Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cowkiller the same ol` bastard! ^^
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
FuschichO
Man arī patīk paduse O.O. Dīvaini. Vispār roka man patīk, izņemot elkoņa daļu vienā pusē, bet rokas anatomija ir tik sarežģīta sevišķi for skinny people, ka nemāku teikt, kas vainas.

Manā vērtējumā džekam deguns par garu un zods par mazu. Viņam nav vīrišķās iezīmes, kuru saucu par 'pisku'. Toties rugāji gan ir xD
Cowkiller
piska? huh.gif pls explain blink.gif
FuschichO
piska- tas jāsaka krieviski. Tā, seksuāli un ar akcentu. Tā var piemist, vai nepiemist.

Tiešajā tulkojumā piska- loceklis.

Nu tas ir kad vīrietis ir garš, platiem pleciem, labi ģērbts, pārliecināts par sevi, parasti brunets, labākajos gados, pareizi orientēts, seksuāls. Īsāk sakot- a man with balls and spinal cord. tas ir jāredz, to ir grūti izskaidrot, jo salīdzinoši maz ir arī piemēru.
Cowkiller
haahhaaaa xD
tas apraksts neko neliecina par viiriesha locekli...

un ko tu buutu teikusi ja es taa tirlinja vietaa buutu uzziimeejis taadu chali kaa tu nosauci?
vai tad ziimeejums buutu labaaks? manupraat tieshi otraadi, tas tiktu sabojaats, tagad tas ir ticams...
vampiregirl
tu vel jo projām švīkā nevis štriho, bet nu jau varis nav tik traki biggrin.gif pedejaja darbā gultai perspektīve neštimē un sienai dziļums ir drusku pazudis... bet tā - man patīk ^^
antuanete
patiik backgrouds smile.gif taads iedvesmojoshi - nomierinosh biggrin.gif dzekinjsh gan ne visai, bet kopumaa darbs patiikams wink.gif
FuschichO
Bez shaubaam manaam aciim tiikamaaks ir viirietis nevis tirlinjsh. Taapeec jaa- uzreiz viena zvaigzne klaat buutu
Cowkiller
omg ok es izskaidroshu...
speej iedomaaties ka tavs uuber viirietis piipeetu zaali?

manis atteelotais chaliits ir vientuljsh, paartiek no McDonalds, jo nemaak pagatavot sev neko normaalu... dziivo kkaadas biblotekas pagrabstaavaa vai noliktavaa, kuraa nav elektriibas un lieto narkotikas lai aizmirstu to cik nozheelojamaa staavoklii ir nonaacis un tai pat laikaa shiis narkotikas vinju tur guustaa un vinjsh nevar izrauties un sanjemties lai dziivotu savaadaak- labaak! ziimeejums ir kaa emocionaals paardziivojums!

un tagad tik pasaki ka speej tur iedomaaties izskatiigu un pashpaarliecinaatu viirieti ar gigantisku pisku! tongue.gif
FuschichO
biggrin.gif Nē, tādā gadījumā mani nepiesaista sižets- nav pasniegts pietiekami emocionāli varbūt. Vajag cilvēku ar slimu seju, sadurstītām rokām, izmisušu skatienu un visapkārt visādus gļukus- lūk būtu emocionālais pārdzīvojums :3
zeloco
peedeejie darbi dikten patiik smile.gif
tik ar rokaam, izskataas, ka probleemas. treshajaa darbaa no apakshas - rokas par garaam, otrajam plaukstas mazmaziitinjas... bet man treshajam no apakshas ljoti patiik kjermenja augshdalja un galva.. naisu sanaacis!
Cowkiller
wayyyy thenk juuu kaind seeer! biggrin.gif
Kikyou
Šis pat norm.
Mazāk sist kulakā, vairāk šitā ēnot un būs baigi cool.
Cowkiller
oooh i see yours arent familiar with teh destructive and inspirational powa of self satisfaction!!! xDDD
man prieks ka tev patiik! wink.gif
Cowkiller
ohh beidzot internets...
kameer nebija tikmeer ziimeeju paintaa, un domaaju ka sanaaca neslikti...
IPB Image
vinjam nav iisas kaajas...
Arts
Perspektīva - fail.
Tev sanācis midgets,kroplis.
Pēc dizaina atgādina vienu no Aeona garadarbiem,iedvesmojies?
Sāc zīmēt paintā,sanāk labi.
FuschichO
Jep, tīri no tehniskā viedokļa ir labs, bet tiešām nav tā sajūta ka skats no augšas
Cowkiller
hmm nebiju domaajis no augshas, bet gan taa lai izskatiitos ka vinjsh ir izlieciez uz priekshu, apmeeeram taa itkaa uz vinju skatiitos caur durvju actinju...
Arts
Augāsai ar vajadzētu būt ieliektai,kājas līkas un kroplas.
Cowkiller
art es teicu apmeeram...

QUOTE
Pēc dizaina atgādina vienu no Aeona garadarbiem,iedvesmojies?

Great minds think alike!
asamashii ritori banpaia
priekš painta nice, bet perspektīva fail wink.gif
Cowkiller
oke shis bija domaats l2 sunrise comic kontestam: single character!
IPB Image
FuschichO
Viss būtu super, tikai pēcpuse neizskatās pēc pēcpuses, bet pēc priekšpuses. :/ Also gribētos redzēt kādu līniju, kas norādītu uz metāla biezumu bruņām. Tad vēl pret galvu auss izskatās proporcionāli par mazu.

Ai, šodien esmu piekasīgs. ^^
Cowkiller
ahh jaa tagad kad pateici par ausi, man vinja arii liekas par mazu... :/
hhee peecpuse, mjaa stipri liidziigi vinja izskataas arii speelee un brunjaam arii speelee textuuras ir plaanas xD
nu nekas, labi ka taa neviens uz to ziimeejumu neskataas l2 sunrise forumaa! ^^
tur parasti mirstiigie mani uzskata par apdaavinaatu maakslinieku un baigo pro! biggrin.gif
Spectre
Auss? Bruņas ? maznozīmīgas detaļas, BET
WHAT THE FRIGGING FCUK IS THAT SWORD - it is like the great toothpick for scaring grannys in the Dark alley @ midnight dps 0-1.
Swordam bija jābūt pa pus ekrānu pa cik norotams ka šis nav protect type konservkārba (plate armor)
P.s. Axe > sword any way.
P.s.s. a kas tas viņam pa vidu bruņām ? mr. scream ?
Cowkiller
ok izskaidroshu tiem kas nespeelee lineage 2...
taatad brunjas saucas tallum plate armour, nav taas krutaakaas(man vnk patiik kaa izskataas...)
zobens ir magu nevis fighteru. agraak pasham taads inventaaraa staaveeja un trakoti patika peec izskata...
nu varbuut tomeer prasaas garaaku, bet ne plataaku vai biezaaku! nekaadu final fantasy megaswordu! dry.gif

QUOTE
P.s.s. a kas tas viņam pa vidu bruņām ? mr. scream ?

brunju ornamentus nevareeju preciizi noziimeet no screeniem taapeec naacaas izdomaat pasham...
un nee tas nav mr scream, driizaak stilizeeta chuuska, vai sikspaarnis...

asamashii ritori banpaia
labais plecs ispiests..
zeloco
Painta bilde tehniski super.. pat taada puspabeigta labi izskataas...
nevajadzeeja teikt, ka pieliecies biggrin.gif that shit killed the pic... izskataas, ka vnk vajag nedaudz palabot labo kaaju un perspektiiva buus ok.

"sunrise comic"- bilde super.. vieniigais piesieshos pie auss, kas izskataas tizla :/
Cowkiller
allright here is my lineage 2 sunrise comic!
komiksaa tiek atteelots kaa chalis atriebj savu miiljoto-shizume(mans nick uz vecaa outlaw servera...)
un beigaas chaliits izdara harakiri, lai muuzhiigi buutu kopaa ar savu miiljoto!

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

P.S. ja jums kkas nepatiik tad paturiet to shoreiz pie sevis!
Keydan
Nice...
Yet L2 is 2000 times less intense! laugh.gif
Arts
Komikss jau labs,tik vajag mazāk lapu,vairāk švīku un dinamiskuma.
Piestrādā pie teksta un uztaisi vēl.
Asuka
hmm pretty good.
man patīk. kaut kas ne-predatorīgs. tīģeris skaisti uzzīmēts. var redzēt, ka ir piedomāts un strādāts. precīzi izzīmētas emocijas.
pie ēnojuma gan varēji vairāk piestrādāt.

well, i guess tad gaidām turpinājumu.
Haikis
vājš komikss. izskatās, ka neesi piestrādājis pat stundu.

un nē, neturēšu pie sevis, jo tu vari labāk.
Cowkiller
omg komiksam pirmo skici uztaisiiju 1 meenesi pirms saakaas konkurs...
tad neko nebiju dariijis liiidz attapos, ka terminjsh beidzas peec paaris dienaam.
un pa cik ieprieksheejaa skice bija novecojusi naacaas visu paartaisiit!
beigu beigaas noslinkoju. xD

turpinaajuma nebuus!
bet iespeejams ielikshu kaadu citu ar l2 saistiitu komiksu...

un haiki par to cik labi es maaku, nespried, jo te laikam iegriezies pirmo un peedeejo reizi!

Arts
Ai,nomierinies ņūb.
Labāk būtu paskatījies kā Haikis zīmē komiksus.
antuanete
wow nezinu, cik labaak vari, bet shis manupraat nav slikts, man patiik gliits, akuraats, tikai liinijas kkaa pa gaishu bet varbut tas skaneejot ( eenas ar)

haikim nepiekriitu nepavisam, un domaaju , ka laiks ir ieguldiits diezgan un pistraadaats pie visa

patiik acis varjaubuut ,ka nekaa sarezgiita tur nav, bet man taa ir maaksla uzziimet acis ar emocijaam!!!!!!

Haikis
OK, paskaidroshu. Komikss, manuprāt, ir izstrādāts daudz maz ok. Šur tur kaut kas protams neštimmē, bet ne jau tur tā sāls. Pamēģini, vismaz, kaut kādu fonu ielikt. Tad būs pavisam cits skats.

Tagad, taa nothing special.
Cowkiller
Valmieraa pirms kaada laicinja norisinaajaas valmieras jaunatnes centra vadiits komiksu konkurs: "klusaa sirds"
un taa es noleemu piedaliities iesniedzot shos divus darbus...
beigaas dabuuju otro vietu.

IPB Image

shim varbuut nevar to domu saprast tik labi, bet meegjinat...
IPB Image
Arta
Tā džekaxmeitenes `ēna` tik ideāli izskatās. ^^
& apsveicu ar 2. vietu. :]

Haikis
Atgādina vienu komiksu stilu, ko esmu kaut kad redzējis smile.gif Šitie interesanti.
asamashii ritori banpaia
pretty nice!!
Cowman
man patiik ljoti forshi un liels darbs ( bet tikai nesit pa luupaam - tam kaķim ir nu TIK pidarastisks skatiens) biggrin.gif
DarkDevilCat

ir nice huh.gif
nava mans stils, bet es ar gribētu tik labi zīmēt
Cowkiller
mnu ko neesmu nomiris, vienkaarshi kaadu laiku neko nopietnu neziimeeju.
saakshu ar vecaako un manupraat sliktaako...

IPB Image
A3 formats

nezinu vai esmu progreseejis vai regreseejis, bet ceru ka jums patiks! ^^
Keydan
Oy. I se ya ain't dead yet! biggrin.gif
Cowkiller
aha tikai to gan nevareetu teikt par forumu... pa visu sho laiku ko nebiju postojis biju nonaacis tikai 3 lapaa, like WTF? redzu dazhus jaunus userus, kuriem kaa jau nospriedaat pashi te nav ko dariit xD

anyway te buus naakamais...
IPB Image
mnu ko varu teikt, vinjsh leenaam un neizbeegami paarveershas par klinti un druup! taa itkaa tas jau nebuutu pietiekami briesmiigi, ciemata iedziivotaaji vinja veederaa ir ieriikojushi raktuves...

p.s. nav mana vaina ka taa shkiibi ieskeneets
un shis arii ir A3... domaaju ka turpmaak visi tiks darinaati uz liela formaata! ^^
FuschichO
Tas galvas pagrieziens, kas tev abās bildēs ir tik sasodīti grūts, ka pat tagad man tas varētu nepadoties. Tieši grūtuma dēļ šis tas izskatās aizdomīgi, bet nu- ir forši darbi, tik ne manā gaumā. More gay-fags please biggrin.gif Nē, nē, joks... nezīmē gejfagus. Tas mans darbs.
Cowkiller
k thx for advice and ill post the last one this weekend atleast ill try...
DarkDevilCat
pedejais super smile.gif
cepums tev (:smile.gif
JnVbt
nu pēdējie divi darbi ir super! smile.gif
apskatoties uz pašu pēdējo var redzēt ka tev fantāzija visnotaļ labi strādā! biggrin.gif
Cowkiller
ok then my last one... i think its the best of the 3 cuz of the idea: you cant fly with one wing, so you must find someone who is willing to sacrifise his freedom.

IPB Image
damn uz ekraana nav tik iespaidiigi kaa uz papiira dry.gif zheel...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.