Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Rainbow muffins, fags & drags.
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Nothinga
Tavi zīmējumi ir jauki. Daži, protams, varēja būt labāki, bet kopumā iesākumam nav slikti. Man personīgi patik, vismaz daļa.
Der mazliet piestrādāt pie anatomijas un citiem niekiem, bet tas kopumā nāks ar laiku.

Man patīk pats pē'dejais darbs ^^ abstrakts, bet interesants ^^ Ja ieskatās, var atrast visu ko ^^ Man tas izskatās pēc priekšplānā esošas meitenes ar divām astītē'm un aizmugurē guļošu kādu garnagainu tēlu, iepsējams sievieti ^^

Vēlu tev veiksmi! Zīmē un ar laiku sanāks labāk ^^
Arta
Paldies par tavu novērtējumu. :]

Gribēju aši piemest vel1 PShopa brīnumu.
[Kkur iepriekšējās lapās redzama šitā džeka skice]

IPB Image
vampiregirl
Tavi 2 pēdējie darbi man pagaidām tīk vislabāk ^^ Tik tam džekiņam kurpes tādas em....saplūdušas ar fonu laugh.gif Pamēģini vienu vai otru uztaisit gaišāku smile.gif
Arta
Paldies.
Un par tām kurpēm - es jau gribēju, bet pārdomāju.. atstāju tā lai paliek weird.. biggrin.gif
Arts
Bik krūtis vajag,tad būs smuka meitene. biggrin.gif
ankhu
vajag bik vairak asinu..(kur ta meitene sirdi rokas it ka saspiez)..bet man jau rittigi patik.pamegini kko ar engeliem uzzimet (kritusajiem) un tad bus pavisam K...=]
Arta
Art. Kuram zīmējumam tu domāji? xD
ankhu. Tas bija domāts kā džeks, bet nu lai būtu meitene. biggrin.gif Un enģeļus esmu mēģinājusi, bet nesanāk foršus spārnus uzzīmēt. :/
Domino
Tapec jau vajag treneties. smile.gif Pameigini ko jaunu uzimet.tavi darbi visi bisku vienada stila izskatas.
Bet es nesaku ka man nepatik smile.gif
Arta
Tām..

šoreiz zīmuliski.

Mēģinājus uzskicēt An Cafe (protams, ne no galvas, skatījos dažādas bildītes un šo to piezīmēju uzzīmēju.. )
Un ak mans jel, neskatamies uz TERUKI! biggrin.gif Man laikam nepietika pacietības .. shame on me. (viņš ir apakšā labajā pusē)
Un.. pārējos var atpazīt? Vismaz kcik? xDD
IPB Image

.. [female]

IPB Image

Te tādi nu šādi.. cerams txt var izlasīt.. biggrin.gif
Kargo [augšējais, kuram iespējams trūkst daži kauli & daži ir par daudz biggrin.gif male]
Zero [pa vidu. male]
Katz [apakšā. male]

IPB Image

Un tāds te velkkas.. [male]

IPB Image

ĀAaaaa!
Man izbeidzās baltās lapas. >.< hnn...

ph34r.gif

Arta
Pēdējā laikā (pēdējās 3 dienās biggrin.gif) praktizējos zīmēt šādus tādus cilvēkus..
Šis no sākuma bija domāts miyavi, bet tad pārdomāju..
(kājas/bikses piedurknes/rokas nav domātas nopietni) (tā mute ir domāta vaļā, ja kas. xD)
IPB Image

Te kkas tuvāks miyavi.. Turpinu mācīties zīmēt. x|
IPB Image

ph34r.gif
vampiregirl
QUOTE(Art`a. @ Jul 31 2008, 12:59) *
(kājas/bikses piedurknes/rokas nav domātas nopietni)


Tad jau sanak ka nopietni ir domāta tikai galva wink.gif bet anyway - Tev sāk sanākt ar vien labāk smile.gif (par mani gan to nevarētu teikt, jau 3 dienas mocos ar savu angel biggrin.gif)
Arta
Nu jā.. tā sanāk. biggrin.gif
& paldies. :]

Man ir tāds kā rituāls iegājies, pieceļos, paņemu visas savas zīmējamās štelles [papīrus, zīmuļus & gandrīz visu kas man ir xD], dodos uz virtuvi, pazīmēju un tad sāku domāt par brokastīm. Vismaz 1 zīmējus dienā top, lai arī kāds tas neizskatītos. Cenšos progresēt. biggrin.gif
Domāju, tev viss sanāks baigi labi & gribu redzēt, ko būsi sazīmējusi - konrēti tavu angel. ^^
Nothinga
Galvenais ir darboties - tad izdosies ^^ Tev sanāk labāk, manuprāt. Prakse sāk sevi parādīt ^^ tā tik turpini! Protams, ir kļūdas un nepilnības, bet, cik man šķiet, tad sīe darbi ir vien mācīšanās nolūkā zīmēti, tādēļ tādi ^^ Lai nu kā - nice ^^
Arta
Paldies Nothinga. Kkā lēnām jau cenšos.. =]

jRock .. biggrin.gif

IPB Image

ph34r.gif
FuschichO
(var jau nozīmēt, cik tik vien gribās, bet) neiesaku aizmirst to, ka sejai ir viduslīnija..
Kirara
Proporcijas ir vai nav, man tik un tā patīk! ^^
Arts
Looks faggy....
''We're gonna rape You with those drumsticks,and she'll wommit on Your intestines.''
''How long are intestines?''
Kiss nobāl...
vampiregirl
tas džeks nez kapēc man atgādina Gaaru biggrin.gif
meitenei plecs ir baigi novirzījies, jo roka nekad, nekad neaizsegs pilnīgi visu muguru šādā pozā kā tu to esi uzzīmejusi. un džekiņam nagi baigi kantaini, bet tas jau laikam pieder pie stila biggrin.gif
sā vai tā, bet man patīk ^^
Arta
Kirara. thankies. :] ^^

Arts. nu wtf? xD es atkal neko nesaprotu, ko tu centies man pateikt.. u know, i dont read between the lines.. and on the lines too. wink.gif

vampiregirl. oh, bet mati aizsedz muguru. xDD nu labi, labi, citreiz piedomāšu. tongue.gif
Un tie nagi tādi domāti, lai gan speciāli viņus neapstrādāju. xD
FuschichO
QUOTE(Arts @ Aug 4 2008, 18:21) *

Looks faggy....


JRock is all bout bein' faggy XD If ur not faggy- galz ain't gonna fall4ya!
Arta
QUOTE(FuschichO @ Aug 4 2008, 22:55) *

QUOTE(Arts @ Aug 4 2008, 18:21) *

Looks faggy....


JRock is all bout bein' faggy XD If ur not faggy- galz ain't gonna fall4ya!


^ hell yeah, thats right. ^
Cowman
chalim nagi izskataas apgrauzti
Tigra2
QUOTE(Cowman @ Aug 7 2008, 13:38) *

chalim nagi izskataas apgrauzti


Nē, nē, nē, tie pavisam vienkārši ir ļoti profesionāli apgriezti, ar japānā populāro stilu - apgrauzto nagu style.
Čalis vienkārši gribēja būt unikāls un stilīgs. :3
Arta
āpāC. xD
šitāda nagu diskusija, tie ir tikai nagi, bet nu labi, nākamreiz piedomāšu arī par manikīru. biggrin.gif
vampiregirl
jrokā tiek loti piedomāts pie makslinkieku ārienes, manikīru ieskaitot, bet man jau liekas ka Tigra2 drusku pārspīlē, tie tomēr tiešam ir tikai nagi biggrin.gif
Arta
IPB Image

Es krāsoju, bet nezīmēju.

..pirmā reize, kad cenšos izkrāsot kādu lineartu.

ph34r.gif
Sigfa
piepildam taas atspiiduma liinijas ar gaishu gradientu, uztaisam nedaudz liektaakas un buus smuki.
Arta
Paldies par ieteikumu. :]

Playground of magic

IPB Image
Cowkiller
rotfl xDDD zini "Jack`s Playground?"
tiko skatiijos...
Arta
hah.. nē, nezinu gan. tongue.gif
FuschichO
Man RIKTĪG' patīk ta mazā sarkanā Chibi!!!!!, (kaut gan personīgi labprāt iznīcinātu Chibi stilu)... grrr
Kao
Pēdējais darbs ļoti interesants!
Čalis gadījumā nav Ryan Ross? Baigi līdzīgs izskatās biggrin.gif -->
Arta
Forši, ka patīk Fuschi. :]

Kao. Tiešām. o.o
man jau likās, ka kkam baigi līdzīgs, bet neiedomājos par Raienu. xD
zeloco
mm.. "playground.." interesants smile.gif bišķi abstrakts.. Man patīk... džekam seja labi sanākusi...
tur gan vēl var pastrādāt... tāds puspabeigts izskatās..
vampiregirl
he, h, tā chibi girl labā biggrin.gif katra acs savā krāsā. efekts nepārspējams ;D
Arta
Zeloco. Verētu būt, ka tā izskatās. ;P [puspabeigts] Man pietrūka gribasspēks un iedvesma lai pabeigtu un izstrādātu līdz pēdējam sīkumam, cik nu vien ir manos spēkos..

vampiregirl. heh .. xD plds. biggrin.gif
Arta
Heavenly Gate.

Šoreiz viss ir manis pašas zīmēts & krāsots. ^^
Nav tas labākais, bet mans trešais fotōšopa brīnums & ar peli. omg man sāp pirksti. xD
IPB Image

Fōns nav pa nopietnam .. un ko vel lai piemin. hmh. nu jā. es pilnīgi un galīgi neesmu pabeigusi, domāju labāk atstāt kā ir. biggrin.gif



ph34r.gif
FuschichO
Mati bija pain in the ass, vai ne? :/
Nothinga
Chibi - kawaii ^^ mīlīgs, mazs chibukiņš ^^ Pie gaismām - ēnām tērpam vajadzētu endaudz piestrādāt, bet citādi - mīļs ^^

Playground - interesants, bet, kā jau minēja, izskatās nepabeigts. Vajadzētu vairāk piestrādāt un dažās vietās līnijas padarīt tievākas ^^ Man arī piemīt tas niķis ar daudzkārt paŗvilktajām un sašvīkātajām līnijām, bet pie šī darba gan vajadzētu peistrādāt ^^ Būtu ļoti jauks ^^

Debesu vārti- ar photoshopu un peli akut ko taisīt ir murgs >< es jau trīs dienas krāsoju vienu maziņu 500x500px zīmējumu, ko vēl aizvien neesmu pabeigusi ^^; (labi, es viņu krāsoju pa kādai stundai dienā), bet tas iespējams tā'dļe, ka ilgi ar peli darbojoties mana roka sāk sāpēt un mazais pirkstiņš ar zeltnesi pavisam notirpst, kļūst nejūtīgi, kod kaut vai nost ><
Esi pacentusies, tādēļ darbs ir jauks ^^ vēl ir detaļas, ko vajag piestrādāt praksē un eksperimentos, bet kopumā man šis darbs šķiet simpātisks ^^ Ceru, ka kādreiz nolemsi to arī pilnībā pabeigt ^^

Keep up the work!
Arta
Fuschi. omgosh, yes. >< Ņēmos ar viņiem un pieriebās - ne īsto krāsu varu atrast, ne uztaisīt, lai izskatās kcik skatāmi. biggrin.gif Bet nu kā parūka vismaz izskatās. ^^

Nothinga. Piekrītu par zeltnesi un mazo pirkstiņu. xD Bēt pagaidām tas ir labākais ko varēju.. bēt centīšos pilnveidot savu photoshopa spēju līmeni. xD
Arta
Dubultpostiņš.

Gribēju piebilst, ka uztaisīju vienu nelielu/palielu tādu kā intrō, tajā, ka es ''radu'' savu mākslu, vai iegūstu iedvesmu. Tāds kā picture slideshow +text. Vnk ja ir kaut mazākā interese, uzkliko šeit - http://thearta.deviantart.com/art/My-works...its-me-95260940 =]

Click un attēla, lai palielinātu. :]
vampiregirl
Tavs pēdējais darbs, Heavenly Gate, tīri tā neko ^^ Kleita izskrāsota vnk superīgi, tik vot meitenei kakls izskatās baigi, par super tievs, bet iespēajms ka tā tas izskatāš matu dēļ (proti tie aizsedz kaklu un pēc plecu līnijas em....skatoties kakls tiešām liekas tievs).......bet varbūt tas tik man, pusaizmigušam cilvēkam, tā izskatās biggrin.gif
Arta
Paldies tev par komentāru. ^^
Un varētu būt tāds paties.. bēt nu kā sanācis tā sanācis.. vismaz šoreiz.
Gandrīz vienmēr kkas nav tā kā vajag.. Es domāju kā lai uztaisa to vienu perfekto, kur nekas nav piebilstams. biggrin.gif
vampiregirl
perfektu ļoti grūti uztaisīt, vienmēr kāds atradīs kur piesieties biggrin.gif ja nebūs pats zīmējums, tad ēnojums vai kas cits biggrin.gif
Arta
IPB Image

*slinkums rakstīt komentārus biggrin.gif*
FuschichO
Patīk visi tie raibumi..
Arta
Nū man patīk visu taisīt raibu, dīvainu un tā.. vismaz most of the time. :]
vampiregirl
viss jau būtu vienkārši ideāli ,ja vienīgi tie zābaki tiešām atgādinātu zābakus, nevis (piedod) zirga kājas biggrin.gif ēna nav ielikta tp izskatās ka kājas pēda nav salocīta. un vel tavai meitenei pleci baigi platie........... bet pārējais (vismaz man) izskatāš uz 10 ^^
Arta
haha xDD par tām kājām tieši desmitniekā bet pleci, tie pufekļi padara platus. es neko nezinu. *whistle* biggrin.gif
vampiregirl
QUOTE(Art`a. @ Aug 24 2008, 22:05) *

bet pleci, tie pufekļi padara platus.


tiešam, neiedomājos biggrin.gif piedod smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.