Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cowkiller the same ol` bastard! ^^
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Cowkiller
nu nekas anatomija naaks veelaak, pashlaik censhos piestraadaat pie kraasoshanas ^^
btw neveelies man pamaaciit anatomiju? xD
Cowman
zbis iznjemot kljuudas bko citi jau teica .

esmu paaraak pie dzeerie lai iazteiktu lka jeedziigu bet man paatiik.
Cowkiller
omfg mazgadiigais alkoholiķis!
dzer lai aizmirstu par savaam tiņu probleemaam? loliks xDDD
Cowman
Tagad esmu skaidraa varu apstiprinaat to ka tas augshaa rakstiitais ir OK


bet kas man nepatiik ir tas ka drakonam zoklis kaa Aarnijam
Cowkiller
nez man patiik ka apakshzhoklis ir liels, tiiri gaumes lieta, nepatiik- iepuut man! tongue.gif
Arts
Eh,bļāviens,kur palika Katrīna,kad vajadzēja CKam iepūst.
Lol,anatomija!Tik daudz līķu sagraizīja,mākslas pēc būtu kauns nemācīties.
Dod vēl zīmējumus!Moš kādam garīgo uzlabosi...
zeloco
lūk pēdējais jau smuki nobeigts... tik es kompenes deelj, nonjemtu kaadus 2 cm no apakshas... pilniigi nevajadziigs laukums...
Bet nu uz šo jau bauda skatīties :3

un par to nepabeigšanu - 10 nepabeigsi, 1 pabeigsi, bet tas 1 būs *thumbsup*
Cowkiller
plds tu man uzlaboji gariigo!
naakamais buus arii forsh, koshs! ^^
Asuka
QUOTE(Cowkiller @ Aug 9 2008, 23:37) *

jaa zinu baarniju, nu com oon beidz nav vinjsh liidziigs baarnijam, driizaak godzilai, protams, ne tai kaķveidiigajai...

jā. es jau no sākuma gribēju rakstīt godzilla, bet tad atcerējos, ka viņš bija mērkaķis. liels. XD
FuschichO
Nē? Kas tad ir King Kongs?
Tigra2
King kongs bija ļoti spalvains cilvēks.

*klick*
IPB Image

Pēdējais darbs smuks, patīk pūķis, tāds kawaii izskatās. Laikam pievienojos tiem., kas saka, ka atgādina bārniju, taču tas nemaina vizuālo skatu, tas tikai izceļ to, ka tavs pūķis varētu būt tāds, kas spēj pazaudēt spārnus dēļ zaķenes.
IPB Image

Krāsojums sāk pamazām uzlaboties, lai gan teikšu tā. Paņem kādu kailas zaķenes foto un mēģini ēnot balstoties uz to. Āda izskatās daudz ādīgāka, ja ādīgi ieēnota.

Reku būs paplika zaķene, pamēģini uztvert to, kā veidojās ēna un kāds ir ēnas tonis.
IPB Image
Cowkiller
mmmm paldies, ja tevi nezinaatu domaatu ka tajaa foto esi tu, nu visos 3! xDD
anyway thx again! ^^
Tigra2
QUOTE(Cowkiller @ Aug 11 2008, 19:15) *

mmmm paldies, ja tevi nezinaatu domaatu ka tajaa foto esi tu, nu visos 3! xDD
anyway thx again! ^^


Aha, leik, pirms skūšanās un vasaras laikā, kad tāds nosauļojies. Tad tādā foršā kosplejā, un tad jau tāds kārtīgi noskuvies un izbalējis pa ziemu XD
Cowkiller
hmm pagaaja kaads laicinjsh un te buus ziimeejums peec Redang velmes... soo enjoy! ^^
IPB Image
Arta
ōo man tīk. Un krāsas ''Cowkiller'' graffiti baigi labas.. ^^

Tiekai kkas nav ar dēli. Viņš sašķīdīs vai salocīsies, kad tas džeks piezemēsies.. tāds ļodzīgs izskatās. bet arī dēļa dizains man patīk. :]

Nū varbūt kkas tur arī ar to džekiņu nav, bet nemāku konkrēti pateikt. o.o
Cowkiller
mnu ko tad es tev paliidzeeshu...
deelis ir par mazu, viena kaaja ir bishku pa mazu, roka ar puulksteni ir paaraak izstiepta un to gan juus nezinaatu bet ziimeejumaa atteelotais chalis galiigi neliidzinaas tam ko gribeeju atteelot xD
Arta
hah.. xD lai tā būtu .. biggrin.gif un kad tu tā pasaki, tad protams viss liekas ne tā kā vajag. nākamreiz klusē labāk. ;P
Keydan
Vai tad bords nav par mazu? smile.gif
Arts
ES GRIBU FACEPLANT!
Jā,dēlis ir par mazu.
Seja ir plakana,drēbes labas,čalis stīvs,Tava mūzikas gaume arī laikam kruta.
Cowkiller
mana muuzikas gaume? tad man jautaajums kas peec tavaam domaam ir kruta muuzikas gaume?

btw es tach mineeju jau ka deelis par mazu...
FuschichO
Tev ir jocīga īpašība- tu zini visas savas kļūdas, bet tu tās pieļauj. Ja jau cilvēks prot tās pamanīt, tad esmu neizpratnē Seja ir plakana, jo dabā tā balstās uz ieapaļas formas, bet te tas nav redzams
Cowkiller
atbilde ir vienkaarsha, bet ja es to tagad pateiktu nebuutu interesanti...
paldies par to padomu, nu to ieapaļo seju biggrin.gif
Tenma
QUOTE(FuschichO @ Aug 14 2008, 00:18) *

Tev ir jocīga īpašība- tu zini visas savas kļūdas, bet tu tās pieļauj. Ja jau cilvēks prot tās pamanīt, tad esmu neizpratnē Seja ir plakana, jo dabā tā balstās uz ieapaļas formas, bet te tas nav redzams

hm... viens no diviem - vai nu tiek pamanītas, kad zīmējums jau gatavs, vai arī tās sanāk neizbēgami pie attiecīgā zīmēšanas skilla un tāpēc vnk neizdodas izlabot nesaķēpājot visu zīmejumu ziepēs to mēģinot.
Cowkiller
wow that wasnt so hard, was it?
ofc the second but sometimes its the 1st anyway my hands dont work as good my eyes...
Tenma
es tikai uzrakstīju, ka man ir tongue.gif
Cowkiller
hmm taa pat vareetu buut globaala artistu probleema? huh.gif
Arts
Tas Tevi noteikti neskars,vismaz kādu laiku ne.
Uzzīmē no fotogrāfijas glīšu veceni.
zeloco
QUOTE(Cowkiller @ Aug 14 2008, 16:11) *

hmm taa pat vareetu buut globaala artistu probleema? huh.gif


biggrin.gif
Cowkiller
QUOTE(Arts @ Aug 14 2008, 16:34) *

Uzzīmē no fotogrāfijas glīšu veceni.


srry bet man jau ir iesaakts darbinjsh un noziimeet nepatiik, therefore keep w8ing...
Alexa De Šarlote
Man patīk grafitī tavam pedejam darbam.

QUOTE(Cowkiller @ Aug 14 2008, 17:15) *

QUOTE(Arts @ Aug 14 2008, 16:34) *

Uzzīmē no fotogrāfijas glīšu veceni.


srry bet man jau ir iesaakts darbinjsh un noziimeet nepatiik, therefore keep w8ing...


Bet šis princips ko tu tiko pieminēji ir pilnīgi nevietā teikts.
Cowkiller
tas par noziimeeshanu? heh to see my point send me a picture of your self and ill draw it...
ivarish@inbox.lv pls dont send spam! biggrin.gif
Asuka
i discovered something fun.. XD
this was to mimi..
QUOTE(Cowkiller @ Jul 15 2008, 00:48) *

haahahah tu centies mani izprovoceet....

un man liekas, ka viņai izdevās. no hard feelings.

ok.. tagad pa` tēmu.
wow.. mini skeits XD labi, tas tiks ignorēts.
ļoti labi uzzīmēts perspektīvā. (skaties uz kreiso roku.un kāju) krāsojums labs, ieloces ir, ēnojums ar, zīmējums pietiekami reālistisks, simpātisks, labā roka, man gan neliekas pārāk izstiepta. fiziski iespējami tas ir. teikšu ka ir pat ļoti ok.
man kaut kas nepatīk apavos. (pēdas par mazu. būtu lielāks izmērs, izskatītos labāk.) bet nu - who cares. man patīk anyway. gaidam nākošos.
Cowkiller
mm kay this is called: Girl on the moon(cuz the chair looks like moon...)
IPB Image
naakoshais buus noziimeetais foto... biggrin.gif
kaiva
Man patiktu, ja viņas mugurkauls, tātad arī viduklis, būtu ieliekts.šītā sēdēt izskatās neērti.un matus tā smuki uz vienu sānu ja būtu sasukājis, eh, bet tās jau ir manas vēlmes nevis realitāte.
Visai smuki, ir jau šāda tāda huiņa pieļauta, bet izskatās krietni labāk kā daļa pēdējo.
Pakkun
QUOTE(Cowkiller @ Aug 21 2008, 16:28) *

(cuz the chair looks like moon...)


thank you, captain obvious!
thearnis
Man jāsmaida par "krēsla" nosaukumu :] vispār tā aparāta dizains no Luna 24 laikiem ir stipri progresējis
Cowkiller
k thx for all your advices...
slim
Cool, as usual. And btw, i always wondered why do robot-chicks have boobs?

Un piekritu visam ko teica kaiva.
Cowkiller
robo chicks have boobs cuz... cuz i like boobs! xD some veeeeery smart people said: if you draw robots who look like humans then you have to draw them proportionaly like humans... soo thats why boobs and besides if i havent drawn those boobs ppl wuld say: look gay robot! xDD simple?!
slim
Works for me smile.gif ! And who the hell doesn't like boobs?! Duno.
Cowkiller
hmm te ir taads ciborgs... vinjam taas rokas ir paredzeetas taadas lielas.
vinjsh izlauzaas no laborotorijas, un nobastoja stundas! xD
IPB Image
Pakkun
logā tas acainais labajā pusē no manis izskatās nežēlīgi tizls un OMG'īgs : D pozitīvā nozīmē. kiborgs vispārīgi atgādina batman and robin filmu. (ja tā bija tā, kur bija poison ivy)

bet viņam nav peņa! : D kā tu tur teici par to proporcionalitāti n stuff.. bet es jau zinu atbildi - you don't like cocks. XD
Arts
Kkas dinamisks,about time!
Varēji rētu iezīmēt peņa vietā,tjip kastrēts nabaga mutants un jāčurā caur trubiņu.
Un dažām lietām ir greizas kļūdas.
bafina
Šis jau tāds smeķīgs izskatās, proti, kārtīgs, tur no samačkātības ir mazāk par 10% un tāpēc tas i kruta. Vai ne, Fuschi?? laugh.gif
Cowkiller
hmm sory pakkun par vilshanos, aizmirsu pieziimeet metaala apenes(chestedybelt)
nu ok tagad buusziimeejumu seerija, proti, 4 ziimeejumi- 1 komanda, kura sastaaveeja no 4 dažādas specialitaates bio robotiem, vinju liiderim aizgaaja širminieks un viņš palika ļauns un nu atlikušie 3 komandas biedri ciinas pret savu liideri!

šī ir 1. no komandas - TEC Sniper ^^^
IPB Image
P.S. nebiju pamaniijis ka bish truukst no taam dzeltenajaam lentaam stiprinaajums pie kakla... unsure.gif
Arts
Hmm...nu zīmējums ir labs,bet ideja ir garām.
Šitas abonimations fembots skaitās,eh?
Th Thing moš?
Cowkiller
Th thing? un jaa tas skaitaas fembots, got problem? huh.gif
Cowman
tas mutants( 4istaakai) ..izskataas vnk tragjiski proporcijas vnk dirsaa kruushu muskulji kantaini(tjip vinjam aiz aadas buutu ieshuutas dzelzs plaaksnes) rokas kaa spaarni un peedas ar taadas saliidzinoshi mazas (pret visu paareejo kjermeni)


P.S - shitas ir sevi miiloshs mutants ..jo vinsh skuj paduses XD
Cowkiller
QUOTE(Cowman @ Sep 13 2008, 01:56) *

rokas kaa spaarni un peedas ar taadas saliidzinoshi mazas (pret visu paareejo kjermeni)


hm tu esi analfabēts? es laikam ka uzrakstiiju ka taas rokas taadas domaats...
bez tam kaadu proporcionalitaati tu sagaidi no mutanta vai ciborga? srry veci bet tavs koment ir nevietaa, vari tikai piesieties par eenaam un kraasojumu, buutu labaak ticis galaa ar saviem pupainajiem dzekiem... tongue.gif
FuschichO
Lolīgie komenti... heh. Par fembotu varu teikt šo- viena roka izskatās īsāka par otru, nez vai tas ir precīzākai šaušanai. Apmetnis liek domāt par daudzajām amerikāņu filmām, kuras es neesmu skatījusies. Kaut kur lasīju, ka animēs jo sevišķi cieņā ir apmetņi, jo viņi padara kustību izteiksmīgāku, bez tam kruti izskatās, kad viņi bezvējā traki plīvo kopā ar matiem... Un Bafinai tur augšā ir taisnība
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.