Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cowkiller the same ol` bastard! ^^
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Cowkiller
pieprasu veerteejumus!!! dry.gif
IPB Image
Tjen
Peidējā darba čariņam miesasbūve kā citplanētietim XD!~
Bet tā normāli...
Pakkun
priekshpeedeejais ir domaats maikls dzheksons? XDDDDDD *reec*
Sorrow
izskataas smuki... laugh.gif
tikai šķiet ja viņš nostaatos taisni tad viena roka beigtos kaut kur zem ceļgala, otra -nedaudz virs ceļgala... laugh.gif
Cowkiller
nu nez man shis baigi patiik! laugh.gif
man pohh ka smeekjeet ir slikti tongue.gif
IPB Image
Aven
WHOA!
Baigi labi wink.gif
Kate
jā. tiešām, tikai izskatās pēc mazgadīgā smēķētāja XD
Cowkiller
°nu ja ka tas ir mazgadiigs smeekjeetaajs! laugh.gif
kahi
jā, pēdējais man tiešām patīk. minēšu - pašportrets?
Cowkiller
neuzmineji neesmu tik jauns! tongue.gif
un arii nesmeekjeeju vairs! tongue.gif



HAPPY BIRTHDAY TO ME! biggrin.gif
man shis arii baig patiik! laugh.gif
IPB Image
Pakkun
baigi labs, kljuudas nesaskatu ph34r.gif varbuut vieniigi kaajas mazliet par tievu un kruushu muskulis izskataas kkaads mazliet jociigs.
kahi
QUOTE(Pakkun @ Nov 8 2006, 10:14) *

baigi labs, kljuudas nesaskatu ph34r.gif varbuut vieniigi kaajas mazliet par tievu un kruushu muskulis izskataas kkaads mazliet jociigs.


baigi labs, kļudas nesaskatu, tikai kreisajai uzacij viens matiņš ne tā izskūts...

šodien kļudas neskaitīsim, ja jau dzimumdiena, bet ill be back tomorrow!
Cowkiller
ohhh nooo!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif biggrin.gif
Cowkiller
Necromancers
IPB Image
ReD_FoXy
Whoa. blink.gif
me likes.
Patiik taa chalja roka. labi uzziimeeta. un vispaar. tas mironis arii... Bljin. super.
veel?
Keydan
Ne... Tas, manos stereotipos, nav necromancers! Bet miroņis iznaca pat ļoti labi.
Cowkiller
Nekromancers ir dziivo mironju valdnieks- speej issamonot savus mirushos vergus un likt visu dariit savaa vietaa... mironji ir vinja rokas kaajs acis un ausis! cool.gif
Keydan
K... pec kada laika uszimešu nekromantu un tad mana galireja varesi ieraudzit THE REAL THING!
Cowkiller
IPB Image
pasakiet tik ka ziimeeju slikti...
Keydan
Kajas - paar isu.
Ieroci - varetu labak.
Vis cits - labi. Pan patik mati.
Pinky
kaajas - nav par iisu.
ierochi - kam gan tie interesee ? miers pasaulee !
vampire_kiss
oo ziimeejam monstrikus!labi sanaak..man ar taadiem vienmeer probleemas..nespeeju un sit kaut nos...

bet ir okey!
Cilveeks
peedeejais darbs ir ljooti labs... tikai kaajas tomeer vareetu buut bik bik garaakas...
Cowkiller
alus paliidz ziimeet....
IPB Image
ReD_FoXy
Saw III redzeeji? Smuki tikai labaa acs neatbilstoshi anime stilaa. Vajadzeeja buut dziivigai ar bailju izteiksmi tajaa biggrin.gif
Bet taa labi izskataas kopumaa, lielas kljuudas neredzu. Patiik. smile.gif
kahi
labi redzams, ka tev nav nekādas izpratnes par iekšām. papētīt vajag, mīļais cilvēk, papētīt! būtu sarkano krāsu un baltus kaulus ielicis, bet nē, tu man liec nepatikā skatīties uz pilnīgi melnbaltu, skaidri saprotamu tavas slimās psihes zīmētu darbu, kurš to vien dara, kā norāda uz tavu pilnīgi nejēdzīgo, brutālo prāta līmeni, kas, liekas, pat žurkai lielāks. man patīk. jeej no manas puses. nē, ir ok. kopumā ņemot, nepatīk vien kreisā acs, tur varēja būt iesprausts, nezinu, piemēram mobīlais, ar tekstu - tev ir tiesības piezvanīt, ja vien vari ar aci nospiest podziņu, protams, nekliedzot.
runājot par to bezformas radījumu, ala meitene un pasakiet, ka es slikti zīmēju, jāsaka tikai viens - u s.ck. vismaz attiecībā uz kājām. nu nepatīk man tie tevis interpretētie ''augstpapēžu zābaki'' skubija dū Vilmas izpildījumā. tomēr no potītēm uz augšu redzamais ir pat tīri pieņemams, tomēr - kā vienmēr, ir kāds tomēr. kā jau kāds tev teica, tu nemāki zīmēt ieročus. manā skatījumā tās ir nelielas, blāvas ēnas L burta paskatā, lai gan šaubos, vai viņa, kuras izteiksmi tomēr esi sataisījis kaut cik drudīgu, mēģinātu mani nogalēt ar alfabētu. nu, miroņos tomēr kaut kas ir. lai gan neuzskatu, ka tu būtu nekrofīls, tomēr tava attieksme pret miroņiem ir diezgan veselīga. nu, nāve ir jāmīl, ko padarīsi. un tomēr - kā jāsaka, vienmēr pastāv tomēr. tā ir dzīves karma - kreisā roka ir pa īsu. es saprotu, ka viņš ir izgājis divreiz caur šķīstītavu, nonācis ellē, un tgad augšāmcelts, tomēr šaubos, vai tik smuks puisis kādreiz būtu cietis no kaulu kroplībām. tas attiecas uz kreiso roku.
j kāc nesaprot, kas man uznācis, izlasiet manu sigu, bet tev, govju nīdēj, kāvēj, sitēj, killerotāj, man jāsaka, ka nu ir uznākuši garo postu laiki. žēl, ka tu kļuvi par manu pirmo upuri. turpini tikpat smuki zīmēt, gan jau vēl papostošu.
Pakkun
par tavu sigu, kahi, - taas saucaas meenesaha iipashaas dienas happy.gif
Cowkiller
QUOTE(kahi @ Nov 16 2006, 17:19) *

labi redzams, ka tev nav nekādas izpratnes par iekšām. papētīt vajag, mīļais cilvēk, papētīt! būtu sarkano krāsu un baltus kaulus ielicis, bet nē, tu man liec nepatikā skatīties uz pilnīgi melnbaltu, skaidri saprotamu tavas slimās psihes zīmētu darbu, kurš to vien dara, kā norāda uz tavu pilnīgi nejēdzīgo, brutālo prāta līmeni, kas, liekas, pat žurkai lielāks. man patīk. jeej no manas puses. nē, ir ok. kopumā ņemot, nepatīk vien kreisā acs, tur varēja būt iesprausts, nezinu, piemēram mobīlais, ar tekstu - tev ir tiesības piezvanīt, ja vien vari ar aci nospiest podziņu, protams, nekliedzot.
runājot par to bezformas radījumu, ala meitene un pasakiet, ka es slikti zīmēju, jāsaka tikai viens - u s.ck. vismaz attiecībā uz kājām. nu nepatīk man tie tevis interpretētie ''augstpapēžu zābaki'' skubija dū Vilmas izpildījumā. tomēr no potītēm uz augšu redzamais ir pat tīri pieņemams, tomēr - kā vienmēr, ir kāds tomēr. kā jau kāds tev teica, tu nemāki zīmēt ieročus. manā skatījumā tās ir nelielas, blāvas ēnas L burta paskatā, lai gan šaubos, vai viņa, kuras izteiksmi tomēr esi sataisījis kaut cik drudīgu, mēģinātu mani nogalēt ar alfabētu. nu, miroņos tomēr kaut kas ir. lai gan neuzskatu, ka tu būtu nekrofīls, tomēr tava attieksme pret miroņiem ir diezgan veselīga. nu, nāve ir jāmīl, ko padarīsi. un tomēr - kā jāsaka, vienmēr pastāv tomēr. tā ir dzīves karma - kreisā roka ir pa īsu. es saprotu, ka viņš ir izgājis divreiz caur šķīstītavu, nonācis ellē, un tgad augšāmcelts, tomēr šaubos, vai tik smuks puisis kādreiz būtu cietis no kaulu kroplībām. tas attiecas uz kreiso roku.
j kāc nesaprot, kas man uznācis, izlasiet manu sigu, bet tev, govju nīdēj, kāvēj, sitēj, killerotāj, man jāsaka, ka nu ir uznākuši garo postu laiki. žēl, ka tu kļuvi par manu pirmo upuri. turpini tikpat smuki zīmēt, gan jau vēl papostošu.


neesmu emocionaali sagrauts taapeec speeju uznjemt pavisam lieku kritiku. tongue.gif
taapeec ir 2 varianti:
1. skauzh? tev skauzh
2. tev neiet ziimeeshanaa, neesmu redzeejis kur tavi ziimeejumi!? blink.gif huh.gif

piekriitu pakkun teiktajam...

un nee es neesmu redzeejis zaagji! man pietiek ar pasha slimo un izkropljoto fantaaziju
P.S. riit esju uz kino!

ak jaa aizmirsu ppiemineet ka to ziimeeju kad klausiijos twisted trasistor un biju dzzeeris....
labu apetiiti! biggrin.gif
gramozeks
Ljoti patiik tavs ziim ar meiteni uz skrituljslidaam. Lai kam taapeec, ka nedaudz mieriiga gaisotne no visa paareejaa. Ar tas piipmanis man iet pie sirds vai pats sevi meegjinaaji atteelot? happy.gif
Cowkiller
nee vairs nepiipeeju! biggrin.gif
IPB Image
Arts
Skaisti,skaisti.Un ne vienmēr mākslinieks attēlo sevi(pīpētājs)...Varbūt Kahi atrodas kautkur augstāk nekā mēs. smile.gif
Kate
pr cik iepriekšējais pīpmanis nebiji Tu, tad šitas esi Tu ?! biggrin.gifD

P.s n[õi]ice čalis biggrin.gif
Cowkiller
personiiiba ir mana tachu izskats cita...
Cowkiller
sho paluudza uzziimeet draugs...(vinjsh bija iedzeeris)
tas ir griiidas deelis , ja neesat pamaniijushi.
vinjsh teica ka tajaa saskatot eerglja galvu...
ko juust tajaa saskatat?
IPB Image

Pakkun
ljaunumu, tukshumu, deemonus. iespaidiigi, attiisti sho ziimeejumu taalaak, nezaudee noskanju!
Keydan
Es ta saskatu kautko kas man atgadin vienu sithu no SW.
Man vasarnica siena ir deļis kas atgadin kobru.
Cowkiller
uzziimeejiet savus deeljus! laugh.gif
kahi
QUOTE(Pakkun @ Nov 16 2006, 17:59) *

par tavu sigu, kahi, - taas saucaas meenesaha iipashaas dienas happy.gif


vecīt, tev drebēt vajadzētu no personas, kura var asiņot piecas dienas un nenomirt! bez tam man nav sarkanais autobuss, tā ka šālē dillēs.

labi, drīz ielikšu savus darbus, tā kā varēsiet atriebties.

grīdas dēlis izskatās pēc personāža no filmas pērtiķu planēta, un labāk nedzer tik daudz, dievs zina, kādus vēl sūdus tev lūgs uzzīmēt.
Pakkun
menesha iipashaas dienas nereti liidzinaas ar dzeeruma niknumu! es esmu jauks dzeerumaa tongue.gif tagad arii biggrin.gif
luudzu nedodiet man warnu rolleyes.gif
ReD_FoXy
Man atgaadina koku. biggrin.gif
Sorrow
ja tās acis būru apaļākas, es teiktu ka tā ir pūce - pietam vel diezgan kroplīga...
Pēc ērgļa neizskataas...varbūt pēc kaut kada cita putna, bet pec ergļa gan ne....
Cowkiller
QUOTE(Sorrow @ Nov 19 2006, 10:34) *

Pēc ērgļa neizskataas...varbūt pēc kaut kada cita putna, bet pec ergļa gan ne....

izdzer 4 alinjus un tad paskaties uz ziimeejumu! laugh.gif biggrin.gif laugh.gif

te ir vellviens tizlenis! cool.gif
IPB Image
kahi
he, he, ergo proksīti saskatījies. nu, labi. turpmāk visus tavus sūdainos darbus norakstīsim uz dzēruma dziļāko stadiju. nē, šis man patīk, tikai ķēdes vajadzēja izteiktākas. un, vai šis darbs norāda uz to, ka mūsdienu kultūru un jaunatni nomāc tādas lietas kā tv, dators un videospēles, vai arī tas norāda uz neseno notikumu, kad kāds pusaudzis pakārās savas skolas sporta laukumā? noteikti nē, man tikai patīk bazarēt. un tikko pamanīju - tu baigi haltūrē ar fonu.
Cowkiller
jaa fonu haltuureeju...
veel joprojaam neesmu redzeejis tavus darbus. kapeec? dry.gif
btw redzu ka tev ir iepatikushies mani ziimeejumi, jo citos topicos tu taa neraksti...
Sorrow
njaa...butu smuks fons, vispar butu super...
bet man patik...taas acis stūrī labi sanākušas...un tur pie tās kaklasiksnas ir domata vel viena acs no kuras lien laukā pirksts? nu katra ziņā tas manuprāt ļoti interesanti izskatās...

varbut man ar izdzert 4 aliņus un tad zimet? -idejas jau tev rodas tiri taa neko...
Cowkiller
ehhehe stupid paint lol!!!! laugh.gif biggrin.gif laugh.gif
IPB Image
Arts
Yay!!The Thing returns!! biggrin.gif
kahi
ja godīgi? s.cks labāk turpini ar roku, vismaz ir kur skatīties. un nez kādā jēgā, bet mati ir kaut cik normāli. par pārējo domas dalās. ja tevi var pieskaitīt pie painta amatieriem, tad šis varbūt ir tavs dižākais sasniegums, bet es par to dziļi šaubos. noteikti nepatīk deguns, izskatās vairākreizes sists tieši 90 grādu leņķī. ok, aci vēl varētu izturēt, ja tā nedisharmonizētu kakla daļa. viņam tālāk kupris aug? nu, par ēnām nesūdzos
Pakkun
QUOTE(kahi @ Nov 21 2006, 20:15) *

ja godīgi? s.cks labāk turpini ar roku, vismaz ir kur skatīties. un nez kādā jēgā, bet mati ir kaut cik normāli. par pārējo domas dalās. ja tevi var pieskaitīt pie painta amatieriem, tad šis varbūt ir tavs dižākais sasniegums, bet es par to dziļi šaubos. noteikti nepatīk deguns, izskatās vairākreizes sists tieši 90 grādu leņķī. ok, aci vēl varētu izturēt, ja tā nedisharmonizētu kakla daļa. viņam tālāk kupris aug? nu, par ēnām nesūdzos

lol, kahi, tu maiklu dzheksonu neatpaziisti? biggrin.gif
Cowkiller
ok ok vairs nekaadu paint darbu!!!!(nu varbuut dazhus veelaak...)
oke te ir veelviens silimais darbinjsh! laugh.gif priecaajaties man vairaak nav! laugh.gif biggrin.gif laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.