Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Rainbow muffins, fags & drags.
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Arta
IPB Image
Arta
Nu jām.

K, time for - digital art, yay! ^D^

IPB Image

.nfo

ph34r.gif
FuschichO
Ar laiku tu tādus iemācīsies zīmēt pa pusstundu ne pa piecām stundām. However, izskatās makten labi. Tomēr digitālā vidē digitāla bilde izskatās foršāka par tā paša mākslinieka real-life darbu. Nezinu gan, vai vienmēr.
Bet nu jā- man jau patīk. Liek domāt par grafitti. Sejā gan trūkst simetrijas un šķirba starp kājām mani nedaudz biedē.
Arta
Paldies. :]
Em, par tām kājām - šis nebija domāts tāds baigi reālistisks cilvēks un tā. Bet nu kā kuram, tevi biedē, citus, iespējsms, nē. ;D
Tenma
tā jau būtu simpātisks puiks, bet tā bedre vēderā un dažādā garuma kājas liekas bik dīvaini wink.gif gaidu Tavus nākamos (ne)darbus wink.gif
Cowkiller
omg! man kaa viirieshdzimtas paarstaavim ir vnk pretiigi skatiities uz to kas ir zemaak par jostasvietu!
jeeezas izskataas peec dzeka ar pussy!
man patiik foons! ^^
Arta
mja. k.

o.o
Arta
+reference.

IPB Image

.nfo & bigger verse.

Šeit kkas, kas ne visiem varētu patikt, ja varētu, tad lielākoties meitenēm ;DD --> klik here for sh-ai.

Ķepuļepu. biggrin.gif xD

IPB Image

Un te viens zīmējums, kuru iepriekš esmu piemirsusi ielikt šeit - Nothingas Rožu Rowas fanarts. ^^

IPB Image

Nu tā.. tāC apdeits šoriez.. ~
FuschichO
Es šodien skops. Pirmajam mazais pirkstiņš ir ekstra mazs
Arta
I hate drawing hands. ;[
WHY god WHY tas man nepadodas nu nekādīgi. xD
FuschichO
Ja nu nezināji: Šis varētu līdzēt. Vismaz ierubīt vairāk. Neņemtos gan apgalvot, ka tur attēlotā roka būtu diži precīza
Pirmais, ko ieraudzīsi būs vīrieša torss- paspaidies pa labās puses linkiem un atradīsi vairākus roku variantus wink.gif

Arta
Ty, domāju, ka noderēs. :]
antuanete
jaa ar to kaajstarpi ir kaa ir blink.gif , bet vispaar Arta Tu esi liels malacis.

'kjepuljepu' ir mans favoriits neskatoties uz to, ka ir nekraasains un ne iipashi izstraadaats, kkas man vinjaa looti patiik ( mani nepaarsteigs ja tas tapis 5min , jo dazreiz ziimeejumi, kas tapuhi iisaa laika izskataas daudz labaak par tiem kuros ieguldi daudz laika un centiibu) pii ess: tas nav zemteksts laugh.gif

kraasainajaa patiik piirsingi un taa broshinja( vai kas tas taads) biggrin.gif

Arta
Paldies. :]

Varbūt man pamēģināt tādus vienkāršos kādu bariņu.. *is wondering*
Arta
IPB Image

Tik mazs tapē, ka jums jāspiež šite un jāskatās pieklājīgā lielumā. Negribējās staipīt fōrumu .. o.o
Arta
Noroi.

IPB Image

Broken time.

IPB Image

IPB Image
Tamashi
Negribas kritizeet. Un tur laikam ary nav ko
Jebkuraa zinjaa pirmais ziimejums ar meiteni zaljaja fonaa ir totaali super biggrin.gif
FuschichO
QUOTE(Tamashi @ Apr 1 2009, 21:24) *

Negribas kritizeet. Un tur laikam ary nav ko
Jebkuraa zinjaa pirmais ziimejums ar meiteni zaljaja fonaa ir totaali super biggrin.gif


note: ja vien tā ir meitene, par ko es no pieredzes stipri šaubos
Arta
QUOTE(FuschichO @ Apr 1 2009, 22:56) *

QUOTE(Tamashi @ Apr 1 2009, 21:24) *

Negribas kritizeet. Un tur laikam ary nav ko
Jebkuraa zinjaa pirmais ziimejums ar meiteni zaljaja fonaa ir totaali super biggrin.gif


note: ja vien tā ir meitene, par ko es no pieredzes stipri šaubos


Ehehehē.. biggrin.gif
Lai būtu kā kurš vēlas. ^^
Arta
Dead.

IPB Image

Sabaku no Gaara.

IPB Image

Saņēmos beidozt kādu no saviem fave chariem kaut kā uzzīmēt, yay.
Domāju, ka sekos vēl līdzīgi tieši šādi B&W sērijas Naruto fanarti. Gribās kko pafanārtot arī kādreiz. ;D
Arta
Šis vienkārši zīmēšanas pēc..

IPB Image

Shiki-sama.
Brīdī, kad viss ir gatavs un, šķiet, pabeigts - liekas, ka viss ir tieši tā, kā tam jābūt. xD Bet nu jā.. tur vesela čupa no šī un tā, ko vajadzētu tā, nevis šitā & blah blah.
Bet lai nu kā, man kopējais gala iznākums patīk un viss.. Tieši pa manam. ;D
IPB Image

^ Speed paint ^
Part 1 http://www.youtube.com/watch?v=kCCy2tKrTtE...re=channel_page
Part 2 http://www.youtube.com/watch?v=R74-hbPCvok...feature=channel

I needs pregressing yes.


FuschichO
Oho, pēdējais tiešām man ļoti patīk. Tur ir šis tas telpisks un šis tas plakans, un man patīk, ka cilvēki tās lietas savos darbos jauc.
Arta
Man liels prieks, ka tev patīk. ^^

Nu jā, ir kā tu saki..
Bet kādreiz man gribētos kaut ko līdz galam pareizi izdarīt. -.-
Arta
IPB Image

IPB Image

~
FuschichO
tam pirmajam zods šķībs. Par figūriņu nav vērts izteikties, tāpat zini, ka nav gluži manā gaumē XD
Otrais diemžēl tev nesanāca, jo saites ir, bet galvas zem viņām nav. Ir jau tā, ka cepures un saites ir grūti uzzīmēt- izeja viena- uzzīmēt tās pāri jau gatavai galvai.

Iečekoju tavu speed-painting video. Spēds jau ir, bet paint bucket tool arī fotošopā ir laba lieta, kuru iesaku izmantot, ja gribi strādāt vēl efektīvāk.
Arta
Jā, par zodu zinu, žēl, ka zīmējot uz papīra nac ctrl+z, dēmit. xD

Bucket tool šad tad izmantoju [šis bija SAI programmā, ja kas, bet kāda starpība.. xD], bet parasti aizpildot laukumu blakus lineartam/līnijām redzama tāda kā plāni balta maliņa.. īsti nezinu, kā to novērst, nekrāsojot pa priekšu ar vnk otu gar malām un tad iepildīt vidu ar bucketu. Ja saprati, ko es domāju. biggrin.gif
FuschichO
Jā, saprotu. :3 Tas gļuks parasti redzams ļoti lielā palielinājumā, tā šķiet, bez tam ļoti neliels, ja otai asums ir vislielākais. Tā kā tavam lainartam nav dažādu biezumu, loģiskāk, lai novērstu šo parādību, zīmēt ar zīmuli- tas iet pa ļoti konkrētiem pikseļiem bez jebkādām tonālām pārejām. Ja vēlēsies kaut kur variēt ar līnijas biezumu, tad jau var pāri pārzīmēt atsevišķās vietās. Tā kaut kā. Nez. O..o
Arta
IPB Image

..idk where I was going with this... xD Someone teach me anatomy. ._____.

Pēdējā laikā saskatījos ''back'' bildītes un pašai aŗi bija jāizmēģina.

edit!

eu! o.o šis man kaut kur tālu atgādina vienu fuschi darbu, bet nu laikam dēļ tām kokainajām lupatām [manas ir kokainas *points*].

edit2.

Tikko pačekoju to zīmējumu. Man tāda sajūta, ka es zemapziņā kaut ko mēģinu kopēt omg. biggrin.gif
FuschichO
QUOTE(Art`a. @ Apr 29 2009, 22:36) *

..idk where I was going with this... xD Someone teach me anatomy. ._____.

eu! o.o šis man kaut kur tālu atgādina vienu fuschi darbu, bet nu laikam dēļ tām kokainajām lupatām [manas ir kokainas *points*].

Tikko pačekoju to zīmējumu. Man tāda sajūta, ka es zemapziņā kaut ko mēģinu kopēt omg. biggrin.gif

Jā, izklausās spēcīgi laugh.gif Gan jau, ka tā nav.
Es īstenībā negribu iet uz konkursu, jo neprotu zīmēt anime stilā XD

Labi, palabosim anatomiju. Es to ļoti brutāli izdarīju peintā, turklāt visai aptuveni, tāpēc tas nav jāuztver par svētu patiesību.
IPB Image
Zods pabraucis uz priekšu, pietrūkst kakla pakauša daļā.
Piestrādā pie plecu daļas- Ja izvelk aptuvenu mugurkaula līniju, var redzēt, cik ļoti nevienādas proporcionāli ir abas muguras daļas. Protams, tuvākā būs platāka, bet ne tik ļoti. Līdz ar to lāpstiņa arī jāizlabo.

Jāatcerās uzzīmēt ķermeni zem drēbēm. Pilnīgi viss- var to redzēt vai nevar. Arī rokas, kas ir daļēji aizklātas, jo tikai tā var saprast, kā saģērbt utt. Kakls ir spēcīgs cilindrs ar noteiktu slīpumu. Tā jau forši iesākts darbs, domāju, ja tu to palabosi, viņš varētu izskatīties visai veikls.

Lai audums nebūtu kokains, (man viņš arī nav īpaši labs XD) jāatceras par gravitāti. To jau es nesen rakstīju kaut kur. :3
Bāc, man patīk tēlot senseju. Cerams, ka nav galīgi bezjēdzīgi.
Pašai darbi ar kļūdiņām.
DarkDevilCat
<3 man tik daudzi zīmējumi patīk no taviem
woh biggrin.gif gooood job ^__^
draw more biggrin.gif
Arta
Fuschi, paldies! Prieks, ka šitā izanalizē, man ļōti noderēs. Super! ^^

Hollow. Paldies jaukais. ^^ Forši, ka patīk ~ tupināšu zīmēt for ever & ever. biggrin.gif
Arta
IPB Image

Es jūtu Fuschi skatienu uz viņa kājstarpi un pacelto uzaci ar zemtekstu ''Tur nekā nav. o.ō'' xDD

Nebūs labi. *paslēpjas* ph34r.gif

IPB Image

smile.gif


dmonster
So liek, no cakes for me. Darīšu kā Fuschi un parādīšu, ko domāju.

UZSPĒLĒJAM VARAVĪKSNES SPĒLI!

IPB Image

Sarkans +dzeltens - aptuvenā ķermeņa konstrukcija un virziens kurā katra ķermeņa daļa rāda. Grūti uztvert džeku, jo izskatās itkā viņam būtu mugurkaula deformēšanās, srsly. Viņa galva skatās virsū attēla vērotājam, krūtaža pagriesta pa kreisi, vēders atkal lielākoties uz skatītājiem, viņa stakla atkal pa kreisi, bet tas piekariņš virzās uz labo pusi. Pie tam, viņam izskatās itkā gurni būtu tik taisnas sliedes, kas pat džekiem nemēdz būt normālos apstākļos.

Zaļš - Ievilku vietas, kuras itkā vajadzētu pamainīt. Atslēgas kauli (kauli virs krūtīm, kas visiem izņemot ļoti korpulentiem cilvēkiem skaidri redzami) nevienam cilvēkam nesaskaras, ja nu vienīgi ir ļoooooooooooti liela kroplība, bet par to nekad neesmu dzirdējis. Ar to zodu varētu nogalināt, ieteiktu viņu netaisīt tik ohshit asu. Džeka manchests sanāca nošļucis, pārāk tuvu viens otram un viņa kreisā krūts novirzās pārāk daudz uz leju. Kreisā kāja pārāk plāna salīdzinājumā ar labo, kā arī staklai vajadzēja būt zemāk, pat, ja viņš aizmirsis savu mantību mājās, dibens tur vēl ir, kas aizpilda bikses. Viņa mati izskatās pēc pielīmētas dzijas, ieteiktu netaisīt matu krāsu tikai kā atsevišķus matus, bet arī kā visu matu kopējās krāsu pārejas no gaišākas uz tumšāko, tev viņi pašlaik ir nepatīkami plakani.

Violets - Random šitz. Kompozīcija sabītīta stūrī, liekas tukša. Vajag vēl kautko, kas pieķertu skatītāja uzmanību, jo spārni to īpaši labi nedara.

Purpurs - WTF. WTF. WTF. WTF. WTF. WTF. Tā roka izskatās pēc stickmana, kas dejotu mežonīgu deju. Viņa izveidota pārāk plakana, vajadzētu arī redzēt pārējo rokas daļu un pirkstus, skatoties no šī leņķa.


Par otru man nav diži ko teikt, neliekas nekāds baigi aizraujošais.
Arta
YES.

And that is what I am talking about! Ok, I`m not. o.o

Paldies par visu, ko tu te esi sarakstījis un sazīmējis! <3 I really appreciate everything.

^^
Keydan
Beh... it r ok.
Bet varetu ari labak biggrin.gif
Arta
Protams, varētu. ^^ Es vēljoprojām mācos un mēģinu atrast tādu ''my thing''.. u know. ;D
Arts
IPB Image
IPB Image

Arta ražo macro.
Un jā,pirmajam čalim nav locekļa,kaut kāda lelle or smth.
Arta
āhahaāaa. xDD biggrin.gif

jaukiņi. ^^
Tenma
QUOTE(Arts @ May 11 2009, 00:31) *

Arta ražo macro.
Un jā,pirmajam čalim nav locekļa,kaut kāda lelle or smth.

hm... varbūt tā tomēr ir meitene - dēlis? huh.gif
Cowman
un man veel saka ka es ziimeju gejus...
Arta
Nezinu kā tu, bet es gan zīmēju, jā. o.o
Tomoko
Pirmais tpū, t.i., otrais ir katras klišejas sirdsdraugs, bet man tomēr patīk. Tie mati jauki, lai gan tur ir ir viens triepiens, kas visu pabojājis.

Tikai tagad pamanīju, ka ne par to zīmējumu izteicos. xD
Kikyou
f.ck yeah, vēlviens digitālais zīmētājs. Man patīk abi pēdējie. Pofig par kļūdām, galvenais, ka smuki.
Arta
Paldies par to pašu. ^^
Arta
Zīmējums.. xD

IPB Image

Tā vieta, kur roka, visp nebija tā paredzēta.. visp šis zīmējums nebija šādi paredzēts, but I can`t help my self. ._.
FuschichO
grafiskā ziņā (melni balto laukumu kompozīcija) ir pat ļoti ok, bet zīmējums ir ļooti deformēts. Es gan jau nezinu, vai tas ir slikti, visi mani standarti ir apgāzti- izskatās tik dekoratīvi, ka pat varētu izmantot kā ilustrāciju grāmatā.
Arta
I`ve been doing stupid stuffs lately.

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

..xD
Saimons
Man patīk lasīt komiksus šis labs.. rolleyes.gif rolleyes.gif
FuschichO
Ļoti foršs stils. Tiešām. Bet sižets ir.. tas bija joks?
Arta
Tas bija joks uz to brīdi, vairs es neko jokainu tur nesaskatu. xD lai nu kā - sviests. ^^ Man vienkārši nav nekādu ašo ideju. ;D
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.