Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Rainbow muffins, fags & drags.
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Rainie
īk man patīk tie paši charakteri biggrin.gif
tādi freaky ^^
Arta
Pirmie soļi COPIC pasulē. <3

IPB Image

IPB Image

btw, tie ir vienkārši zīmējumi, negribu nekādus ''viņai kājas par garu, rokas par īsu, un viss ir neproporcionāli'' <- tā tam jābūt. ._.

IPB Image
^ linearts nav mans ^

Kikyou
Kopiki?! Tu biezā maita, dabūsi pa koko! XD
Tā jau izskatās visai labi. Ar viņiem viegli strādāt?
Arta
Ohh, tici man - līdz biezam vēl tālu. xD
Nopirku ebayā manga setu ar 24 krāsām, bija dārgi, jā, bet vismaz par 3 dolāriem lētāk sarunāju. XDD

Pirmajā brīdī likās - WTF?
Nevarēju iebraukt, kā pielietot pareizi, bet nu lēnām ~ jāčeko kuras krāsas ar kurām blenderējās kopā un baigi jauki var vienu krāsu otrai pa virsu un vispārīgi - I`M IN LOVE! xD Krāšu naudu un pirkšu vēl.. un vēl, jo viss tas pasākums slēpjas tajās krāsās, mhm. <3 Ja ir vismaz 3 toņi no vienas krāsas, tad jau kko var sākt darīt, tā kā - ja pērk, tad noteikti ne 6 vai 12, arī ar 24 ir par maz. Tad jau labāk uzreiz 36 vai 72 vislabākajā gadījumā. biggrin.gif Bēt nu tik dāaaargīi. ;___; Jūtu kā mani pārņem atkarība no viņiem. xD Pats labākais, ka ir refillojami un tā.. nu gjau zini. ^^

P.s. šie ir Copic Sketch, ne Copic oriģinālie. Un Copic Ciao visp, cik sapratu, nav ieteicams. Sketch itkā izmanto visbiežāk.
FuschichO
es nezinu, kas ir kopiki un laikam arī negribu zināt, jo izskatās gandrīz kā akvareļi. Tad jau es labāk nopērku akvareļus, nekā metu ārā naudu par kaut ko tādu. Ne? Bet nu zīmējumi jau jauki, man gan vairāk patīk pirmie, nekā tas pēdējais.

Edit: es paskatījos, kas tas ir. Imho vajadzīgs tikai profesionāļiem vai vienkārši fanātiķiem.
DarkDevilCat
pedejie ziimejumi iipasi smuki wink.gif
Arta
Oh, Fuschi, akvareļkrāsas ir patiešām nepielīdzināmas, lai gan tās es arī mīlu. biggrin.gif Katram rīkam savi plusi un mīnusi, mhm. ^^

hollow, ty. :]
Arta
IPB Image
Tas pa kreisi ir jau iepriekš redzētais Weed ~original~ ~chibi version~

IPB Image




=]
Tenma
hm... Tev tiešām ir savs izteikts visai deformāts zīmēšanas stils, tāpēc es pārāk nepiesiešos ķermeņu proporcijām biggrin.gif vienīgi sejas - viena žokļa līnija taisna, otra izliekta...
Arta
Mh, man ir problēmas maziem feisiem taisni novilkt/apvilkt sejas formas. biggrin.gif
nikitaa
Wouch! Tavi pēdējie darbi pēdējos postos ir stipri izmainījušies kopš pirmajiem postiem (pats par sevi saprotams, ka uz labo pusi). wink.gif
Pēdējais ļoti šiks, man patīk, tikai nevar īsti saprast kas notiekās ar to vietiņu pie elkoņa.
Mazliet interesanti un creepy vienlaikus liekas tas, ka Tu zīmē parspīlēti tievus ķermeņus. Sit uz anoreksiju...*__* Bet tas var izvērsties par interesantu piesitienu Tavam zīmēšanas stilam, bet prasās biku vairāk zināšanu par anatomiju.
Kopumā ņemot ir nice, patīkami vērot ātri augošu progresu šeit. smile.gif

Arta
Hei, posts, kas ir garāks par 5 vārdiem, yay. ^^

Well, par tiem tievajiem ķermeņiem, jā, ir samērā anoreksiski, bet es mēģinu iemācīties panākt, lai šie tievie ķermeņi ''darbojas'', t.i. ir eyecatching. Bet pie tā man vēl daudz darba, + 50 % cilvēku tādas ilustrācijas nemaz nesaista un neliekas skatāmas ~ brīžiem grūti atrast auditoriju. ;D
Tad kad vajag, varu uzzīmēt arī normālus ķermeņus un normālas sejas, bet tas laikam mani garlaiko. :/ Lai gan reālisms nedrīkst tikt aizmirsts, savādāk sabojāšu savu zīmējamo redzi or something. xD
Anatomija ~ mēs lēnām sākam uzrunāt viena otru uz ''tu''. biggrin.gif Lēnām. ._.

P.s. es pirms laika iesāku Hugh Laurie portretu zīmēt, iespējams ielikšu, tad redzēs vai ir kcik līdzīgs. 8D
Arta
Artistu sadaļa pērvērtusies par ''pačatojam?'' ..

*zinng* watercolours.

šeit man apakšā nebija nekas uzskičots, tapē ir iespējams pašķībi un kopumā neskatāmi, bet man patīk.
IPB Image

wīīī.
IPB Image
Rainie
Pedējajam darbam man patīk krāsu izvēle :]
Un vsp tāds piesaistoš zīmējums
Patīk.
Arta
Paldies.

Gotta love Ryuutarou. [based on speed not accuracy] +reference.

IPB Image
Arta
Work In Progress a.k.a. W.I.P.
IPB Image

Tām. Iesāku un gribu palīdzību, jebkāda veida. ^^ [additional details are not displayed]

Ko varētu fōnā? unsure.gif

edit.
P.s. tas ir character vārdā Deidara no Naruto, tiem, kas nesaprot wtf.
DarkDevilCat
QUOTE(Art`a. @ Jun 21 2009, 15:55) *

Work In Progress a.k.a. W.I.P.
IPB Image

Tām. Iesāku un gribu palīdzību, jebkāda veida. ^^ [additional details are not displayed]

Ko varētu fōnā? unsure.gif

edit.
P.s. tas ir character vārdā Deidara no Naruto, tiem, kas nesaprot wtf.


esksualie 4iekuri mana darza krit x333

anyway, fona varetu mezu, un vins varetu stavet uz koka,zara? smile.gif
anyway, labi uzimeji, vairak jau izskatas nozimets, bet taka ja paskaties 90% bildes visas vina pozas ir viena un ta pati biggrin.gif taka nevar ari ta teikt ^^
p.s

uzime labak ka vins ir notupies, un rokas karajas uz leju, un garu meli ara tongue.gif izskatiisies labak + orginals bus smile.gif

p.p.s
EDIT biggrin.gif
seeeksuaaaaalie 4iekuri manaaaa darzaaaa kriit biggrin.gif
Arta
Nozīmēts jau gan nebūs. -.- T.i. nav.
Notupušos uzzīmēšu citreiz. ;D Izdomāju, ka fōnā būs mežs, bet patālu & + vēl šis tas. xD

Pirmo reizi man būs ne-viss-melns linearts. Tā izskatoties labāk. We`ll see...

IPB Image
DarkDevilCat
slikti jav nava smile.gif
antuanete
peedeejam galva izstiepta, manpraat tam galvas apseejam jaasaakas tur,kur beidzas auss,liidz ar to arii aste buus zemaak un buus ok!



"Gotta love Ryuutarou"- izskataas ka nohaltuureeji ar pirkstiem, bet kopumaa izskataas pat ļoti labi.

Arta
IPB Image

IPB Image


Yay. ^^

moar .nfō - http://thearta.deviantart.com/art/Deidara-...limit-126832464
DarkDevilCat
cmuks ^^
Tamashi
Man patiik tas zimejums "wiii" , tur kur taa meitene vemj. biggrin.gif (Lai gan winja to nedara). Labais!
Arta
Paldies jums. :]

Midnight Ghost Whisper
IPB Image

+ speed paint viedō - http://www.youtube.com/watch?v=Z3Go8Ps9mYY yay. :]
Saimons
Tas zīmējums, kur čars no Naruto .. rolleyes.gif
Bet tur kaut kas ar pleciem nav kārtībā, tādi jocīgi, bet darbiņš piesaistoš smile.gif
Patachan
Midnight Ghost Whisper'am man nepatīk tās kleitas forma.

Vāterkoloru darbi ļoti piesaistoši, man patīk. :3
Arta
Saimons. Paldies. Varētu būt, ka tur kkas nav, mhm.

Pata. Nepatīk kleitas forma & .. ? biggrin.gif Bišk nelōģisks komentārs. ;P
Patachan
QUOTE(Art`a. @ Jun 25 2009, 12:07) *


Pata. Nepatīk kleitas forma & .. ? biggrin.gif Bišk nelōģisks komentārs. ;P


Kāpēc? Ļoti loģiski. >:B
Arta
Nu jā, bet nu kā lai pasaka.. xD

Nepatīk ir viens, bet ja kaut kas ir nepareizs vai etc, tad tas ir saprotams daudz labāk. biggrin.gif Vai, ja neiederas un tā.
Patachan
QUOTE(Art`a. @ Jun 25 2009, 13:13) *

Nu jā, bet nu kā lai pasaka.. xD

Nepatīk ir viens, bet ja kaut kas ir nepareizs vai etc, tad tas ir saprotams daudz labāk. biggrin.gif Vai, ja neiederas un tā.


Nu, es jau nesaku, ka tajā kleitā ir kkas nepareizs. Es domāju, ka visiem ir skaidrs, ko nozīmē-nepatikt. Piemēram:Vienam patīk zaļa krāsa, citam dzeltena. Krāsa paliek krāsa un tajās nav nekas nepareizs.
nikitaa
QUOTE
Well, par tiem tievajiem ķermeņiem, jā, ir samērā anoreksiski, bet es mēģinu iemācīties panākt, lai šie tievie ķermeņi ''darbojas'', t.i. ir eyecatching. Bet pie tā man vēl daudz darba, + 50 % cilvēku tādas ilustrācijas nemaz nesaista un neliekas skatāmas ~ brīžiem grūti atrast auditoriju. ;D
Tad kad vajag, varu uzzīmēt arī normālus ķermeņus un normālas sejas, bet tas laikam mani garlaiko. :/ Lai gan reālisms nedrīkst tikt aizmirsts, savādāk sabojāšu savu zīmējamo redzi or something. xD
Anatomija ~ mēs lēnām sākam uzrunāt viena otru uz ''tu''. biggrin.gif Lēnām. ._.


Atrast auditoriju varēsi ar tādiem dabiem, tikai japacenšas lai būtu šmukas detaļas, foni u.t.t.,bet tur tiešām daudz jāstrādā. PAr reālismu tiešām nevajag aizmirst, tas noder pat viskroplīgākajos stilos/zīmējumos, jo labas zināšanas par anatomiju tiešām zīmējumu padara tīkamāku/skatāmāku. Arī Tavos darbos - skatos - idejas labas, bet šur tur ir k-kādas nepilnības, bet tas sīkums, ja gribēsi, tad ar laiku izskaudīsi tās kā nieku. Vispār es Tev varētu ieteikt iziet cauri - izstudēt katru ķermeņa detļu. Iesaku, jo visdrīzāk tad jau kaut pēc nedēļas ilga trenniņa pamanīsi, ka ir daudz vieglāk zīmēt. wink.gif

Par jaunākajiem darbiem runājot, man patīk otrais darbs ar ūdenskrāsām, bet japiekrīt Patachan Tavā pēdējā darbā par to kleitu. Izskatās, ka šai dāmai būtu extra large booty & boobs. Ā... un kakliņš arī pārak daudz saplūst kopā ar galvu, vajadzēja biku vairāk ēnu tajā vietiņā.

Ok, show me moar! smile.gif
Arta
Thanks for encouraging and stuff. ^^

--

Um, ja kādam interesē, es turpinu uzsketchot to muļķīgo kōmiksiņu & reku vēl1 jauna lapa - http://thearta.deviantart.com/art/The-DND-...ecall-127210205
Just for fun. =]
Arta
Nestaipīšu te, tāpēc reku jauns - http://thearta.blogspot.com/2009/06/tenshi...i-progress.html - Work In Progress. :]

Pagaidām nekādīgi nevaru izlemt kā krāsot. -.-
Tigra2
Pēdējais izskatās labi, patīkama seja.
Izkatās, ka esi iespaidojusies no Toounit, viņai līdzīga tematika darbos. Pagaidām nav kur piesieties, varbūt izkrāsotajam varēs. laugh.gif

btw. Vienīgais Tenshi no Sekai nozīmē Enģeļa/u pasaule. Sekai no Tenshi ir Pasaules enģelis.
Japāņu valodā vārds+no ir tas pats kas latviešu valodā vārds Ģenetīvā.
Arta
Toounit ir viņš & iespaidojusies.. es nez. Man patīk viņa darbi, bet vairāk fashion skices nekā oriģinālie [meiteņu formas so so, bet izpildījums gan tomēr ir ideāls]. Tu to laikam attiecini uz to vienu darbu to rōzīgo tērpu, ne? Tam lineartu nezīmēju es, bet gan JAD-Ardat, kurš patiešām ir iespaidojies no Too. biggrin.gif

Es tik cītīgi meklēju kanji un pareizos tulkojumus, ka aizmirsu par romaji kārtību. xD lol. Paldies. ;]
Arta
Crossing rainbows

IPB Image

Ēnas, protams, nav speciāli lolol. ;D Tpē pie tā lūgšu nepiesietināties. paldies.
Isabel Carmin fon Edelhain
jēzin XD.. izskatās pēc Karameles biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Arta
Hah, nu ok, tu droši vien labāk zini. biggrin.gif
Tigra2
Kautkas ir līdzīgs, bet man tomēr liekas, ka karamelei ir īsāks purniņš, tāds nedaudz kjūtīgāks.
IPB Image

Bet tā zīmējumam nav ne vainas, tāds interesants. :B Vienīgais tā roka, kas satvērusi brilles ir nedaudz pa stīvu, bet tāds efekts veidojas, jo taisi pirkstus pa smalkiem, bez gaļas.
FuschichO
QUOTE
tāds efekts veidojas, jo taisi pirkstus pa smalkiem, bez gaļas.


+1
Un tie arī lokās tikai divās locītavās no trim, izņemot vienu pirkstu
Arta
Mjā, es par to locīšanu domāju, bet man nepatika, kā izskatījās, kad izteiktāk iezīmēju 3 vietās.
Bet nu kā kuram. Pareizāk jau būtu bijis, mh. biggrin.gif
Arta
Btw, ir darbi, kurus es neielieku šajā topikā, bet ir apskatāmi devARTā, ja interesē, šeit ir daži tieši linki. ^^

1 ~ http://thearta.deviantart.com/art/gothic-f...tches-129218124
2 ~ http://thearta.deviantart.com/art/broken-doll-129218579
3 ~ http://thearta.deviantart.com/art/lifeless-dolls-129218916

Pēdējie divi ir krāsaini & mani favorīti. :]

..atkal dubultposts. <.<

Aizmiru pieminēt arī muļķīgo kōmiksu. xD - http://thearta.deviantart.com/gallery/#The-DENIED-comic
& galeriju vispārīgi - http://thearta.deviantart.com/gallery/

Ty. ^^
Tamashi
Ooho, tavs zimejums tika modes graamataa, apsvecu.
Arta
Yay, paldies! Žēl, ka nezinu, kuri tieši tur būs, hnn. Bet omg, esmu dikti priecīga. ^^
Arta
Nosaukumu laikam jau varat iedomāties. biggrin.gif Cik nu tur ko domāt, viss redzams.

IPB Image

Šis ir viens no tādiem ''ātrajiem'' zīmējumiem, nu tā, īpaši nečekojot kur katra līnija novelkas, lieku tikai jaunus layerus un zīmēju pa virsu, tālūk.
dmonster
:/ Krāsas varētu dzidrākas (aka knock up the saturation), nepatīk redzēt, ka daudzi tev sanāk tik bāli, CHANGE NAO PLEZ. Un vispār varētu paspēlēties ar krāsām kā tādām, nevis tikai pliki izkrāsot, bet pliki izkrāsot izmantojot krāsu teoriju (NERUNĀ, IR ATŠĶIRĪBA).
FuschichO
+1

Bez tam- cilvēks nav taisīts no vaska. Deniņi ir zaļganāki, ap muti dzeltenāks, deguns un vaigu gali sārti, ap acīm gaišs... protams, variācijas ir dažādas, bet cilvēka āda nekādā gadījumā nav vienkrāsaina. Bez tam- tā vietām stipri atstaro gaismu, teiksim uz deguntiņa. Piekrītu, ka galīgi nopūderētām modelēm, kad norenderētas ar nez kādām programmām un iebāztas starp žurnālu lappusēm tā arī varētu nebūt.
DarkDevilCat
arta, vnk ideals 8))
es tev dotu 100 no 100 punktiem =))
loti patik ^,^

btw, tu to uz pc zimeji, vai ari uz papiiira?
tik in4iigi, ka saprast nevaru xD

arta, next1 uziime "crazy" kautko kurs/a no trakonama izbedzis(vai ko tadu), ja nava slinkums c(:
Arta
dm & fuschi - proootams zinu to visu par ādu un tā [nesaku, ka esmu pro lai to attēlotu, vnk zinu smile.gif ] un šis nebija viens no tiem darbiem, kurā centos to visu ielikt. Es netaisnojos, tā vnk bija.
Tāds ātrais ~ man pēdējā laikā tādus patīk taisīt, bet šķiet, jums prasās kko reālistiskāku, ne tik prostu. Ja uznāks tāds cītīgais periōds, mēģināšu ievērot vairāk likumu. :]
Paldies. ^^

hollow, paldies un liels prieks, ka izbaudi konceptu. ^^
zīmēju tikai fotōšopā.
ja kkas sanāks no tā ko gribi, tad moš būs, bet neko nesolu. ;D
DarkDevilCat
QUOTE(Art`a. @ Jul 18 2009, 13:25) *

dm & fuschi - proootams zinu to visu par ādu un tā [nesaku, ka esmu pro lai to attēlotu, vnk zinu smile.gif ] un šis nebija viens no tiem darbiem, kurā centos to visu ielikt. Es netaisnojos, tā vnk bija.
Tāds ātrais ~ man pēdējā laikā tādus patīk taisīt, bet šķiet, jums prasās kko reālistiskāku, ne tik prostu. Ja uznāks tāds cītīgais periōds, mēģināšu ievērot vairāk likumu. :]
Paldies. ^^

hollow, paldies un liels prieks, ka izbaudi konceptu. ^^
zīmēju tikai fotōšopā.
ja kkas sanāks no tā ko gribi, tad moš būs, bet neko nesolu. ;D


es sas uplodosu jaunu avataru, kuru kautkad sen kadam nosperu, vari tada stila x333
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.