kawaii uz seju un bus - perfect!
ReD_FoXy
Tjen:Govjsitēj labs zīmējums, bet tu konkrēti nohaltūrēji ar seju un rokas kkādas pa resnu XP
Pakkun
popeye the sailor man! *tū tū* tongue.gif
Sorrow
kaut ka galva nepatiik...
un kaut ari kopuma izskatas diezgan labi, vai nu rokas par tievu, vai vispar 'kermanis par mazu, vai galva par lielu, bet kaut kas tur nesaskan...
Cowkiller
hehehe man nav pieejams skeneris tomeer es papljeckaajos pa photoshop un
re!
IPB Image
Arts
Nice!Tabletu izmantoji vai? smile.gif
Cowkiller
kaadu tableti?!
vnk ziimeeju uz photoshop! cool.gif
Cowkiller
man ir veel viens, toties tam arii ir fons...
IPB Image
Pakkun
kājas šausmīgi jocīgi izskatās blink.gif tieši tur, kur viņām vajadzētu būt pie gurniem klāt.
pārējais rullē! ph34r.gif
Keydan
Holy crap! Kas tas tads!?
Cowkiller
nu tas ir PREDATORS
un viss ir taa kaa tam vajag buut...
LeoR
Aarpraac pirmajaa momentaa saskatiju kaut ko tamliidziigu biggrin.gif
IPB Image
Aven
oh mama...thats a GHOST
Kentaishi
Iepētīju šo galeriju un sapratu, ka lielākā daļa zīmējumu mani patiesi piesaista, tik cik skatījos daļa zīmējumu šķielē... vai viņiem visiem ir tik skaists deguns lai to bez apstājas aplūkotu? XD labi neņem vērā. Es salīdzinājumā ar tevi esmu spļaudiens vējā, man talanta uz zīmēšanu nav tik cik melns aiz naga. Taviem zīmējumiem visbiežāk ir vnk fantastiski apavi. Sāku ilgoties pēc šūz un bot veidīgajiem radījumiem. šķiet zābaciņu un kedu ēra pēc šīs galerijas izgaisa wink.gif
Cowkiller
jeeeez!
vnk skeneris taa reagjee ja ir daudz grafiita! pashi zinat kaa spiid...


te veel viens!
( tagad tikai apjeedzu ka vajag veel piestraadaat! wink.gif )
IPB Image
Kentaishi
Man liekas, ka šo predatoru kaut kur tavā galerijā jau apskatīju, tikai kāds teica, ka fonu un pašu māju varētu vēl apstrādāt, tagad varu teikt, ka man patīk labāk, tikai debesis varētu kā nākas izzīmēt, mākoņi izskatās kā uzlīmēti. Kaut kas tur neštimmē. Varbūt arī ja tas ir mēnesis debesīm vajadzētu nedaudz tumšāku fonu? nu nezinu, bet jebkurā gadījumā uz predatoriem orkiem un dzīvajiem miroņiem tev ir ķēriens
Cowkiller
mjaa tas ir vecs ziimejums(42 dienas...), tad man vell bija slinkums taisiit fonu! laugh.gif
Kentaishi
Govju novācēj no ceļa XD, neesi tik kritisks pret sevi, 42 dienas šķiet tev liekās jau kā vesela mūžība... chill out. Man pēc pus gada tikai liekās, ka tas ir kaut kas vecs, bet vienalga man viss liekās briesmīgi, pat neuzdrošinos močīt te iekšā savas [fckinās] bildes ^^
Cowkiller
es 2 nedeeljaas varu sarazhot ap 15 ziimeejumiem, tad es tos visus aiznesu pie drauga kursh ieskenee unieraksta diskaa, taalaak es tos vienu peec otra lieku te iekshaa!
tachu kaa par nelaimi man beidzaas papiirs un baigais slinkums vilkties uz centru peec papiira! dry.gif
Kentaishi
Nābadziņš... man mājās ir 4 A4 bloki un 5 A3... kur viņus bāst es nezinu... XD man patīk zīmēt, bet vēl vairāk man patīk nokritizēt pašai sevi XD un tad jau liekās, ka viss ir viens pamatīgs sū.. dāvai, velcies uz veici pakaļ papīram un rādi vēl savu mākslu ^^
Pinkpanther
izskatiiju visu cauri. man arii riktiigi patiik apavi tavos ziimeejumos, apgjeerbs, stilinjsh arii labi. smile.gif man pashai lielaakoties nesanaak visaadi futuuristiski rakstinji uz apgjeerba un fiichaam, takaa tas mani sevishkji piesaista pie lielaakaas daljas no darbinjiem. happy.gif
Cowkiller
nu shis ir viens no maniem labaakajiem laugh.gif ( manupraat )
IPB Image
Arts
Laimīgu jauno gadu!!Cow you cowkiller!!

Zīmējums laps!!!
Ēnojumi ir skaisti un šūzas ir vienkārši *drools*... ohmy.gif

P.S.Rītdien ir manas galerijas atdzimšana. ph34r.gif
Cowkiller
paldies! tev arii laimiigu 2007 gadu! biggrin.gif
nu tad jau nedriikstu nokaveet! laugh.gif
Kentaishi
heh... iepriecināji gan ar kādu darbiņu manu sirdi ^^ Prieka pilnu Jauno gadu vēlu arī es... wink.gif

Tas džeks nez kapēc man neprātīgi atgādina česteru no LP. Var jau būt tā tik tāda pirmā brīža iedoma, bet tā nu tas i'.
Pinkpanther
mjaa, labs darbinjsh, bet man dazhi ieprieksheejie patiik labaak. tongue.gif un no manis tev arii laimiigu jauno 2007 gadu!
Keydan
Liekas ka viņam nav plecu... Bet man ļoti patik!
Misa
smuks dzeks...un kāpes arii tādas reālas izskatās, kopumā forši:)
SilentCool
GZ m8 rolleyes.gif GJ
mystykal
ir jau labi, gan jau ka buus veel labaak! davai ieliecbildes no jaunaa gada tusinja arii!
Cowkiller
QUOTE(mystykal @ Jan 3 2007, 12:10) *

ir jau labi, gan jau ka buus veel labaak! davai ieliecbildes no jaunaa gada tusinja arii!

vispirms jaaizbrauc pakalj! lol


saaku speeleet kotor 2 laugh.gif
IPB Image
Karamele
woot priekšpēdājais ļoti labs ^^ kļūdu nav [manuprāt] un pēdējā darbā man patīk tas, ka viss ir diezgan pamatīgi & sīki izstrādāts & so un mecha arī laba ^^ goodie goodie keep up the good work.
Tigra2
peedeejais realy niice >.<
Patīk tas, ka detalizēts n'stuff.
Taču norādīšu uz vienu lietu, kuru diezin vai var saukt par kļūdu, bet kura man šķiet varētu būt savādāka. Un šī lieta ir pistole < - liekas, ka robots nāk no tālākas nākotnes tāpc pistolei būtu jābūt vairāk ūber, vai arī vēl labāk, man patiktu, ja tā būtu piemontēta robota ķermenim.
Bet tās jau tikai manas domas. Kļūdas ķermenī neatrodu :3 .
Keydan
Khm... Ka Federation Droid ir saistits ar KoTOR2???
Bet tiri labi izdevas...
Var ari HK47 uszimet! smile.gif
SilentCool
Tigra 2 ? O.o ... OK full R E S T E P A bet kapee Tigra2??? Kapee ne Tigra? vai TigraX?? BTW Es Zinu Ko Tu Darīji Ainas Šovā cool.gif
Cowkiller
aaaaa shis un ieprieksheejais no laikiem kad speeleeju battlefront rolleyes.gif
IPB Image
hk-40 hmmm padomaashu... cool.gif
Keydan
Oh... Nb clone trooper... Var ari ARC uszimet!
Cowkiller
kad sho uzziimeeju visi priecaajaas: vai cik smuks spriidiits! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
btw tas nav spriidiits bet kapracis! biggrin.gif
IPB Image
lilion
Glīti Sprīdītis kurš ir kluvis par kapraci un alkakoliķi tongue.gif Tiešām glīti. Lāpsta bšķīt jancīga, bet man patīk .
Cowkiller
kapee alkoholoikjis? blink.gif
Cilveeks
QUOTE(Cowkiller @ Jan 10 2007, 08:03) *

kapee alkoholoikjis? blink.gif


droshvien tapeec ka pudeliite kabataa, bet tas iespeejams ir pulkstenis... anyway - Vai cik smuks spriidiitis happy.gif
Keydan
Izskatas pec hobita...
lilion
Kā jau cilvēks teica dēļ tā aizdomīgā priekšmeta kabatā un vispār kaprači man saistas ar dzērājiem.
Diez kāpēc ? blink.gif


SilentCool
Norm happy.gif
kahi
ļoti patīk viņa zābaciņi. nu ļoti, ļoti patīk.
exile
iesaku ziimeet lielaaku izmeeru vai asinaat ziimuli, jo liinijas paaraak rupjas. Kaa arii vari kaartiigi uzasinaat dzeeshgumiju tongue.gif . Savaadaak lielaas proporcijaas vis ir labi, bet nav detalju pie kuraam vareetu piekerties acs.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.