Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Rainbow muffins, fags & drags.
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Arta
Lucifer rising, man gribētos teikt. Oh. And šī ir Halloween`u bilž`. yo.

IPB Image
DarkDevilCat
super :333
Arta
IPB Image

zis iz an anime fish!

Komentējiet manu zivi lūdzu. :3
FuschichO
cmux biuzux.
Kāpēc viņa lamājas un nav ūdenī?
Arta
Toāpēc, ka viņa ir baigi īpaša!
Arta
Cry for help.

Es jau kādu stundu vai vairāk ņemos tikai lai sakarīgi atrastu piemērotu ēnojumu un visp jūtos tā kā viss ko es zinu, man ir izkritis no galvas. x.x Pēkšņi vairs nevaru pakrāsot. :'D

Vai kārds [SPECIALLY MASTER FUSCHI nevarētu mani pamest pareizajā direction?

Zīmēju no oriģinālbildes [nevaru pierast pie mazām acīm, liekas, ka nav kur izvērsties XD], man palūdza, bet es kkā nevaru nobeigt to visu procesu, bremzēju pie sejas. Moš kkādas ēnas kkā savādāk vai wtf? Es nesaprotu, kas par lietu, pati nevaru saprast. Tas ir work in progress nevis jau gatavs, tpē lūdzu kkādus ieteikumus vai moš var pieķēpāt kaut ko klāt vai es nez. [Tas ir tikai gabaliņš no visas bildes.] Tā ir maza meitene, ja nu kas. :'D

IPB Image

I feel like I`m gonna die. x.x

HELPU! ;D;
FuschichO
Lūdzu oriģinālbildi refrencei. Pagaidām izskatās sevišķi aizdomīgi auss un kakls un pat tad ja actiņas liekas sīkas, manuprāt, tu palaidi garām kādu detaļu, kas attiecas uz smaidā savilktiem plakstiņiem, tāpēc arī izskatās maziņas. Kaut nezinu... nu oriģinālbildi Pl0x
Tigra2
Cik maza meitene?
Vai tu viņu centies reālismā vai.. vienkārši tā lai būtu līdzīga.
Ja gribi viņu reālismā, tad tev smagi pietrūkst formas, kontrastu, tāpēc izkatās it kā viņai būtu liela plakana seja ar mazām acēm.
(Tur tev, iespējams, fuchis palīdzēs ar savu maģisko piekrāsošanu)

Ja vienkārši, lai līdzīga, tad samazini seju, palielini nedaudz acis un neskaties uz to sasodīto fotogrāfiju, zīmē kā jūti, sanāks labāk.
Lai vai kā, dažkārt nav jēgas čakarēties lauciņā, kas nav apgūts. Es tev, subjektīvi iesaku, mest pagaidām reālismu pie malas, vēlāk, kad apgūsi, varēsi tajā mierīgi zīmēt, bet pagaidām, uzzīmē kaut ko smuku tā kā māki.
Neprofesionāls reālisms izskatās daudz sliktāk par jebkāda veida stilizāciju.

(A es māku pārvērst par resnu itāļu mammeli(30gadnieci) jebkuru reālismā uzsāktu darbu XD)
http://otaku.lv/uploads/20091124_233_fatass.jpg
FuschichO
QUOTE(Tigra2 @ Nov 24 2009, 23:53) *

(A es māku pārvērst par resnu itāļu mammeli(30gadnieci) jebkuru reālismā uzsāktu darbu XD)
http://otaku.lv/uploads/20091124_233_fatass.jpg

Oi, oi, a ir smuki :3 Tas šķelmīgais smaids patīk un "klājiens".

Nu, Art'a, cik skatos, ir gan mēģinājusi ko reālistisku. Ja jau patīk, lai cenšas, bet par to, ka izskatās sliktāk kā stilizācija nevaru nepiekrist.
Arta
Es nemēģinu tieši reālismu es vnk mēģinu kaut cik līdzīgi viņu vismaz uzzīmēt. xD Un līdz reālismam man vēl tālu. =D

Man viņa iznāk tā kā kkāda paveca večiņa. x.x

IPB ImageIPB Image

Viss likās tik vienkārši līdz nonācu pie ādas/sejas zīmēšanas. :'D

Viss tur ir tā aptuveni sazīmēts, struggle`ojos pie tā, kā to vispār nobeigt lai izksatās kaut cik normāli. x.x
Man vienkārši vajag viņu digitāli uzzīmēt. Nekas nenormāli nopietns vai es nez.
Bet tajā bildē tur ir nenormāls spīdums no saules, bet es tieši tā tās ēnas nedomāju zīmēt un tur arī iekrītu. o.o Uz sejas vairs visp neko nesaprotu un acis .. ak dievs. viņas ir pilnīgi savādākas *sudden realisation*. XD GOSH. tas ir neiespējami. *gommebeckmysemistuffandletmedrawthat;D;*
FuschichO
Kļūdu, protams, ir daudz. Nezinu pat, kur sākt. Ja vēlies, vakarā iepostošu variantu ar labojumiem.
Jau nez kuro reizi jāraksta par to, ka ir jāizvēlās gaismas avots un raksturs, bez tā neiztikt. Vai tā ir silta gaisma, vai ta ir vēsa, vai izkliedēta vai spilgta kā foto utt. Nezinu, kāpēc gan gaismas virzienu neizvēlējies to pašu. Manuprāt, pilnīgi pietiktu, ja tu censtos nokopēt no foto. Man ļoti patīk šmaukties sekojošā veidā: ieselektēt krāsu iekš oriģinālbildes un krāsot ar viņu savā bildē. Šādā gadījumā par refrenci vari ņemt jebkuru foto, neatkarīgi no sejas formas. Galvenais, lai pagrieziens apmēram tas pats un apgaismojums tāds, kāds patīk. Pārnes tur esošo krāsu savā darbā. Tas arī noder, lai mācītos izprast krāsas. Tu būsi pārsteigta, atklājot, cik tumši un dīvaini toņi veido ēnas. Tavā darbā ēnas liekas pelēkas un tas nu nemaz nav garšīgi. Izskatās, ka meitene ir mirusi.
Par actiņām- jā, redzi, kāda viņai krunciņa liela veidojas ārējā acs kaktiņā un uz apakšejā, smaidot? Nekādā gadījumā apakšējā plakstiņa krunku netaisi tik plānu. Bērns ir apaļš radījums, viņam piedien apaļas, pufīgas formas.
Par muti- lielākā kļūda, kādu cilvēki pieļauj, zīmējot smaidus (un ko nesen arī Cowkiller izdarīja) ir nepareiza izpratne par krunku veidošanos deguna rajonā (vaidziņi). Sāc vilkt no mutes kaktiņiem. Padari tos tumšus un piešķir tiem vajadzīgo lenķi. Nekad nevelc šo krunciņu kā strīpu, jo tas tiešām dara vecu. Tā ir ēna ar visai plašu izplūdušu laukumu, jo vaigam ir forma, apjoms utt. Nu lab- tad jau redzēs, ja vajag ielikšu ilustrētu paskaidrojumu.
Nu un netaisi, lūdzu parūku. Es gan pati neesmu lieliska matu zīmētāja, bet matu līniju noteikti nevajag tik asu.
Hideki-E.D.Z
FuschichO wow impressive blink.gif smile.gif .Kur tu esi studejusi? rolleyes.gif
Arta
Noteikti gibēšu arī ilustrēto paskaidrojumu. =D
Pilnīgi saprotu visu, par ko tu runā, mēģināju krāsas ņemt arī no bildes, nevilkt līnijas tur pie vaigiem, bet izēnot, un tā krunciņa zem acs. x.x Vnk nespēju. XD
Par matiem, aha, man ir tas pie darāmo darbu saraksta. :'D

eheheh.. šķiet es nekad nepabeigšu. o.o

Paldies, ka atlicināji laiciņu. ^^
FuschichO
QUOTE(Hideki-E.D.Z @ Nov 25 2009, 14:54) *

FuschichO wow impressive blink.gif smile.gif .Kur tu esi studejusi? rolleyes.gif

Esmu mācijusies Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolā un šobrīd studēju Latvijas Mākslas Akadēmijas grafikas nodaļā, pirmajā kursā. Tomēr prasmju iegūšanai tam, kur esi studējis visai maza nozīme. Lieta ir darīšanā, bet to mēs jau visi zinām. :3

Man nav ne jausmas, vai sanāca līdzīgi, neesmu likusi tās bildītes kopā. Man gan arī krāsošanas laikā sanāca novirzīties no pašas labojumiem ._O hope it doesn't s.ck, jebšu visādai manai labošanai nekādas jēgas nav biggrin.gif

IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image

Pēdējais ir krāsu refrence no mana pedo-foldera

Kad izvēlies krāsas citā bildē, izvēlies un kleksē droši, pēc tam pielīdzināsi

Pamanīju, ka labotajai bildei deguntelis par garu
Tigra2
A, pag, Art'a kādā sakarā tu to mazo zaķi zīmē, dzimšanas dienas dāvana?
Vai arī nelegāli piepelnies. XD


P.S. Nē nu labojums jau kruts, bet tā izteiksme: "Ko tu man bāz to zivi klāt.?" [Uzacu vaina. XD. labā uzacs tāda maziņa, kas rada sajūtu, ka piemiegta.]
FuschichO
QUOTE(Tigra2 @ Nov 25 2009, 19:25) *

P.S. Nē nu labojums jau kruts, bet tā izteiksme: "Ko tu man bāz to zivi klāt.?" [Uzacu vaina. XD. labā uzacs tāda maziņa, kas rada sajūtu, ka piemiegta.]


Tas bija domāts What's This Fish? Nu jā, tagad, kad paskatos, piekrītu. Uzacij jābūt garākai un neitrālākai. Atkal jau nepareizās sejas izteiksmes ._O.

A par seksa sejas izteiksmēm. Hentajos visas ir brēcošas un siekalainas. Tas ir labi?
Arta
Fushchi, dōmō. Tagad zināšu aptuveno virzienu. xD Riktīgi noderēja, vismaz man tā tgd liekas, vēl neesmu sākusi neko darīt. :'D

Tas pervertētais puiks. xD *lolol*

Tigra, nepiepelnos. biggrin.gif Vnk mazā meitene safanojās par to, ka ir tāds digital art un gribēja, lai viņu uzzīmēju, viņa laipni palūdza un nodomāju, ehh, self practice, why not!
Now I know why not... biggrin.gif

Paldies Fusch, vēlreiz, mēģināšu samuļļāt kaut ko un vispār saņemties. ='DD
Arta
IPB ImageIPB Image

Before & after & es viarāk neko nemainīšu. x.x I almost died. I almost did..

P.s. tur tie sarkanie un dzeltenie ir tipa no tā, kas apkārt (ko jūs neredzat. ^^)

Jebkurā gadījumā, nezinu vai iznāca kaut cik līdzīgi. :'D

P.s2 Ķēros pie ''peintingošanas'' tehnikas, jo to līdzeno krāsojumu, kuru biju iecerējusi sākumā pielietot nevar, izskatās vnk nekā. x.x Nācās visur šo to pieskricelēt. :'D
FuschichO
tos sarkanos un dzeltenos nevarētu pamanīt, ja tu nepateiktu- nekādi neizceļas. Un nevajag to uzsvērt, it kā tas ir kaut kas nepareizs, āda tak ir krāsaina. Tur jau slēpjas peintingošanas burvība. Fovismā, piemēram, šie toņi vienkārši ir līdz galējībai pārspīlēti. A bet tik un tā izskatās smuki. Nu ja reiz tev likās tas viss tik grūti, tad labāk nemocies. Make moar animu :3
Arta
Man patīk to darīt, ja man nav jāauzpainto kāds cilvēks, kas izskatās pēc kāda cilvēka, tipa portrets, jo tas ir tā kā bišk frustrating. But must. Must do all kinds of stuff.
Negribu arī nobremzēt sevi pie anime`iskajiem krāsojumiem un formām.
This was kin of a challenge for meh. :'D

Animu coming soon - a dood with bad and halfnakid anatomy and fail horns. *taking a breath after more srs bzns* ='D

Paldies, ka izvadīji mani cauri šim murdziņam. ^D^

Arta
IPB Image

Ai nu es nezinu vispār ar ko es nodarbojos pēdējā laikā. o.ō

<.<..
kabuki
nereaali pievelk tavu darbu noskanja smile.gif

un tas chalis ir taads, kaaduu es sevi plaanoju peec paaris gadiem (kad saaks baarda kaartiigi augt xD)

i mean- dreadi+ tunelji+ goat beards biggrin.gif un veel kaads piercings smile.gif
Arta
omg yay! Es domāju, ka nevarēs pateikt, ka tie ir dredi. :'D

Paldies par jaukiem vārdiem. ^^
Mai
heh, sen te neesmu acis iemetusi (ja neskaita peedeejaas dienas), bet visādi gadās. xD
---
patīk Tawi darbi, patiesi. ^^ deviantart'ā arī esmu Tevi laikam redzējusi. Nav īsti pie kā piesieties (jo man ir nosliece atzīmēt tikai labās lietas), tāpēc teikšu - turpini ar to visu noņemties, jo Tew sanāk. cool.gif
Arta
Pāldies, Mai. ^^

--

IPB Image
klik uz bildes, lai dotos uz oriģinālu+aprakstu. ^^


Ehh. reālisms tiek nolikts plauktiņā. :'D
kabuki
njemot veeraa, ka nav kaaju, skatiens diezgan brashs!! biggrin.gif


bet, atkal vnk var paseedeet un pablenzt monitooraa ar labsajuutu smile.gif

man patiik !:)
Kikyou
Sehr nice. Ļoti simpātisks tas pēdējais. Šķiet arī vislabākais no visiem taviem, pagaidām.
FuschichO
pupi noslīdejuši. Nu tomēr, saki ko gribi, jauniem puišiem viņi ir augstāk
DarkDevilCat
pedejais ir super :]]
Kazuki
Tavi darbi ir vieni no simpātiskākajiem user'u galerijās. Srsly. Sevišķi Badou happy.gif
Pēdējais zīmējums ir labs, tikai žēl, ka kāju nav, bet gan jau es to pārdzīvošu. Nesen man arī radās ļoti līdzīga ideja zīmējumam, tiesa gan viss tā arī palika idejas līmenī - as always.
Arta
Kikyou. Paldies. :]
Fuschi-sensei. Protams. xD [I mean, es droši vien piekrītu, tu to4 labāk zini. :'D]
hollow. ty. ^^
Kazuki. Priecājos, ka tev tā šķiet, paldies. ^^ Un man arī žēl, ka kāju nav. :'D Saņemies, varbūt izdosies īstenot to ideju. =]

IPB Image
Videō - http://www.youtube.com/watch?v=cWC1o_F0iLY

Lūgšu šim nekritizēt, ka kkur kkas ir nevietā [pa augstu pa zemu, pa šķību xD], šitas ir vnk tā.. ja garlaicīgi var paskatīties un doties tālāk. biggrin.gif Gribēju iemest.

P.s. maya no LM.C
Uz viena komants diviem leyeriem. Tā lūk.
FuschichO
a šitais man daudz vairāk patīk par tiem pēdējiem. Tāds interesants un neizskatās pašmērķīgs, īsi sakot- ir ok
Keydan
Mmmm... candy...
Tiešam labi sanaka! smile.gif
Kikyou
Man patīk galva un konča visvairāk.
Tie spaiki kaut kā savādi pieguļ. Slēdzene un kaklsaite izskatās kā uz krekla uzprintēta. Pieņemu, ka tas varētu būt tāpēc, ka ēna no viņiem nekrīt uz džempera. (kaut nelielai ēnai šur tur man šķiet, ka būtu jābūt)...

Visādi citādi, ir labi. Bet ja būtu tās ēnas, būtu pavisam labi.
DarkDevilCat
tiri feins darbs, tikai man kautkas nepatik taja, bet ta laikam bus gaumes lieta.
Arta
CHIBI.

Tas ir vai nav visp.. ai es neko nesaprotu. -.-''

IPB Image
http://thearta.deviantart.com/art/lolli-146966830

Paldies par iepriekšējiem komentāriem, man viņi ļoti simpatizē.
biggrin.gif

=]
FuschichO
I really can't stand the shading tone. Nu lūdzu, lūdzu, neēno ar pelēk/melno. Plīz.
Arta
Itkā ar pelēko neēnoju, bet jā. o.o
Piekrītu, ka neveikls shadings. x.x
FuschichO
Jebkurā gadījumā vajadzētu konkretizēt ēnas-gaismas attiecību. Ar to es domāju- izlemt, kas silts un kas vēss, citādi izskatās netīrs.
DarkDevilCat
tas pedejais ir gan 4ibi, un pietam stiligs. wink.gif
Arta
Dieses ist für KEYDAN, CLICK HERE. xD
Ātrais gabals desu.
DarkDevilCat
QUOTE(Art`a. @ Dec 22 2009, 21:11) *


biggrin.gif good one
Kikyou
Oh, bestest. Man patīk tas viņa kartongalva.
Keydan
Hey, nav neka seksīgāka par kartona kārbu uz galvas! laugh.gif
Arta
QUOTE(Keydan @ Dec 23 2009, 11:39) *

Hey, nav neka seksīgāka par kartona kārbu uz galvas! laugh.gif


VAI NE biggrin.gif

--

paldies hollow & Kikyou~
Kikyou
QUOTE(Keydan @ Dec 23 2009, 11:39) *

Hey, nav neka seksīgāka par kartona kārbu uz galvas! laugh.gif

Ja nu vienīgi papīra maiss uz galvas...
IPB Image

(bet piramīdgalva joprojām mans favorīts)
Arta
Līdzīgi kā Kikyou, arī priekš devART biju taisījusi tādu nelielu summary, bet tā kā to, kas man patīk [t.i. cilvēki] zīmēju tikai ~1.5 gadus [pusotru lol. -.-] saliku kopā tikai 2009. gada darbus pa mēnešiem. Bet progresu grūti noteikt, jo nezīmēju tikai digitāli vai tikai ar zīmuļiem, vai tikai anime stilā etc.. Neliela putra, bet tie ir tādi normālākie darbi katrā mēnesī.

YAY the FIRST year of FINDING URSELF is OVAAARRRRHH!

IPB Image

Ja vien mākslas skolā pirms 6 gadiem būtu sapratusi, ka klusā daba s.cks.. -.-'' [At least for me - not adore doin it.]
Arta
Copy-paste. =D Ne visam, protams, bet ehh. ^^

IPB Image

Spiež uz bildes, tad nonāksi dA, kur ir arī apraksts & etc, ja prasās. :]
FuschichO
Man skolotājs teica, ka, ja bilde prasa aprakstu, tad tā ir slikta bilde biggrin.gif

Bet nu es teikšu, ka izskatās smalki un datoristiski un jocīgi utt. un tiešām atteikšos no lasīšanas.

Un ziniet, kāpēc? Jo bilde- tas ir kaut kas tāds, kas prasa tajā ieguldīt darbu. Tas ir stāsts. Tās ir pūles. Un ja par stāstu jāstāsta vēl viens stāsts, tad jau nav jēgas zīmēt- var vienkārši uzrakstīt- tas būtu daudz skaidrāk un vieglāk. Tāpēc, lai dotu skatītājam norādes, labāk dot attēlam nosaukumu. *smart-ass*
Arta
Heh, tieši tā! biggrin.gif
Arī es tā domāju, bet par aprakstu es domāju savus komentārus, sīkumus par to kā tas tapa un no kā iespaidojoties. Un vispār, šis nebija paredzēts nekāds beigais paintings, bet aizrāvos.

Nezinu kā jums, bet man pašai PRIEKS par to kāds iznāca šis zīmējums. Un darbu arī es iegūldīju, yes. =D

^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.