Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Rainbow muffins, fags & drags.
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Arta
Tad šoreiz bišk vairāk piestrādāju pie sejas tonīšiem un tā, bet lūdzu atceramies, ka šim nav jāizskatās pēc reāla & dzīva cilvēka. Man patīk zīmēt arī šādus semi-realism cilvēkus, kas kkur velk uz anime/manga pusi [t.i. acis, rokas (roka biggrin.gif)]

IPB Image

Nu tā. ^^
Lūdzu nemēģini noteikt dzimumu - assume male first. ;DDD
DarkDevilCat
QUOTE(Art`a. @ Jul 19 2009, 15:19) *

Tad šoreiz bišk vairāk piestrādāju pie sejas tonīšiem un tā, bet lūdzu atceramies, ka šim nav jāizskatās pēc reāla & dzīva cilvēka. Man patīk zīmēt arī šādus semi-realism cilvēkus, kas kkur velk uz anime/manga pusi [t.i. acis, rokas (roka biggrin.gif)]

IPB Image

Nu tā. ^^
Lūdzu nemēģini noteikt dzimumu - assume male first. ;DDD


ZAJEBIS O_o
(srry)
Reali labs wink.gif
cepums tev (:smile.gif
dmonster
IPB Image

Rakstīšu īsi, jo man slinkums gari rakstīt.
Seja, lūpas un deguns sašķobās. Nav ieliekums starp pieri un degunu. Ēnas zem kakla nav gluži anatomiski pareizas. Dažas ēnas par tumšu. Acu zīlītes dažādas, viena apaļa, otra - ovāla. Nav reāls iemesls kāpēc viņam rokai vajadzēju paslīdēt uz kājstarpes pusi (hint, hint). Attēls nav līdzsvarā - melnais padara apakšu pārāk smagu, vajadzētu vai nu viņu padarīt maigāku ieliekot krāsu akcentus vai ievietot augšā tumšu plankumus. Pirkstu ēnojums vispār traks, ja padomā, ka gaisma krīt no *lielākoties* priekšas + kur nagi (vismaz stilizēti nagi būtu labi). Priekš monohromatiskas gleznas par garlaicīgu, domāju padarītu darbu interesantāku, ja ieliktu zaļas acis vai ko.
Arta
Zīlītes bija vienādas līdz šo to pārbīdiju ar liquify un aizmirsu atlikt vietā lolol. xD

Kas tas ir, ka mani neliek mierā. XD Es uzzīmēšu kko anime/manga stilā [kur ir minimāli kaut kas anatomiski un krāsiski pareizs] un pat tad man atradīsi, kur piesieties. biggrin.gif
Nē, bet viss ok, kko ņemšu vērā, kko ne. ^^

Un kas šim nav ar anatōmiju dieznez? o.o

IPB Image

^ šitas sanāk tā, ka tipa es tā tā cenšos, bet dmonster mani tāpat novelk kkur lejā un man jāsāk no nulles. biggrin.gif:D
Tigra2
QUOTE(Art`a. @ Jul 19 2009, 21:23) *

^ šitas sanāk tā, ka tipa es tā tā cenšos, bet dmonster mani tāpat novelk kkur lejā un man jāsāk no nulles. biggrin.gif:D


Tā būtu ja mēs visi sapostotu:
"Ai, cik mīlīgs! Cepums tev. Tā tik turēt gaidīšu nākamos!"

Bet tas nebūtu loģiski, ne? Tas ir pilnīgā pretrunā ar latvieša piekasīgo dabu. XD Tāpēc mēs latvieši pasakam, kas liekas nepareizs, lai zīmētājs apdomājas nedaudz. Ja grib tikai uzslavas vien, tad jāposto ir deviantartā, jo tur 99% gadījumu komentē tikai, lai izteiktu sajūsmu, nevis lai izteiktu konstruktīvu kritiku. :B

Bet tā šitais pēdējais man patīk. Nez ar ko tas baloniņš pildīts, ja nes gaisā pat ar 300kg smagiem atsvariem?
DarkDevilCat
dmonster, tu kadu te ziimejumu esi ielicis ar?
nu es vnk veletos redzet, cik no sim nosauktajam kludam, ja ne pat vairak, pats pielautu sava zimejuma :?

saprotu, noradot kludas cita darba ir viegli, bet vai ir viegli pasam uzimet bez tam?

pec manam domam, tas zimejums ir loti labs, pat izcils, taka nekas nava ideals un identisks, ka ari simetriski vienads (atceries to forever), domaju ka par tadam lietam tik loti nevajadzetu piekasiities

par piemeru, varu minet tadu lietu, ne visiem cilvekiem acu zilites, vai acu lielums ir vienads ...
ka ari, nevisiem ir deguns, gan galva, taisna O_o haven't u thought about that too?
saprotu, visi mes velamies but ideali, bet tas nekad nenotiksies
Tigra2
Arta pati pateica, ka nepretendē uz reālismu, tā kā nesaskatu lauviskumā neko sliktu, jo tā pavisam vienkārši varētu būt tāda lauviska stilizācija. Krāsas simpātiskas, patīk atspīdums uz deguna, ause arī interesanta. Viss okei.

P.S. Adresēts Hollowam.
QUOTE(hollow @ Jul 20 2009, 00:22) *

pec manam domam, tas zimejums ir loti labs, pat izcils, taka nekas nava ideals un identisks, ka ari simetriski vienads (atceries to forever), domaju ka par tadam lietam tik loti nevajadzetu piekasiities

par piemeru, varu minet tadu lietu, ne visiem cilvekiem acu zilites, vai acu lielums ir vienads ...
ka ari, nevisiem ir deguns, gan galva, taisna O_o haven't u thought about that too?
saprotu, visi mes velamies but ideali, bet tas nekad nenotiksies


Te neiet runa par ideāliem, te iet runa par lauvām!
IPB Image

cik zinu, tad cilvēks kļūst lauvīgs... mmm vienas hroniskas slimības rezultātā, vai iedzimšanas defekta rezultātā, un tas ir ļoti rets izņēmums, nevis tā saucamā "ikdienas" neprecizitāte. Un tas, ka cilvēks arī pats pieļauj kļūdas nenozīmē, ka tas ir akls. Un neredz, kad tās pieļauj citi. Un komentāru būtība ir palīdzēt cilvēkam pašam saprast savas kļūdas, lai tās vairs nepieļautu, nevis kādu nogremēt, pazemot vai kā citādi negatīvi ietekmēt.

Arta
Nē nē, lūdzu tikai nekādu drāmu manā topikā, paldies. biggrin.gif

Hollow, paldies, ka aizstāvi bet gan jau dmonster pašam ir kāda pieredze un zināšanas par to, kā kam būtu jāizskatās - neņemu ļaunā visus aizrādījumus no viņa, tie mēdz arī noderēt. :]

Tigra, paldies par to pašu un no lauvām es neko nesapratu. biggrin.gif
Tāpēc lieku savus darbus arī šeit [lv sabiedrībā, ne tikai dA, kur patiešām pasaka vai nu ''wōw, sō cōol!'' vai arī nesaka neko. xD
Bet ir rezēm arī jauki, ka kāds LATVIETIS spēj paskatīties uz to pusi, kur kaut kas ir izdevies, nevis redz tikai to, kas ir nepareizs. :]

PEACE OUT, YO. ^.^v
DarkDevilCat
arta, taka es pats zimet nemaku, es cilveku darbos parasti saskatu to labo, ne to slikto rolleyes.gif
btw, par to dA(cik noprotu devian art, vai kaa tur to sauc) tur liekot tiktiesam, tikai tadi komentari vien izskat, vai taij pasa youtube, vai ar daudzos citos arzemju saitos, visi tikai "wow" "cool" vai ari neko =/
Arta
Vienkārši citur pasaulē cilvēki ir riktīgi pozitīvi [well, most of them] un viņi vnk grib, lai citiem labāk. ^^ Mēs te tikai tāda saspiesta tauta, bet labi vien ir - reālisti nevis sapņotāji.
Nu ok, man latvieši nekad nav patikuši. ^^ Neko darīt, man kā ne-patriotam laikam būs vien jāpieņem viss tā kā tas te ir. :]

P.s. neliels apdeits ar diviem zīmējumiem ir te - http://thearta.blogspot.com/ :]
DarkDevilCat
QUOTE(Art`a. @ Jul 20 2009, 16:11) *

Vienkārši citur pasaulē cilvēki ir riktīgi pozitīvi [well, most of them] un viņi vnk grib, lai citiem labāk. ^^ Mēs te tikai tāda saspiesta tauta, bet labi vien ir - reālisti nevis sapņotāji.
Nu ok, man latvieši nekad nav patikuši. ^^ Neko darīt, man kā ne-patriotam laikam būs vien jāpieņem viss tā kā tas te ir. :]

P.s. neliels apdeits ar diviem zīmējumiem ir te - http://thearta.blogspot.com/ :]


http://1.bp.blogspot.com/_nGi-jc7ukXc/Siuj...ale+designs.jpg
tev sis ziimejums te ari ir kautkur iemests, kautka nemaniju, bet sis, nezkadel, baigi man patik xD

bagi in4iigs tads biggrin.gif
Tenma
a zin? man tā seja ar zaļajiem matim iepatikās. pavisam noteikti nevajag spilgtāku. šis tāds maigs un pasteļots. asociējas ar svaigu, vēsu miglu rīta agrumā, kad gaisma ir izliedēta bāla...
dmonster
Tā kā esmu noraudājies pēc Tengen Toppa Gurren Lagann noskatīšanās, varu sākt nožēlojami attaisnoties.

Art'a: Izskatās, ka pāršāvu pār strīpu, srsly. Vienīgais iemesls, kāpēc es tik vien kā aizrādu ir, jo man nepatīk tas, ka otaku komentāru līmenis sāk pietuvoties dA līmenim, gribas censties līdzsvarot bezjēdzīgos un nepatīkamos komentārus, ak jā, un es esmu riktīgs bastards >:| . Kā mans gleznošanas skolotājs ir jau teicis: "Neviens triepiens nedrīkst būt netīšs, ja tu mazliet krāsas uztriep tas ir negadījums, ja tu daudz krāsas uzliec, tas ir effekts." Ievietojot ēnu apkārt acīm un pat mazliet to neieliekot starp pieri un degunu liek tam izskatīties it kā tu nezinātu kā cilvēks izskatās. Izskatījās, ka tu centies atveidot androgēnu skaistumu, centos kritizēt balstoties uz to. Pie tam, tavs pēdējais ir riktīgs !@#$ >:V .

Tigra2: <3 Tu esi mans Knight in a Shining Tank. Man likās, ka latvieši vienmēr pasaka to, ko domā, jo viņi vienmēr atrodas internetā, kur tevi nevarēs nosodīt.

Hollow: Ja gribi pasmieties, tad apskati šos darbus http://otaku.lv/index.php?showtopic=5336&hl= man patīk iedomāties, ka es tagad zīmēju labāk. Tuvākajā laikā ievietošu jaunu darbu, lai tu varētu pārliecināties par to, ka esmu divkosis, aizrādot citiem par lietam, kuras pats nemaz neievēroju.

Un kāpēc gan mēs nekad nevarētu būt ideāli? Būt perfektam un labākajam pasaulē mani dzen uz priekšu vairāk par visu. PATRIOTISMS DOMĀTS IDIOTIEM!! MY RESOLVE WILL PIERCE THE HEAVENS!!
DarkDevilCat
dmonster
es nez, maybe tev tie zimejumi ir kautkadi davin4i style, and i dont even give a fak, bet nu nevar salidzinat ar arta, vai cita artista, kas seit posto savus zimejumus, vsp sakuma domaju ka otaku ir par animi, bet izskatas ka ne tikai =/
nez nava mans stils, taka nekritizesu, bet pec zimejumiem, uzreiz gribas teikt "cilveks ar kompleksiem" ...
uh well, tc x3 nepiesarnosim vairs artas topiku, taka ja ir problemas suti pm, negarentesu ka atbildesu
Arta
Nu čaļi - RELAX. biggrin.gif

Man kritika nenāks par sliktu - dmonster - viss ir čiki. ^^ Nedomāju, ka tu to visu aizrādi lai ieriebtu or smth, bet vnk lai palīdzētu. :]

Btw, man vienmēr gribās zīmēt ''skaistus'' cilvēkus [nu cik vien tas ir manos spēkos] un saliekot daudz ēnas un tā tālāk, man liekas viņi noveco [bet ne vienmēr that is the case]. Tāpēc visi tādi kā lelles un tādi ~ ne pēc likumiem. xD

Pencil sketčiņš.
IPB Image

Sekai no Tenshi.
IPB Image
Citēšu no sava devArt - The skull represents the earth and the angel which does not look like one anymore, because of his transformation, is the world`s guardian. And he can`t be there forever, so we need to take care of the earth by ourselves and love it more. =]


edit.

+fiksi uzcepu velvienu. biggrin.gif
JĀ MAN PATĪK SICK&SKINNY PEOPLE DEAL WITH IT.
IPB Image

A-ru-ta lolol. biggrin.gif
DarkDevilCat
Sekai no Tenshi.
sis ir skaists, tikai butu forsak ja butu parastas rokas ar parastam kajam wink.gif
FuschichO
Pēdējais is good, tikai lai cik kaulains viņš arī nebūtu, izskatās negaršīgs tas stāvs. Ja fons būtu vienkrāsains, tad izskatītos pēc japāņu grafikām varbūt.

Es paskatījos un kailiem anoreksiķiem šodien. Got inuff.
DarkDevilCat
QUOTE(FuschichO @ Jul 21 2009, 20:51) *

Pēdējais is good, tikai lai cik kaulains viņš arī nebūtu, izskatās negaršīgs tas stāvs. Ja fons būtu vienkrāsains, tad izskatītos pēc japāņu grafikām varbūt.

Es paskatījos un kailiem anoreksiķiem šodien. Got inuff.


njam tas pedejais ir ka ir rolleyes.gif
zeloco
es varu piekasīties, ka viņam auss ir par augstu. parasti ausis augšā ir vienā līmenī ar acīm (aptuveni) un apakšā k-kur starp degunu un augšlūpu. Bet nu, labi, piemiegšu acis un cerēšu, ka tas un arī vinja 1/2 izmēra frizūra norāda un mēģinājumu parādīt, ka viņš ir noliecis nedaudz galvu... =_=
Priecājies, ne raudi par kritiku - dmonsters ir tavs draugs biggrin.gif
Arta
Reku ātrais un ar visu videō! YAY!!1!

IPB Image

Es aizmirsu kā var ielikt videō. xD




Veltīju ~ 30 minūtes, man patīk tā vienkārši pazīmēt. =]
Arta
Šeit ir četri, visp neredzēti trīs, digitālie - http://thearta.deviantart.com/art/art-behi...cenes-131708340

Šeit šis tas no apģērbu blahblah

Um, šis ir tradicionāli pārveidots viens no iepriekšējiem ~

IPB Image

Tāds vienkāršais ~

IPB Image

Masquerade :]

IPB Image
DarkDevilCat
tev tadi in4iigi ziimejumi biggrin.gif
visi tievi tievi ^^
bet nice wink.gif
Arta
I adore skinny people, they look so weird. I love weird.

--

~zinng.
a new one.

IPB Image
FuschichO
Klausieties, ja tu, Art'a, vai jel kāds cits grasās izcelt kakla muskuļus, bedrīti vai jebkuras citas ķermeņa daļas uzbūvi, tad vispirms palūkojiet, kāda tā uzbūve ir, citādi šitādas mazas draņķības visu zīmējumu izbojā un vnk kliedz: amatieris! (es arī mēdzu tā kļūdīties)

Amatierim varbūt ir talants, bet bez zināšanām jebkurš talants ir tikai muļķošanās. doh glare.gif

Krāsas gan man patīk. Jā.
Tenma
QUOTE(Art`a. @ Aug 10 2009, 11:57) *

I adore skinny people, they look so weird. I love weird.

taisni tāpēc man patīk Tava galerija, tāpat kā ify galerija! rolleyes.gif un man patīk Tevis zīmētie apģērbi. ja pieveikšu slinkumu lielākos mērogos, tad šo to es varētu izmantot arī savos personīgajos nedarbos.
Arta
Ja mani kkur izmanto - give me credit, yes. biggrin.gif

--

Šim bija jāizskatās pēc šī - http://evalesco5.deviantart.com/art/JRocker-132043211
Art trade ar vienu deviantARTistu.
T.i. viņas chara manā stilā. biggrin.gif

IPB Image
Tenma
QUOTE(Art`a. @ Aug 10 2009, 19:34) *

Ja mani kkur izmanto - give me credit, yes. biggrin.gif

hm... ar nedarbiem es biju domājusi šūšanu, nevis zīmējumus, tā kā ikdienā lietojot būs grūti to give credit. vnk pa kādai acis piesaistījušai idejai atrast pielietojumu kādā savā šujamajā. bet man jau tā ir pāris nosprūduši projekti un šujmašīnai salūzusi viena detaļa biggrin.gif tiesa gan, ja es kaut ko no tā visa vairāk vai mazāk pielietošu šādā nolūkā, es domāju, ka iepostošu rezultātu savā galerijā ar visu atsauci uz Tevi, Ok?
Arta
Nūm par tiem nedarbiem tā arī sapratu. biggrin.gif

DarkDevilCat
QUOTE(Art`a. @ Aug 11 2009, 20:05) *

Nūm par tiem nedarbiem tā arī sapratu. biggrin.gif


arta, eij par drebju dizaineri strada :3 tev sanak labak neka tiem, kas tur strada ;D
zeloco
QUOTE(Art`a. @ Aug 10 2009, 11:57) *

IPB Image



es gribu uzšūt šitādu jaku/žaketi ;D It's awsum.
Pēdējais jauks ^^ Tāds innocent biggrin.gif
Arta
QUOTE(hollow @ Aug 12 2009, 12:59) *

QUOTE(Art`a. @ Aug 11 2009, 20:05) *

Nūm par tiem nedarbiem tā arī sapratu. biggrin.gif


arta, eij par drebju dizaineri strada :3 tev sanak labak neka tiem, kas tur strada ;D


Es tēmēju, bet šūt = nāve 4 meh. xD

Izdomāt varu viskko, bet nav kas to realizē. -.-

zeloco - go ahead. ^^ Un heh. xD
Arta
Nu tā lūk, jā..

The Takeover :]

IPB Image
FuschichO
Šis jau ļoti elegants, un manuprāt arī ļoti labs. No pēdējiem šis man patīk visvairāk.
DarkDevilCat
pedejais ir super :3
Haikis
Kā tu dabūji tos tintes traipus?
Arta
Brašiņš. a.k.a. brush - viena no http://browse.deviantart.com/?qh=§...=splatter+brush .. viņu ir daudz, neatceros kuru ņēmu, bet visas labas. ^^

ēdittō.

Tikai neņemiet šo par pilnu un nesāciet uzskaitīt anatōmijas kļūdas. xD Starplaiku zīmējums. Can has no detail.

IPB Image
DarkDevilCat
pedejais baigi in4iigs smile.gif
Arta
Badou no mangas/animes ''DOGS - Bullets & carnage''

VĒL TIKAI IESĀKUMS a.k.a. W.I.P. yes.
IPB Image

lolol. xD
Tā vienkārši sanāca. biggrin.gif
IPB Image
Arts
Aizvāc to stulbo pirdienu no dūmiem pie pistoles stobra,tad iBadou ir labs.
Pag,šams nelietoja uzi?
Un izkrāso krāsaino versiju.
Arta
Nevākšu. <.<

Krāsainajam backgrounds ir almost gatavs [viens no pirmajiem. ohmy.gif] un pašai baigi patīk, beidzot. xD Ceru, ka nākamais sanāks vairāk ievērības cienīgs, mh.
FuschichO
Es gan domāju, ka tie dūmi tiešām jāatstāj. Kas attiecas uz krāsaino- neko tur nevajag spilgtāku- viss ir labi. Artam bērnu anime ir sabojājusi redzi.
Arta
Lūdzu izdzēšam šo postu, paldies.
Arta
Finišēts!

Šis ir viens no maniem fave darbiem, kuri zīmēt idigitāli. ^^ Pat BG uzīmēju. ^D^
Had fun. Cerams citiem ar patiks. ^^

IPB Image
Detaļas - http://thearta.deviantart.com/art/Badou-in-detail-134908899

Vintage vampire.

IPB Image

happy.gif
Arta
Nu WTF! Kur ir mani komentāri par iepriekšējiem? huh.gif dry.gif

Neatceros, vai šito esmu likusi, laikam jau ne, bet tgd būs..
IPB Image

Tāds bezkrāsainais.
IPB Image

Tgd šāds ūdenskrāsainais. Šāda.
IPB Image

Pagaidām jaunākais. Reku lielāka bildīte bišķiņ - http://thearta.deviantart.com/art/for-the-...ation-137776333
IPB Image

UN, JA TU TE IELĪDI, TAD ATSTĀJ KĀDU KOMENTU. dry.gif

Paldies. happy.gif
FuschichO
Es atstāšu.

Pēdējie divi patīk.
Kikyou
Man patīk pēdējais. Priekšpēdējais patiktu vairāk, ja nebūtu tie artsy fartsy traipi.
JnVbt
Nu man tas bezkrāsainais patīk! No sākuma domāju ka tā ir meitene, bet izlasot vārdu un redzot ka pupu arī nav sapratu ka laikam džeks .... biggrin.gif katrā gadījumā seja ir sanākusi visai smuka! smile.gif
pēdējais vēl ir interesants .. tāds fantasy lidojums! wink.gif
Arta
Fuschi. Nu jauki. Paldies par to, ka atstāji. :'D
Kikyou. eh meh.
JnVbt. [kas tas par niku visp. o.o''] Jām - assume male first. =D Lai nu kā, paldies.

P.s. pielaboju izkrāsoto Badou. Tāds neliels ieskats.. pilnā versija redzama augšā.
IPB Image
Miyako
ļoti patīk, īpaši otrais un pēdējais. trešais, manuprāt, būtu smukāks bez tām šļakatām. bet seja, īpaši acis ideāli sanākušas
Arta
On the same note as the drawing thread. ='D

IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.